'Anderhalfjaar Amerika was verloren tijd' Ambities van Joop Hiele reiken verder dan het doel DUIVENTIL \f mmm Hall© wereld Sport WOENSDAG 24 MAART 1999 chef willem spierdijk, 071-5356464, plv -chef maasdam piet ocks gpd-verslaggever Joop Hiele is niet voornemens al zijn werkende jaren als keeperstrainer te slijten. Hij zal het niet zo lang volhouden als Pim Doesburg, zijn collega bij Feyenoord, De ambities van Hiele (40) reiken verder. Vanaf volgend seizoen neemt hij voor een paar jaar de keepers van PSV onder handen. Daarna wil hij het management van een club in. Technisch directeur of bestuurslid technische zaken, hoe je het ook wil noemen. Naar die func tie streef ik in de toekomst. Maar wanneer? Dat weet ik nog niet. Voorlopig voel ik me nog prima in deze rol. Straks bij PSV kom ik bij een topclub met toptrainers, ik denk dat deze stap goed is voor mijn ontwikkeling." De oud-doelman van Feyenoord, SW en SW- /Dordrecht'90 kreeg bijna vijf jaar geleden, direct na zijn actieve loopbaan, al de mogelijkheid om in zo'n functie te stappen. Bij welke club wil hij niet verklappen, maar hij zag er vanaf. ,,Ik wil eerst de nodige know-how opbouwen die je no dig hebt voor het managerschap. De omschake ling van de kleedkamer naar een stoel achter het bureau leek me te groot. Ik moest nog afkicken als voetballer. Daarom wilde ik eerst nog een paar jaar op het veld staan om het van de andere kant te kunnen bekijken. Dat is een leerproces. Je hebt het nodig om later die stap te kunnen ma ken." Na vier jaar Willem II kon hij zich niet meer vinden in de rol die hij als keeperstrainer in Til burg bekleedt. „Ik heb het er prima naar mijn zin, maar het takenpakket sprak mij niet aan. Daarom heb ik een week of vijf geleden opge zegd. Drie weken geleden kwam ik in contact met Frank Arnesen, die nog drie kandidaten had voor de functie van Piet Schrijvers. Uiteindelijk ben ik het geworden." Hiele wilde nog maar één baas dienen. „Ik ben ook keeperstrainer bij Jong Oranje en ik werk bij een onderneming in keepershandschoenen. Al die andere functies erbij vergen te veel energie als je het goed wil doen. Het kost me te veel tijd. Ook met het oog op mijn sociale leven. Ik wil me volledig gaan concentreren op PSV, al heb ik de toezegging dat ik Jong Oranje erbij mag blijven doen. Mijn contract met de KNVB loopt aan het eind van dit seizoen weliswaar af, maar Han Ber ger heeft mij al gevraagd het te verlengen. Hij wil me graag houden." Zijn vertrek bij Willem II heeft volgens Hiele niets te maken met trainer Co Adriaanse. „Inte gendeel. Ik kan het juist goed met hem vinden. We discussiëren vaak over voetbal, waarbij we wel eens van mening verschillen, maar dat mag. Ik vind dat hij het goed doet." Zelf ambieert Hiele geen trainersfunctie in het betaalde voetbal. „Ik heb mijn diploma oefen- meester 2 en daar zal het wel bij blijven. Boven dien is de taak van een keeperstrainer veel groter dan vijf of tien jaar geleden. De ontwikkelingen zijn daarin de laatste jaren heel snel g Bokser Delibas blij met keuze voor Europa Twee jaar geleden was hij 'nergens'nu is hij eerste uit dager van de Europese kampioen. Moet Orhan Delibas nog meer zeggen om duidelijk te maken dat hij er des tijds goed aan heeft gedaan een punt te zetten achter zijn Amerikaanse avontuur en