Kickers'69 stas stevig bovenaai Sport Ter Leede is helemaal niet zo goed KRV scoort drie maal in drie minute MVKV komt met de schrik vrij Alkmania toont weii inzet tegen HBS: 0-2 Voorschoten maakt het weer spannend Ongemotiveerd RCL verliest van Duinoord MAANDAG 22 FEBRUARI 1999 Teller Teylingen stopt op zeven vufde klasse serie a Teylingen droogde Tedo af met 7-0. Marco Oudshoorn (3x). Dariel Dubos (2x), Ne Bon Dao en Bastiaan Bon scoorden voor de oppermachtige thuisploeg. ..Het hadden veel meer doelpunten kunnen zijn", vond Tevlingen-trainer Willem van Harskamp, „maar wanneer ben je dan wél tevre den?" Meerburg was vooral in de eerste helft beter dan Wippol- der. Na twintig minuten stond het al 3-0. Ben Kottenhagen (2x), Michel Turk en Ingmar Nyquist waren de doelpuntenmakers voor Meerburg. Dennis Korbee moest enkele minuten nadat hij was ingevallen met een rode kaart weer naar de kant, net als zijn tegenstander. „Ze duwden elkaar weg na een opstootje. Normaal slaat hij altijd, nu niet. en toch krijgt -ie rood", was het commentaar van trainer Hein van Heek. ASC houdt zich in vufde klasse serie b ASC won met 2-4 bij WVS en kon het zich zelf kwalijk nemen dat de overwinning niet hoger uitviel. San- der de Wolf scoorde twee keer. Coen Bouter en Peter Nas ieder eenmaal. Leidsche Boys stelde in de tweede helft orde op zaken tegen Dynamo '67. Na een 1-0 achterstand bij rust wonnen de Leidenaars met 1-2. Michael Overdijken Marco Dongelmans troffen doel. VNA stond bij rust nog met 0-1 voor tegen Archi- pel/Ornas, maar verloor toch met 3-1. Kees Janson had de Lei denaars op voorsprong gezet, voordat het harde Haagse spel VNA alsnog de das omdeed. VCL en GDCPH beëindigden een weinig spectaculaire wedstrijd zonder winnaar: 1-1. Erwin Nie- boer scoorde voor de thuisploeg. VCL wint van Abbenes vijfde klasse zaterdag VCL bleef wonderwel overeind tegen Ab benes (1-1). Abbenes had in dit belangrijke duel het betere van het spel. maar kwam niet verder dan een treffer van Walter Zaal. Hans de Canne maakte voor VCL de gelijkmaker. Rommelig, maar doelpuntrijk was het duel GWS-Marine (7-4). Peter Berk hout (3x), Dennis van Velzen (2x) en Ralph van der Lans (2x) schonken GWS de zege. Mak voor tijd ontving de doelman van Marine de rode kaart. Roodenburg won in de Morsch met 6-0 van Docos, dat met slechts tien man aantrad. Anwar Sanhaji, Björn van Reeden. Bas Abspoel en Jan van Klaveren (3x) maak ten de doelpunten bij de blauwzwarten. Archipel/Omas legde het met 4-1 af tegen Foreholte. René Hooijmans (2x), Theo Wassenaar en Jeroen Keyzer maakten de Voorhoutse doelpun ten. FC Lisse gaat aan leiding tweede divisie jeugd FC Lisse trekt de stijgende lijn door. In Am sterdam had de Lisser ploeg weinig te duchten van DCG dat met name in de tweede helft werd overrompeld: 1-4. Door de zege is de jeugdige formatie op gelijke hoogte gekomen met Ar gon. dat een duel meer heeft gespeeld. Mohamed Ajar tekende in een matige eerste helft voor de 0-1 ruststand. Na de pauze werd het klasseverschil duidelijk gemaakt met doelpunten van Alen Kurbeqovic. Erwin Boekstein (1-3) en Abdy Dahir (penal ty) Katwijk kreeg koploper ADO Den Haag op bezoek en bleek met 3-1 een maatje te klein. Opmerkelijk was dat alle doelpun ten voor rust gemaakt werden. Rond de 25ste minuut keek de thuisclub tegen een 3-0 achterstand aan. Alle Haagse treffers kwamen voort uit