Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel flYAMAHA Rijnland Magazijnmedewerkers (m/v) SERVO BALANS MONTEUR BINNENDIENST MAGAZIJNMEDEWERKER ^sintratuin Teamleider v Verpleegkundigen v VERTEGENWOORDIGERS TERMINIX SERVO BALANS WERKVOORBEREIDER ZATERDAG 27 FEBRUARI 1999 Producent van elektronische en mechanische weegapparatuur en weegsystemen voor de industrie zoekt met spoed Werkzaamheden: Zelfstandig assembleren en afstellen van elektronische en mechanische weegtoestellen. Opleiding: MTS elektro/electronica Servo Balans biedt een afwisselende, zelfstandige werkkring met een goed salaris en goede secundaire voorwaarden. Servo Balans International B.V. T.a.v. de heer A. Kalkhoven Jan Evertsenlaan 4 2224 SV KATWIJK In verband met uitbreiding van de werkzaamheden, zijn wij op zoek naar een enthousiaste: M/V Wat wij bieden: Een salaris overeenkomstig capaciteiten en mogelijkheden. Een prettige werkkring in een jong en ambitieus team. De belangrijkste taken: Aanname van goederen. Magazijn begeleiding. Wat wij vragen: Een actieve representatieve, klantvriendelijke medewerker. Ervaring met computer is gewenst. Hoe te reageren: Uw belangstelling voor bovengenoemde functie kunt u kenbaar maken door uitsluitend een schriftelijke reactie, met vermelding van persoonlijke gegevens en werkervaring, te richten aan: Woonweide t.a.v. dhr. M. de Lange, Zijlbaan 20, 2352 BN Leiderdorp. Afdelingschef m/v Heeft u leidinggevende capaciteiten en goede communicatieve vaardigheden? Bent u flexibel en vindt u kwaliteitszorg belangrijk? Dan hebben wij een leuke baan voor u in Zoeterwoude. U geeft leiding aan 15 medewerkers, u organiseert de werkzaamheden op de afdeling, u realiseert de produktieplanning en u stelt de machines af. De baan is fulltime en voor lange tijd Heeft u een afgeronde MBO opleiding en beheerst u de Engelse taal' Dan nodigen wij u van harte uit te solliciteren. Informatie bij Sabine Slappendel. tel. (071) 541 30 70. Leiderdorp. Reaal 5d. Docent NT2 engels m/v Voor een onderwijsinstelling in Leiden zoeken wij met spoed twee docenten Nederlandse taal (NT2), en een docent Engels. De NT2 docent zal Nederlandse les. rekenen en wereldoriëntatie geven aan een kleine groep asielzoekers De docent Engels geeft Engelse les aan dezelfde groep De school is de hele week geopend behalve de donderdag, en er wordt ongeveer 20 uur per week gewerkt. De kandidaten die in aanmerking k minimaal een lesbevoegdheid, maar bij voorkeur c een soortgelijke functie. Informatie bij Karen Dijkstra, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. ir deze functie hebben Medewerker salarisadministratie m/v Voor de personeels- en salarisadministratie van een groot bedrijf zijn wij opzoek naar een administratief medewerker. Het betreft een functie voor langere tijd waarbij je de afdeling gaat onder steunen bij diverse werkzaamheden zoals het maken van bereke ningen en brieven, telefoonbehandeling en het invoeren van mutaties. Heb jij Havo/MEAO-niveau. rekenkundig inzicht en ervaring op een soortgelijke afdeling, neem dan snel contact op! Informatie bij Marlies Star. tel. (070) 513 98 01. Den Haag. Prinses Beatrixlaan 35 Controller m/v Voor een bedrijf dat zich bezig houdt met arbeidsongeschiktheid verzekeringen voor vrije beroepsbeoefenaren, zoals artsen, zijn wij op zoek naar een controller. Heb je een relevante HBO of WO opleiding, ben je accuraat, communicatief vaardig en (intern) klantgericht? Heb je daarnaast relevante werkervaring en affiniteit met automatisering' Bel ons dan