Stem diervriendelijk! www.dierenbescherming.nl Open Deuren Dage KINDEREN RUIM BAAN, en als u tijdens de Open Deuren Dagen een deur aansch) DEUREN WOENSDAG 3 MAART 1999 WEEROVERZICHT BUITENLAND Weersvooruitzicht KNMI Geldig tot en met woensdag. Noorwegen: In de bergen en aan zee veel wind. Verder droog en flinke opklaringen, maar in het zuidoosten veel bewol king en perioden met sneeuw, aan zee mogelijk ook regen. Maxima van 5 graden aan de zuidwestkust tot -8 in het noorden. Zweden: Winderig, overwegend bewolkt en geregeld sneeuw, in het zuiden ook ijzel en regen. In het noordoosten meest droog en hier en daar zon. Middagtemperatuur van 4 graden in het zuiden tot -10 in het noor den. Denemarken: Half tot zwaar bewolkt en van tijd tot tijd buien of regen. Middagtem peratuur ongeveer 5 graden. Engeland, Schotland, Wales en Ier land: Half tot zwaar bewolkt en van tijd tot tijd regen of buien, in het noor den soms met hagel en natte sneeuw. Tamelijk veel wind. Mid dagtemperatuur tussen 6 graden in het noorden en 10 in Zuid-Enge- land. België en Luxemburg: Halt tot zwaar bewolkt en nu en dan een paar buien. Middagtempe ratuur tussen 7 en 10 graden. Noord- en Midden-Frankrijk: Half tot zwaar bewolkt en van tijd tot tijd regen of enkele buien. Sneeuwgrens dalend naar 1000 meter. Geleidelijk minder wind. Kouder met op morgen een mid dagtemperatuur van ongeveer 8 graden. Portugal: Tamelijk veel wind. Verder wolken velden en af en toe een bui. In het zuiden vooral morgen overwegend droog en zonnige perioden. Mid dagtemperatuur dalend naar 10 graden in het noorden en 17 aan de Algarve. Madeira: Nu en dan zon en morgen kans op een bui. Middagtemperatuur onge veer 17 graden. Spanje: Veel wind. verder half tot zwaar be wolkt en vooral in het noordwesten buien. Aan de Costa's in het zuiden en zuidoosten overwegend droog en perioden met zon. Middagtem peratuur dalend naar 8 graden in het noordwesten en 18 aan de stranden in het zuiden en zuidoos ten. Canarische Eilanden: Zonnig, aan de noordzijde van de eilanden ook wolkenvelden en mor gen een kleine kans op een bui. Hier en daar veel wind. Maxima on geveer 20 graden. Marokko: Westkust: vanuit het noorden wol kenvelden en ten noorden van Ca sablanca een enkele bui. Middag temperatuur dalend naar ongeveer 15 graden, in het zuiden iets zach ter. Tunesië: Zonnige perioden en vrijwel overal droog, maar morgen later op de dag toenemende kans op een bui. Middagtemperatuur oplopend naar ongeveer 19 graden. Zuid-Frankrijk: Overwegend bewolkt en regenach tig, sneeuwgrens in de bergen da lend naar ongeveer 1000 meter. In de loop van morgen aan de Middel landse Zeekust tussen Perpignan en Marseille opklaringen. Middag temperatuur dalend naar 9 tot 12 graden. Mallorca en Ibiza: Nu en dan zon en kans op een bui. Vooral morgen veel wind. Middag temperatuur dalend naar ongeveer 14 graden. Italië: In de loop van beide dagen toene mende wind en vanuit het westen en noorden meer bewoilking, ge volgd door regen. In de Alpen en Dolomieten boven circa 1000 me ter zware sneeuwval. In het zuid oosten nog lange tijd zonnig. Mid dagtemperatuur tussen 13 en 18 graden, in het noorden dalend naar ongeveer 6 graden. Corsica en Sardinië: Vandaag droog en vrij zonnig, mor gen meer wind, bewolking