voor voortzetting van zijn carrière in Duitsland te kiezen? Officieel voor 10 juni bokst hij om de Europese titel (tegen de Fransman Ma- madou Thiam), bijna vier jaar na zijn debuut als prof. Veel te laat naar zijn zin. „Die anderhalf jaar in Amerika is verloren tijd geweest." Jean-Paul d'Alessandro, ont komt hij er niet aan het waarom van zijn opluchting nader toe te lichten. Summier slechts gaat de olympisch finalist van Barcelo na '92 in op het zakelijke ge schil, het niet nakomen van af spraken; dat tot de breuk met manager Hoffman leidde. „Toen ik na dat gewonnen Be- nelux-titelgevecht in december '96 zag wat ik kreeg voor die tien ronden, was ik teleurge steld. Ik zei dat ik van dat geld m'n gezin niet kon onderhou den. 'Dan ga je maar werken', zei Stan toen en dat was voor mij de druppel die de emmer deed overlopen." Omdat het contract van Deli bas nog tweeënhalf jaar door liep, vroeg Hoffman een fikse afkoopsom, die hij overigens zelf 'onkostenvergoeding' noemde. Aan het juridische steekspel dat volgde kwam nog niet zo lang geleden een einde. Delibas beschouwt zichzelf als winnaar, met dank aan Wilfried Sauerland, zijn nieuwe mana ger. De Duitse zakenman nam hem liefdevol Qp in zijn profstal die talrijke Europese en wereld kampioenen herbergt. De trai ner van dat kleine leger is Uli Wegner, en dat is ook de man die Orhan Delibas weer op het juiste spoor heeft gezet. Delibas wordt niet moe de kwaliteiten van de voormalige Oost-Duitser te bezingen. „Hij is een van de beste trainers van Europa, van de wereld mis schien wel. Ik voel me op m'n plaats bij hem. Hij probeert me rotterdam loet van schellebeek gpd-verslaggever „Voor mijn carrière", zegt Deli bas erbij, want dat hij er hele maal niets van heeft opgesto ken - dat is ook weer niet waar. Als mens ben ik er zeker wijzer van geworden en ook voor m'n sportieve ontwikkeling is het een leerzame ervaring ge weest." De les die de inmiddels 28-ja- rige zwaarwelter eruit heeft ge trokken? „De Amerikaanse ma nier van boksen is niks voor mij, de Europese stijl ligt me veel beter." Delibas, blij dat hij 'geen last meer heeft' van de Amerikanen (manager Stan Hoffman en trainer Hector Roca), wil het verleden het liefst laten rusten. Maar aan de vooravond van zijn eerste partij in Nederland sinds 17 december 1996, zon dagmiddag in de Crooswijkse Schuttersveldhal tegen de bijna tien jaar oudere Fransman Geen rekening en bellen voor f 0,25 /min. Orhan Delibas: „Als je zelf nummer niet te veranderen, laat me bok sen op mijn manier. Lekker op m'n benen, snel reageren en explosief. Daar is zijn training ook op gericht. In Amerika was het in hoofdzaak sparren en stoten op de zak, Uli brengt er veel meer afwisseling in. Ik train in Keulen met acht, negen profs, allemaal kanjers. We hebben veel lol samen, maar we werken keihard. Ik rijd in een auto met een Duits num merbord (uit Leipzig) en ik heb er ook een appartement. In de weekeinden ga ik naar huis - tenminste, als het van Uli mag. Hij is de baas. Een typische Oost-Duitser, oké, maar tegen mij is hij minder schreeuwerig dan tegen sommige anderen. Hij weet precies wie er wel en een wilt worden, kun je Delibas beter uit de weg gaan." wie er niet tegen kan." Eén van de dingen die 'Tur kish Delight' Delibas zijn Ame rikaanse begeleiders