snel over deze leuke baan waarbij je. wanneer de baan bevalt, in vaste dienst kan komen' Informatie bij Marlies Star. tel. (070) 513 98 01. Den Haag. Prinses Beatrixlaan 35. Medewerkers voor een strandtent m/v Hou je van zon en zee en wil |e in de periode van maart tot en september een aantal weken wat bijverdienen? Voor diverse strandpaviljoens in Katwijk zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het serveren vai drank en maaltijden. Ben je fulltime of parttime beschikbaar n Parttime Hoofdcaissiere m/v Voor een bouwmarkt in Leiden zoeken wij met spoe hoofdcaissiere. U bent verantwoordelijk voor de om tratie en de bezetting van de kassa-units. Wij denke reageer dan snel! Informatie bij Esther Gueret. tel. (071) 523 12 68. Leiden. Schuttersveld 9 Verkopers m/v Ben jij op zoek naar een leuke baan in de detailhandel? Kom dan nu bij ons langsom je uitgebreid te laten informeren! Van auto showrooms tot groothandels in kantoorartikelen, van parfumeries tot supermarkten en van bouwmarkten tot luxe damesmode winkels, wij hebben overal werk voor aanstormend verkooptalent! Dus ben jij die representatieve, sportieve en enthousiaste verkoper die wij zoeken, bel dan snel! Informatie bij Esther Gueret. tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9. Verkoopadviseur m/v Voor een interieurspeciaalzaak in Leiden zijn wij op naar serieuze verkoopadviseurs met gevoel voor stijl. Creativiteit en klantvrien- delijkheidzijn de belangrijkste eigenschappen die u moet bezitten voor deze functie Het betreft een baan voor ongeveer 20 uur per week voor lange tijd. De mogelijkheid bestaat om bij gebleken geschiktheid een vaste aanstelling te krijgen Informatie bij Frank Mahieu, tel. (071) 523 12 68. Leiden, Schuttersveld 9. ■iwnmiri Sta even stil bij werk in de tuin Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging? Randstad maakt het voor u mogelijk! Wij hebben een vacature voor een vakbekwaam hovenier. U gaat met een gezellige ploeg collega's tuinen aanleggen en onderhouden bij particulieren en bedrijven Met uw inzicht en groene vingers bent u in staat om van tekening een schitterend resultaat neer te zetten. Deze fulltime functie biedt uitzicht op een vast dienstverband. Bent u geïnteresseerd, laat het s dan si I. (0252) 41 91 40. ir randstad uitzendbureau YAMAHA MOTOR DISTRIBUTION B.V., gevestigd te Schiphol-Rijk, houdt zich als Europees distributiecentrum Kwaliteit betekent voor Yamaha ook een snelle efficiënte levering aan klanten en inspelen op hun vragen. YAMAHA MOTOR DISTRIBUTION B.V. bezig met de inkoop, opslag, distributie en verkoop van de Succesfactoren hierbij zijn enerzijds het verantwoord beheer onderdelen en accessoires van de kwaliteitsproducten van van de voorraden en anderzijds het gebruik van geavanceerde Yamaha zoals motorfietsen, scooters, buitenboordmotoren en technologiën op het gebied van intern transport en distributie, jetboten. Onontbeerlijk hierbij is de inzet van onze medewerk(st)ers. In verband met uitbreiding zijn wij voor ons warehouse op zoek naar In een team van medewerk(st)ers bent u o.a. verantwoordelijk voor het uitpakken, sorteren, pieken, inpakken en verzendklaar maken van goederen. Daarnaast kunt u worden ingezet bij diverse ondersteunende werkzaamheden zoals het verrichten van kwaliteitscontrole, de uitvoering van de voorraadcontrole e.d. Aandacht voor veiligheid en orde en netheid van de werkplek horen hier vanzelfsprekend bij. Voor deze veelzijdige functie zijn wij op zoek naar mannen en vrouwen die voldoen (of op