Personeel Personeel GELD VERDIENEN? GEMEENTE AALSMEER. b.v. Q3E OPOE Telefoniste/receptioniste ZATERDAG 27 MAART 1999 UA "ZUID HoLLAND Ontwerp Provinciaal Re stau ra tie-Uitvoerings program ma 1999-2004 Zuid-Holland ter inzage Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 9 maart 1999 het Ontwerp Provinciaal Restauratie-Uitvoeringsprogramma 1999-2004 Zuid-Holland vastgesteld Dit programma bevat een opsomming van de rijksmonumenten in Zuid-Holland die naar het oordeel van Gedeputeerde Staten in aanmerking behoren te komen voor subsidie van rijkswege voor restauratie. Per monument is tevens de hoogte van de subsidie aangegeven. Voorts is deze opsomming voorzien van een uitgebreide toelichting. Conform artikel 12. lid 3 van het Besluit rijkssubsidiëring restauratie monumenten (3rrm) 1997 zal de voorbereidingsprocedure worden gevolgd zoals geregeld in afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht. In het kader van deze voorbereidingsprocedure ligt het ontwerp-programma. met de daarop betrekking hebbende stukkeii. vanaf maandag 15 maart 1999 voor een periode van vier weken tijdens kantoor- of openingsuren ter inzage: - in de bibliotheek van het Provinciehuis. Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag; - in de secretarieën van alle Zuid-Hollandse gemeenten behalve in de volgende grote monumentengemeenten: Brielle. Delft, Dordrecht. Goedereede. Gorinchem, Gouda. Den Haag. Leiden. Middelharnis. Rotterdam. Schiedam. Schoonhoven en Vianen. Vóór maandag 12 april 1999 kunnen belanghebbenden hun zienswijzen op dit ontwerp-programma schriftelijk of mondeling aan de provincie kenbaar maken. Als belanghebbenden worden in verband met het Besluit rijkssubsidiëring restauratie monumenten 1997 met name beschouwd: eigenaren van rijksmonumenten en gemeentebesturen. Schriftelijke reacties kunnen worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602. 2509 LP Den Haag. Voor mondelinge reacties kan contact worden opgenomen met de heren K. van Kruining en J. van Voorst van bureau Cultuur van de provincie Zuid-Holland, telefoon (070) 4417607/4416784. Mocht u overleg wensen, dan zouden wij dat graag spoedig vernemen. 3/317 FAILLISSEMENT OOSTERSE TAPIJTEN MULTI-NATIONAL zoals uitgesproken door de daartoe bevoegde Rechters van de Handelsrechtbank van Brussel (4e kamer), ingevolge art. 437.442.465.466.468 en 472 van de faillissementswet van 1851 (rSlona 3-3. •- 3ntcrnational The Glona Import-Export Corporation, gevestigd aan de prestigieuze Avenue Louise, Brussel, waartoe behorend Glona Import-Export S.A., Glorimex S.A, Gloria-Japan International Corporation, het kolossale Gloria International Import-Export EEG Distributie Complex en alle verdere wereldwijd bij de Gloria S.A. Organisatie aangesloten filialen en agenten ONHERROEPELIJKE TOTALE LIQUIDATIE VERKOOP DIRECT AAN HET PUBLIEK ZEER WAARDEVOLLE BIJZONDERE ACTIVA Zeer aanzienlijke inventaris van de gefailleerde organisatie wegens verbod op verkoop vanuit het Gloria S.A.-E.E.G. Distributiecentrum nu vrijgegeven zonder verdere restricties voor onvoorwaardelijke liquidatie HOOGWAARDIGE, EXCLUSIEVE, GEGARANDEERD ECHTE, HANDGEKNOOPTE AUTHENTIEKE PERZISCHE TAPIJTEN en vele andere gegarandeerd echte met de hand vervaardigde tapijten, lopers uit de andere aloude knoopcentra, vermeerderd met vele verschillende unieke, zeldzame en klassieke Perzische, Anatolische, Afghaanse etc. tapijten van het hoogste kaliber, in alle afmetingen tot extra groot, van Wol en Zijde De waardevolle voorraad van Gloria International Corporation S.A. in staat van faillissement) sinds vele jaren een der voornaamste leveranciers van Oosterse tapijten aan Groot- en Detailhandel in de gehele Europese Gemeenschap, het Verre- en Midden-Oosten, en vele andere markten wereldwijd, wordt nu op basis van uiterst