Personeel Personeel Personeel B SALES MANAGER I GEERLOFS MBO'ers die wil leren plussen en minnen voor uitkeringen en voorzieningen P-P tdab 'K secretaresse m/v ^aczon I r KOELTECHNISCHE SERVICEMONTEURfl Medewerkster (-er) Exportdocumenten ZATERDAG 27 FEBRUARI 1999 pensioen uitkerings raad O OHO Op dit moment hebben wij plaats voor een aantal behandelaars berekenen en betalen op onze afdeling Uitkeringsvoorzieningen. De functie: Als behandelaar berekenen en betalen verricht je binnen het aanvraag- en toepassingsproces alle voorkomende uitvoerende taken. Zo toets je aan dc hand van financiële gegevens of erkende oorlogsslacht offers in aanmerking komen voor een periodieke aan vullende uitkering of speciale voorzieningen (zoals psychotherapie). Ie bent verantwoordelijk voor de gegevensverwerking, de completering van gegevens en het voorbereiden van voor bezwaar vatbare beslissingen Vervolgens toets je de verzamelde gegevens aan wettelijke normen en maak je berekeningen, met name op de afdeling die de uitkeringen berekent. De achtergrond: Naast een MBO-werk- en -denk niveau beschik je over goede contactuele eigenschappen en prima schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. )e bent een analytisch denker met een sterk ontwikkeld cijfer matig inzicht. Het werken in administratieve processen is je vertrouwd en je weet uitstekend om te gaan met een tekstverwerkingsprogramma als WordPerfect of Word. Bovendien kenmerkt je werkhouding zich door een cliëntgerichte opstelling. Algemene wetskennis en routine in het maken van beschikkingen of berekeningen doe je al snel op tijdens een gedegen training-on- Wij bieden: Meerdere functies binnen onze afdeling Uitkeringsvoorzieningen, die een prima eerste stap is voor mensen die graag zelfstandig werken. Het aan vangssalaris ligt rond de 3.000,- bruto per maand Definitieve vaststelling van het salaris vindt nog plaats. Belangstelling? Ie schriftelijke sollicitatie kun je binnen twee weken richten aan Pensioen- en Uitkerings- raad, afdeling Personeel en Organisatie, postbus 9575, 2300 RB Leiden. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer H. Vermeer, telefoon (071) 535 68 35. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Pensioen- en Uitkeringsraad, gevestigd in Leiden, is een zelf standig opererende overheidsorganisatie die is belast met de toepassing en uitvoering van de wetten voor oorlogs getroffenen. De circa 300 medewerkers van de Raad verzorgen de aan vragen voor inkomens- aanvullende uitkeringen en bijzondere voorzieningen, alsmede het beheer van een groot aantal uitkeringen. Het kantoor van de Raad ligt aan de rand van de gemeente Leiden, uitstekend te bereiken per openbaar vervoer vanaf het Centraal Station. QtQanis<ïf/e De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van Kindercentrum De Kever voor een van de N.S.O. groepen, per I april groepsleid(st)er Voor 14.7 uur per week (maandag, dinsdag en vrijdag). Na de zomervakantie 19.9 uur per week (maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag). Het kindercentrum bestaat uit drie groepen namelijk 4-5 jaar, 6-8 jaar en 9-12 jaar. Wij zoeken iemand die: plezier heeft in het werken met kinderen in de basisschoolleeftijd een eigen stijl van werken heeft of die graag wil ontwikkelen veel initiatief toont enthousiast meedenkt en meewerkt een op de functie gerichte opleiding heeft of gerichte ervaring in het werken met kinderen in de basisschoolleeftijd. Wij bieden: - de mogelijkheid om binnen een enthousiast team je eigen stijl van werken te ontwikkelen - rechtspositie en salariëring conform de CAO-welzijn, salarisregeling Kinderopvang (schaal 9-19, minimaal 2.763,00 en maximaal 3.694,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband). - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Inge Smit en Aby Esselink, maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur, tel. 5121538. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 10 maart 1999 richten aan: Sollicitatiecommissie NSO de Kever, Pieterskerkchoorsteeg 15, 231 I TR Leiden. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in de week van 13 maart 1999. BOUMAN KUIJPER RECRUITMENTB. V. Werving Selectie Sollicitatietraining Executive search Onze opdrachtgever Myresjö Nederland te Schagen, is een Komo- ISO 9002 gecertificeerde onderneming in de houtskeletbouw. Myresjö Nederland is een dochter van de gerenomeerde Zweedse multinational Skanska, en levert als enige producent buiten Zweden hoogwaardige bouwonderdelen en houtskeletbouw - woningen voor de Nederlandse markt. Namens Myresjö Nederland zijn wij met spoed op zoek naar een ambitieuze en gedreven Voor deze zeer uitdagende functie zoeken wij kandidaten die hun sporen op de business to businessmarkt reeds verdiend hebben. Hij- of zij heeft een HBO achtergrond aangevuld met Nima-A. of een door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau. U heeft relevante werkervaring en kennis van de constructiebranche geldt duidelijk als een pré. U bent uiterst representatief, commercieel, gedreven en u beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Geboden wordt een uitstekend salaris met een aantrekkelijke bonusregeling en bijzonder goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wanneer u interesse heeft in deze uitdagende functie nodigen wij u uit uw reactie voorzien van een recente pasfoto en een uitgebreid C.V., voor 13 maart aanstaande te sturen naar, Bouman Kuijper Recruitment B.V. T.a.v. de neer P.E. Kuijper Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen: 023 - 5256294 RIEBER BENELUX BV is het verkoopkantoor in Nederland van de Duitse RIEBER GmbH Co., producent van apparatuur voor professionele keukens. Wij zoeken voor zeer spoedige indiensttreding: voor 36 uur per week Functie-eisen: - admin. opleiding op MAVO en/of HAVO-n - bekend met Word en Excel - enkele jaren relevante werkervaring - beschikken over goede sociale e /aardigheden Bijz. vaardigheden: - beheersing van de Nederlandse en Duitse taal in woord en geschrift is een absolute vereiste - enige kennis van de Franse taal en ervaring op boekhoudkundig gebied is een pre Wij bieden: - een interessante baan met een prettige werksfeer - een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden U kunt uw reactie met c.v. binnen 10 dagen zenden aan: RIEBER BENELUX BV, t.a.v. dhr. R. Götz, Schipholweg 76, 2316 XD Leiden (voor telefon. inlichtingen: 071-52 30 170). In verband met verder uitgroeiende activiteiten zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: INKOPER m/v Technische Dienst De functie: Rechtstreeks rapporterend aan de Manager Techniek, bent u verant woordelijk voor het inkopen van een breed scala van technische onderdelen en materialen, proviand en nautische artikelen bij leveran ciers wereldwijd, het controleren van verzendingen en afhandelen van de daarbij behorende technische documentatie en administratie zaken. U onderhoudt regelmatig contact met de bemanning aan boord van de schepen en bent voor hen de contactpersoon, die ervoor zorgt dat de juiste goederen, op het juiste moment, op het jui ste schip aanwezig zijn. De structuur van het bedrijf kenmerkt zich door een informele werksfeer, dagelijks afstemming met andere afde lingen en korte communicatielijnen. Gevraagd wordt: Leeftijd 22-25 jaar Technische achtergrond (bij voorkeur MTS-Wtb) Ervaring met en/of interesse in de scheepvaart Kennis van de Engelse taal in woord en geschrift In staat zijn om binnen een klein, dynamisch team te kunnen werken Praktische ervaring met PC's en het gebruik van Windows, Word en Excel Geboden wordt: Een afwisselend en verantwoordelijke functie, in een "Internationale" werkomgeving Een goed salaris, mede gebaseerd op uw huidige kennis en Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Personeelszaken tel. 070-3064081 Vrouwelijke kandidaten worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u richten aan onderstaand adres: Jaczon B.V. T.a.v. Afdeling Personeelszaken Vissershavenweg 35-38 2583 DK SCHEVENINGEN Instelling ter bevordering van het materiële en immaterieële welzijn in de breedste betekenis het woord en de zelfstandigheid circa 55 jaar en ouder die woonachtig zijn in Katwijk en omstreken. Wegens vertrek van twee van onze medewerkers zoekt de Stichting Welzijn Ouderen Katwijk op korte térmijn een SECRETARIAATSMEDEWERKSTER IN voor 15 uur per week. Taken: algemene secretariaatswerkzaamheden ondersteuning van de financiële administratie Functie-eisen: minimaal meao-/havoniveau goede beheersing van de Nederlandse taal vaardigheid in het werken met Word 97 en Excel cijfermatig inzicht zelfstandig kunnen werken klantvriendelijke instelling Arbeidsvoorwaarden: De CAO welzijnswerk is van toepassing. Salariëring max. schaal 19 (max. 3.910 bij 36 uur) OUDERENWERKER B M/V voor 20 uur per week Taken: het signaleren an ontwikkelingen