korte termijn kunnen voldoen) aan de volgende eisen: een afgeronde LBO-opleiding, bij voorkeur aangevuld met een vakopleiding magazijn-medewerker of heftruckopleidmg; ervaring in een'moderne magazijnomgeving: vaardigheid in het verpakken van zeer gevarieerde artikelen; accuraat en ordelijk kunnen werken; flexibel en collegiaal. NB: U dient bereid te zijn tot het werken in wisseldiensten (tussen 07.00 en 23.00 uur) en het verrichten van overwerk. Wij bieden: Naast een goed salaris biedt Yamaha een evenwichtig pakket arbeidsvoorwaarden. Procedure: De procedure kent in eerste instantie een oriënterend gesprek en rondleiding. In een eventuele tweede ronde zal een test deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw reaktie: U kunt u reaktie binnen 10 werkdagen na verschijning van deze advertentie zenden aan: Yamaha Motor Distribution B.V. T.a.v. mevrouw I.R. Bipat-Orie, Postbus 75175, 1117 ZS SCHIPHOL E-mail: N00DLHUN@>YMD Yamaha-Motor.nl. Intratuin is een dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsverband waaraan inmiddels 48 vooraanstaande tuincentra, verspreid over geheel Nederland, deelnemen. Deze 'groene warenhuizen' bieden een breed assortiment van o.a. kamer-, en tuinplanten, tuinbenodigdheden, tuingereedschappen en tuinrecreatieartikelen. Het beleid van de organisatie richt zich op vakmatige voorlichting aan klanten, optimale service en het leveren van kwaliteitsproducten tegen concurrerende prijzen. Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen om ons team te versterken. Verkoop jij graag de groene longen... van onze woonomgeving???? Ben je creatief en graag met groen bezig? Wij hebben de baan voor jou Op onze kamerplanten afdeling snakken we naar een allround groenmedewerker (M/V). Je kunt ook ingezet worden op onze snelgroeiende snijbloemenafdeling en je weet hoe je met plant/pot combinaties om moet gaan. Heb je een MBO opleiding bloemsierkunst en kamerplanten of een vergelijkbaar kennisniveau en enige werkervaring in de bloemisterij of een tuincentrum schrijf dan naar onderstaand adres. Je leeftijd is niet van belang, neem wel een flinke portie werklust mee. Ben je niet bang voor vieze handen...? Dan ben jij de juiste persoon voor een leuke baan op onze tuinplantenafdeling. Je krijgt hier een vaste kerntaak en bent daarnaast allround inzetbaar op alle groenafdelingen. Heb jij een MBO opleiding en een meer dan gemiddelde plantenkennis? Ben je daarnaast creatief met groen en vind je het leuk om onze klanten wegwijs te maken in ons mooie vak? Reageer dan snel!! Je leeftijd is niet belangrijk, vieze handen wel. Richt je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen aan Intratuin Voorschoten, t.a.v dhr. J. Griffioen, Leidseweg 518, 2253 JP Voorschoten. Tel071-5322203. HET GROENE WARENHUIS VOORSCHOTEN Leidseweg 518, tel. 071-5322203 ziekenhuis Voor de afdeling kindergeneeskunde (5F) zoeken wij een. minimaal 4 dagen per week Afdeling kindergeneeskunde: Op de afdeling wordt gewerkt met twee teams. Het neonatologieteam beschikt over 16 plaatsen (6 couveuses en 10 wiegen). Op de afdeling worden pasgeborenen vanaf 32 weken opgenomen. Het tweede team beschikt over 16 plaatsen voor grotere kinderen voor alle specialismen. De verpleegkundigen en de teamleiders rouleren over beide teams. De afdeling biedt stageplaatsen aan leerling-verpleegkundigen. Functie-informatie teamleider: De teamleider vertaalt samen met het verpleegkundig afdelingshoofd er de collega teamleider het organisatiebeleid naar de kinderafdeling Het takenpakket