dode spelmomenten. Chris de Bie zorgde voor de enige tegentreffer. UVS wordt weggespeeld tweede divisie jeugd UVS-trainer René Wiefering zag zijn ploeg met 4-2 verliezen van DSO. maar was desondanks tevreden over de getoonde inzet. Lionel Haft maakte op fraaie wijze 0-1maar de Zoetermeerders poetsten de achterstand binnen een minuut weg. Na de pauze werd UVS weggespeeld, al maakte Robert Boom nog wel 2-2 gelijk. UVS-keeper Paul Smit deed zijn uiter ste best. maar moest toch tweemaal capituleren. Ter Leede houdt zicht op tweede plaats vrouwenvoetbal hoofdklasse Door een 4-2 winst uit bij Puck Deventer behouden de vrouwen van Ter Leede uitzicht op de tweede plaats in de hoofdklasse. Ondanks vele invallers uit het tweede was Ter Leede duidelijk de betere. Toch kwam de ver diende 2-4 overwinning in de tweede helft nog in gevaar. Na een 1-2 ruststand, door goals van Jantien Slootweg en Sabine van Eyk. slopen er foutjes in het spel van de Sassenheimse for matie, die resulteerden in een gelijke stand. In de slotfase stelde Sabine van Eyk met twee doelpunten de zege veilig. Volgende week staat de ontmoeting tegen Saestum op het programma. Quick Boys maakt achterstand goed vrouwenvoetbal tweede klasse zaterdag In de tweede klasse za terdag boekte het tweede vrouwenteam van Ter Leede een rui me overwinning op Stedoco (8-2). In een kwalitatief slechte wedstrijd profiteerde Ter Leede optimaal van de fouten van de tegenstander. Al in de eerste werd een 4-0 voorsprong bereikt. Na de rust begon ook de Sassenheimsen mee te doen in het foutenfestival en kon Stedoco bij 6-0 en een 8-1 stand nog wat terugdoen. Uitblinker Mariska Tukker scoorde vijf maal, Corrie van Ginhoven, Cindy Berkhout en Gabriella Mosk elk één. Het enige positieve dat Quick Boys uit zijn gelijkspel tegen EBOH kon halen, was dat een 0-2 achterstand bij rust nog omgezet werd in een 2-2 gelijkspel. Jacqueline van der Oever scoorde uit een vrije trap en Karin Kromhout sleepte met haar goal in de slotfase nog een gelijkspel. Verder willen ze in Katwijk deze wedstrijd, de slechtste van het seizoen, het liefst zo snel moge lijk vergeten. Alkmania verliest door keepersfout vrouwenvoetbal tweede klasse zondag Door een 6-0 overwin ning op hekkensluiter DUNO klom SJC weer op naar een plaats in de middenmoot in de tweede klasse A op zondag. De Noord- wijksen die duidelijk een klasse beter waren, liepen al voor de rust uit naar een 3-0 voorsprong door twee doelpunten van Me rel Borst en één van Wendy Duindam. In de tweede helft werd de score verdubbeld. Marja Braun zorgde met het eerste doel punt van haar leven voor de 6-0 eindstand. Nathali van der Lin den en Petra Steenvoorden zorgden voor de andere goals. Door een ongelukkige fout van de keepster. de bal rolde door haar benen het doel in. verloor Alkmania de uitwedstrijd bij RVC'33. Door het verlies verliest de Veense ploeg de aansluiting met de subtop. Ondanks een groot overwicht in de eerst helft kwam Alkmania maar niet tot scoren. Na de 1-0 in de 35ste minuut zakte het spelpeil en daarmee de kans op een gelijkspel. •s-cravezande* gerard baas Loodzwaar had spits Reza de Haan het ge had. Zijn ploeg. 