foordwijk blijft milten morsen |uick Boys is iet bang meer Ter Leede ligt op koers voor titel in eerste klasse Sport Katwijk kan Markense dijk niet doorbreken TRAINER •elsior Maassluis maakt met tien man nog gelijk omper van de gelijkmaker vlak voor tijd maakte al plaats voor opluchting. Noordwijk zag Emanuel sred|teiro namens Excelsior Maassluis uit het niets 1-1 in en dacht even dat alles tegen zat. Dat viel uitein- nog wel mee, omdat ook de concurrentie punten iggen en Noordwijk met drie verliespunten minder Scheveningen dus nog altijd de beste papieren voor el in de hoofdklasse A heeft. IWUK GERTJAN VAN GEEN CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464, PLV.-CHEF JANET VAN DIJK, 071-5356463 HOOFDKLASSE A de brigade van Ruud ig had zaterdag al een slag kunnen slaan als het nummer drie van de jst wat zorgvuldiger met ogelijkheden was omge- gen. Verzilveren van kan- echter altijd al een groot ;u!tw «m gewéest voor de fitten. Zaterdag waren ze tocky Pitti (twee keer), de Jong, Michael van der en Jelle Korbee niet be- Laatstgenoemde kreeg leri oor tijd de grootste kans n ploeg naar de overwin- schieten. Op vier meter en leeg doel raakte hij de ich$iar half. ?n allemaal uitvloei- an redelijk verzorgd spel Noordwijkse kant. Het te pluspunt van de mid- •as dan ook het feit dat Iwijk na een matige reeks punten uit vier wedstrij- weer eens tot behoorlijk tl kwam. Dat het veld- icht niet omgezet werd in Fra inten vond Bröring geen „Het feit dat je kansen ,ieem ik niemand kwalijk. 2> er zelf als spits genoeg *soil. Ik ben al blij dat we weer aan het voetballen zijn." Dat deed Noordwijk overi gens zonder de geschorste Mar co Kleijn (voor hem speelde Mi chael van der Laan) en de ge blesseerde Arnold Reinders. De aanvoerder haakte in de war ming- lip af met een vorige week opgelopen dijbeenblessu re, zodat Jelle Korbee zijn op wachting kon maken. De Zoe- terwoudenaar die zich voorlo pig nog niet mag verheugen over een basisplaats, greep zijn kans zaterdag direct. In de 25ste minuut draaide hij weg bij zijn tegenstander en schoot hard en diagonaal in: 1-0. Het doelpunt viel op een voor Noordwijk gunstig moment. Voor de treffer had het over ge luk namelijk niet te klagen. Bij de enige echt geoliede aanval van de Maassluizenaren hield keeper Marco Korff zijn team overeind. Een voorzet van Davy Vermaas kwam bij Monteiro die Korff op zijn weg vond. Het le vensgevaarlijke duo van de tri colores was overigens niet op zijn best. Monteiro en Vermaas zorgden samen voor tachtig procent van de totale productie van Excelsior, maar zaten zater dag in de zak bij Lucas ten Brinke en Martin van Kins. Voor Ten Brinke was het zuur dat zijn directe tegenstander vlak voor tijd toch nog scoorde. Hoewel hij al voor rust aange slagen raakte na ene ongelukki ge botsing, liet Bröring hem toch staan. „Een Ten Brinke op zestig procent is nog altijd een topverdediger", was zijn verkla ring. Dat tegendoelpunt had na tuurlijk niets uitgemaakt als de voorhoede de zaak al had be slist. Zeker na de rode kaart voor Uriël Trustfull (hij sloeg Patrick van Dam) kreeg Noord wijk met een half uur te gaan een zee van ruimte. Onder aan voering van de sterk spelende Van Dam - hij bezorgde ex-prof Hans-Jurgen Nicolai een heel vervelende middag - bleven doelpunten echter uit. De druk die zo op de defensie bleef liggen, bleek dodelijk. Eerst moest