van de teamleider bestaat uit: - verantwoording dragen, coördineren en meewerken aan de directe patiëntenzorg; - direct leidinggeven aan een team van 12 verpleegkundigen en leerling-verpleegkundigen; - participeren in projectgroepen binnen het ziekenhuis als vertegenwoordiger van de afdeling; - meewerken aan ontwikkelingen en innovaties binnen het vak van kinderverpleegkundige. Wij vragen: Een verpleegkundige met de specialistische vervolgopleiding kinderverple ging aangevuld met kaderopleiding of IBW-management of bereidheid aeze te volgen. Minimaal 2 jaar ervaring met kinderverpleging, goede contactuele vaardigheden en een eigen visie op verplegen en leidinggeven. met specialistische vervolgopleiding kinderverpleging (minimaal 3 dagen per week) Wij vragen: Een verpleegkundige met de specialistische vervolgopleiding kinderverple ging die een bijdrage kan leveren aan de ontwikkeling van de afdeling en net beroep van kinderverpleegkundige. Iemand die flexibel is en met sterk wisselende situaties en werkdruk om kan gaan. Een verpleegkundige die zijn of haar ervaring en enthousiasme voor het vak over kan brengen in de begeleiding van leerling-verpleegkundigen en verpleegkundigen die de specialistische vervolgopleiding kinderverpleging volgen. Wij bieden: Het salaris van de teamleider bedraagt maximaal 5.365,- bruto per maand (FWG 50) en het salaris van de verpleegkundige bedraagt maxi maal 4.723,- bruto per maand (FWG 45) bij een fulltime dienstverband De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Indien nodig een verhuiskos tenregeling conform de CAO Ziekenhuiswezen. Informatie: Nadere informatie over de functies kunt u verkrijgen bij de heer W. Moerland, afdelingshoofd of mevrouw D. Mense, teamleider, telefoon 071 - 545 45 41. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. mevrouw M. Groeneveld. afdeling personeel en organisatie, postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 24.99 (teamleider) of vacaturenummer 25.99 (verpleegkundige). Omdat wij onze activiteiten verder willen uitbreiden zijn wij zoek naar: voor de districten Noord Holland en Amsterdam en De Bollenstreek en Utrecht/Amersfoort en Limburg/Oost Brabi Functieomschrijving: De vertegenwoordiger zal in zijn district de bestaande klantenportefeuille onderhouden en uitbreiden teneinde gro^, te creëren. Het profiel: MBO werk- en denkniveau. Je schriftelijke reactie zien we z.s.m. tegemoet t.a.v. mevrouw M. J. Mensen-Bazelmans Postbus 3420, 4800 DK BREDA Servo Balans, fabrikant en importeur van een grote verscheidenheid aan weegapparatuur voor de industrie, is op zijei naar kandidaten (m/v) voor de functie van Wij denken aan een technicus op MTS/HTS-niveau WBT in de leeftijd van 30-35 jaar. Ervaring in een soortgelijke functie en/of met apparatuur is een Zijn/haar taken zullen zijn: - Voorbereiden/indelen fabriek (planning) in nauw overleg met de afdeling verkoop. - Optreden als intermediair tussen tekenkamer en fabriek. - Bestellingen controleren, alsmede binnenkomst goederen. - Kwaliteitsbewaking. In de toekomst mogelijk ISO-certificering - Service-ondersteuning. - Inkoop ten behoeve van voorraad - gereedschappen - etc. - Uitbesteden van werk aan derden. Servo Balans biedt een afwisselende, zelfstandige werkkring m een goed salaris en goede secundaire voorwaarden. Geïnteresseerden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie CV te richten aan: Servo Balans International B.V. Jan Evertsenlaan 4 2224 SV KATWIJK

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38