's-Gravenzandse Sportver eniging. had zich tegen Ter Leede de benen uit het lijf gelopen, maar de inspanningen werden beloond. De koploper bleef, onder meer dankzij De Haans treffer, met 1-1 overeind tegen de Sassenheimers, die lang durig balbezit niet konden omzetten in doelrijpe kansen. Met dit resultaat is Ter Leede er in de ranglijst op achteruit ge gaan, want Strijen nestelde zich naast de Westlanders op de eerste plaats. De man nen van Arie Lagendijk staan, met nog acht duels te gaan, derde en hebben een achter stand van zes punten, waar op drie punten was gerekend. „In zo'n wedstrijd is het erg moeilijk om echte kansen te krijgen", sprak Lagendijk na afloop, „maar daar vertel ik niets nieuws mee. Dat is het hele jaar al zo." Het seizoen verloopt voor Ter Leede al vanaf de openingsdag inderdaad veel moeizamer dan werd verwacht. Toen, op de eerste wedstrijddag, was 's-Gravezandse SV ook in staat gebleken om de titelfavoriet op een gelijkspel te houden. De 0-0 van be gin september leek een vergissing, zowel voor Ter Leede, dat alle volgende wedstrij den wel even zou gaan winnen, als voor de Westlanders - in twee jaar van de derde naar de eerste klasse gepromoveerd -, die de rest van het seizoen door iedere tegen stander zouden worden weggespeeld. Niets bleek minder waar. 's-Gravenzandse SV was helemaal niet zo slecht als men dacht en Ter Leede helemaal niet zo goed. De ploeg van Lagendijk heeft grote moei te met de speelwijze van het gros van de te genstanders in de eerste klasse, stuk voor stuk afkomstig uit de Rotterdamse regio. In voetbaltermen betekent dat afwachtend en defensief spelen met negen spelers achter de bal en hopen op de twee spitsen, die ge duldig loeren op de spaarzame kansen. De Sassenheimers stellen daar offensief spel op de helft van de tegenstander tegenover. Deze tactiek brengt met zich mee dat het lot van Ter Leede in riskant grote mate in de handen ligt van de spitsen, die met zeer weinig ruimte overweg moeten kunnen. Zaterdag had centrumspits Maarten Smakman voor rust zijn dag niet. De ballen sprongen eenvoudig van zijn voet en als dat een keer niet gebeurde bleek zijn voort zetting niet accuraat. Het goede werk van Erwin Beltman en vooral Hicham Rbii aan de zijkanten was daarom zonde van de moeite. De aanvallende onmacht was een streep door de rekening van de Sassenhei mers die uiterlijk zelfv erzekerd en in prach tig wit uittenue gestoken, het Juliana Sport park hadden betreden. Vanaf de aftrap, op zijn 'Katwijks' genomen met een lange trap vanuit de achterhoede, was het initiatief voor Ter Leede, dat de overmaat aan balbe zit niet in kansen kon omzetten; in de twin tigste minuut was Floor van Duyn de eerste Sassenheimer met een schot op doel. Vlak daarna maakte Reza de Haan, sa men met John Kraan een supergevaarlijk spitsenduo, met een schuiver vanaf de rand van het strafschopgebied de opdracht voor Ter Leede dubbel zo zwaar. De ruimtes werden daarna inderdaad nog kleiner en de voorsprong van 's-Gravezandse SV bleef tot de rust eenvoudig gehandhaafd, maar in de tweede helft bleek gaandeweg dat de koploper met zijn krachten had gesmeten. De kleine kansjes werden iets groter en Ter Leede kreeg in de 66ste minuut zijn ver diende loon, toen Smakman de bal perfect in de loop van Floor van Duyn legde. Zijn schot was niet hard, maar wel akelig pre cies in de kruising geplaatst: 1-1. 's-Gravezandse SV - Ter Leede 1-1 (1-0). 