Patrick de Jong aan de noodrem trekken ten koste van zijn vijfde gele kaart die de linkerverdediger een schorsing van twee wedstrijden oplevert. Later vond Monteiro net dat kleine gaatje dat hij nodig heeft om te scoren. Bröring gaf er nog maar een positieve draai aan. „Dit is mooier voor de competitie. Zo komen er duizenden mensen extra kijken." Het is een mooie altruïstische gedachte, maar ook een beetje naïef. Wat extra lucht zou Noordwijk in de slot fase van de competitie namelijk best kunnen gebruiken. Noordwijk: Korff: Van Kins, Ten Brin ke. Smit, Patrick de Jong; Van der Laan, Azier, Wim de Jong; Pitti, Van Dam, Korbee (87. Vermin). Martin van Kins houdt Manuel Monteiro van de bal af. FOTO KEES VAN HOOGDALEM Rijnsburgse .Boys heeft de nodi ge moeite gehad om de punten uit Rozenburg mee te nemen. De ploeg van Henk Wisman kwam pas twintig minuten voor tijd op voorsprong (1-2) en stel de pas aan het slot de zege vei lig: 1-3. Al in de vijfde minuut werd Rijnsburgse Boys gewaar schuwd dat het geen gemakke lijke middag zou worden. De bal spatte echter boven het hoofd van doelman Hegie op de lat. Daarna bouwden de Rijnsburgers wel aan een veld- overwicht, veel kansen leverde dat niet op. Met een afstand schot zouden de bezoekers dan ook de wedstrijd openbreken. Michael de Roode schoot de bal, na een combinatie met Laurent Aalbersberg, strak in de bovenhoek. Na rust kwam de thuisploeg al snel op 1-1. De bal werd slecht weggewerkt in de Rijns burgse defensie en Maurice Rijsdijk schoot raak. Rijnsburg se Boys begon daama aan een omsingeling van het doel van Rozenburg. De ploeg kreeg een handvol kansen, maar moest tot vlak voor tijd op de treffer wachten. Raymond Buis was doorgebroken en hij legde de bal klaar voor Martin de Louw: 1-2. In de laatste minuut rond de Mohammed Boulayoune een fraaie solo af: 1-3. Henk Wisman was niet tevre den over het spel van zijn ploeg. „Het was een slechte wedstrijd. In de tweede helft hadden we veel te veel kansen nodig." Intussen is het gat met Scheveningen nog maar zes punten. „Zoals wij spelen hoe ven we niet naar Scheveningen te kijken. Laten we ons eerst maar veilig spelen", meent Wis- Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest, De Kon, De Roode, Van Lochem; Aalbers berg, Boer, De Louw; Campfens, Bloem (60. Buis) Boulayoune. heii UK LOMAN LEEFMANS tiland Marken heeft een beruch- jk als enige toegangsweg en de iselijke voetbalclub een al bijna bekende dijk van een verdedi- w Katwijk sloeg zaterdag op ei- terrein slechts één keer een bres uiterst hechte defensie van de ekers. Omdat Marken in de be- - 1 se wat gelukkig op voorsprong n, werd 1-1 de eindstand en dat zuur voor de oranjehemden, die i,"76 grootste deel van de wedstrijd Sch ivare omsingeling organiseerden het Markense doel. Door een ek aan geluk maar vooral ook stootkracht en vernuft gingen punten verloren. n Marken is inmiddels genoeg- bekend dat de ploeg niet Domt om acht h negen man aeh- de bal te houden. Het elftal 281 amt zich ook niet om als de druk te groot wordt de bal lukraak in of over de tribune te schoppen. De ei landers gokken op een uitvalletje, om vervolgens de boel achterin dicht te spijkeren. Getuige de 25 punten die het toch middelmatige team heeft verzameld, slaagt deze tactiek regel matig. Zaterdagmiddag kende Marken precies de gewenste start. Al in de vijfde minuut werd vanaf de