verweet, was dat hij geen inspiratie putte uit de tegenstanders die hij kreeg voorgeschoteld. „Ik be grijp ook wel, dat ik de eerste twee, drie wedstrijden koeken bakkers krijg. Maar daarna wordt het toch tijd voor redelij ke boksers, jongens tegen wie ik ronden kan maken. Wat heb je er anders aan?" Hij vindt dat het niveau van de oppositie sinds zijn overstap naar 'Sauerland Promotions' er beduidend op vooruit is ge gaan. „Ik moet vaak over de ronden gaan." De opmerking, dat dat ook iets over zijn eigen niveau kan zeggen, laat Delibas voor wat ze is. „Het waren bijna allemaal lastige jongen§, Ameri kanen vooral. Ik vind dat ik wel degelijk beter ben gaan boksen. Ik heb ook geen zorgen meer aan m'n hoofd, zoals vroeger." De kritiek dat op zijn condui testaat, die inmiddels 21 over winningen (uit evenveel wed strijden) telt, geen namen van boksers uit de Europese top- twaalf voorkomen, weerlegt de inwoner van Apeldoorn op de zelfde manier als kandidaat kampioenen dat al sinds Bep van Klaveren (en langer) doen: ze willen niet, ze durven niet. Delibas heeft een kleine vari ant op dat thema: „Ze zouden wel gek zijn om tegen mij te Wilt U iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbodj dagelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071- 5321921. E-mail: redactie.ld@damiate.hdc.nl boksen. Als je zelf nummer één wilt worden, kun je Delibas be ter uit de weg gaan." Geen contract en bellen voor f 0,25 /min. Peter van Vliet is het wieier- seizoen goed begonnen. De junior uit Woubrugge werd bij het kampioenschap van Rotterdam verrassend derde. Bollenstreker Stefan de Kok behaalde bij de nieu welingen eveneens een der de plaats. Bij de amateurs kwamen Alphenaar Robert Karremans en Leidenaar Werner Altewischer als vier de en zesde over de eind streep. Bij een interclubwed- strijd in Den Haag was Jan van der Tang (Voorhout) de snelste. Broer Ronald kwam in Woensdrecht dit keer niet verder dan een tiende plaats Eleven Sport is de nieuwe hoofdsponsor van de Hol land Ladies Tour. De Ronde van Nederland voor vrou wen maakt deel uit van een internationale serie die vori ge week in Australië is be gonnen Voetbaltrainer Charles van Goozen heeft bij Stompwijk '92 een jaar bijge tekend. Hein van Heek (Meerburg) en Eelco Fiele- mon (De Sleutels) hebben hun huidige contract open gebroken en met nog een jaar verlengd. Stephan van Harteveld gaat ook volgend seizoen de keepers bij Docos trainen. Afrim van Es volgt Theo Suurland bij de vrou wen van De Sleutels op. Suurland zag het bij de Vliet- club niet meer zitten. Jeugd trainer Dennis van den IJssel is door ADO Den Haag op non-actief gesteld. Rob Mep- pelink neemt de training van de Alphenaar over Zwart Wit'28-lid Jan Nieuwstraten is een inzamelactie voor zijn club gestart. Hij vraagt 100 gulden aan leden, sponsors en oud-spelers. De Rotter damse zaterdaghoofdklasser heeft grote financiële proble men 1 mei is de streefda tum om tot een beslissing te komen omtrent de fusie tus sen Hillegom en Concordia. SIZO, de derde club uit Hil legom, blijft op eigen benen staan De reserve-doelman van Ajax, Casper Nelis, heeft een contract bij Willem II ge tekend. Zaalvoetballer Edwin Grünholz (Bunga Melati) wil naar het Haagse Trimeur. Vreemd, omdat Grünholz nog een zevenjarig contract bij Bunga