Personeel Personeel Personeel tl I Jongeneel&Zn Transport SASSENHEIM Distributie chauffeurs Kom jij in aanmerking voor de functie van Commercieel rekenaar of Acceptant? Oproepkrachten wijkverpleegkundigen ouder en kindzorg J ZATERDAG 27 MAART 1999 itstaat Bij de afdeling Bestuur en Wonen, bestaande uit de bureaus Wonen, Bestuurs- en Juridische zaken en Burgerzaken ontstaat per I mei 1999 de volgende vacature medewerker burgerzaken m/v voor gemiddeld 13 uur per week Het werkveld: Het bureau Burgerzaken houdt zich onder andere bezig met werkzaam heden op het terrein van de basisadministratie persoonsgegevens, bur gerlijke stand en de verzorging van afgifte van documenten. De nieuwe medewerker verricht vooral werkzaamheden aan de balie. Het behandelen van aanvragen voor en verzorgen van de afgifte van documenten waaronder paspoorten, rijbewijzen e.d. behoort tot uw takenpakket. Uw profiel: Wij nodigen u uit te solliciteren als u: - beschikt over een havo- of een gelijkwaardig diploma; - een creatieve, flexibele en klantgerichte werkhouding heeft. Aanvullende kennis op het terrein van gemeentelijke aangelegenheden is een pre. Werktijden: De openingstijden voor het bureau Burgerzaken zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur. Uw werktijden zijn vier ochtenden per week van 09.00 tot 12.00 uur en op basis van een rooster eenmaal in de twee weken op de donderdagavond van 19.00 tot 20.00 uur. Tevens moet u er rekening mee houden, dat in het zomerseizoen ande re werktijden gelden dan in het winterseizoen. Ons aanbod: Wij bieden u afhankelijk van uw opleiding, ervaring en capaciteiten een salaris van maximaal f 3.807,- bruto per maand (schaal 4), bij een 36-urige werkweek. U ontvangt een vakantietoelage van 8% en een eindejaarsuitkering. Daarnaast bieden wij een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een goede pensioenvoorzie ning, deelname aan een spaarloonregeling en goede studiefaciliteiten. Inlichtingen: Over de functie kunt u inlichtingen inwinnen bij de heer J.W. Aardoom, hoofd van de afdeling Bestuur en Wonen, telefoon (0252) 24 22 42. Heeft u belangstelling? Indien u belangstelling heeft voor de functie, dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau Personeel en Organisatie, Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van het vacaturenummer 1/7 in de linkerbovenhoek van de envelop. De reactietermijn sluit op 9 april aanstaande. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet Reïntegratie arbeidsgehandicapten en de Wet Stimulering Arbeidsdeelname Minderheden. Wie behoort tot een van de doelgroe pen. en aan de functie-eisen voldoet, wordt nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. leeuwenhorst congres centrum Leeuwenhorst Congres Centrum is een van de belangrijkste congrescentra van Nederland. Er werken enthousiaste en flexibele mensen, die jaarlijks vele duizenden gasten uit binnen- en buitenland ontvangen voor cursussen, trainingen, congressen, feesten eryandere bijeen komsten, Leeuwenhorst beschikt over een uitgebreid zalencomplex, hotelkamers, bars en restaurants en talloze sport- en ontspanningsfaciliteiten. Met dit concept van alles-onder-één-dak, biedt Leeuwenhorst zijn gasten een uniek produkt en zijn medewerklstlers een stimulerende werkomgeving. Assistent Hoofd Huishoudelijke Dienst Functie-inhoud: :t hoofd III ID by het dagelijks an zo'n 100 medewerk! si Iers Doering sociaal beleid, ontwerp beleid etc.i oordel i jk voor het maken \an Functie-eisen: HBO-opletding als basis (bijv facilitaire dienstverlening of andere relevante opleiding Affiniteit met de Horeca (dus geen bezwaar tegen werken in wisseldiensten Enige ervaring in een soortgelijke functie Sollicitaties/inlichtingen: Inlichtingen worden telefonisch verstrekt door mw. S. Witkam Hoofd Huishoudelijke Dienst) tel. 0252-378800. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan dhr. A. van den Berg, hoofd Personeelszaken. Leeuw enhorst Coneres Centrum. Laneelaan 3. 22II XT NOORDWUKERHOUT. LEEUWENHORST CONGRES CENTRUM LANGELAAN 3. 