Personeel Personeel Personeel Personeel Personeef V allstick \/BN CLILI Proficiat! Je hebt een nieuwe baan! ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER U YT T E WA AL* Automatiseringsopleiding 44GL/Rapid Application Development' met baangarantie Tsstad Dtp-operator (m/v) l^l ZATERDAG 27 MAART 1999 916 l BOUMAN KUIJPER RECRUITMENTB. V. Wer\'ing Selectie Sollicitatietraining Executive search Onze opdrachtgever HBR AdviesCentrum te Bloemendaal is een gerenommeerd en onafhankelijk multi-disiplinair adviescentrum in assurantiën, hypotheken, en pensioenen en is lid van de NVA. Met ruim 10.000 relaties in de zakelijke en particuliere markt behoort HBR tot de grootste onafhankelijke adviescentra in de regio. Namens HBR AdviesCentrum zijn wij met spoed op zoek naar een De kandidaat die wij zoeken beschikt over een MBO achtergrond aangevuld met assurantiën-B, of een door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau. U heeft relevante werkervaring en kennis van assurantiën geldt duidelijk als een pré. U onderhoud de contacten met de maatschapijen alsmede de klanten, u verzorgt de externe telefoon, de postafhandeling en overige voorkomende administratrieve werkzaamheden. U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden, bent stressbestendig en uiterst nauwkeurig. Afhankelijk van leeftijd en ervaring mogen de geboden arbeidsvoorwaarden uitstekend genoemd worden. Wanneer u interesse heeft in deze uitdagende functie nodigen wij u uit uw reactie voorzien van een uitgebreid C.V., voor 10 april aanstaande te sturen naar, Bouman Kuijper Recruitment B.V. T.a.v. de heer Drs. J. Bouman Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen: 023 - 5256294 Uyttewaal BV is een gerenommeerd producent van tafelzuren en groentenconserven. Afnemers bevinden zich in het retail-kanaal, horeca/grootverbruik en de industrie. Naast het eigen merk produceert de onderneming ook onder private label. Er zijn ca. 75 medewerkers in dienst. In het seizoen wordt dit aantal uitgebreid met deeltijdkrachten tot een totaal van ca. 150 medewerkers. De commerciële organisatie van Uyttewaal bestaat uit de afdelingen marketing, account management, NPD en sales-office. Voor de laatstgenoemde afdeling zijn we op zoek naar een Commercieel/Administratief medewerker (m/v) Het sales-office is verantwoordelijk voor een correcte afhandeling en organisatie van de klanten-orders en verleent daarnaast ondersteuning aan de account-managers bij hun werkzaamheden. Takenpakket: orderverwerking facturatie interne contacten met account-managers, expeditie, e.d. voor goede afhandeling en uitlevering van orders externe telefonische contacten met klanten t.b.v. goede orderafhandeling diverse ondersteunende werkzaamheden t.b.v. account-managers Profiel van de kandidaat: MBO-opleiding (bij voorkeur in commerciële richting) goede communicatieve vaardigheden combinatie van commerciële en service-verlenende instelling PC-vaardigheden (tekstverwerking/spread-sheets) talenkennis: minimaal Nederlands en Engels, kennis van Duits en Frans zijn een pre. Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van C.V. kunt u sturen naar: Uyttewaal B.V., t.a.v. mevr. Lida Hoepel, Postbus 3, 2460 AA Ter Aar. DYNABYTE, de grootste computerwinkelketen van Nederlandse bodem met vestigingen door heel Nederland, is op zoek naar een assistent filiaalmanager, verkoper en part-time verkopers voor onze vestigingen in Leiden en Alphen a d Rijn. DYNABYTE beschikt al 15 jaar over het breedste assortiment hardware en software met bekende meiken zoals Canon, Hewlett Packard, Microsoft, Compaq en Shi-Tec Werken bij DYNABYTE is werken aan een flexibele en snelle organisatie ma als doel het succes verder uit te bouwen. ASSISTENT FILIAALMANAGER VERKOPER EN PART-TIME VERKOPERS voor onze vestigingen in Leiden en Alphen a/d Rijn |e bent een teamworker die grote verantwoordelijkheid kan dragen. Een persoonlijkheid met uitstraling en overtuigingskracht die bereid is zich met daadkracht in te zetten voor onze organisatie Tevens heb je een prima gevoel voor klantgericht werken, bezit je winkelervaring en ben je organisatorisch sterk. Een zeer veelzijdige en zelfstandige functie waarin je inzet en betrokkenheid in grote mate je succes bepaalt Vanzelfsprekend horen daarbij goede pnmaire en secundaire arbeidsvoorwaarden die in overeenstemming zijn met het kennisniveau, ervaring en zwaarte van de functie Voel je je jong en dynamisch genoeg? Stuur dan binnen één week na plaatsing van de advertentie een so citatiebrief met cv. naar DYNABYTE, ta v. afd. Personeelszaken, Voltastraat 11c, 8013 PM Zwolle Heb je nog vr gen, bel dan 038 - 460 32 33 en vraag naar de heer B. Moens. Sinds 1970 is de CENS- organisatie actief in de administratieve automatisering. In januari 1999 zijn alle aandelen van de CENS Software Groep B.V. overgenomen door Inter Access B.V., gevestigd te Hilversum. Hiermee behoort de Inter Access groep met ruim 900 medewerkers, als integrale dienstverlener en aanbieder van bedrijfsbrede oplossingen tot één van de grotere spelers in de ICT- Opleidingsresultaten: Door de hoge kwaliteit van de opleiding, onze actieve rol inzake arbeids bemiddeling en de markt positie van Inter Access, vinden de cursisten van onze opleiding gemakkelijk hun weg op de arbeidsmarkt. Meer dan 90% van de cursisten heeft het certificaat behaald en een uitdagende baan gevonden in de automatisering. Startdatum opleiding: 3 mei 1999 voor ambitieuze HBO'ers en Academici (M/V) die aan de slag willen ii IT-branche. Wat biedt Inter Access University: een halfjaar durende opleiding waarin de cursisten worden opgeleid in de modern methoden, technieken en tools (DSDM, RAD, MAD, Oracle en USoft) voor de ontwikkeling van informatiesystemen, ook op Internet: een praktisch gerichte opleiding, mèt baangarantie, die uitstekend aansluit op de arbeidsmarkt. Van jou als kandidaat verwachten wij datje: sterk gemotiveerd bent om in de automatisering aan de slag te gaan; bent opgeleid op HBO of academisch niveau; beschikt over een goed analytisch vermogen; beschikt over voldoende sociale en communicatieve vaardigheden en gedurende zes maanden beschikbaar bent om een dagopleiding te volgen Ten behoeve van deze opleiding organiseren wij een voorlichtingsmiddag op woensdag 7 april a.s. Je bent dan van harte welkom op één van onze presentaties om 13.30 uur en om 16.00 uur. Er is gelegenheid om met oud-cursisten en docenten van gedachten te wisselen. Mocht je hierbij aanwezig willen zijn dan kun je je telefonisch aanmelden of de antwoordcoupon retour sturen. Antwoordcoupon Naam: Adres: PC, Woonpl.: Tel.nr.: Ik kom naar de presentatie op woensdag 7 april om 13.30/ 16.00 uur (svp. tijd aangeven) Svp. toesturen in een ongefrankeerde envelop aan onde adres (Je ontvangt dan van ons zo spoedig mogelijk de bevestiging Inter Access University B.V., Jupiterstraat 114, 2132 HE HOOFDDORP. Postadres: Antwoordnummer 417, 2130 WB HOOFDDORP Voor meer informatie: tel. (023)5621010, fax (023)5627777, c-mail: university@cens.nl. Internet: www.cens.nl Woningstichting Randstad beheert met circa 35 personeelsleden zo'n 4500 woningen, bedrijfsruim