rechter zijlijn een pass naar de rand van het strafschopgebied verstuurd, waar plotseling drie Markenaars vogelvrij opdoken. De verraste verdedigers konden alleen maar toekijken hoe de bal vervolgens via een één-tweetje voor de voeten van topscorer Gerro Sanders terecht kwam. Hij schoof het leer op vijf meter voor de goal onder keeper Hugo van Duyn door. Een kolfje naar de hand van de bezoekers en een koude douche voor Katwijk. Nu beschikt de voormalige ama teurkampioen over een groot wapen om dit soort sterk verdedigende elf tallen op de knieën te krijgen. Zijn naam: Hans Zwaan. Hij speelde za terdagmiddag zijn 200ste wedstrijd in Katwijk 1 en de robuuste spits zorgde na de vroege tegenvaller re gelmatig, vooral met het hoofd, voor gevaar aan de andere kant. Terwijl de 34-jarige Zwaan veel aandacht voor zich opeiste, was zijn teamgenoot Pieter Slootweg tot twee keer toe met kopballen dicht bij een treffer. In de 40ste minuut werd het verzet van de bezoekers eindelijk gebroken. De ju bilaris kopte een voorzet richting Slootweg, die op zijn beurt met het voorhoofd de gelijkmaker aanteken de. „We hebben hem in de komende wedstrijden nog hard nodig", zei coach Piet van Duyn na afloop over de verrassende wissel van Zwaan, in de elfde minuut van de tweede helft. „Hij wilde er vanwege een kleine blessure in de rust al uit. We hebben hem bewogen nog even door te gaan, maar hij gaf al snel aan niet meer verder te kunnen." Door het uitvallen van de kopster- ke centrumspits moest Katwijk het meer van snelle combinaties over de grond hebben, maar daarin faalde het elftal hopeloos. Het tempo lag laag, voorin werd te weinig bewogen en de jonge aanvallers Sander Mole naar en Dennis de Ridder komen let terlijk en figuurlijk gewicht tekort. Tel daar de straffe mandekking van Marken bij op en de verklaring is ge vonden voor het geringe aantal kan sen dat Katwijk zich ondanks een groot veldoverwicht verschafte. Het was schrijnend om te zien hoe Wil fred Kwestro, Edwin Robbers, Vin cent Bon en Marco van der Plas tot de middenlijn de bal opbrachten, waar zij vervolgens bij gebrek aan aanspeelmogelijkheden alleen elkaar konden bereiken of temgspeelden op doelman Van Duyn. Vechtjas Marco de Ridder kon dit een paar keer niet aanzien en liet zich aan zijn vertrouwde linkerkant zakken om de bal op te pikken, maar door zijn af wezigheid voorin leverde die han delswijze geen resultaat op. Drie keer leek Katwijk alsnog te ze gevieren. Twee keer vuurde John van der Meer vlak voor tijd van ver op het doel, maar het ene schot ging naast en het tweede werd door keeper Eel- co Zienstra uit de kruising geranseld. De beste kans kwam eerder al op naam van Molenaar, in de 58ste mi nuut. De 19-jarige toonde zijn talent door een diepe bal van Marco van der Plas behendig aan te nemen en vervolgens met twee kapbewegingen zijn tegenstander te dollen, maar daama schoot hij krachteloos naast. Tegen hekkensluiter Rozenburg kan Katwijk komend weekeinde gaan werken aan doelsaldo én zelfvertrou wen. En dat gaat mét Zwaan nog al tijd een stuk makkelijker. w Katwijk: Van Duyn, Robbers, Kwestro, Van der Plas, Van der Meer, Slootweg. Bon, Molenaar. Van Duyn, Zwaan (56. D. de Rid der), M. de Ridder. verliest na drie overwinningen: 1-3 Mng, w,cti AAN DEN RIJN JANET V verwachten dat Quick met lood in de schoenen in de benen naar Al- was vertrokken. De Kat- hadden