2-1 De Haan 1-0, 66. Van Duyn 1-1. Scheidsrechter: Van Ast. Toeschouwers: 500. Gele kaart: De Haan ('s- Gravezandse SV). De long. Van Zeist, Stolk en Vooys (Ter Leede). Rode kaart: Van Wieren ('s-Gravezana- se SV, 2x geel). Ter Leedè: Waasdorp:- De long. Van Zeist, Bloem- heuvel. Vooys; Cramer (65. Crooy), Stolk. Van Duyn; Beltman, Smakman. Rbii. chef willem spierdijk. 071-5356464. plv -chef janet v leiden ron hoogendam KRV heeft tegen TOGR goede zaken gedaan. Na een 2-1 ach terstand bij rust denderden de Katwijkse Rijnvogels over de verrassende debutant heen, door in drie minuten drie doelpunten te maken: 2-4. Maar de ploeg van de schei dende Loek Helder trainer mocht blij zijn dat het zowel voor als na de rust niet op een grotere achterstand was gezet. In de 35ste minuut brak TOGR-spits Antonio Boshes Mendes de score open met een schot waar Teun van Duy- venbode zich in verslikte. Een minuut later was de Katwijkse goalie opnieuw verslagen. Dit maal vanaf elf meter, nadat Martin Rog een overtreding had begaan op Arjan de Rek. Dezelfde De Rek mikte even later vrij voor Van Duyvenbo- de naast. Ook na de rust ontsnapte KRV aan een grotere achter stand toen opnieuw De Rek een foute pass van André van den Oever niet afstrafte, Maar nadat Floor In r zijn ploeg aan de 2-1 h; ir, holpen was het over met het Rotterdamse k<L festival. KRV schakeld tempo hoger en dat binnen drie minuten 69ste, 70ste en 72ste m tot een 4-2 voorsprong mocht Immink een cor ai van Kees van Duyn inkt vervolgens volleerde de vijf minuten in het veld tt de Hans Rovers op magi wijze de bal stijf in het Bij de vierde Katwijkse blunderde TOGR do Ruud Boessen, hij lie voorzet van Martin hoorn door zijn handei a pen. TOGR - KRV 2-4 (2-1) 35. Me j 0. 36. Cairo 2-0, 42. Immink Immink 2-2, 70. Rovers Oudshoorn 2-4. Schoidsrf' Stols. Toeschouwers: 150. KRV: Van Duyvenbode; V Oever, Rog. Vonk. Herrlingi derduin (65. Rovers). Ottenka g Van Poppel). Van Duyn. Var Immink (85. van der Zalm) vierde klasse a MVKV kwam tegen Nootdorp met de schrik vrij. De voor Gerbrand Kuipers ingevallen Martin Krayenoord scoorde het enige doelpunt van de wedstrijd, waardoor de Katwijkers in het spoor blijven van koploper SV'35. Op de foto schermt MVKV'er Jaap Kloos de bal af. SV'35 hield met moeite Woubrugge onder de duim. De Woubruggenaren verdienden absoluut meer dan de 2-1 neder laag en de eenzame treffer van Piet Oele. In de lagere regionen won Koudekerk dankzij Jürgen van der Bijl (2x) en Patrick Ammerlaan met 3-0 van SJC. Noordwijker René van Schooten werd met twee gele kaarten van het veld gestuurd. SVOW speelde beter dan de laat ste weken, maar verloor toch met 0-1 van LSW'70. Uitblinker was LSW-sluitpost Martin Storm. Het Leidse doelpunt kwam van Joost van der Burg. Na de vele gelijke spelen won De Sleutels met 3-1 van Blauw Zwart. Voor de Vlietbewoners scoorden Ben Eradus (2x) en Michel van der Broek. Het Wassenaarse doelpunt werd gemaakt door Carlo Wisse. foto loek zuyderduin Leidse regioploegen gaan onderuit leiden karim idrissi Zondag bleef dankzij de over vloedige regenval slechts een beperkt programma over in de derde klasse. Hierin deden de Leidse regio ploegen het alle maal slecht. Zowel Alkmania, FC Lisse. als DOSR gingen on deruit. Alkmania verloor thuis van HBS (0-3), Lisse ging in ei gen huis onderuit tegen HW en DOSR kreeg het deksel op de neus bij Scheveningen (5-2). Alkmania - HBS 0-3 (0-0) De Weteringers verspeelden met deze nederlaag de. derde plaats van de ranglijst, want zo wel HW als HBS wipten over Alkmania heen. De thuisploeg