Personeel Personeel Personeel Personeel Personee I 3M Receptioniste/telefoniste "Vind jij het belangrijk dat de klant zijn ei kwijt kan?" "Dan ben jij van harte welkom als Medewerker Consumentenbetrekkingen." Betrouwbaar. KL 'A ;PJ 3M geeft goede mensen de ruimte ONDERWIJS Het Onderwijs Service Bureau met vestigingen in Leiden. Rotter dam. Arnhem. Zaandam, Groenlo, Assen en Alkmaar is een snel groeiend landelijk onderwijsadvies en - administratiekantoor ten behoeve van alle sectoren van het onderwijs. Het Onderwijs Ser vice Bureau (OSB) telt 225 medewerkers en is werkzaam voor 135 gemeenten. 800 basisscholen. 80 scholen voor voortgezet onder wijs en 20 BVE-instellingen. alsmede voor HBO- en andere instellingen. Het Onderwijs Service Bureau draagt zorg voor een breed dienst verleningspakket waartoe in ieder gevaf behoren de financiële administratie en de personeels- en salarisadministratie. Tevens adviseert het bureau de aangesloten schoolbesturen en -directies over financieel en personeelsbeleid en zorgt voor beleidsadvise ring in de meest brede zin. In het kader van uitbreiding van werkzaamheden is er binnen de vestiging Leiden - die op dit moment bestaat uit 50 enthousiaste medewerkers - plaats voor: MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE Functie-informatie: Zelfstandig uitvoeren van financieel administratieve werkaamheden ten behoeve van een aantal onderwijsinstellingen voor voortgezet en/of primair onderwijs. Het opstellen van begrotingen en financiële jaarrekeningen. Het verrichten van boekhoudkundig en financieel administratieve werkzaamheden. Regelmatig controleren van onderdelen van de boekhouding. Functie-eisen: Een functiegerichte opleiding op HAVO/MEAO-niveau en/ of Praktijkdiploma boekhouden. Een flexibele instelling. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Kennis van het boekhoudprogramma Exact strekt tot aanbeveling. Ervaring met onderwijsadministratie strekt eveneens tot aanbeveling. Voor de functie wordt het volgende geboden: Een verantwoordelijke, zelfstandige en afwisselende baan. Een salariëring die plaats vindt op basis van opleiding en ervaring conform de CAO Voortgezet Onderwijs. Een volledige weektaak. Een intern opleidingstraject dat afhankelijk van de vooropleiding en/of werkervaring 3 tot 6 maanden zal duren. Opname in het ABP. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen over de functies worden verstrekt door de heer H.W. van Assema, locatiedirecteur Onderwijs Service Bureau Leiden. Tele foonnummer 071-5313051 Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het Onderwijs Service Bureau, vestiging Leiden, t.a.v. de heer H.W. Assema. Postbus 32084,2303 DB Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HOTEL NOORDZEE Boulevard 72, 2225 AG Katwijk aan Zee is op zoek naar een enthousiaste: Medewerkers voor het restaurant Wij zoeken iemand voor in ons a la carte restaurant, die ook bereid is om met feesten en partijen te werken. Tel.: 071-4015742 Van Houten partners ORGANISATIE - ADVISEURS HET dynamische, groeiende en bekende organisatie-adviesbureau gespecialiseerd in het begeleiden van bedrijven in het MKB, zoekt voor zo spoedig mogelijk een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Functie-eisen: opleiding op MBO/MEAO secretarieel niveau, vaardigheid met PC. Windows en MS-Office zelfstandigheid, accuratesse, flexibiliteit en representativiteit. Geboden wordt: een zelfstandige functie met een salariëring overeenkomstig de zwaarte ervan. Voor telefonische informatie kunt u tussen 09.00 en 12.00 uur bellen: 071 -5613637. Uw schriftelijke reacties kunt u zenden aan: Leidseweg 59. 2253 AA VOORSCHOTEN. De gemeente Oegstgeest is op zoek »i GROEPSLEERKRACHTEN (m/v) voor het basisonderwijs De gemeente Oegstgeest is een groen dorp met ruim 20.000 inwoners en een goed woon- en leefklimaat. Oegstgeest ligt tegen Leiden aan. Het geboortedorp van Jan Wolkers is nu voor namelijk een forensenplaats. Het dorp heeft een prima voorzieningenpakket en uit stekende verbindingen met Den Haag en Amsterdam. De gemeente heeft als schoolbestuur van het openbaar basisonderwijs in Oegstgeest 4 basisscholen onder zich. Daarnaast treft u binnen de gemeente nog aan 4 bijzondere basis scholen, een school voor speciaal onderwijs (ZMOK), scholen voor voortgezet en hoger onderwijs en beroeps opleidingen. De functie: De o.b.s. De Springplank is een "groeischi gelegen in een jonge wijk. Op dit moment is er een vacature voor e kracht voor 17 uur, die I dag werkzaam zal groep 3. en I dag in groep 8. Ook hebben wij een vacature voor een leei voor 19 uur voor ADV vervanging in alle gr Tevens zijn we voor alle openbare basisschc Oegstgeest op zoek naar invalkrachten. Uw profiel: U bent een enthousiaste, creatieve collega i^ een flexibele instelling.Als u ervaring heeft lesgeven in alle groepen van het