immers drie p rij met flinke cijfers van erloren (4-0, 6-0, 5-1). Bo- :n was ARC in de 'win- mood' en miste Quick de geschorste Raymond i. Maar Quick Boys was isloten om niet opnieuw rliezen van die andere inmoter en won met 3-1 kwam ook omdat ARC in ste helft niet door de ver- van de bezoekers heen ireken en in de tweede le goede lijnen niet meer „We speelden te gefor- zei trainer Wim Berc- mp over die fase. ARC zag het verlies Quick Boys jkomen op de ranglijst. Katwijkers begonnen dan iet bang, maar wel voor aan de wedstrijd. Met rd Pluimgraaff opnieuw :rde verdediger en een te- 11 trokken spelende Jurgen er bouwden de Katwijkers :ra zekerheidsfactoren in. ie eigenlijk niet bestaan, al in de tweede minuut, Pascal Bloemheuvel voor doel een grote kans kreeg, net naast schoot en bo door de scheidsrechter teruggefloten wegens bui- voetbalde beter en cre- wat meer kansjes dan de itander, die zich echter elemaal op de eigen helft :f en ook op zoek ging doelpunten. De grootste was er voor Richard van idel, die een voorzet van Kruit niet hard genoeg ischieten. Het was een van de weinige spannende momenten in het eerste deel van de wedstrijd, waarin vrij hard werd gespeeld. De arbiter deelde vier gele kaar ten uit, twee aan elke partij, en na de rust volgden er nog drie. De pauze had Quick Boys het meest goed gedaan, maar het was ARC dat het eerste scoorde. André Hordijk nam de bal aan, draaide en haalde onverwacht, voor alles en iedereen, maar vooral voor doelman Tom van der Niet uit: 1-0. Quick Boys liet zich ook door die achterstand niet uit het veld slaan en kon twee minuten la ter de stand alweer gelijktrek ken bij een aanval die werd in geleid door Kruit. Uit een rom melige situatie in het straf schopgebied schoot John Kroon raak: 1-1. Weer twee minuten later kwam Quick Boys goed weg, toen Van der Niet zijn hand nog achter een schot van Wim Wes tenberg kon krijgen. Daarna zakte het spel een beetje in en sloeg de vlam over naar de tri bune, waar 'vakkie A' van ARC en supporters van Quick Boys flink tegen elkaar op zongen. 'Nooit meer kampioen olé, olé' parafraseerden de Katwijkers een liedje van de Alphenaren. Het gesar werd erger toen na een klein half uur spelen (en bijna een eigen doelpunt van ARC) Arthur van Orssagen de op het doel afstormende John Kroon neerhaalde in het straf schopgebied (een paar minuten daarvoor deed de Leidenaar hetzelfde, maar net erbuiten) en Hans van der Plas de penalty verzilverde. Toen Katwijkse jongens ver volgens ook nog met bier be gonnen te gooien, ontstond een vechtpartij. ARC-bestuursleden Sassenheimers scoren acht keer tegen Zwaluwen Vlaardingen -»■ atfrr scheidden de twee groepen en voorzitter Cees Boot zei later dat er niet veel aan de hand was geweest. „Ze luisteren nog naar me, jazeker." Op het veld was Quick Boys vastbesloten de voorsprong niet uit handen te geven. ARC drong aan, maar zonder veel overtui ging en overzicht. Quick Boys speelde vrijer en zelfverzeker der en dat leidde zelfs in bles suretijd nog tot een mooi derde doelpunt van Kruit, die de bal kreeg van invaller René Ruw aard. De oud-Katwijkspeler scoorde vorige week in de laat ste minuut het winnende doel punt en liet zich nu ook na drukkelijk gelden. „Hij heeft zich goed ontwikkeld in het tweede", zei trainer Cees Tem pelaar. Zijn collega Berckenkamp vond dat zijn ploeg verdiend had verloren. „Maai' ik