en enige tijd regen. Maxima rond 16 gra den, morgen iets frisser. Malta: Vandaag flinke perioden met zon. Morgen meer bewolking en kans op een bui. Middagtemperatuur rond 17 graden. Griekenland en Kreta: Flinke perioden met zon. Morgen vanuit het zuiden wat meer bewol king en mogelijk een bui. Middag temperatuur tussen 14 en 18 gra den. Turkije en Cyprus: Droog en vrij zonnig, maar morgen later op de dag in het zuidwesten van Turkije meer bewolking en kans op regen. Middagtemperatuur tussen 16 en 20 graden, morgen iets warmer. Duitsland: Half tot zwaar bewolkt en nu en dan regen. Morgen in de Alpen mo gelijk zware sneeuwval. De sneeuwgrens zakt in de bergen ge leidelijk aan tot circa 1000 meter. Middagtemperatuur in het laag land vandaag tussen 10 en 15 gra den, morgen tussen 6 en 9. Zwitserland: Bewolkt en perioden met regen, in de bergen zware sneeuwval. Sneeuwgrens geleidelijk dalend tot ongeveer 1000 meter. Maxima in de dalen vandaag tussen 8 en 12 graden, morgen circa 6. Oostenrijk: Vanuit het westen regen en in de bergen van Vorarlberg, Tirol en Ka- ririthie boven 1200 meter zware sneeuwval. In het noordoosten af en toe zon en op veel plaatsen droog. Middagtemperatuur in de dalen van 7 graden in het zuiden tot 15 in het noorden. Morgen kou der. Polen: Overwegend veel bewolking en af en toe regen, maar in het zuidoost meest droog en geregeld zon. Mid dagtemperatuur ongeveer 9 graden in het zuidoosten bij zon tempera turen tot 15 graden. Tsjechië en Slowakije: Wolkenvelden, ook nu en dan zon en vooral vrijdag kans op regen. Middagtemperatuur ongeveer 10 graden, bij zon maxima tot 16 gra den. Hongarije: Af en toe zon en op de meeste plaatsen droog. Middagtempera tuur tussen 15 en 20 graden. DONDERDAG 4 MAART 1999 Zon- en maanstanden Zon op 07.20 Zon onder 18.22 Maan op 20.53 Maan onder08.27 Waterstand IJmuiden Katwijk Hoog 05.07 17.17 04.40 16 50 Laag 00.33 13.10 00.14 12.51 Weerrapporten 03 maart 07 u Amsterdam licht be De Bilt licht be Deelen Eelde licht be Eindhoven half be' Den Helder half be' Rotterdam half be Twente half bei Maastricht zwaar b Aberdeen grondrr Barcelona onbew. Berlijn regen Boedapest Bordeaux Dublin Frankfurt Genève Helsinki 3 MAART Op 3 maart Provinciale Verkiezingen. n Meer informatie? Kijk op Internet: Samenwerkende dierenbeschermingsorganisaties DE JANTJE BETON COLLECTE KOMT ERAAN! Geef gul aan de Jantje Beton Collecte! Met uw gift ondersteunt u allerlei projecten van de kinderen uit uw eigen woonomgeving. Bovendien ondersteunt u het werk van Jantje Beton. Want dank zij de Jantje Beton Collecte komen jaarlijks zo'n 600 jeugdprojecten tot stand. Qok bij u in de buurt. 8 t/m 13 maart Jantjes-Beton VAN MAANDAG I T/M ZATERDAG 6 MAAR^ Een deur is een meubelstuk in uw huis. lfDc Of u nu kiest voor klassiek, modern of design, de Erkend Deurenspe heeft de deur die bij u past. Het is van belang dat u goed wordt geïnformef mogelijkheden- en de ruime collectie deuren die de Erkend DeurenspecifJ^l h-5f krijgt u een deurkruk naar keuze gratis* Vraag de Erkend Deurenspecialist naar de voorwaarden SASSENHEIM "DE DEURENSHOWROOM" Tevens montacje HTfl fTT-TTl Anton Philipsw/ecj 1 2171 KX Sassen h Ei M TEI. 0252 - 225266 N

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26