2211 XT NOORDWUKERHOUT TELEFOON 102521 37 88 88. FAX (0252) 37 88 90 E MAIL CONG RESSS LEEUWEN HORST NL Robbers Robbers Schoonmaakbedrijven BV is per direct op zoek naar: FULL TIME MEDEWERKER VLOERENPLOEG De werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren van gespecialiseerd vloerenonderhoud op diverse locaties in Leiden e.o Bij gebleken geschiktheid is het mogelijk door te groeien tot voorman. Functie-eisen: - Ervaring met vloerenonderhoud - In het bezit van rijbewijs - Beheersing van de Nederlandse taal - Flexibel Heeft u belangstelling? Dan kunt u reageren op ma. t/m vrij. tussen 09.00 en 13.00 uur op tel nr 071-5760100. Zandbergen World's finest meat Zandbergen is een mondiaal opererende importeur van vlees. Ons afzetgebied omvat heel Europa en daarbuiten. Via onze medewerkers vindt een intensieve uitwisseling plaats van kennis, ervaring, wensen, behoefte en ideeën. Al onze diensten zijn erop gericht onze afnemers zoveel mogelijk werk en zorgen uit handen te nemen. Met ons geavanceerd computersysteem, eigen wagenpark en onze goede voorraadplanning kunnen wij adequaat inspelen op de wensen van onze klanten. Momenteel hebben wij plaats voor een: Credit Manager m/v Minimaal MBO niveau Nederlands/Duits/Engels in woord en geschrift In staat om zelfstandig te werken/prioriteiten te stellen Goede contactuele eigenschappen Bij voorkeur enige ervaring in een soortgelijke functie De werkzaamheden zijn onder meer: Telefonisch en schriftelijk contact onderhouden met banken en debiteuren Beheersen van de kredietlimieten van debiteuren Verstrekken van managementinformatie t.b.v. de directie. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: Zandbergen World's Finest Meat t.a.v. Dhr. W. van der Horst Industrieweg 66 2382 NW Zoeterwoude Voor meer informatie kunt u bellen naar: 071-5815001. Functie informatie/vereisten: Representatief voorkomen Technisch ingesteld Bereid om toerbeurt de zaterdag te werken Leeftijd 20 tot 40 jaar In het bezit van chauffeursdiploma Ervaring is een pré In het bezit van eigen vervoer voor woon/werkverkeer Geboden wordt: Een aantrekkelijke baan bij een snel groeiend bedrijf Een prettige werksfeer met veel variatie, en de kans om op een breed gebied ervaring op te doen Salaris volgens beroepsgoederen vervoer CAO, tevens is er een spaarloonregeling aanwezig Voor meer informatie kunt u contact op nemen met dhr. F. den Otter, tel. 071-5322530. Uw sollicitatie voorzien van C.V. kunt u richten aan: Jongeneel en Zn. Transport B.V. Postbus 24 2235 ZG Valkenburg Planning en service clerk m/v voor een internationaal bedrijf in Leiden werkzaamheden: verzorgen van wekelijkse en maandelijkse rapportage ten behoeve van het management, verzorgen van de verspreiding van deze rapporten, gegevens venverken in spreadsheets en database, assisteren met ontwerp van nieuwe rappor ten en statistieken, opvragen van gegevens bij nieuwe en bestaande leveranciers (potentiële) leveranciers te woord staan, alle bijbehorende administratie verzorgen je hebt een goede beheersing van het Engels in woord en geschrift ervaring met spreadsheet- en database programma's fulltime baan met uitzicht op vast dienst verband Cliëntadviseur m/v voor een lokale bank in deze groeifunctie start je als geldhande lingenmedewerker en wordt je binnen de bank door middel van trainingen opgeleid tot Cliëntadviseur, uiteindelijk verricht je werkzaamheden op het gebied van betal ingen, sparen, eenvoudige beleggings fondsen. verzekeringen, financieringen e.d. je hebt een mbo-opleiding gedaan en een commerciële, klantvriendelijke instelling Servicecentrum- en baliemedewerker m/v voor een technische groothandel in Leiden je bent werkzaam aan de balie van de groothandel, je verkoopt en adviseert klan ten op het gebied van sanitair, cv, elektro techniek, dakbedekking, witgoed e.d. je hebt een commerciële en klantvrien delijke instelling, technische affiniteit, winkeiervaring is een pré fulltime baan met uitzicht op vast dienst verband Telefonist/receptionist v/m voor een relatie in Leiden werkzaamheden: telefoonbehandeling, ontvangen van bezoekers en het verzorgen van koffie/thee, lichte administratieve werkzaamheden zoals coderen, archi veren, kopiëren e.d. deze functie is parttime voor 3 dagen per vaste baan Leiden, Morssingel 3. (071) 514 42 46 zemftrgcmisatie ter wereld Voor meer vacatures: http://www.adecco.nl Het bedrijf Nationale-Nederlanden is één van de grootste verzekeraars in Nederland met circa 5.000 medewerk(st)ers en maakt deel uit van ING Groep. Het bedrijf is veelzijdig en dynamisch. Onze kracht ligt in onze kwaliteit en dienstverlening. De kwaliteit en inzet van onze medewerk(st)ers zijn daarbij bepalend. De functies De markt voor employee benefits is