Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel V Wij zoeken Secretaresse n/f, conmnzA Willem yf£*o Ben jij uit het goede hout gesneden? Bezoek onze Internet vacaturebank! VBN www.leidschdagblad.nl j v projectengineers hard- en software systeemontwikkelaar :ATERDAG 27 FEBRUARI 1999 PAO verzorgt opleidingsactiviteiten over gedrag, communicatie en personeel organisatie. Kernactiviteiten zijn cursussen met open inschrijving. Daarnaast ontwikkelt PAO in-company opleidingsactiviteiten voor organisaties. Ook organiseert PAO jaarlijks enkele studiedagen over actuele thema's. PAO is onderdeel van GITP International BV, een toonaangevend adviesbureau op het gebied van Human Resource Management met meer dan 300 medewerkers. Wat houdt de functie in? U verzorgt de secretariële ondersteuning van de directeur, de cursusmanager en de bureau manager: postverwerking, agenda-beheer, correspondentie, kopieer- en faxwerkzaamheden, archivering, ontvangen van bezoekers. Daarnaast verricht u werkzaamheden voor de cursus- administratie zoals het verzenden van cursusinformatie in antwoord op vragen van klanten. Wat bieden wij? een afwisselende functie in een klein team een plezierige en collegiale werkomgeving een contract voor 38 uur per week salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring Wat vragen wij? havo/vwo aangevuld met een secreta resseopleiding enkele jaren ervaring als allround secre taresse ervaring met WP en/of Word goede communicatieve en contactuele vaardigheden goed zelfstandig en in teamverband kunnen werken Belangstelling gewekt? Een informatiepakket over onze activiteiten kunt u aanvragen bij PAO, telefoon 071- 5143143. Indien u in aanmerking wilt komen voor deze functie vragen wij u om uw schriftelijke sollicitatie met c.v. uiterlijk 8 maart 1999 te sturen naar PAO, ter attentie van Arend-Jan van Essen, directeur PAO, Postbus 325, 2300 AH Leiden. Een psychologisch onderzoek kan deei uitmaken van de selectieprocedure. PAO. PARTNER VOOR PROFESSIONALS zoekt nog meer versterking! Een Enthousiaste netwerk specialist (MA/) Heb je ervaring met de installatie van computers en netwerken' Vind je het leuk om in jong en dynamisch bedrijf te werken? Heb je een opleiding op MBO-niveau? Ben je in het bezit van een rijbewijs? Geïnteresseerd? Stuur even brief! Een Support Consultant (MIV) Heb je een boekhoudkundige achtergrond? Heb jij ervaring met Exact of Grote Beer Software? Vind je het een uitdaging om onze klanten te helpen bij de implementatie van financiële software? Ben je in het bezit van een rijbewijs? Geïnteresseerd? Stuur even brief! The Message Company Postbus 114, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk T.a.v. mevrouw C.M.A. van Ravenswaay Tel 071-3419260 Fax 071-3419261 e-Mail info@tmc.nl Ij£ Bik en Breedeveld IBC Bik en Breedeveld Bouw BV onderdeel van de Koninklijke IBC BV, zoekt met spoed een Telefoniste/Typiste m/v r 40 l r per week Tot uw takenpakket behoort o.a.: - Telefoonbehandeling - Ontvangst/behandeling binnenkomende en uitgaande post -Verzorgenvan de uitgaande correspondentie en facturatie - Bijhouden van diverse kleine voorraden - Ondersteuning van de directie - Ondersteuning van de administratie Functie-eisen: - Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - Uitstekende typevaardigheid - Kennis en ervaring met WordPerfect versie 8.0 en Windows '95 - Spontaan en enthousiast - Opleiding bij voorkeur tot secretaresse Heeft u belangstelling voor deze functie, stuur dan uw sollicitatiebrief (liefst met pasfoto) met CV binnen 1 week naar: IBC Bik en Breedeveld Bouw BV t.a.v. dhr. A. H. v.d. Akker Postbus 362 2300 AJ Leiden adviseurs AANKOMEND ASSISTENT-ACCOUNTANT Onze klantenkring groeit langzaam maar gestaag. Daarom zoeken wij een medewerker die zelfstandig in staat is administratieve werkzaamheden te verrichten. Wie zijn wij Een registeraccountants- en belastingadvieskantoor (10 medewerkers) met een gevarieerd klantenbestand in het midden- en kleinbedrijf. De werkzaamheden van ons kantoor betreffen het begeleiden van onze opdrachtgevers op financieel, economisch en fiscaal terrein. Wie zoeken wij Een medewerker met minimaal een opleiding op MEAO/MBA