ben blij dat we in elk geval kansen cre- eerden. Dat geeft hoop voor volgende week." Dan ontvangt ARC koploper Scheveningen. ARC: Admiraal, Van Orssagen (75. Van Beest), Balkhoven, Westenberg, Pascal Bloemheuvel; Michel Bloemheuvel, Van Meggelen, Hordijk, Reinders Fol- mer, Bos, Blok. Quick Boys: Van der Niet, J.J. Schaap, Van Dijk, Pluimgraaff, Van der Plas, Timmermans (70. Ruwaard), Kroon, Faerber, Kruit, Van Schijndel, Van Beelen. VLAARDINGEN Kampioen word je door te win nen van de kleintjes. Titelkan didaat Ter Leede heeft daarom zaterdagmiddag bij laagvlieger Zwaluwen Vlaardingen bijzon der goede zaken gedaan: 8-0. Daarmee ligt de Sassenheimse eersteklasser, die alleen Strijen boven zich moeten dulden, op titelkoers. Het is aan het vlag genschip van Arie Lagendijk nu de taak om na de resterende vier wedstrijden de kampioens haven binnen te varen. Zaterdag speelt Ter Leede zijn belangrijke inhaalwedstrijd tegen Delta Sport, een week la ter spelen de Sassenheimers op het eigen sportpark De Roode Molen de absolute seizoenskra ker tegen Strijen. Ter Leede heeft bij Zwaluwen een begin gemaakt met de voorbereiding op het 'Uur van de Waarheid', dat overigens een volle week duurt. Hoe de Sassenheimers er aan het begin van die belangrijke cyclus werkelijk voor staan, is en blijft vooralsnog de grote vraag. Uit het treffen met de zwart-witte vogels van zaterdag mogen weinig conclusies ge trokken worden. Daarvoor was de tegenstand van de piepjonge Vlaardingers simpelweg te ma ger. Hoewel Lagendijk er vooraf niet gerust op was - Zwaluwen stuntte immers een week eer der met een 2-1 overwinning bij medekoploper 's Gravenzandse SV - moet ook hij al vlug heb ben geconstateerd dat zijn ploeg van de thuisclub geen en kel gevaar had te vrezen. Zwa luwen miste zes belangrijke ba sisspelers, terwijl Ter Leede juist in zijn sterkst denkbare formatie aantrad. De Sassenheimers zetten de gastheren vanaf het eerste fluit signaal vast op eigen helft. Met sterk positiespel en een vlotte balcirculatie werd de vijandelij ke doelman, Tobias Duifhui zen, negentig minuten lang be stookt. Dat laatste mag als com pliment gelden, omdat de wed strijd al binnen twintig minuten was beslist. Na vier minuten opende Maarten Smakman met een intikkertje, na overigens een prima actie van Hicham Rbii, de doelpuntenregen. Kort daarop kregen rechtsback Mar cel de Jong (op de lat) en Floor van Duyn (kopbal over) elk een goede mogelijkheid om de sco re te verdubbelen. Een vrije trap van Dennis Kramer sloeg na ruim een kwartier voor de tweede keer een bres in Vlaar- dingse defensie: 0-2. Vijf minuten voor de rust til de Ter Leede de stand naar 0-3. Een één-tweetje tussen Floor van Duyn en de sterk spelende Maarten Smakman werd door Van Duyn laag in de verre hoek geknald. Zwaluwen mocht daarna voor het eerst en het laatst aan een kans ruiken. Ver dediger Jeffrey Stolk dook ter hoogte van het middenveld on der de bal door, waarmee hij spits Marcel Borgsteijn de vrije doortocht in de richting van de werkloze keeper Thomas Waas- W KRV (Katwijk) vraagt voor B-selectie (reserve eerste klasse). Twee trainingsavonden, zaterdagmiddag. Inlichtingen: André de Best, Joghtlaan 15, Valkenburg, telefoon 071-4077852. Noordwijk-Excelsior M 1-1 (1-0) 25 Jelle Korbee 1-0, 84 Ernanuel Monteiro 1-1 Scheidsrechter: Kohier Toeschouwers: 1300 Gele kaarten: Patrick de