Personeel Personeel Personeel Personeel Persone L M U C ZATERDAG 27 MAART 1999 i Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 4 Divisie 4 wordt gevormd door 2 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. De divisie heeft 680 medewerkers. Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium Het Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium (CKHL) is onderdeel van de afdeling Hematologie en verantwoordelijk voor alle hematologische diagnostiek van bloed en beenmerg. Er worden^bepalingen verricht voor zowel LUMC-patiënten als patiënten elders in Nederland. Het laboratorium is opgebouwd uit 5 secties, verricht hoog gespecialiseerde bepalingen welke de bloedceldiagnostiek beenmergonderzoek. immunofenotypermg. stollmgsonderzoek en moleculaire diagnostiek omvatten, waarbij naast patiënten zorg ook research wordt verricht. De meeste secties participeren ook in landelijke onderwijs activiteiten. waaronder HLO- en Boerhaavecursussen. Voor alle ongeveer 50 medewerkers die werken onder leiding van een medische staf en een laboratoriummanager zijn ver nieuwing. kwaliteit en een goede werksfeer belangrijk. Onlangs is het kwaliteitssysteem van het CKHL geaccrediteerd door zowel CCKLtest als door de Raad van Accreditatie (Sterlab). Binnen het CKHL zijn het Stollingslaboratorium en het labora torium voor Moleculaire diagnostiek samengevoegd tot één organisatorische sectie. Op het Stollingslaboratorium worden alle bekende stollings- en antistollingsfactoren bepaald m.b.v. coagulometers (MLA en STA) en d.m.v. chromogene bepalin gen. Daarnaast worden m.b.v. ELISA's de antigeenbepalmgen voor verschillende factoren verricht.Voor diverse factoren vindt ook diagnostiek op DNA-niveau plaats d.m.v. PCR-technieken. Het laboratorium voor Moleculaire diagnostiek verricht, dan wel ontwikkelt, bepalingen ter detectie van chromosomale trans locaties van acute en chronische leukemieën. Tevens wordt chimerisme na allogene beenmergtransplantatie gemeten. Het laboratorium beschikt sinds kort over eenTaqman ABI 7700 en over een ABI 310 sequencer Voor deze gecombineerde sectie zoeken wij een: Hoofdanalist m/v Functie-inhoud: mtwocrdeli k voor de dagelijkse leiding en organisatie J zorg voor en paitipeert in opleiding en instructie van i:i i es nieuwe medewerkers, studenten, artsen en klinisch chemici in opleiding e.a.: participeert actief m het kwaliteitssysteem van de afdeling; omt deel aan werkgroepen t.b.v. de diagnostiek in het kader i indelijke en internationale samenwerkingsverbanden en begeleidt de werkzaamheden die hieruit voortvloeien: begeleidt de invoering van nieuwe apparatuur en nieuwe tech nieken: ondersteunt wetenschappelijk en ontwikkelingsonderzoek' - participeert m dagelijkse werkzaamheden van het labora torium - is bereid tot het verrichten van beschikbaarheidsdiensten. Functie-eisen: - diploma HBO/HLO klinische chemie of moleculaire biologie: Middle Management opleiding of bereidheid die te volgen; - ruime kennis en ervaring op tenminste één van de twee vak gebieden: - aantoonbare leidinggevende en organisatorische vaardig heden. - uitstekende contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5.756.- bruto per maand schaal 9 RRAZ) en is afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: Aanstelling geschiedt m tijdelijke dienst voor een proeftijd van i jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs. F.J.M. van der Meer. internist, stafmedewerker Stolling (071 -526 39 07). door dr. J.C. Kluin-Nelemans. Chef de Laboratoire CKHL (071 - 526 22 88) en door r J.L.E. Paauwe, laboratoriummanager CKHL (071 - 526 22 22). In- en externe plaatsing van deze advertentie geschiedt gelijk tijdig. waarbij interne kandidaten voorrang genieten. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de in wendige geneeskunde ondergebracht. Afdeling Klinische Epidemiologie De afdeling Klinische Epidemiologie houdt zich. in nauwe samen werking met klinische afdelingen van het Leids Universitair Medisch Centrum, bezig met patiëntgebonden onderzoek Lopende projecten betreffen onder meer trombose, multiple sclerose, diabetes mellitus. hartinfarct. De aan te stellen mede werkers zullen worden ingeschakeld bij projecten waarin bij grote groepen patiënten onderzoek verricht wordt. Eén van deze projecten betreft de coördinatie van een groot Europees onderzoek Bij de afdeling Klinische Epidemiologie zijn de functies vacant van. Hoofd Datamanagement m/v (24 - 30 uur per week in overleg) Vac.nr. 99.E.08.12.LD Functie-inhoud: - leiding geven aan datamanagers; - het gereedmaken van bestanden voor analyses; - verrichten van de eerste algemene analyses; - het verzamelen van gegevens zowel binnen als buiten de organisatie; - dataverwerking, -bewerking en -beheer t.b.v. wetenschap pelijk onderzoek - opzetten, uitvoeren en bewaken van databestanden; - ondersteuning van projectmedewerkers met de dagelijkse werkzaamheden. Functie-eisen: - HBO-niveau; - kennis van en ervaring met hard- en software-toepassingen; - aantoonbare statistische kennis. - uitgebreide kennis van Windows. Word. Excel. Access. - ervaring met Internet en e-mail; - kennis van de medische terminologie. - goede kennis van de Engelse taal; - flexibele instelling; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring, maximaal f5.089,- (schaal 8 RRAZ) bruto per maand bij een full-time aanstelling. Datamanager/ Onderzoeksassistent m/v (20 - 30 uur per week. in overleg) Vac.nr. 99.E.09.12.LD Functie-inhoud: - het verzamelen van gegevens zowel binnen als buiten de organisatie; - dataverwerking, -bewerking en -beheer tb.v. wetenschappelijk onderzoek' - opzetten, uitvoeren en bewaken van databestanden: - ondersteuning van projectmedewerkers met de dagelijkse werkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO/MBO-paramedisch; - goede kennis van Windows. Dbase. Excel. Access; - enige kennis van statistiek; - ervaring met Internet en e-mail; - kennis van de medische terminologie; - goede kennis van de Engelse taal; - flexibele instelling; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring, maximaal f 4.500.- (schaal 7 RRAZ) bruto per maand bij een full-time aanstelling. Dienstverband: Voor beide functies geldt dat de aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst voor een periode van 3 jaar. zonder uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen betreffende deze functies worden gaarne verstrekt door prof.dr. F R. Rosendaal (071 - 526 40 37). Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd De in terne ronde zal eerst worden afgehandeld. FACILITAIR BEDRIJF In het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 medewerkers bij vijf afdelingen t.w. Beveiliging. Inkoop Logistiek. Interne Zaken. Infra en Voeding. Deze verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere ondersteunende processen bm- nep het LUMC op basis van kwaliteit tegen de laagst mogelijke kosten, gerekend over de levensduur. Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelingsproces van aanbodgericht naar vraaggericht, waarbij klantgerichtheid centraal staat en de dienstverlening wordt geprofessionaliseerd. Afdeling Inkoop Logistiek De afdeling Inkoop Logistiek is een nieuw gevormde afdeling binnen het Facilitair Bedrijf waar 80 medewerkers de externe verwerving van goederen, diensten en werken verzorgen, alsmede de interne distributie. De afdeling werkt onder steunend aan de bedrijfsvoering van het gehele LUMC. De afde ling is procesmatig georganiseerd en levert producten en dien sten van een hoge kwaliteit tegen minimale kosten, waarbij de wensen van de klant centraal staan. Binnen de afdeling Inkoop Logistiek bestaat een vacature voor de functie van: Teamleider Klantenservice en Goederenontvangst v/m (32 tot 36 uur per week) Vac.nr. 99.S.08.12.LD Functie-inhoud: - het coachen van een team van 10 medewerkers (3 mede werkers goederenontvangst en 7 medewerkers klantenser vice); - voeren van functioneringsgesprekken; - maken van planningen voor de bezetting: - het vanuit de gedachte van procesmatig organiseren, verder vorm en inhoud geven aan de samenwerking van goederen ontvangst en klantenservice ten behoeve van de interne klanten; - het tijdens vakantie vervangen van collega-teamleiders Logistiek; - het verrichten van voorkomende werkzaamheden bij goede renontvangst en klantenservice (waaronder het bewaken van het orderproces en het ontvangen en inklaren van goederen). Functie-eisen: - relevante opleiding op MBO-niveau; - kennis van en inzicht in het werken met geautomatiseerde gegevensverwerking; - ervaring in het leidinggeven in een dynamische werkomgeving, - creatieve en innovatieve persoonlijkheid met kwaliteiten als coach; - een servicegerichte instelling; - ervaring binnen het vakgebied is een pré. Salaris: Afhankelijk van opleiding en werkervaring, bieden wij een salaris van maximaal f 4.500.- (schaal 7) bruto per maand. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer RJ. van Schie. hoofd Inkoop Logistiek (071 - 526 27 92). DIVISIE 3 Divisie 3 is een van de vijf divisies en omvat de specialismen f Kindergeneeskunde. Huidziekten. Oogheelkunde. Keel-, Neus- l en Oorheelkunde. Verloskunde. Gynaecologie. Psychiatrie, Pathologie, Huisarts- en Verpleeghuisgeneeskunde. Neurologie I en Neurochirurgie. f Divisie 3 Kinder- en Jeugdcentrum De admmistratief-secretariële organisatie van de afdeling Kindergeneeskunde is onderverdeeld in een tweetal secreta riaten. te weten het stafsecretariaat en het patiëntenzorgsecre tariaat. Het patiëntenzorgsecretariaat is onderverdeeld in een poliklmieksecretariaat en een klmieksecretariaat en bestaat totaal 20 medewerkers. Aan de werkzaamheden binnen het patiëntenzorgsecretariaa wordt leiding gegeven door een hoofd patiëntenzorgsecre tariaat. Ten behoeve van het poliklinieksecretariaat, bestaande uit 12 medewerkers, wordt gevraagd een: 1e Medewerker v/m (36 uur per week full-time) Vac.nr.99.M.I I.I2.LD Functie-inhoud: - dagelijkse leiding aan 12 medewerkers en coördinatie van de werkzaamheden; - ondersteuning van het hoofd patiëntenzorgsecretariaat bij het administratieve, organisatorische en planningsbeleid voor de patiëntenzorg; - kwaliteitsbewaking op het gebied van de serviceverlening en administratieve procesgang; - uitvoerende werkzaamheden op het gebied van spreekuur- voorbereiding, spreekuurbegeleiding en medisch admini stratieve ondersteuning. Functie-eisen: - HAVO/MEAO: - NAMS of vergelijkbare opleiding; - opleiding Middle Management of de bereidheid deze opleiding te gaan volgen; - ruime ervaring als medisch secretaresse; - uitstekende contactuele eigenschappen; - ervaring met tekstverwerking (WP en/of Word) en ervaring met het gebruik van een dictafoon. Salaris: Het salaris bedraagt (per I-6-'99)-maximaal f 4.201.- (schaal 6) bruto per maand bij een volledige aanstelling en afhankelijk van leeftijd en ervaring Dienstverband: De aanstelling geschiedt m tijdelijke dienst voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A.M. Reeuwijk, hoofd Patiëntenzorgsecretariaat (071 - 526 33 74). Deze vacature is tegelijkertijd in- en extern bekend gemaakt. Indien van toepassing zal de interne procedure eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42