niveau, die flexibel is en accuraat en structureel te werk gaat. Voor welke werkzaamheden De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit: het bijwerken van administraties; verzorging van loonadministraties; het doen van de aangiften omzet- en loonbelasting en het assisteren bij het samenstellen van jaarrekeningen. Geboden wordt U gaat deel uitmaken van een relatief jong en enthousiast team van betrokken medewerk(st)ers. Een goed salaris, mede gebaseerd op uw huidige kennis en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een aantrekkelijk carrière perspectief. Voor meer informatie en uw schriftelijke sollicitatie kunt u schrijven naar Con/ianza b.v., t.a.v. de heer M. van Rijn, Postbus 302, 2220 AH Katwijk "Een werkplek waar je je deskundigheid kan vergroten, waar je ondersteuning krijgt van collega's en van des kundigen, zowel binnen als buiten het team, in de vorm van regelmatige trainingen". Op een tweetal groepen, Giraffelaan 7 en 9, hebben wij plaats voor mensen die uit het goede hout gesneden zijn. De bewoners op deze locatie kenmerken zich door hun soms opmerkelijke gedragingen. Hiervoor zoeken wij Ervaren groepsleiders m/v Wat je in ieder geval mee moet nemen is: enige ervaring in het werk met verstandelijk gehandicapten samen kunnen werken, waarbij openheid en feedback belangrijke kenmerken zijn HBO/MBO-opleiding Verpleegkundige B, Z of IW een opgewekt humeur en het vermogen om de positieve kant van de soms hectische en dan weer rustige ge dragingen van de bewoners te zien een christelijke levensovertuiging. van denBergh Salaris Wij bieden een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen, gedegen interne opleidingen en een zeer afwisselende baan. Inlichtingen en sollicitatie Lijkt deze baan je op het lijf geschreven, bel dan nu voor meer informatie of een afspraak met Jan Kerpershoek, clustermanager, telefoon 071 - 364 21 62. Solliciteren Schriftelijk solliciteren kan ook bij mevrouw M.A. Kret, assistent personeelsconsulent. De gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Willem van den Bergh Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). De VBNisde branche-organisatie bloemenveilingen in Nederland. De VBN (totaal 25 medewerkers) behartigt de belangen van haar leden in binnen- en Daarnaast voert de VBN vele projecten met de veilingen uit op het gebied van transportmiddelen, verpakkingen, kwaliteit, informatie product en markt. Het bedrijfsbureau, de facilitaire dienst van de VBN, zoekt voor ondersteuning aan de algemeen secretaris, het directoraat en het hoofd bedrijfsbureau, per direct, een directiesecretaresse 80% De taken bestaan o.a. uit: organiseren en verslagleggen van vergaderingen, verzorgen in- en uitgaande correspondentie, archivering stukken, beheer kas, tijdregistratie en diverse agenda's werkzaamheden m.b.t. personeelszaken. inkoo"p kantoorartikelen, overige secretariële werkzaamheden. Bij het bedrijfsbureau zijn vijf secretaresses werkzaam. De hierboven genoemde werkzaamheden worden door twee directiesecretaresses uitgevoerd. Samenwerking is een belangrijk sleutelwoord in deze functie. Bij drukte of afwezigheid vervangen Wij zoeken iemand die: een voor de functie geschikte opleiding op VWO-niveau heeft, aangevuld met een (directie)secretaresse-opleiding, minimaal driejaar werkervaring heeft als directiesecretaresse, de moderne talen beheerst in woord en geschrift, zelfstandig, accuraat, stressbestendig en representatief is, ervaring heeft met Office 95/97. Wij bieden: een aanstelling op contractbasis voor de duur van 1 jaar met uitzicht op een vast dienstverband, een zelfstandige en uitdagende baan, een plezierige informele werksfeer, een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket. Voor nadere informatie over de inhoud van de functie kunt u contac opnemen met de heer N. de Jager, tel. (071565 96 03. Reacties binnen twee weken naar VBN, hoofd bedrijfsbureau, de heerN. de Jager. Postbus 9324, 2300 PH Leiden. Met 18 enthousiaste servicegevoelige medewerkers is Fase Exclusief niet Fase Exclusief is officieel Saab dealer. Fase Exclusief is samen met Dinant Fase, officieel Mitsubishi personen- en lichte bedrijfs wagen dealer, een