Jong (Noordwi|k), Peter Bos, Raymond Frehe (Excelsior M) Rode kaart: Uriel Trustfull (60 Excelsior M) Capelle-Barendrecht 1-1 (0-0) 70 Marco van den Heuvel 0-1, 85 Wouter Ooms 1-1 Scheidsrechter: Heuvels Toeschouwers: 900 Gele kaarten: Harold van de Ent, Ro bert de Heer (Capelle), Alex Gouw, Ali Les- teluhu (Barendrecht) Rode kaarten: Alex van der Made (80 Capelle), Niels Rooders (80 Barendrecht) Katwijk-Marken 1-1 (1-1)5 Gerro Sanders 0-1, 40 Pieter Slootweg 1-1 Scheidsrech ter: Ten Hove Toeschouwers: 700 Gele kaarten: Vincent Bon (Katwijk), Richard de Graaf, Danny van Wijngaarden (Marken) ARC-Quick Boys 1-3 (0-0) 51 Andre Hor dijk 1-0, 53 John Kroon 1-1, 71 Hans van der Plas 1-2 (strafschop), 90 Peter Kruit 1-3 Scheidsrechter: Bakker Toeschouwers: Bakker Gele kaarten: Maurice Balkhoven, Andre Hordijk, Arthur van Orssagen, Wim Westenberg (ARC), Martin van Beelen, Ro nald van Dijk, Jan Jeroen Schaap (Quick Boys) Zwart Wit'28-SHO 2-2 (0-2) 34 Pieter Burremans 0-1, 39 Pieter Batenburg 0-2, 48 Brian Stolk 1-2, 90 Ricardo Baas 2-2 Scheidsrechter: Geuze Toeschouwers: 300 Gele kaarten: Gerard Meijer, Bob Molen dijk. Xander van der Veeke (Zwart Wit'28), Glenn Brown, Sander Groenendijk (SH0) Scheveningen-FC Lisse 2-2 (1-1) 23 Jim my Simons 0-1, 42 John Blok 1-1, 49 Paulo Mendoca 1-2 (eigen doel), 89 Yas hin Asrih 2-2 Scheidsrechter: Akkermans Toeschouwers: 1200 Gele kaarten: Ron de Jager, Dennis Roerade (Scheveningen), Leon van der Zwet (FC Lisse) Rode kaart: Manuel Lopes de Brito (Scheveningen) Rozenburg-Rijnsburgse Boys 1-3 (0-1) 39 Michael de Roode 0-1, 46 Maurice Rijs dijk 1-1, 88 Martin de Louw 1-2, 93 Mo- hamed Boulayoune 1-3 Scheidsrechter: Breugem Toeschouwers: 500 Gele kaar ten: Sander Bosveld (Rozenburg), Ray mond Buis, Martin de Louw (Rijnsburgse Boys) Rode kaart: Rob Innemee (48 2x geel - Rozenburg) Scheveningen Noordwijk Rijnsb Boys Excelsior M Barendrecht Quick Boys FC Lisse ARC Katwijk Marken 20 10 7 3 37 18 10 4 4 34 20 9 4 7 31 19 9 3 7 30 20 7 9 4 30 20 8 5 7 29 20 7 8 5 29 20 7 6 7 27 20 6 7 7 25 20 6 7 7 25 18 4 10 4 22 19 5 5 9 20 17 4 7 6 19 19 1 2 16 5 41-18 34-18 32-33 31-31 28-21 36-24 32-28 38-28 27-24 34-34 22-24 26-34 21-24 15-76 3-5 Derde periode: FC Lisse 3-7 ARC Quick Boys 3-7 SHO PROGRAMMA Volgende Week: Baren- drecht-Marken, Excelsior M-Quick Boys, Noordwijk-SHO, Capelle-FC Lisse, Kat wijk-Rozenburg, ARC-Scheveningen, Zwart Wit'28-Rijnsburgse Boys (zaterdag 3 april), Excelsior M-SH0, Capelle-Zwart Wit'28 (2e Paasdag) Topscorers: 1) Emanuel Monteiro (Excelsi or M) 14 doelpunten 2)_ Gerro Sanders (Marken) 13 doelpunten 3) Hans van der Plas (Quick Boys) 12 doelpunten 4) Ruud Bos (ARC), Davey Vermaas (Excelsior M) 11 doelpunten 6) Mohamed Boulayoune (Rijnsburgse Boys), Jerrel Linger (FC Lis se), Reggie Martina (Scheveningen) 10 doelpunten 9) Patrick van Dam (Noord wijk), Arne van Gelder (Capelle) 9 doelpun ten 11) Remco van Bemmel (FC Lisse) 8 doelpunten. HOOFDKLASSE B Achilles Veen-Bennekom 1-2, Spaken- burg-WGZ 3-2, Hoek-Huizen 1-3, GVVV- Kloetinge 2-2, Volendam-Sparta Nijkerk 3- 1, Heerjansdam-Kozakken Boys 2-2, AVW'66-DOVO 1-4 D0V0 17-36 Sparta N 19-24 Hoek 19-32 Volendam 17-23 Bennekom 18-29 Kozakken B 15-22 Spakenburg 19-28 Achilles V 16-22 Kloetinge 19-27 AVW'66 17-17 GVW 19-24 Heerjansdam 18-13 Huizen 19-24 WGZ 18-13 HOOFDKLASSE C WHC-sc Genemuiden 0-4, HZW-Flevo Boys 1-0, Be