gunstige voorwaarden stuk voor stuk geliquideerd tegen een fractie van de geschatte marktwaarde ZONDAG 28 MAART van 11.00-17.00 uur EENMALIGE LIQUIDATIEVERKOPING rechtstreeks vanuit de ter beschikking gestelde ruimten van MUZENHOF COR GORDIJNSINGEL 3- LEIDERDORP, Alle goederen vrt|gegeven zonder bl|komende kosten Uitvoerend Vereffenaar: D K, Rijswijk Betaling: Contant. Eurocheques, G.B.K.. Alle tapijten voorzien van Echtheide- en Garantie Certificaat Residence u kiest nu eenmaal vocr sfeer aan tafel Gezellig Si nen tafelen behoort tot de prettigste momenten an de dug Zeker jl: djt tn de |uiste sfeer gebeurt De Residerxe-collectie is een selectie van stijlvolle klassieke kwaliteitsmeubelen Daaronder een bijzondere keuze evelusieve meuhrler Benthuizen - Dorpsstraat 70-74 "S 079-3311200 GARAGES x Drv ofm. va 3.310,- ff TUINSCHUREN v.a 1.760,- SCHUTTINGEN hg. p^frmtr. ƒ117,- Ook voor zelfbouw Tevens steenmotief (grijs, rood of geel) houtmotief (bruin) •IM9 Kantoor. Barrierweg 239 5622 CN Eindhoven Tel. 040-2434643/ geheel Nederland v modeSen te txscfitiger Je eigen inkomen regelen in een uurtje per dag? Word dan bezorg(st)er en verdien per 4 weken in: OEGSTGEEST Omgeving: Haaswijk Omgeving: Irislaan Omgeving: Terweeweg Bel. voor meer info naar: 023-5150110 Maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 17.00 uur, zaterdag van 9.00 uur tot 12.00 uur. HAARLEMS DAGBLAD Enthoven BV is een toonaangevend fabrikant van eiprodukten welke, als halfprodukten, gebruikt worden in de levensmiddelen en zoetwaren industrie. In ons moderne en zich steeds vernieuwende bedrijf worden produkten gemaakt die hun weg vinden over de hele Door vertrek van een van onze TD medewerkers vanwege het bereiken van de VUT-leeftijd komt de vakature vrij voor een (aankomend) all-round onderhoudsmonteur m/v De nieuwe medewerker dient minimaal in het b^zit te zijn van een LTS-diploma of een opleiding te hebben op gelijkwaardig nivo. Goed uitgevoerd onderhoud en het vlot en zeker oplossen van storingen is voor een produktiebedrijf van vitaal belang. Daarom zal de nieuwe medewerker voldoende gelegenheid krijgen zich in te werken en zonodig te scholen. Op termijn dient hij in staat te zijn zelfstandig en met gevoel voor verantwoordelijkheid zijn taken te verrichten. Een goed salaris en prima secundaire voorzieningen, binnen een betrouwbare organisatie, dragen er mede toe bij dat er een werkkring wordt geboden waarin men zich thuis kan voelen. Heeft u belangstelling of verdere vragen richt dan uw sollicitatie aan of neem kontakt op met Dhr. A. Kraal. Enthoven BV. Bennebroekerweg 880, 2136 NG Zwaanshoek. tel. 023-5846741. Een b(l)oeiende gemeente aan de Westeinderplassen. De fleurige kant van de randstad De gemeente Aalsmeer heeft 22.000 inwoners en heeft o.a. Schiphol en Amsterdam als buren. Door de productie en handel in bloemen en planten heeft Aalsmeer nog een landelijk karakter. Landelijke bekendheid geniet Aalsmeer door de grootste bloemenveiling ter wereld en de TV-studio's van Joop van den Ende. Binnen het gemeentehuis is veel beweging. In 1999 zal een reorganisatie worden afgerond. Zo zal een Centrale Balie voor 'snelle' klantencontacten worden ingericht. Daarnaast zijn 10 nieuwe afdelingen gevormd die rechtstreeks onder de tweehoofdige directie vallen. Van onze medewerk(st)ers wordt verwacht dat zij vooral veel eigen initiatief, vernieuwde inzichten en brede kundigheid op hun taakgebied - maar ook daarbuiten - hebben Ze zijn in de eerte plaats generalist en bereid om flexibel in te stappen op nieuwe '..iken. Ze zijn sterk in communicatie, zakelijk, resultaatgericht en ze kunnen omgaan met wisselende werkdruk en vergaande taakverantwoordelijkheid. Van onze nieuwe collega's verwachten wij dat zij de stap die zij zetten bij de gemeente Aalsmeer als tussenstap zien