modem geoutilleerd bedrijf waar klant en auto met zorg worden omringd. Wegens uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste eerste monteur met leidinggevende capaciteiten Wij vragen een diploma le monteur met A.P.K., bereidheid om door te studeren om specifieke Saab kennis te verkrijgen, klantgericht denken en iemand die leiding kan geven aan een klein team. Wij bieden een afwisselende verantwoordelijke functie bij een snel groeiend bedrijf, volop doorgroeimogelijkheden. Salaris is in overeenstemming met zwaarte van de functie. enthousiaste onderdelen manager/ verkoop assistent m/v Wij vragen een MBO diploma, zelfstandig kunnen werken en een flexibel karakter om de zorg voor ons magazijn met de showroom te combineren. Heeft u affiniteit met kwaliteitsauto's, gaat u graag met mensen om en wilt u in een jong olympisch team? Dan is dit uw kans! Wij bieden een splinternieuw bedrijf, een enthousiast jong team mensen, volop doorgroeimogelijkheden, maar vooral werken met Saab Voor meer informatie belt u met de heren M.A. Corts of D.C.M.M. Fase. Spreken deze afwisselende functies u aan? Stuur dan een handgeschreven brief aan de directie van: Automobielbedrijf Fase Exclusief BV, Curieweg 13, 2408 BZ Alphen a/d Rijn. Off. SAAB dealer FASEEXCLUSW Curieweg 13, 2408 BZ Alphen aan den Rijn. Telefoon 0172-492444 a g'1 industrie GTI Zaanstad bv is een onderdeel van nv GTI Hol ding. Een organisatie met ruim 7000 medewerkers in Nederland, België en Duitsland. Sterk in toege paste techniek", die vanuit meer dan 80 vestigingen geïntegreerd wordt aangeboden. Met ruim 200 medewerkers opereert GTI Zaanstad in de mark ten infratechniek en industrie. Specialismen zijn elektrotechniek, instrumentatie en automatisering. Slagvaardiger dan ooit kan in beide markten werk worden gemaakt van ontwerp, uitvoering, project management, inbedrijfstelling, service en onder houd. In een deel van dat proces is een belangrijke rol weggelegd voor een ervaren engineer (m/v) op hts- als de functie Zelfstandig zet u een technisch pakket aan eisen om in een technisch ontwerp met bijbehorende ont werpdocumenten voor industriële installaties. Daarbij bent u verantwoordelijk voor kwaliteit, kwantiteit, voortgang en kosten en heeft u een sturende rol. Zo bent u verant woordelijk voor de controle van uitgaande ontwerpdocu menten, woont u ontwerpbesprekingen bij en delegeert u teken- en/of programmeeractiviteiten eventueel uit aan engineers. het profiel Uw professionele bagage bestaat uit hts Elektrotechniek, aangevuld met voor deze functie relevan te vakkennis en minimaal vijf jaar ervaring als engineer. de voorzieningen U krijgt de kans uw werkzaamhe den met. de grootst mogelijke zelfstandigheid uit te voeren. Naast een brancheconform salaris biedt GTI Zaanstad uitstekende voorzieningen, zoals studiefinanciering en een winstdehngsregeling. de sollicitatieprocedure Als u belangstelling hebt, richt uw sollicitatie dan binnen 14 dagen aan GTI Zaan stad bv, t.a.v. de heer G.G.J. Effting, postbus 67, 1520 AB Wormerveer U kunt hem ook bellen voor meer informatie over deze functie, tel. (075) 628 26 52. GTI Zaanstad bv, postbus 67, 1520 AB Wormerveer, telefoon (075) 628 26 52. GTI. Technisch gesproken kun je bij ons alle kanten op. Voor onze automatiseringsafdeling zijn wij op zoek naar een allround systeemontwikkelaar. Je werkt binnen een team van 5 enthousiaste automatiseerders zelfstandig en creatief aan diverse IT-toepassingen voor onze organisatie. Van je wordt verwacht dat je minimaal in het bezit bent van HBO-Informatica diploma en ervaring hebt met - Programmering (bij voorkeur Progress); - Novell, Windows en Internet Stuur je sollicitatiebrief met c.v. per omgaande naar: Beijer Groep t.a.v. mevr. E. J. Jansma Postbus 120, 2100 AC Heemstede Beijer Groep in Haarlem houdt zich I van pensioenen, employee benefits Met ruim 130 medewerkers zijn wij de markt. Wij zijn onder andere gevestigd in het aan de Spanjaardslaan te Haarlem. ig met de advisering op het terrein verzekeringen. groot bedrijf en toonaangevend in pand Uyt den Bosch Beijer Adviesgroep Postbus 120, 2100 AC Heemstede

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26