Personeel Personeel Personeel Personee ggz Rijnland Verpleegkundige m/v L.I.A.M. SENIOR VERKOPER zai LRDACj 27 MAAKT 1999 HOTEL NOORDZEE Boulevard 72, 2225 AG Katwijk aan Zee is op zoek naar een enthousiaste: Medewerkers voor het ontbijt Heb je enige ervaring, of wil je hiervoor opgeleid worden? 3,4 of 5 ochtenden in de week. Tel.: 071-4015742 Romantik Hotel Restaurant Receptioniste m/v De functie bestaat uit balie- en telefoonwerkzaamheden, correspondentie-afhandeling, facturering en diverse administratieve taken. Voor deze spilfunctie gaan onze gedachten uit naar een vlotte, representatieve kandidate die beschikt over goede organisatorische kwaliteiten. Kennis van de moderne talen, Microsoft Word en Excel is een pré. Dit betreft een full-time dienstverband en is niet seizoen gebonden. De werktijden zijn wisselend, waarbij men tevens in het weekend werkt. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk richten aan: Romantik Hotel RestaurantHof van Holland" Voorstraat 79 2201 HP NOORDWIJK Voor informatie over deze vacature, kunt u vragen naar Piet van Dam of Ina Groen, tel. 071 -3612255. Pels Rij eken Droogleever Fortui jn advocaten notarissen Het in Den Haag gevestigde Pels Rijcken Droogleever Fortuijn behoort met ruim 150 juristen en 100 niet-juristen tot de grotere advocaten- en notariskantoren. Pels Rijcken Droogleever Fortuijn rekent naast tal van ondernemingen en instellingen de Staat tot zijn cliënten. Het kantoor, dat is gehuisvest in 'Babylon', direct grenzend aan het Centraal Station, heeft in de advocatenpraktijk plaats voor secretaresses (vim) (37 1/2 uur per week) Wij vragen: minimaal een voltooide HAVO-opleiding een afgeronde secretaresse-opleiding bij voorkeur enige jaren werkervaring goede beheersing van de Nederlandse taal goede typevaardigheid kennis van wp 5.1 en Windows een dienstverlenende en collegiale instelling het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken belangstelling voor een juridische werkomgeving. Wij bieden: een prettige en open werksfeer een moderne werkomgeving met goede kantoorfaciliteiten gunstige salariëring (afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal f 2.364,- en maximaal f 4.976,- bruto per maand) 13e maand 8 vakantietoeslag reiskostenvergoeding minimaal 25 vakantiedagen pensioenregeling. Iedere secretaresse bij Pels Rijcken &c Droogleever Fotuijn is werkzaam voor een beperkt aantal advocaten, voor wie alle voorkomende secretariële werkzaamheden ter ondersteuning van de prak tijk worden uitgevoerd. De werkplek wordt gedeeld met één of meer andere secretaresses. Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunnen binnen twee weken worden gericht aan Pels Rijcken Droogleever Fortuijn, Postbus 11756, 2502 AT 's-Gravenhage, t.a.v. mevrouw J.C.M. Couwenberg, bij wie ook telefonische inlichtingen verkregen kunnen worden (tel. 070 -3 48 87 00). Rabobank Alkemade is gevestigd in het Groene Hart. Met drie vestigingen worden actief de dorpen Rijpwetering, Oud Ade, Hoogmade, Nieuwe Wetering, Kaag en Buitenkaag bediend. Het geplande tracé van de HSL loopt dwars door ons werkgebied. Naast deze ingrijpende infrastructurele wijziging is ook de verbreding van de A4 binnen een deel van het werkgebied gepland. De bank heeft een hoog marktaandeel in zowel de agrarische sector als in de handel, industrie en dienstverlening (HID). Door naar buiten te treden als een deskundige partner, hebben wij als lokale bank de afgelopen decennia vele cliënten aan ons weten te binden. Rabobank Alkemade verlangt van haar medewerkers een ondernemende, initiatiefrijke en verant woordelijke instelling die past bij de missie van de bank. Het helpen verwezenlijken van de ambities vaii önze klanten staat daarin centraal. Als medewerker KredietRisicoManagement bewaak je mede de financiële gezondheid van de bank. Je geeft helder aan waar de risico's in de kredietportefeuille zitten en assisteert bij de afwikkeling van probleemgevallen. Verder zorg je dat de toetsingsnormen juist worden toege- Medewerker KredietRisicoManagement m/v past. De functie geeft je een belangrijke rol in het debiteu- rcnbeleid van de bank. Je hebt een objectief en afgewogen oordeel, overtuigingskracht en bent bovenal een teamspeler. Daarnaast beschik je over een afgeronde HBO-opleiding (BE/BA/AC), liefst aangevuld met rele vante bancaire opleidingen. Het is een pré als je enkele jaren werkervaring hebt in een vergelijkbare functie. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer T. Lemstra, medewerker KredietRisicoManagement of de heer A.J. van Trigt, directeur. Telefoon (071) 501 41 02. Je brief voorzien van C.V. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Alkemade, ter attentie van de heer A.J. van Trigt, directeur, Postbus 1, 2375 ZG Rijpwetering. Geef je ambitie toekomst Rabobank Alkemade GGZ Rijnland, opgericht door Langeveld, Centrum voor psychiatrie en RIAGG Zuid-Holland Noord, biedt op vernieuwende wijze geestelijke gezondheidszorg voor kinderen, jeugdigen, volwassenen en ouderen. De sector Specifieke Langdurende Zorg is op 1 juli 1998 ontstaan uit de voormalige divisies Verblijfspsychiatrie, Ouderenzorg en Beschut Wonei De sector biedt langdurende en specialistische zorg aan cliënten met eei chronisch psychiatrische stoornis. De afdeling Bernardette heeft per direct een vacature voor een voor 30-36 uur per week De afdeling Bernardette is een specialistische afdeling voor cliënten met niet- aangeboren hersenletsel (NAH). De afdeling biedt plaats aan 24 cliënten (m/v), verdeeld over twee groepen van elk 12 cliënten. De afdeling richt zich op ondersteuning bij het wonen, waarbij het doel is een zo hoog mogelijke graad van zelfstandigheid te verkrijgen dan wel te behouden. Daarnaast wordt aandacht besteed aan het accepteren van de handicap en het daarmee zo goed mogelijk leren omgaan, ook in het kader van eventuele doorstroming naar een meer zelfstandige woonvorm. Vanuit een gedragstherapeutische achter grond wordt gewerkt volgens de principes van de psychosociale rehabilitatie en met de methodiek van het geïntegreerd verplegen. In het afgelopen jaar is veel tijd en energie besteed aan deskundigheids bevordering en aan het ontwikkelen van een beleidsvisie op de behande ling van cliënten met NAH. Het komende jaar zal dit proees zich verder voortzetten in een gedifferen tieerd en kwalitatief hoogwaardig programma-aanbod. Taakinhoud - Een bijdrage leveren aan het verder ontwikkelen en implementeren van het programma-aanbod voor cliënten met NAH. - Het verrichten van uitvoerende taken ten aanzien van behandeling, begeleiding en verzorging. - Het geven van persoonlijke begelei ding aan 3 a 4 cliënten. - Het geven van begeleiding aan ling verpleegkundigen en stagia Niveau-aanduiding Kandidaten dienen: - te beschikken over het diploma 5t B-verpleegkundige of HBO-V; - affiniteit te hebben met de doel groep en kennis van de ziekte beelden; - goed te kunnen functioneren teamverband; - aandacht te hebben voor tear processen en het leveren van bijdrage hieraan; - bekend te zijn met het ontwikk en uitvoeren van individuele verpleegplannen (methodisch verplegen). Salaris De arbeidsvoorwaarden zijn ovej komstig de CAO-Ziekenhuiswez Het salaris wordt vastgesteld vol de Functiewaardering Gezondhe zorg (FWG) in functiegroep 40. Informatie Nadere informatie wordt gaarne strekt door de F. de Crook, mam beheer, telefoon 0252-342541, of heer E. Smits, afdelingshoofd, telefoon 0252-342578. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt tot 10 april 1999 richten aan de Dienst Personeel en Organisatie onder vermelding van code LA, GGZ Rijnland, Postbus 5000, 220 Noordwijk, telefoon 0252-34233( TEHAMA BV is een fabrikant van verpakkingsmachines en automatische toe- en afvoersystemen voor de voedingsindustrie. Wij richten ons met name op de koek- en banketindustrie in Nederland en Europa. TEHAMA BV is wegens groei op zoek naar VERKOPER BINNENDIENST Functie inhoud: - onderhouden en intensiveren van telefonische contacten met bestaande klanten. - uitbrengen van offertes en zorgen voor een adequate follow-up. Uw profiel: - leeftijd 20-30 jaar. - MBO-Mavo-niveau met technische affiniteit. - flexibele instelling. Geboden wordt: - een leuke, enerverende baan in een dynamisch bedrijf. - een salaris in overeen stemming met de functie - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Dhr. R. J. Haaring of Dhr. A. Hoek, tel.nr. 071-4020136. Stuur uw C.V. naar: TEHAMA BV t.a.v. Dhr. R. J. Haaring Postbus 3215 2220 CE Katwijk Mercedes-Benz -'--In het midden vandeRandstad is 'L.I. AIM. al meer dan'dertig'jaar. vooraanstaand automobielbedrijf. Niet in het'minst door de strateg ligging van onze vijf vestigingen in het hart van bedrijvig Nederlai y Een bedrijf waarin de voortdurende groei uitstekende toekomstperspectieven biedt. Door de groei van onze onderneming wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van: L.I.A.M. is officieel Mercedes-Benz dealer, ISO-gecertificeerd voor Kwaliteit Arbeidsomstandigheden Milieuprestatie Met vestigingen in: Alphen aan den Rijn Haarlem Leiden Lisse LICHTE BEDRIJFSWAGENS De functie: De nieuwe senior verkoper onderhoudt contacten met opdrachtgever:^ potentiële opdrachtgevers, brengt vrijblijvende prijsopgaven uit en beoordeelt en accepteert de verkoopopdrachten. In deze job is een flexibele, zakelijke en servicegerichte instelling natuyrlijk v^n groot belang. De kandidaat combineert zijn/haar commerciële ervaring me uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden op een natuurli wijze. Hij/zij is een echte gesprekspartner in onderhandelingen waar luisteren en aandacht niet ondergeschikt mogen zijn. Wij bieden: Naast een aantrekkelijke baan, een hoge mate van zelfstandigheid; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een prettig! werkomgeving in een succesvol bedrijf. Interesse? Bent u de man/vrouw die ons groeiend succes voortzet, dan is dit baan voor u. Uw bondige sollicitatiebrief met CV zien wij graag teger U kunt deze sturen naar: B.V. L.I.A.M. t.a.v. afdeling personeelszaken postbus 25 2300 AA LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40