ten, garages etc. in de regio Zuid-Kennemerland. Wij zijn actief op het gebied van beheer en nieuw bouw. Wij vinden betrokkenheid van bewonersorganisaties bij het beheer belangrijk. Tevens staan wij open voor nieuwe ontwikkelingen op het gebied van bouwen en beheren. De organisatie bestaat uit een afdeling Woningbeheer, een afdeling Financieel beheer en het Projectbureau. Het Projectbureau bestaat uit 6 mensen en is verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoenng van groot onderhouds- en verbeterprojecten, planmatig onderhoud en nieuwbouwprojecten. Per 1 juni 1999 zal Woningstichting Randstad gaan fuseren met Woningstichting Patrimonium. Er zal dan een organisatie ontstaan met ca. 9500 verhuureenheden. De vernieuwing van de na-oorlogse woonwijken in Haarlem vraagt om technische kennis en ervaring Voor het Projectbureau zijn wij op zoek naar: Een bouwkundig project opzichter MA/ op HTS/MTS-niveau Veel woningen uit de na-oorlogse periode tot 1975 zijn dringend aan groot-onderhoud en verbete ringen toe. Dit soort projecten zijn uitdagend: veel activiteiten worden tegelijkertijd uitgevoerd. Het gaat hier dan vaak om vernieuwing van keukens, beton- en dakherstel, vervanging van cv-, water-, gas- en liftinstallaties. De mensen blijven vaak wonen tijdens het werk. De woningen liggen in portiek- Woningstichting Randstad zoekt een actieve en betrokken opzichter. Hij/zij zal, onder leiding van een projectleider, het toezicht moeten houden op het verloop van het werk aan de woningen. Dit betekent niet alleen een open oog hebben voor de situatie van onze bewoners, maar ook: - het maken van bouwtechnische opnames, het opstellen van activiteitenplannen, het voeren van de technische projectadministratie: - controle op de werkzaamheden tijdens de uitvoering: - oplevering en overdracht van de uitgevoerde werkzaamheden. U beschikt over: - voldoende sociale- en bouwtechnische vaardigheden; - een positieve opstelling ten opzichte van bewonersparticipatie; - een auto en een rijbewijs B. Geboden wordt: - een zelfstandige en verantwoordelijke functie; - een salaris conform de CAO voor woningcorporaties dat recht doet aan de functie en goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - een dienstverband voor in beginsel de periode van twee jaar; - prettig en afwisselend werk in een klein teamverband. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd Projectbureau, de heer F. van Honk, telefoonnummer 023-5159432, of bij zijn afwezigheid bij de heer G. Krouwel, projectleider. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijk, voorzien van een c.v. en onder vermelding van "sollicitatie" op enveloppe zo spoedig mogelijk maar binnen 14 dagen te reageren naar: Woningstichting Randstad t.a.v. mevrouw A. G. M. van Veen Postbus 400 2000 AK HAARLEM Allstick B.V. is producent van zelfklevende etiketten op de rol en specialist in full-colour etiketten zowel op papier als op kunststoffen. Voor de uitbreiding van onze pre-press afdeling willen wij graag kennismaken met een Wij zoeken een man of vrouw die zelfstandig kan werken en voor wie Illustrator, Photoshop en Quark Xpress geen geheimen hebben. Enige kennis van het pre-press traject is meegenomen. Ervaring met hoogdruk en/of full-colour geeft u een voorsprong. Uiteraard hebt u belangstelling voor nieuwe ontwikkelingen. Postbusl41 - 2180 AC Hillegom- Fax: 0252-523721 - E-mail: Paul.Zwaanswijk@allstick.nl Wij denken aan een dienstverband van 26 tot 36 uur per week. Als u aan een nieuwe uitdaging toe bent, stuur uw sollicitatie dan per brief, fax of