Melati heeft De B-junioren van Roodenburg spelen een drietal wedstrij den tegen topclubs. Excelsi or (29 maart), Feyenoord (14 april) en Sparta (19 april) zijn de tegenstanders van de Kooiclub. Alle wedstrijden beginnen om 19.00 uur Bij Bemardus (Hazerswoude- Rijndijk) wordt in het paas- Geen opzegtermi i en bellen voor f 0.25 /1 u- No weekend een internation jeugdvoetbaltoernooi gel den met clubs uit Duitslai Tsjechië, Denemarken Schotland De B-jeugdva Oegstgeest neemt op maart in Hoek van Hollan deel aan de finale-avond het jeugdzaalvoetbal. Hoe van Holland en Trimeurz de andere clubs in de fina poule Fred Westgeest op 28 maart in Rotterdam niet in actie komen in een gevecht om de Nederland bokstitel bij de profs in he zwaargewicht. De Wasse naarder geneest minders van een onlangs opgelope handblessure Margreeti Rooij (Alecto) is door bom coach Caroline van Nieu- wenhuijze-Leenders gese teerd voor Jong Oranje. ploeg begint vandaag me voorbereiding van het El, m pees kampioenschap, dat 2000 wordt gehouden I korfbalclubs Fluks (Nooi wijk) en Crescendo (Leid zijn op zoek naar een jun rentrainer/coach De jen dige lange-baanschaatsst Anja Borst (15) heeft tijde het maandelijkse Sportca! Bollenstreek de Brasserie Bon Bon-prijs aangebode gekregen De vaste FC se-wandelaars Jankees Loek Randsdorp en Joop' renhout doen mee aan de Vierdaagse van Nijmegei Het drietal gaat nu enkel keren per maand te voet naar uitwedstrijden van" Lisse (zondag) Swift he op zondag 28 maart een Noordeindertocht. Startte sen 8.30 en 12.00 uur. De renners beginnen twee da gen later (dinsdag 30 maa op het parcours De Bult de avondcompetitie. Aan vang 19.00 uur Kaarten voor het Amstel Voetbalfe tijn op vrijdag 4 juni in de Leidse Antonius Zalen zijl voorlopig alleen nog te be stellen via de voetbalclub: pe 'Fi Een negen voor keeper Tom van der Niet Het afgelopen weekeinde werd één '9' uitgedeeld, en wel aan Tom van der Niet. De keeper van Quick Boys stak met kop en schouders uit boven de rest van zijn team, dat zeer matig presteerde, maar toch won. Van der Niet steeg van de vijfde naar de derde plaats in het algemeen klassement. Op de vijfde plek staat zijn collega-doel man Marco Korff van Noordwijk, die door zijn '8' een plaats om hoog klom. De aanvoerder van Noordwijk, Arnold Reinders, is nieuw in de top-tien. Ook hij kreeg een '8'. Marken-ARC 0-1 Van Orssagen Balkhoven Jansen 91. Voskuilen P Bloemheuvel Van Meggelen Westenberg 7 M. Bloemheuvel 7 Reinders-Folmer 8 80. Hordijk FC Lisse-Rozenburg 6-0 Bouman 7 46. Bozu< Polman 7 Ras Van der Zwet 70. S. Elmahdadi Van der lugt Hoei Tan 7 Biervliet 7 Van Bemmel 8 70. Abbink 7 Linger JJ Schaap Pluimgraaff Van Dijk Van der Plas 72. Kroon 6 Van Beelen 6 80. Ruwaard 6 De Jong '5 46. Faerber Geen aansluitkosten en bellen voor f 0,25 /min. Hegie Roest - De Kort De Roode Van Lochem Aalbersberg Noordwijk: Korff Van Kins Ten Brinke Smit Azier 7 Den Haan 8 30. De Louw 7 Slingerland 8 Bloem 7 Boulayoune 8 90. van der Heiden 5 Van der Laan i 7 Kleijn 6 63. Korbee 7 Van Dam 5 Barendrecht-Katwijk 0-0 Robbers Van der Meer ADO'20-UVS 2-0 D. de Heiden Pi kaar Akerboom Parrel Van Grootveld 62. van Daalen Roest 73. Lentz Van der Plas 70. Pronk P. van Duijn Zwaan M. de Ridder 8 Van Heiningen 46. Montagne Gallert Charité Honsbeek 7.35 2. Raymond Flaton (Quick Boys) 7,31 3 Tom van der Niet (Quick Boys) 7,23 4. Mohamed Boulayoune (Rijnsb.) 