had de nederlaag volledig aan zichzelf te danken, want de spelers speelden zeer matig. „We speelden zonder strijd en zonder inzet", zei teamleider Ed Kanbier. Na de openings treffer van HBS kreeg Raymond Kroeze een opgelegde kans op de gelijkmaker, maar hij faalde jammerlijk. Ook Youri Bouw meester, hij verscheen alleen voor de keeper, verprutste een goede mogelijkheid. Hierna lie pen de bezoekers simpel uit naar een 0-3 zege. FC Lisse - Kon. HW 1- De Lissenaren werkten ongelukkige wedstrijd af, sulteerde in een 1-3 ne< Met name in de eerst speelde Lisse zeer behoo kwam dan ook verdiend 1-0 voorsprong, dank goal van Rick Hoogkame na knalde Jack Schram; paal en miste Robbert Leede een uitstekende 2-0. Het kwam de List duur te staan. Een struii van doelman Roy Lam verde de gelijkmaker q de laatste tien minuten de Haagse bezoekers naar 1-3. Scheveningen - DOSR 5- Ondanks de nederlaag s| de Veners een aardige Het verschil lag echter ii werking van de kansen, dien scoorde de thuispl cruciale momenten en daarmee de vólle wins gens trainer Eugène Vijlb zijn team zich ook bij vla bluffen door de Schever die steeds op het randje) toelaatbare speelden. DOSR scoorden Patrick) Meer en Marco van de (uit een strafschop). Trainer Wanmtnda ontevreden na 3-0 leiden ron hoogendam Door de fraaie 3-1 triomf van Voorschoten op nummer twee HVO is de spanning in de twee de klasse weer terug. JAC ver stevigde zijn koppositie met een overduidelijke 4-0 zege te gen het gehavende Leiden. V'shoten - HVO 3-1 <0-1 Voorschoten profiteerde van de zwakte van HVO, dat maar liefst zes basisspelers miste. Op het eigen zware veld begon de thuisclub matig. Niet gecon centreerd en te angstig, volgens assistent-trainer Piet Mieremet. Voorschoten werd na vijf minu ten op 0-1 gezet door een dia gonaal schot van Vlaardinger Eric Planke. Pas na een minuut of twintig realiseerde de forma tie van Gerard Désar zich dat het afgelopen moest zijn met het belabberde spel. De fusie club creëerde wel kansen, maar die werden niet benut. Zo zag Eelke van Dijken zijn lob net over gaan en eindigde de kop bal van Barry Dubbeldeman op de vuisten van goalie Toine Strijbos. Na de pauze kwam Voorschoten goed weg toen een schot van Jordan Westerhout rakelings over ging. Het op dat moment beter spelende Voor schoten kwam langszij door een mooie treffer van Frank Buizer: 1-1. Vijf minuten later verhoogde Dubbeldeman op aangeven van Van Dijken de marge tot 2-1. Een kwartier voor tijd stelde de voor Paul van Paasen ingevallen Fred Jan Hajer de zege veilig door uit een tegenaanval de 3-1 aan te tekenen. Leiden - JAC 0-4 (0-2) Leiden beleeft zware tijden. Voor de zesde maal in successie ging de Morsclub van trainer Fred Filippo onderuit. Leiden hield het eerste half uur gelijke tred met de trotse koploper uit Den Haag. Door twee persoon lijke fouten in de Leidse verde diging kon JAC via Mark van den Berg een 2-0 voorsprong nemen. Leiden kon daar weinig tegenover stellen en voor de Haagse tegenstander was het een koud kunstje om na de uit sluiting van Henk Buyn (twee maal geel) de wedstrijd met een derde treffer definitief te beslis sen. De eveneens incomplete ploeg van Jan Linkerhof schroefde het doelsaldo op met nog een treffer. Ondanks de te genslagen ziet Filippo lichtpun tjes: „Ze zijn ondanks de zesde nederlaag niet negatief tegen elkaar. We zullen met z'n allen uit het