sterk in beweging. Wij zijn dan ook zeer actief op, onder meer, het gebied van (pre)pensioenen in de vorm van beleggings- en kapitaalverzeke ringen. Voor onze vestiging in Den Haag zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers met ten minste enkele jaren relevante ervaring in de verzekeringsbranche. Je hebt dan ook een klantge richte instelling en je neemt graag initiatieven. Daarbij stel je hoge eisen aan je werk. Verder onderhoud je veelvuldig contact met collega's in de binnen- en buitendienst. Commercieel rekenaar Als commercieel rekenaar krijg je te maken met uiteenlopende verzoeken om offertes en actuariële berekeningen voor allerlei verzekeringen. Het is jouw verantwoordelijkheid te zoeken naar commercieel, technisch en administratief verantwoorde maatwerk oplossingen om onze klanten zo goed mogelijk van dienst te zijn. Je hebt een opleiding op VWO-niveau met wiskunde in het pakket. Je kunt je schriftelijk helder uitdrukken. Je hebt oog voor details en je bent goed in het analyseren van problemen. Vacaturenummer: 99.03.057 ïn Acceptant Als acceptant op het terrein van employee benefits geef je commerciële adviezen aan onze buitendienst en dien je als vraagbaak voor onafhankelijke verzekeringsadviseurs en andere externe relaties. Je verricht werkzaamheden voor de acceptatie en polisopmaak van nieuwe pensioenverzekeringen. Daarnaast voer je wijzigingen op bestaande verzekeringen door. Je hebt een opleiding op HAVO-, MEAO- of VWO-niveau, bij voorkeur met wiskunde. Vacaturenummer: 99.03.058. Onze tegenprestaties Wij bieden je een baan met goede vooruitzichten en gunstige arbeidsvoorwaardenwaaronder een bij jouw functie passend salaris, een dertiende maand, winstdeling, een premievrij pensioen en een reis- en studiekostenregeling. De sollicitatieprocedure Wij hanteren de sollicitatiecode van ING Groep. Je kunt je schriftelijke sollicitatie richten aan Nationale-Nederlanden, Afdeling Recruitment, t.a.v. Gaby Wagner, Postbus 93160, 2509 AD Den Haag onder vermelding van het betreffende vacaturenummer. Als je nadere informatie wilt, kun je haar bellen op: 070 - 513 80 48. Nationale-Nederlanden phe Thuiszorg Groot Rijnland neemt een steeds belangrijkere plaats in binnen de totale gezondheids Dit stelt hoge eisen aan de organisatie en de mensen die er (willen) werken. Hulp van nieuwe jen gemotiveerde collega's kunnen wc goed gebruiken. Enthousiaste collega's die er, net als wij, zin hebben om mensen op een professionele manier thuis te verzorgen en/of te verplegen. Bent u zo iemandBent u op zoek naar de baan die hieronder is beschreven Laat ons dat dan weten. Voor het rayon Ouder f zoek naar: Kindzorg rayon Alphen aan den Rijn en Leiden zijn wij per z.s.m. op Werkzaamheden: de functie richt zich op de zorgverlening aan ouder en kind, waaronder individuele en groepsvoorlichting, GVO-activiteiten, voedingsadviezen en vaccinaties consultatie-bureaus worden gehouden volgens de methode "Nieuwe Stijl" Functie-eisen: u bent in het bezit van het diploma Verpleegkundige A aangevuld met MGZ of HB0-V u bent in staat om u snel in te werken. Ervaring als wijkverpleegkundige OKZ is daarom wenselijk u draagt bij aan een effectieve samenwerking, zowel in teamverband als met andere disciplines en u heeft belangstelling voor de nieuwe ontwikkelingen op het OKZ-terrein Geboden wordt: een inwerkprogramma op maat een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg Bel ons of schrijf ons een brief. Heeft u belangstelling en wilt u meer weten over de baan en/of Thuiszorg Groot Rijnland, dan kunt u contact opnemen met de rayonmanager mevrouw D. Brandjes, telefoon: (0172) 46 86 00. U kunt uw schriftelijke sollicitatie tot 5 april richten 1999 aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. M. Schneider, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Thuiszorg Groot Rijnland levert een groot aantal diensten op het gebied van gezondheid en welzijn Daartoe behoren onder meer. verpleging, verzorging en schoonmaakhulp, maar ook het geven van cursu voor aanstaande moeders en een kappcr-aan-huis service. We zijn er letterlijk voor jong tot oud (van -9 maanden tol +100 jaar) Op dit moment bestaat onze organisatie uit zo'n 1.500 medewerkers We werken voor mensen in Leiden. Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes 1 thuiszorg Groot Rijnland

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38