op het terrein van de zorg e het welzijn van ouderen het leveren van een bijdrage aan de beleidsontwikkelingen van de instellii n 1 een bijdrage leveren aan het verder verbeteren van bestaande voorziening foe, aan de ontwikkeling van nieuwe voorzieningen. het verstrekken van informatie en advies aan (groepen) ouderen het verrichten van concrete taken ten behoeve van ouderen, zoals: het gev «re kortdurende begeleiding, coördinatie van zorg, financiële of immateriële problemen het onderhouden van direct uit de functie voortvloeiende contacten e verrichten van aan de functie verbonden administratieve werkzaamheden] Functie-eisen: inzicht in taak, organisatie en werkwijze van een welzijnsinste minimaal HBO niveau aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie zelfstandig kunnen werken en organiseren goed analytisch denkvermogen klantvriendelijke instelling Arbeidsvoorwaarden: De CAO Welzijnswerk is van toepassing Salariëring max. schaal 33 5.269 bij 36nur) Informatie: Voor beide functies kunt u informatie inwinnen bij de heer F. H. Mulder, directeur van de Stichting. Telefoon: 071-4016347 Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie met uw curriculum vitae kunt u sturen binnen dagen na verschijnen van deze advertentie naar de sollicitatiecommissie v; Stichting Welzijn Ouderen Katwijk. Gasthuishof 57, 2225 SZ Katwijk. Geerlofs Koeltechniek b.v. houdt zich al meer dan 60 jaar bezig met alle ten van koeling. In Nederland gevestigd In Rijswijk en Drachten, heeft h< drijf zich ontwikkeld tot een bewaarspecialist voor bloemen, bollen, groe fruit en zaden, maar ook vis, vlees, zuivel en andere levensmiddelen. Va ge het toenemend aantal projecten zijn wij op zoek naar enthousiaste <rr De functie: Het zelfstandig vaststellen en oplossen van storingen aan koelinstallatii het uitvoeren van CFK-inspecties en onderhoud in de Bollenstreek en on ken. Gevraagd wordt: opleiding op MBO niveau ervaring in de koeltechniek als servicemonteur in het bezit van minimaal rijbewijs BE Geboden wordt: een afwisselende baan en zeer zelfstandig werk goede secundaire arbeidsvoorwaarden Indien u interesse heeft in bovenstaande vacatures, verzoeken wij u om dag contact op te nemen met onze servicemanager Dhr. W. C. \3, (070.319.2132). Brief met c.v. kunt u sturen naar Geerlofs Koeltechniek T.a.v. Mevr. H. Elstrodt, Postbus 137, 2600 AC DELFT. Ie PARLEVLIET VAN DER PLAS B.V. wij behoren internationaal tot de grotere visserijreders en richten op de vangst van diverse vissoorten met onze eigen moderne vrie De bevroren vis wordt opgeslagen in onze vrieshuizen in diverse I voor een deel verwerkt in onze eigen productieafdelingen. Onze a zijn traders, importeurs, buitenlandse overheden en groothandela vrijwel alle (Oost-) Europese landen, het Midden- en Verre Oosten en China) en Afrika. Wij zijn een internationale groeiende organisa zoek naar jonge mensen met de behoefte aan een uitdaging. Op di zoeken wij, voor ons hoofdkantoor in Katwijk aan Zee, kandidaten voor de funktie van: De Funktie: Op ons kantoor in Katwijk (Totaal circa 25 medewerk(st)ers) gaat U deel uitmaken van het team van exportmedewerk(st)ers. Dagelijks verwerken zij een voortdurende stroom van allerlei exportdocumenten: Letters of credit, faxen, opmaken van uitvoer aangiften, diverse certificaten. Zij behandelen en produceren dus alle benodigde documenten, als er een export transaktie tot stand is gekomen. Tevens behandelen zij de eventuele daaruit voortvloeiende logistieke aktiviteiten, zoals transport over de weg. j De werkcultuur is informeel en teamgericht met korte en aktiegerichte communicatielijnen. Gevraagd wordt: Opleiding vanaf MBO r beheersing van Engels. (Kei andere talen is een pré maa vereist.) Bekendheid met diverse coi (Microsoft) applicatie's is o< een pré. Ervaring op het gebied van exportdocumenten strekt to aanbeveling. Nauwkeurigheid, flexibilitei teamgerichte werkstijl kome tot hun recht in deze dyna funktie. Geboden wordt: Een funktie waarbij U exportdokumenten moet bel voor bijna alle landen ter we U gaat deel uitmaken van ee enthousiast team, waarbij ru voor Uw persoonlijke inbren Een goed salaris, mede geb. Uw eventuele kennis en ervi Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Richt uw brief met c.v. aan Parlevliet 8r v.d. Plas b.v. Postbus 2220 AM KATWIJK (zh) Ter attentie van de Heer H. W. Kalee.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28