e-mail naar Allstick, t.a.v. de heer F. P. Zwaanswijk. Als u eerst informatie wilt hebben, kunt u hem bellen op 0252-523700. AD Met vier vestigingen in de regio Haarlemmermeer en de Bollenstreek, is v Van Niel één van de grote Ford-dealers van Nederland. Eén van de vestiging** Kalmthout van Niel Lisse B.V.) is een geheel zelfstandig dealerbednjf, dat bo US Ford Mercury Lincoln dealer is. Voor ons moderne bedrijf, dat bekend staat uitstekende service, technisch vakmanschap en een professioneel verkoopteam, wij graag in contact met een ERVAREN AUTOMOBIELVERKOPER (i\fl De functie: U houdt zich uiteraard bezig met het begeleiden en adviseren van onze partiucli zakelijke relaties bij de aankoop van nieuwe en gebruikte Ford personen- en bestelwagens. Een groot doorzettingsvermogen, uitstekende contactuele eigens» en de 'dnve' om het huidige relatienetwerk uit te bouwen zijn hierbij onontbeerl Tevens bent u medeverantwoordelijk voor het reilen en zeilen van de afdeling a De eisen: opleiding op minimaal MBO-niveau, eventueel aangevuld met IVA en/of NIMj goed ontwikkelde commerciële en communicatieve vaardigheden; aantoonbare verkoopervanng; ervanng met het gebruik van computers; leeftijdsindicatie 25-35 jaar. Ons aanbod: zeer zelfstandige en verantwoordelijke functie, waarbij u direct invloed heeft oj resultaten; uitstekende salariëring; goede arbeidsvoorwaarden; volop ruimte voor eigen initiatief. Geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae a Kalmthout van Niel B.V., Postbus 24,2130 AA Hoofddorp, t.a.v. de heer H. psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure De Nr. 1 Ford dealer van Nederland! Van Kalmthout Van Niel Meer enDuin 71a, 2163 HC Lisse. Tel. 0252-4190511 De VBNisde koepelorganisatie voor de zeven bloemenveilingen in Nederland. De VBN verzorgt de Het bedrijfsbureau, de facilitaire dienst van de VBl voor ondersteuning aan de medewerkers Product, en Markt, per direct, een secretarieel/ administratief medewerki De taken bestaan uit: binnen- en buitenland. Het Dienstencentrum van de VBN voert vele projecten met de veilingen uit op het gebied van transportmiddelen, verpakkingen, kwaliteit, product en markt. organiseren en facilitaire ondersteuning verzorgen in- en uitgaande correspondentie, archivering stukken, overige secretariële werkzaamheden Het Bedrijfsbureau heeft vijf secretaresses waai er twee diensten verrichten aan het Dienstencentrui De hierboven genoemde werkzaamheden vorme zwaartepunt van deze functie. Bij drukte of afws vervangen de secretaresses elkaar. Wij zoeken iemand die: voldoende (enige jaren) ervaring heeft op de e beschreven taken accuraat, stressbestendig en representatief is een voor de functie geschikte opleiding op HAV VWO-niveau aangevuld met een secretaresse-op danwel MBO+ niveau bij voorkeur kennis heeft van de moderne talen ervaring heeft met MS Office 95/97 Wij bieden: een aanstelling op contractbasis voor de duur van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband een zelfstandige en uitdagende baan een plezierige informele werksfeer een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket De VBN is gevestigd op de Schipholweg 1, nabij s Leiden CS. Reacties binnen twee weken naar VBN, hoofd bedrijfsbureau, de heer N. de Jager, Postbus 9324, 2300 PH Leiden. Voor nadere informatie over de in de functie kunt u contact opnemen met de heer H. van Rijnberk, coördinator Product en Kwaliteit, tel. (071) 565 95 81. Vereninging van Bloemenveilingen in Nederla] Postbus 9324 2300 PH Leiden.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30