7,19 5. Marco Korff (Noordwijk) 7,13 6. Maurice Balkhoven (ARC) 7,11 7. Patrick de Jong (Noordwijk) 7,07 8. Arnold Reinders (Noordwijk) 7,06 Wesley Slingerland (Rijnsb Boys) 7,06 Leon van der Zwet (FC Lisse) 7,06 11Jerrel Linger (FC Lisse) 7,05 12.8 spelers scoorden 7,00 Klassement (clubs) 1. Noordwijk 2. Quick Boys 3. FC Lisse 4. Katwijk 5. Rijnsburgse Boys 6. ARC 7. UVS mold Reinders (Noordwijk), nieuw binnen op nummer acht. ARCHIEFFOTO KEES VAN HOOGDALEM ZATERDAG 12 JUN11999 Info: tel. 071 4081011 De "Voetballer van het Jaar' ontvangt een reischeque ter waarde van 2500 gulden. Deze prijs wordt uitgereikt op het Eleven VoetbalgaJa dat op za terdag 12 juni in Congrescentrum Leeuwenhorst in Noordwijkerhout wordt gehouden. Voorschoten (za) verslaat Docos leiden anton diedrich De zaterdagtak van Voorscho- ten'97 was gisteren precies één doelpuntje sterker dan de zon dagse tweedeklassegenoten van Docos: 3-2. Dat de thuisploeg verder LD-bekert was mede te danken aan de Leidse keeper Alex Nibbelink, die de eerste te gentreffer - een kopbal van Frank Buizer - via de paal in zijn eigen doel sloeg en de pe nalty veroorzaakte die het twee de tegendoelpunt tot gevolg had. Nibbelink haalde spits Barry Dubbeldeman neer, Bui zer scoorde ditmaal met de voet. Goals van Raul Wallart en Dennis Stuifzand uit goed uit gespeelde aanvallen hielden de Leidenaars tot tien minuten voor het einde in de sportieve en gelijkopgaande wedstrijd. Een prachtige vrije trap van Hein de Graaff, die vanaf ze ventien meter over het muurtje binnenschoot, betekende de zege voor Voorschoten. Docos zag in de laatste minu ten nog een handsbal in het strafschopgebied van Voor schoten, de thuisploeg had ook het vermoeden dat dat wel eens zo geweest zou kunnen zijn, maar de scheidsrechter dacht er anders over. SCOREBORD Landelijke dekking en bellen voor f 0,25 /min. Lucky Ten, dinsdag 23 maart: 1-4-6-9-10-18-25-32-39-41 42 - 44 - 49 - 54 - 57 - 64 - 66 - 70 - 74 75. (onder voorbehoud) Eredivisie: Roda JC - Heerenveen 2-1 Feyenoord 24-58 Vitesse 25-50 PSV 25-46 Willem II 26-46 Ajax 25-44 Roda JC 25-44 FC Twente 26-43 Heerenveen 26-42 AZ 25-38 PRIJSVRAGEN - Likovtsjeva (Rus) 6-2 6-0, Coetzer (ZAf/9) - Pierce (Fra/8) 6-1 4-2 opgave, Novotna (Tsj/4) - Schnyder (Zwi/12) 6-3 2- 6 6-2, Schett (Oos) - Koernikova (Rus/13) 6-1 1-6 6-1. Venus Williams (VSt/6) - Hu- ber (Dui) 6-3 5-7 7-6, Serena Williams (VSt) - Seles (VSt/3) 6-2 6-3. Casablanca. Mannen, 430.000 gulden. Eerste ronde: Meligeni (Bra/2) - Pescariu (Roe) 6-3 6-3, Hipfl (Oos) - Gumy (Arg/8) 6-3 6-3, Koubek (Oos/6) - Furlan (Ita) 6-4 6-3, Van Herck (Bel) - Muster (Oos/1) 6-4 4-6 6-4, Knippschild (Dui) - Ondruska (ZAf) 6-2 7-5, Santopadre (Ita) - Ouahabi (Mar) 7-6 7-6, Diaz (Spa) - El Aarej (Mar) 6-4 7-6, Calatrava (Spa) - Filippini (Uru) 7-5 6-3, Carlsson (Bra) - Auffray (Fra) 6-3 Fortuna S. 25-33 FC Utrecht 26-33 NEC 25-29 Cambuur L. 25-25 MW 25-22 Graafschap 25-22 Sparta 25-18 RKC 26-15 NAC 25-14 BASKETBAL 7-6. Noord-Amerikaanse competitie NBA: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 113- 86. Orlando Magic - Charlotte Hornets 86- 78, Utah Jazz - Miami Heat 84-81, Chica go Bulls - Toronto Raptors 90-113, San