basisonder dan is dat voor ons een pre. U heeft de ber ID om zich ook na schooltijd in te zetten. la n Informatie: Voor meer informatie kunt u onder school vi telefonisch contact opnemen met mevrouv S.A.M. de Spaey, adjunct-directeur van de o n De Springplank, tel. (0715 I 74 389. Reacties: Mocht u belangstelling hebben v van deze functies, dan kunt u uw sol licitatie binnen 7 dagen sturen naar de gemeente Oegstgeest. t.a.v. de afdeling Welzijn en Onderwijs/Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest lt De klant is koning. Een uitspraak die voor de hele KLM, maar zeker ook voor de afdeling Consumen tenbetrekkingen opgaat. En niet zo verwonderlijk. Immers, de reacties van klanten kunnen we goed gebruiken om onze dienstverlening nog beter te maken. Daarom zoeken we mensen die voor onze klanten openstaan. Die zich in hen kunnen verplaatsen, kunnen incasseren, maar ook inventief en diplomatiek kunnen zijn. En die tegelijkertijd met argumenten een nieuwe basis voor toekomstige contacten kunnen leggen. Een baan dus waarbij je het uiterste van jezelf vraagt. Waarbij je de mogelijkheid hebt om een belangrijke bijdrage tè leveren aan het steeds verder uitbouwen van de relatie met de klant. Een baan die daarom ook veel voldoening geeft. VWO'ers met ervaring met klantcontact Omdat je met veel KLM-collega's van verschillende afdelingen samen werkt, bouw je binnen de organisatie je eigen netwerk op. Op die manier leer je de KLM goed kennen. Heb je een afgeronde opleiding op VWO-niveau, beheers je het Nederlands en het Engels in woord en geschrift en heb je ervaring met klant contact in dienstverlenende omgevingen, bij voorkeur in de reiswereld, stuur dan je sollicitatiebrief incl. cv naar: KLM Benelux, t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Planetenvveg 5, 2132 HN Hoofddorp, onder vermelding van 'Vacature Consumentenbetrekkingen'. MM Burgemeester en wethouders van de gemeente Rijnwoude roepen^P enthousiaste kandidaten op voor de volgende functie bij de OpenbfttU Basisschool "J.P.F. Steijaert" te Hazerswoude-Rijndijk pkt, ech groepsleerkracht m/vfc Functie-informatie: Door ziekte van een van de leerkrachten en het tussentijdse vert van een andere leerkracht hebben we op dit moment geen leerkr voor groep 4 Groep 4 heeft 27 leerlingen. De school bestaat uit e leerkrachten, een conci ongeveer 230 leerlinger Van de nieuwe collega wordt verwacht dat hij/zij. in nauwe samenvlerl king met de rest van het team, groep 4 in een gezellige werksfeer iL het einde van het schooljaar begeleidt. Overige informatie: komt de wegens ziekte afwezige leerkracht )e een uurtje draaien in deze groep 4. De mogelijkheid is aanwezig dat zij teg het eind van het schooljaar al een (klein) deel van de uren in gro< Indien u belangstelling voo; functie heeft, dan nodigen lit telefonisch contact op te nemen met de directeur van c school, de heer Ton Veraart, telefoon (071) 341 69 95 (school) of (0172) 58 84 33 (thuis). voor 32 uur per week ale. 3M Nederland B.V groeit sterk dankzij haar product- en markt filosofie. De basis hiervan wordt gevormd door de begrippen kwaliteit en innovatie. 30% van de omzet wordt gerealiseerd met producten die vier jaar geleden nog niet bestonden. Momenteel is 3M met 50.000 producten op uiteenlopende markten actief. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen die elke 3M'er heeft binnen zijn/ haar verantwoordelijkheden. 3M biedt u uitstekende opleidings mogelijkheden en de mogelijkheid om carrière te maken. Op korte termijn zoeken wij kandidaten voor de functie van telefoniste/receptioniste voor 32 uur per week. De functie: Als receptioniste/telefoniste bent u vaak de eerste 3M'er die in contact komt met onze klanten. Daarom is het van belang dat onderstaande werkzaamheden op een vriendelijke en klantge richte manier worden uitgevoerd. In teamverband bent u o.a. ver antwoordelijk voor het bedienen van de telefooncentrale en het ontvangen van gasten. In voor komende gevallen zal een full time inzetbaarheid worden Wij bieden: een verantwoordelijke, afwisselende functie bij een gezond bedrijf een aantrekkelijk salaris goede secundaire arbeidjnds voorwaarden uitgebreide (interne) opleidingsmogelijkhede uitstekende carrièrekans Wij zoeken: Een representatieve, enthousiaste medewerk(st)er die in het bezit is van: middelbare opleiding. goede beheersing van de Engelse taal. enkele jaren ervaring in soort gelijke functie in een com mercieel gericht bedrijf. het vermogen om zowel in teamverband als zelfstandig te kunnen werken. flexibele instelling. Geinteresseerd? Indien u geinteresseerd bei in deze functie vragen wij telefonisch te reageren op maandag 29 maart of dinsJ 30 maart a.s. tussen 09.301 12.00 uur via telefoonnum 071-5450232. U kunt vrag naar mevrouw M.A. Peper: 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36