dalletje moeten komen. Het zal puntjes sprokkelen wor den. En dan maar hopen dat er een kentering komt." Van der Kooij op trainingsstage leiden ruud pattiapon RCL leed een verrassende ne derlaag bij Duinoord. De num mer twee van de derde klasse A verloor met 3-2 van de Haagse degradatiekandidaat. DSO pro fiteerde niet optimaal van de misstap van de Leiderdorpers. De koploper kwam bij Kagia niet verder dan een 3-3 gelijk spel. RCL - Duinoord 2-3 De motivatie was bij RCL ver. te zoeken. De ploeg onderschatte de tegenstander, die zo veel punten minder had verzameld. Maar van klasseverschil bleek gisteren weinig. Peter den Don ker zette de Hagenaars voor rust op een riante 2-0 voor sprong. Barendse vond daarna voor RCL de aansluiting, maar Richard Wagner deelde direct daarop de derde tik uit (3-1). Pepijn Brands hield RCL met een prachtige vrije trap in de race. waarna de thuisclub met nog 15 minuten op de klok een voordeeltje in de schoot gewor pen kreeg. Duinoorder Wim van Gils werd met een tweede gele kaart naar de kant ge stuurd. RCL weigerde echter te profiteren. Kagia - DSO 3-3 (2-2) DSO leek, tegen het laagge plaatste Kagia. ook al aan een gebrek aan motivatie te lijden. Zeker in de beginfase kwam het spel van de lijstaanvoerder niet goed uit de verf. Kagiaan Jeffrey den Butter sloeg tweemaal on verbiddelijk toe. De thuisclub had die voorsprong niet ver wacht, ook al omdat Ron Kat- tenberg, Sander Clemens en Frank van de Ham om uiteen lopende redenen niet in de op stelling voorkwamen. Patrick Middelkoop bracht DSO met twee treffers op gelijke hoogte en de koploper kwam zelfs door Rem co Greve op voorsprong. Den Butter sloeg echter voor de derde maal toe en bezorgde Ka gia daarmee het verdiende ge lijkspel. UVS - Alphia 3-4 (1-2) Voor beide ploegen was het duel van groot belang om uit de degradatiezone te kunnen blij ven. Alphia en UVS speelden een stevige pot voetbal. Alphia kwam beter uit het strijdgewoel door treffers van Walter Zaal (2x), Loean Kameri en Andres van de Born. UVS bleef steken op doelpunten van John Fakkel (2x) en Len Heemskerk. Merk waardig genoeg had UVS zijn beste periode toen Nico van Dam rood kreeg. De tien man van trainer Hans van Leeuwen konden Alphia evenwel niet breken. LFC - TAVV 0-1 (0-0) Met oud-trainer Ger Nachtegel- ler weer aan het roer van de zwalkende zaterdag-Kanaries speelde LFC een goede wed strijd. Zelfs TAW'ers gaven toe dat'een gelijkspel de verhou dingen beter had weergegeven. Maar Jelle Kleijn maakte op een sublieme pass van Cees Broere voor TAW het beslissende doelpunt. Oegstg. - Valken 0-1 (0-1) Valken verzuimde Oegstgeest naar een forse nederlaag te spe len. Het bleef slechts bij een treffer van Frank Duindam, die een fout van doelman Willem Jan Bouwman afstrafte. leiderdorp marc van der jagt Vincent van der Kooij is toch met de Rabobank-ploeg naar het Spaanse Calpe afgereisd voor de jaarlijkse trainingsstage ter voorbereiding op de wed strijden in het voorseizoen. Van der Kooij hoorde begin dit jaar van artsen in het Rijn land Ziekenhuis, dat hij Pfeiffer had. De 19-jarige coureur kreeg vorige week de uitslagen van de laatste testen, en die waren Van der Kooij trekt in de Spaanse kustplaats veel op met zijn ploegmakker Bram de Groot. Ook de Zevenhovenaar werd (vorig jaar) door Pfeiffer geveld. „Met Bram gaat het nu goed. Maar hij is eigenlijk wel iets te voorbarig