Antonio Spurs - Denver Nuggets 112-82, Portland Trailblazers - Golden State War riors 79-72. KUNSTRIJDEN Helsinki. WK. Mannen, stand na korte kür: 1. Ploesjenko (Rus) 1 punt, 2. Jagoedin (Rus) 1,6, 3. Stojko (Can) 3, 4. Weiss (VSt) 3,2, 5. Oer- manov (Rus) 3,8. IJsdansen, stand na verplichte dans: 1. Krylova/Ovsiannikov (Rus) 0,4 punten, 2. Bourne/Kraatz (Can), Anissina/Peizerat (Fra) 1,0, 4. Lobasjeva/Averboekh (Rus) 1,6, 5. Drobziako/Vanagas (Lit) 2,2. Ronde van Normandië. Eerste etappe Mondeville - Forges-les- Eaux: 1. Roeskis (Lit) 210 in 4 37,10, 2. Kjaergaard (Noo) 0.01, 3. Van Schalen SCHAKEN (Ned) 0.32, 9. Reinerink, 10 Jeurissen Monte Carlo. Blind- en rapidtoernooi. Zevende ronde: Ivantsjoek (Oek) - Ljuboje- vic (Joe) 0,5-1,5, Piket (Ned) - Kramnik (Rus) 1-1, Karpov (Rus) - Van Wely (Ned) 1,5-0,5, Nikolic (Bos) - Sjirov (Spa) 0-2, Gelfand (Isr) - Topalov (Bui) 1-1, Lautier (Fra) - Anand (Ina) 1-1. Stand: 1. Kramnik 10 punten, 2. Lautier, Sjirov, Topalov 8,5, 5. Karpov 8, 6. Anand 7,5, 7, Nikolic, Ivantsjoek, Ljubojevic 6, 10. Gelfand 5,5, 11. Van Wely 5, 12. Pi- Algemeen klassement: 4.44,10, 2. Roeskis 0.09, 3. Meneghetti 0.39, 4 Gouvenou (Fra) 0.40, 5. Van Schalen. SKIEN Les Deux Alpes. NK snowboarden. Parallel slalom. Mannen: 1. Janbroers (Bergen), 2. Germann (Hank), 3. Mulman (Valkenswaard). Vrouwen: 1. Boerma (Bunnik), 2. Sauerbrij (De Hoef), 3. Vale (Hoogerheide). TENNIS Key Biscane, 9,5 miljoen gulden. Mannen, kwartfinale: Krajicek (Ned/7) - Sampras (VSt/2) 6-2 7-6.Enqvist (Zwe/14) - Golmard (Fra) 6-3 7-5. Enqvist in halve finale tegen Krajicek. Vrouwen, vierde ronde: Hingis (Zwi/1) - Weingërtner (Dui) 6-0 6-2, Graf (Dui/7) - Zvereva (WRu) 6-2 6-4, Davenport (VSt/2) Geen abonnement en bellen voor f 0,25 /min. Prince Polley naar FC Aarau heerjansdam Zaterdaghoofdklasser Heerjansdam moet het de rest van dei petitie doen zonder Prince Polley. De 29-jarige Ghanees v zich voor drie maanden aan het Zwitserse FC Aarau met eeni voor komend seizoen. In het verleden stond hij onder contrai Sparta, Beerschot, Germinal Ekeren, FC Twente en Exce Heerjansdam beleefde weinig plezier aan Polley. Hij sco slechts vier doelpunten en bleef om uiteenlopende redenen geld aan de kant. WIELRENNEN Catalaanse Week. Tweede etappe Lloret de Mar- Castello d'Empuries: 1. Pantani (Ita) 169 km in 3.56,41, 2. Boogerd (Ned), 3. Möller (Den), 4. Belli (Ita), 5. Botero (Col), 6. Ae- bersold (Zwi) 0.06, 7 Mancebo (Spa), 8. Edo (Spa), 9. Teterioek (Kaz), 10. Vos kamp (Ned), 69. Jonker 6.03, 86. Van Kessel 8.43, 135, Moerenhout 17.48, 138. Kroon, 144 Blijlevens, 145. Lotz, 148. Van der Ven. Niet gestart: Vries. Algemeen klassement: 1. Botero 8.28,57, 2. Belli, 3. Boogerd, 4. Möller, 5. Panta ni, 14, Voskamp, 59. Jonker 6.03, 94. Van Kessel 12.06, 116. Moerenhout 19.18, 117. Lotz, 140. Kroon 25.31, 157. Blijle vens 31.37, 160. Van derVen. Vanaf nu belt u met Libertel IZivoxirjifin Daltarief van f 0,25. Zcdat u niet alleen atfijd bereikbaar bent.lmaar ook in heet NederlarfShe goedkoop belt zonder abonnement, u Libertêt iZi met SLdmlaardtai ief i omzetten fièaftf iek- en Daltarief, belti wL JBf dan de Libertel iZi Info'.ijn (555)^15 litiog vragen heeft, belt u da:, met 0800-056C. We horen graag van u.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22