in hun loopbaan. Een van de nieuwe afdelingen is de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling. Deze afdeling is ontstaan vanuit de sterke behoefte aan een organisatorische eenheid die zich primair bezighoudt met taken op het gebied van de ruimtelijke ontwikkeling en de uiteindelijke neerslag hiervan in bestemmingsplannen en projecten. De afdeling signaleert daartoe ontwikkelingen in hoofdzaak op het gebied van volkshuisvesting, ruimtelijke ordening, verkeer en vervoer, infrastructuur, natuur en landschap, milieu en de (reconstructie van de) glastuinbouw. Als gevolg v e personeelsmutatie zijn wij op zoek n Stuur uw sollicitatiebrief 10 dagen aan en wethouders van Aalsmeer (postbus 253. 1430 AG Aalsmeer) en schrijf a.u.bin de linker bovenhoek van de BELEIDSMEDEWERKER VOLKSHUISVESTING (V/M) (voor 28,8 uren per week 0,8 FTE) vacaturenummer: 99-RO/Ol Functie-inhoud. De te benoemen medewerk!st)er zal worden belast met de volgende taken: - ad\ ïseren en bewaken van de voortgang van het bouw- en investeringsprogramma: - uitvoeren en toetsen van doelstellingen van het volkshuisvestingsprogramma: - maken van volkhuisvestingsafspraken met corporaties; - uitvoering van w oningbouwsubsidiëring; - andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen. - een afgeronde functiegerichte opleiding op HBO-niveau; - minimaal 2 jaar ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; - kennis van en ervaring met geautomatiseerde beheerssystemen; - goede contactuele en redactionele vaardigheden; - een flexibele instelling ten aanzien van de afdelingstaken Afhankelijk van de opleiding en ervaring kan benoeming plaats vinden in het functieniveau 9 salarisgrenzen voor 28,8 uren per week: minimaal ƒ3.198,40 en maximaal ƒ4.728,80 bruto per maand). formatie over de functie kunt u in a telefoonnummer 0297-387621 a bij de heer Ing. L. J. A. Evers, hoofd van de afdeling, bereikbaar inleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. tuin- en cultuurtechnisch bureau Tuin- en Cultuurtechnisch Bureau De Enk BV is een landelijk werkend bedrijf dat gespecialiseerd is in ontwerp, aanleg en onderhoud van groenvoorzieningen, sportaccom modaties en golfbanen. De kracht van De Enk is de totaalexpertise van planvorming tot en met nazorg. Steeds meer opdrachtgevers maken hier gebruik van. Bij De Enk werken ruim 100 enthousiaste, vakkundige mensen aan de realisatie van hoogwaardige groenprojecten. Kwaliteit van per soneel en organisatie staat hierbij hoog in het vaandel. Het perso neelsbeleid is gericht op het scheppen van doorgroeimogelijk heden door scholing en ervaring. De bedrijfscultuur van De Enk kenmerkt zich door een informele, professionele en no-nonsense houding vari de mensen die er werken. De Enk maakt deel uit van Heijmans Infrastructuur en Milieu B.V. te Rosmalen. Arbeidsvoorwaarden Voor alle functies geldt dat je woonachtig moet zijn in de regio Hoofddorp. De arbeidsvoorwaar den zijn, afhankelijk van je leeftijd, opleiding en ervaring, in overeen stemming met de zwaarte van de functie. De Enk heeft een eigen CAO met aantrekkelijke arbeids voorwaarden, waarondereen premievhj pensioen en een spaar loon- en premiespaarregeling. Voor alle functies geldt dat, na een proefperiode, in principe een vast contract wordt afgesloten. Sollicitatie Als een van de nevenstaande functies je aanspreekt dan zien we graag dat je een sollicitatiebrief met CV aan ons stuurt, onder vermelding van de functie waarop je solliciteert. Ons adres is De Enk, Postbus 15, 6994 ZG De Steeg. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij dhr. E.H. Jansen, directeur, telefoon tijdens kantoor uren (026) 495 91 00, telefoon buiten werktijd (0575) 56 22 28. In verband met de aanhoudende groei van ons bedrijf starten wij een vestiging in de buurt van Hoofddorp. In verband hiermee zijn wij op zoek naar mensen die mee willen werken deze vestiging van de grond te tillen. Wij hebben plaats in de volgende functies: t VOORMAN Als voorman ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken op de projecten. Je geeft leiding aan één of meerdere collega's en/of onderaannemers. Je werkt zelf mee aan de uitvoering, je onderhoudt contacten met opdrachtgevers en leveranciers en je houdt je project administratie bij. Je stelt je planning op en voert je werk uit in nauwe samenwerking met de hoofdvestiging in De Steeg. Voor deze functie denken wij aan een persoon met een cultuurtechnische opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie MAAIER Als maaier bij De Enk ga je met een vrachtwagen met je machines op pad om op diverse locaties in West-Nederland je werk te verrichten. Het gaat voornamelijk om het onderhol van openbaar groen en sportvelden. Buiten het maaiseizoen verricht je alle voorkomende hovenierswerkzaamheden. Het gaat om een zelfstandige functie, waarbij veel wordt gereisd. Als opleiding denken wij aan LBO/MBO-niveau (agrarisch of tuin-/ en cultuurtechnisch), aangevuld met een groot rijbewijs en chauffeurs-diploma. Enige praktische ervaring is een pré. HOVENIER Als hovenier wordt je ingezet voor allerlei soorten projecten in de aanleg en onderhoud van tuinen en terreinen, hoofd zakelijk in de regio Noord-Holland, Zuid-Holland en Utrecht. Je beschikt over kennis op dit vakgebied en hebt ervaring in het werken met diverse machines, zoals motorzaag, heggeschaar, bladblazer, cirkelmaaier etc. Je verricht je werk onder leiding van een voorman, je hebt een praktische instelling en je voelt je aangetrokken tot een baan in de aanleg/onderhoud van tuinen. Voor deze functie zijn wij op zoek naar mensen die hun hoveniersdiploma op zak hebben en bij voorkeur enige ervaring in dit werk hebben. per tm Lm Doorstarter, herintreder of schoolverlater... ..in dit gebouw vindt een pittige een hartstikke leuke job Laan van Verhof 10 in Rijnsburg. Dat is het adres van drie succesvolle middelgrote bedrijven: Alfa Automatisering, Auton Rijnsburg (computerapparatuur) en Raadgever Partner (bedrijfsadviseurs). Vanuit het nog maar twee jaar oude pand verzorgen wij onze specialistische dienstverlening, elk aan een geheel eigen klantengroep. Toch zijn er van die zaken die je als 'voordeurdelers' heel goed samen kunt doen. Het secretariaat en de balie bijvoorbeeld. En juist voor die centrale en dynamische plek zoeken we nu een nieuwe medewerker. de communicatie van onze bedrijven. Binnenkomend telefoon verkeer leid je snel en efficiënt naar de juiste collega. Maar ook zorg je voor een nette ontvangst van onze gasten én je verricht licht administratieve taken. Daartoe behoren onder meer het verzorgen van in- en uitgaande post, fax-, kopieer en typewerk. kNl Je bent... Of je jezelf nu doorstarter, herintreder of schoolverlater noemt, het maakt ons eigenli|k niet uit. En ook aan je leeftijd stellen we geen eisen. Belangrijker vinden we het dat je vlot in de omgang, representatief, flexibel en stress bestendig bent én dat je zelfstandig kunt werken. Kun je op een computer (bijvoorbeeld Word, Excel e.d.) uit de voeten, dan heb je een streepje voor. Maar je beheersing van de Nederlandse taal moet vanzelfsprekend goed zijn. Laat snel iets van je horen! Durf je het aan? Wacht dan niet te lang! Stuur een brief of een mailtje naar Wilma van Duijn, want dat is degene die jij gaat vervangen. Zij groeit nameli|k door en wordt directie-assistente bij Alfa Automatisering. Wil je eerst meer informatie, dan mag je haar natuurlijk ook bellen op (071) 40 211 91. Auton Rijnsburg m raadgever partnefö Laan van Verhof 10, 2231 BZ Rijnsburg, E-mail: w.van.duijntg'alfa-automatisering.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28