Quick'28-VVOG 1-2, Dracht ster Boys-ACV 0-2, DVS'33-IJsselmeervo- gels 2-4, Urk-Nunspeet 4-2, Olympia'28- Harkemase Boys 0-2 IJss'vogels+ 18-48 Harkemase B 18-26 Urk 20-39 Olympia'28 19-22 Genemuiden 20-39 ACV 18-21 Be Quick'28 17-29 WHC 19-20 Flevo Boys 19-27 Drachtster B 18-16 W0G 19-27 HZW 15-12 DVS'33 20-27 Nunspeet 18- 6 EERSTE KLASSE B Excelsior P-VV0R 2-1, Strijen-'s-Graven- zandse SV 1-0, Zwaluwen V-Ter Leede 0- 8, KRV-Spijkenisse 1-2, Delta Sport-D0T0 3-1, RVVH-T0GR 4-0. Strijen19-46 TOGR 19-20 Ter Leede 18-42 RVVH 18-19 Gravenz 19-41 D0T0 19-19 Delta Sport 18-30 KRV 19-19 Spijkenisse 19-29 Excelsior P 18-12 VVOR 18-25 Zwaluw V 18-11 dorp verschafte. De gretige doelman hoefde echter niets te doen, omdat Stolk zijn misser met een sliding meer dan goed maakte. In deel twee was het écht al leen nog maar Ter Leede dat de klok sloeg. Onder aanvoering van de absolute smaakmaker, Hicham Rbii, sprintten de Sas senheimers in sneltreinvaart naar 0-6. Allereerst bekroonde Rbii zijn uitstekende optreden met een treffer. Daama bracht hij tot tweemaal toe de verder tegenvallende Erwin Beltman in stelling: 0-5 en 0-6. Met nog een half uur te spelen wisselde La gendijk er lustig op los. Hij be roofde het publiek onder meer van Rbii, die de eenzijdige wed strijd nog enige glans gaf. In het restant toonde Maarten Smak man zich nog een echte spits door de twee kansen die hij kreeg tot doelpunten te promo veren. Zwaluwen Vlaardingen - Ter Leede 0-8 (0-3). 4. Smakman 0-1, 18. Kramer 0-2,40. Van Duyn 0-3, 54. Rbii 0-4, 55. Beltman 0-5, 59 Beltman 0-6, 69. Smakman 0-7, 86. Smakman 0-8. Scheidsrechten Brouwer. Toeschou- mer (62. Geijsman), Van Duyn; Belt man (64. Benfekrane), Smakman. Rbii (64. Crooy). Derde periode: Strijen 4-10 RWH Ter Leede 3- 9 Spijkeni TWEEDEKLASSEC Monster-PEC Den Haag 1-3, Leiden-Voor- schoten'97 1-1, Focum Sport-HVO 0-5, Honselersdijk-Hoofddorp 2-0, KMD-LYRA 3-5, JAC-DSVP 5-1 JAC 18-35 PECDenH 17-27 HV0+ 18-35 Honselersd 17-21 Voorschoten 19-32 Leiden 17-19 Monster 18-29 KMD 18-18 Lyra 19-28 DSVP 18-16 Forum Sport 19-28 Hoofddorp 16-11 Derde periode: Voorschoten 4-8 Lyra 4-8 Honselersd 4-8 HV0 4-7 DERDE KLASSE A Kagia-LFC 3-0, Duinoord-UVS afg, Oegst- geest-Alphia 2-2, Lugdunum-TAW 2-1, Valken'68-DS0 3-2, RCL-Hazerswoudse Boys 4-0 RCL 18-41 Alphia 18-20 Lugdunum ,16-39 Oegstgeest 16-19 DSO 17-38 UVS 16-17 Valken'68 18-32 Hazersw B 16-15 TAW 17-26 Duinoord 16- 9 Kagia 18-25 LFC 18- 4 Derde periode: Kagia 4-12 RCL 4- 8 Lugdunum 4-12 Valken'68 4- 7 VIERDE KLASSE A SVOW-SV'35 1-1, MVKV-Sleutels 0-4, BSC'68-Blauw Zwart afg, SJC-Woubrugge afg, Moerkapelle-LSW'70 3-2, Nootdorp- Koudekerk 2-1 SV'35 Nootdorp MVKV Sleutels LSW'70 SVOW 19-40 Koudekerk 18-19 17-38 Woubrugge 16-18 18-37 Moerkapelle 18-18 16-30 BSC'68 16-17 18-25 Blauw Z 18-17 19-25 SJC 15- 4 Derde periode: Sleutels 3-9 SV'35 Nootdorp 3-9 Blauw Zwart VIJFDE KLASSE A VCL-GWS 3-0, KSD-DoCoS 5-2, Archipel- /Ornas-Roodenburg 0-0 (46 Gestaakt), de Jagers-Marine 3-2, Foreholte-Abbenes 3- 4, DWO-Zoetermeer 0-0 Abbenes 18-48 KSD 13-20 De Jagers 18-36 Roodenburg 14-18 16-35 Marine 18-14 15-33 Archipel/0 16-12 17-23 DoCoS 17- 6 19-23 Zoetermeer 15-5 DWO GWS Foreholte Foreholte 1 punt, Roodenburg en Zoeter meer 3 punten in mindering. Derde periode- Abbenes 4-12 De Jagers 4- 9 VCL 3- 9 Roodenburg 2- 6

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 19