Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Gaat je VWO als een speer? L m\ Kies dan voor werken en studeren. ■tm ui Rijnland Verzorgenden m/v Deloitte Touche Chemisch analist (m/v) 40 uur per week Banen op de weg Teamleider Verpleegkundigen ATERDAG 27 FEBRUARI 1999 Zo rggroep voor 32,5 uur per week volgens rooster Stichting Zorggroep Va/ent is een samenwerkingsverband van Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk. Woonzorgcentrum St. Jeroen ligt in het hart van Noordwijk-Binnen en heeft 147 verzorgingsplaatsen en 41 aanleunwoningen. St. Jeroen biedt tevens tijdelijke dag- en nachtopvang en beschikt over een afdeling intensieve meerzorg voor psychogeriatrische bewoners. De afdeling intensieve meerzorg biedt aan bewoners van St. Jeroen met een substitutie- of verpleeghuisindicatie de mogelijkheid tot en met de avond binnen een huiselijke en kleinschalige leefomgeving te verblijven. Het team van deze afdeling is belast met de zorg en begeleiding van deze bewoners. De zorgverlening is afgestemd op de individuele bewoner en sluit aan op diens capaciteiten en mogelijkheden. Om ons team op de afdeling intensieve meerzorg te versterken zoeken wij op korte termijn enkele enthousiaste Verzorgenden voor 32,5 uur per week volgens rooster. Van de nieuwe collega verwachten wij: een afgeronde opleiding ziekenverzorging of MDGO-VP/VZ ervaring in het werken met psychogeriatrische ouderen affiniteit met de ouderenzorg goede communicatieve vaardigheden een flexibele opstelling ten aanzien van veranderingsprocessen Wij bieden: een prettige collegiale werksfeer in een klein team salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verzorgingshuizen deelname aan het pensioenfonds PGGM woonruimte kan geboden worden op circa 8 km afstand Informatie en sollicitatie: Voor nadere inlichtingen kunt u terecht bij mevrouw M.M.F. van den Burg-Jansen, zorgmanager. Zij is overdag bereikbaar via telefoonnummer 071 - 361 92 12. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan de directie van St. Jeroen, Jeroenspark 1, 2201 KS Noordwijk. Ben je al bezig met je eindexamen? Zorg in elk geval dat je na je examen niet verdwaalt in een voorspelbare kantoorbaan of een slaap verwekkende studie. Ga daarom nu al met Deloitte Touche praten. Bij Deloitte en Touche, één van de grootste financieel-zakelijke dienstverleners, heb je op onze kantoren in Leiden, Zoetermeer en Den Haag in elk geval de zekerheid dat je je geen seconde verveelt. Je werkt steeds bij wisselende cliënten. En je volgt tegelijkertijd de NIvRA studie voor registeraccountant. Heb je wiskunde en economie in je pakket? Wil je geld verdienen en studeren? Bel dan met Mw. A. Vandewalle, afd. Perso neelszaken, kantoor Den Haag: 070 - 326 47 01. En vraag naar de brochure voor schoolverlaters. Dan leer je ons snel kennen zoals we zijn: Ondernemend Alert. ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS CONSULTANTS KATWIJK FARMA BV is een snel groeiende producent van geneesmiddelen en gevestigd in een stijlvol bedrijfspand in het Bio Science Park in Leiden. KATWIJK FARMA BV beschikt over een eigen labora torium voor het verrichten van analytisch en fysisch chemische analyses op grondstoffen en tussen- en eindproducten. Ook worden er voor de afdeling Registratie en Ontivikkeling nieuwe analysemethoden ontwikkeld, waarbij de validatie van de analysemethode een belangrijk aspect is. Op het laboratorium is op korte termijn plaats voor een In deze functie verzorgt u zelfstandig de uitvoering van analytisch chemische bepalingen (o.a. HPLC, UV-VIS, FTIR) aan grondstoffen, de validatie van analysemethoden en de rapportage van de onderzoeks resultaten. Dit werk vereist een afgeronde HLO-opleiding analytisch chemische richting en nauwkeurige werkwijze. U kunt goed zelfstandig werken, functioneert uitstekend in teamverband en bent tevèns bekend met Word en Excel. Ervaring met analytisch werk (w.o. HPLC-apparatuur) is een pré. Stuur uw sollicitatie met CV (personalia, opleiding en ervaring) voor 12 maart a.s. naar onderstaand adres. Vermeld bovendien de functie en de term "vertrouwelijk" op de enveloppe. Katwijk Farma BV t.a.v. de heer B. Judels, Hoofd PiSiO Postbus 408 2300 AK LEIDEN katwijkEarma bv Bio Science Park Archimedesweg 2, Leiden Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaar.. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. Bakwagenchauffeur m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een chauffeur die in het bezit is van rijbewijs C en CCV/B. Het werk is het bevoorraden van horeca-gelegenheden in de regio. Het betreft een 5-daagse werkweek, waarbij de zater dagen tot de normale werkweek behoren. Bij gebleken geschiktheid behoort een contract tot de mogelijkheden. Informatie bij Astrid Coene, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. Kipperchauffeur m/v Voor een kipperbedrijf in de omgeving van Leiden, zoeken wij een ervaren kipper chauffeur. U gaat rijden met zand, grond en puin. Indien u daarnaast ook bereid bent om te assisteren bij bijkomende werkzaamheden, reageer dan snel op deze leuke baan. Een vastdienst verband behoort tot de mogelijk heden. Informatie bij Astrid Coene, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. Vroege vogel m/v Bent u een chauffeur, in het bezit van rijbewijs C en CCV/B en heeft u geen bezwaar tegen het werken in vroege ochtend-uren, dan hebben wij een smaakvolle baan voor u. Wij zoeken een bakwagenchauffeur voor een bakkerij in Noordwijkerhout. Bent u lange tijd beschikbaar en bereidt om eventueel op zater dagen te werken, reageer dan snel. Bent u zeer flexibel inzetbaar en wilt u toch een vast salaris, dan is dit de ideale baan voor u. Informatie bij Astrid Coene, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. Chauffeur drankendistributie m/v Ben jij die stevige man die van aanpakken weet? Wij zoeken voor een zeer gezellig bedrijf in Katwijk een goede bakwagen chauffeur. Ben jij in het bezit van rijbewijs C en CCV/B, dan hebben wij voor jou een leuke baan voor lange tijd. Bel snel voor meer infor matie. Informatie bij Astrid Coene, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. -M- randstad transportdiensten Leiden Special machinery B. V. Leiden Special Machinery BV is een groeiend bedrijf gespecialiseerd in het produceren van knoopsgaten-machines t.b.v. de textielindustrie in het buitenland. WIJ ZOEKEN: 'n enthousiaste collega m/v voor de afdeling: Kwaliteits-Controle Ben jij de collega die: Oplettend en nauwkeurig kan werken Ervaring in de metaalsector - en technisch inzicht heeft Zelfstandig maar ook in teamverband kan werken Statistieken van de controle kan bijhouden enthousiaste collega's m/v voor de afdeling: CNC (een technische opleiding is een pré) Ben jij de collega die: Ervaring in de metaalsector heeft Nauwkeurig en zelfstandig kan werken Een positieve instelling heeft Stuur dan je sollicitatie zo snel mogelijk naar: L.S.M. BV afdeling personeelszaken. Industrieweg 68-74 2382 NX Zoeterwoude ziekenhuis 100% (36 uur) Functie-informatie: De afdeling chirurgie bestaat uit twee afdelingen van elk 39 bedden. De afdeling is verdeeld in vier teams met elk een teamleider als operationeel leidinggevende De teamleider bepaalt samen met de verpleegkundig afdelingsmanager en drie collega teamleiders het beleid op de afdeling. Het takenpakket van de teamleider bestaat uit: - verantwoording dragen, coördineren en meewerken aan de directe patiëntenzorg; - direct leidinggeven aan een team van 12 verpleegkundigen en 4 leerling verpleegkundigen; - in samenwerking met de afdeling opleiding uitvoering geven aan het beleid en coördinatie van de verschillende praktijkstages op de afdeling; iperen in projectgroepen binnen het ziekenhuis als vertegen vakgebied; - bijdragen aan een goede werksfeer en een prettig werkklimaat voor de teamleden. De werkzaamheden worden van maandag tot en met vrijdag in dag diensten verricht. - diploma A-verpleegkundige of HBO-V en BIG-registratie; - kaderopleiding of IBW-management (c.q de bereidheid deze te volgen); - ervaring als leidinggevende is een pré; - goede contactuele vaardigheden; - een "eigen" visie op verplegen en leidinggeven; - bereidheid tot meedenken en ontwikkelen van beleid van de afdeling. en per direct 60% - 100% Wij vragen: - het diploma A-verpleegkundige of HBO-V en BIG-registratie; - affiniteit met het specialisme chirurgie, - bereidheid tot meewerken aan veranderingen op de afdeling; - een positieve en flexibele houding naar collega's en patiënten Wij bieden: een inwerkprogramma op maat, een gezellig team en een wisselend patiëntenaanbod Het salaris van de teamleider bedraagt maximaal 5 365,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG50) Het salaris van de verpleegkundige bedraagt maximaal 4.300,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG40) De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. mevrouw M Groeneveld, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 28.99 (teamleider) of vacaturenummer 29.99 (verpleegkundige).

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36