geweest tijdens zijn herstel. Hij is te vroeg weer gaan trainen en heeft daardoor zijn Pfeiffer-periode verlengd." Van der Kooij, die aanstaande zondag in Nederland terug keert. hoeft zich volgens Nico Verhoeven geen zorgen te ma ken over zijn sportieve toe komst. Daarmee laat de ploeg leider van de Rabo-amateur- ploeg opnieuw zien dat hij over een grote dosis geduld en ver trouwen beschikt. Van der Kooij stopte immers eind vorig seizoen al een maand eerder, omdat hij last had van een aan houdende peesblessure in zijn hamstring. Hij miste bovendien maanden daarvoor een groot aantal wedstrijden door onjuis te waarden in zijn bloed. Toch mocht de geplaagde Leiderdor per voor een jaar bijtekenen. „Die steun zegt veel. Ik zal niet voor eind mei kunnen koersen. Daarna moet ik toch echt laten zien dat zijn vertrouwen ergens op gebaseerd is." voetbal» menno schraven In de enige gespeelde wedstrijd in de vierde klasse A won Kic kers'69 thuis met 2-1 van Nico- laas Boys en de Leimuidenaren staan daarmee stevig aan kop. In 4B kon Wassenaar wederom niet winnen, het verloor dit maal van Forum Sport (1-2). Warmunda had het lastig tegen OSC, maar boekte desondanks een ruime overwinning op de Hagenaren (3-0). Kickers-N. Boys 2-1(1-0) Bij de Leimuidenaren ontbra ken om diverse redenen drie vaste basiskrachten, maar dit vertaalde zich niet in kwaliteits verlies op het veld. Direkt in het begin kreeg de ploeg een aantal goede kansen op 1-0 en Dion van der Meer benutte er één van, op aangeven van Marcel van Haasteren. In de tweede helft ontstond er iets meer druk op het doel van keeper Arno van Wittmarchen, doordat de tegenstander met drie spitsen ging spelen. Kickers probeerde door middel van hard werken het gevaar te verminderen en de voorsprong te vergroten. Hetgeen lukte nadat Dion van der Meer in het strafschopge bied onderuit was gehaald. Aanvoerder Ferry van Muyden schoot de penalty koelbloedig in, 2-0. Even later bood Arno van Wittmarchen Nicolaas Boys de mogelijkheid terug in de wedstrijd te komen, door even eens een strafschop te veroor zaken. In eerste instantie keer de hij het schot maar de scheidsrechter liet de penalty overnemen, omdat de keeper iets te ver voor de doellijn zou hebben gestaan. De eindstand werd hierna bepaald op 21 Warniunda-OSC 3-0 Warmunda speelde I maar was na rust het mei vaarlijk. OSC domineerde rende een uur het spel kreeg' geen echte, uitges] kansen. Pas na de onveri treffer van Michel Schoul een vrije trap, speelde de uit Warmond met meeri Uit een hoekschop die kopt werd bij de eerste scoorde Robert Rijnsburg Hiermee was het verzet) Hagenaren gebroken. 1 Schouten scoorde zijn t doelpunt op aangever rechterspits Rob van Duy Trainer John Manuputt zich geërgerd aan de ert lijke eerste helft en de gel ten voor praten van twi zijn spelers. Tevreden v wel over het afmaken t kansen en het spel van Ri Duyn, volgens hem de man van het veld. Wassenaar-Forum 1-2 (0-0) Wassenaar, dat een n seizoen doormaakt, s een van zijn betere wed tot nu toe. De ploeg dee( niet onder voor de gasl Voorburg, maar kwam eerst weer op een 0-1 stand. Halverwege de i helft maakte Gerd Seijn i diende gelijkmaker. H( zuur dat de thuisclub o[ geen punt aan de wf overhield. Vijf minuten vi kon een Voorburger or derd de bal inkoppen ei mee Wassenaar nog dit de zorgen drukken.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22