tijnsburgse Boys in grote vorm foordwijk verzuimt eerste prijs te pakken Katwijk voetbalt weer met het hart Sport Quick Boys met inzet en geluk naar winst ilander mag weer een weekje blijven iii naardig volk toch, die 1 rdvvijkers. Verzuimen ze de le-periodetitel te grijpen en jat met concurrent Scheve- l en tot vijf punten te vergro- en ze er toch nog een ieve draai aan na de 3-2 irlaag tegen Marken. „Ge- ig heeft Scheveningen ook <1 iren", was binnen de rdwijkgelederen de meest lorde opmerking. Het H st de pijn verzachten. De ei iatie van trainer Ruud 51 ing miste letterlijk en fi- A! lijk een schot voor open Letterlijk in het veld, fi- lijk op de ranglijst, jordwijk maakt al het hele jen een sterke indruk. Hoe de statistieken anders ver- len (Noordwijk won van ken slechts drie van de zes- 'i ploper Scheveningen loopt op Middelmors tegen eerste verlies aan: 2-1 3URG LOMAN LEEFMANS CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464, PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 071-5356463 RONNO BROEKHOF tien ontmoetingen) mocht het modale Marken deze keer toch geen probleem opleveren. Mar ken, dat als enige ploeg verloor van hekkensluiter Rozenburg, werd dan ook eenvoudig met de rug tegen de muur gezet. Het Noordwijkse overwicht leidde tot een aantal hoek schoppen waarvan er één door Lucas ten Brinke net voorlangs werd gekopt. Ten Brinke ver zuimde later nog een keer Noordwijk aan de leiding te brengen. Jelle Korbee stapte slim over een voorzet van Pa trick de Jong, maar de vrijstaan de Ten Brinke schoot naast. In de 30ste minuut kwam Noordwijk toch op voorsprong. Arnold Reinders schoof in en via een kluts kwam Patrick van Dam in balbezit. Hij draaide behendig weg bij Jan Tuijp. Het schot van de Noordwijkse top scorer was houdbaar, maar Marken-keeper Eelco Zeinstra verkeek zich. De bal hobbelde via de paal het doel in. Lang genoot Noordwijk niet van de voorsprong. Binnen vier minuten scoorde Marken in de persoon van Gerro Sanders twee keer. Eén minuut na de openingstreffer deed hij een vliegtuig na in een duel met Lu cas ten Brinke. Een arm trof het gelaat van Ten Brinke, maar ar biter Beser, die wel meer vreemde beslissingen nam, oordeelde dat de vrije trap Mar ken toekwam. Arnold Teerhuis nam de vrije trap die door de lepe Sanders werd binnenge werkt, 1-1. Drie minuten later verdedigde Geerlig Azier slecht uit. Zijn pass op Kees Smit was veel te kort. Gerro Sanders on derschepte en liet Marco Korff andermaal kansloos. Na de pauze werd alleen het Marker doel belaagd. Noord wijk verschafte zich legio kan sen, maar miste juist dat laatste gerichte 'tikkie'. Dat kwam on der andere door het puisten - veld' van Marken. Polletjes, hobbels en gaten maakten het door Noordwijk geliefde com binatievoetbal nagenoeg onmo gelijk. Patrick van Dam schoot en kopte in riante posities naast. Ook Jelle Korbee was twee keer met het hoofd dicht bij een treffer en Rocky Pitti vond een te groot obstakel in doelman Zeinstra. Een penalty bracht soelaas. Een opzettelijke handsbal van Pascal Hoogland in het straf schopgebied werd door Beser met een penalty en geel be straft, waar een rode kaart op zijn plaats zou zijn geweest. Mi chael van der Laan schoot on berispelijk binnen, 2-2. Noordwijk wilde drie punten, maar kreeg door het offensieve spel in de slotfase helemaal niets. Het duo Teerhuis Teer huis bracht Noordwijk in mi neur. Bij een uitval van Marken vijf minuten voor tijd zag de Noordwijk-defensie Erik finaal over het hoofd. Zijn voorzet werd door Arnold tot driepun tentreffer verheven. Trainer Bröring baalde na afloop als een stekker. ,,De minst sterke ploeg staat te juichen." Verder wilde hij niet horen van de 'buit' die Noordwijk had laten liggen. „Ja, maak het allemaal nog erger", foeterde hij. Toch beende hij niet helemaal som ber weg. Want Scheveningen had immers ook verloren. Noordwijk: Korff; Van Kins, Ten Brin ke, Smit, P. de long. Van der Laan, Reinders, Azier, Van Dam, Korbee, Pit- r kleinste man op het veld toverde na afloop de groot- glimlach op zijn gezicht. Op sportpark Middelmors d eergisteren de 'Boulayoune-show' opgevoerd. De ne, ongrijpbare linkerspits was met name in de eerste een plaag voor de defensie van Scheveningen en de rfraaiste actie van de man uit Gouda leverde ook nog de winnende treffer op (2-1). Het betekende niet al- het eerste verlies voor Scheveningen dit seizoen, ir ook dat het in grote vorm verkerende Rijnsburgse zicht krijgt op een hoge klassering. muur geboord, waardoor kee per Lennert Hegie kansloos bleef. De Jager kreeg enkele ogen blikken later zelf een pracht kans om de bezoekers op voor sprong te zetten, maar zijn al leengang eindigde op de vuis ten van Hegie. Vervolgens nam Rijnsburg de touwtjes weer in handen en brak de 'periode Boulayouné' aan. Als een wer velwind ging hij tekeer op de linkerflank en slechts ten koste van een reeks overtredingen (Scheveningen kreeg zes keer geel tegen Rijnsburg eenmaal) konden zijn lichtvoetige rushes worden gestuit. Op slag van rust zorgde de van Tonegido afkomstige Ma rokkaan voor een wonderscho ne treffer. Hij slalomde aan de linkerkant het zestienmeterge bied binnen, tussen twee ver dedigers door, en vlak voor Kraayenbrink schoof hij de bal beheerst in de korte hoek: 2-1. Waren het voor de thee voor al de hoogstandjes van Boulay ouné die opvielen, na de rust liet Rijnsburg zien ook collectief tot de beteren in de hoofdklasse A te horen. Er werd met de krachten gesmeten om Scheve ningen zo vroeg mogelijk te sto ren, waardoor het team van coach Cock Jol uit nood veel vuldig de lange bal moest han teren. Aan de andere kant sne den de Rijnsburgse combina ties, meestal met spelmaker Mi chael de Roode of Johan Boer aan de basis, door de verdedi ging van de oppositie. Het stel de onder meer Martin den Haan, Wesley Slingerland en Steve Faber in de gelegenheid alleen op Kraayenbrink af te stomen, maar de afwerking was het enige zwakke punt eergis- termiddag. Een hoog tempo, verzorgd spel, plus het feit dat beide elf tallen onverdroten voor de aan val kozen, maakte van Rijns burgse Boys -Scheveningen een van de beste en spannendste nee. laten we het alsje- niet over eventuele titel- en gaan hebben", zei de ?rde Boulavoune na afloop »üi lij een wegwerpgebaar kte. „In het begin van het jen vond iedereen dat we van de kandidaten waren het kampioenschap en konden we op een of an- manier niet mee omgaan, n we dit succes koesteren zien wat de dag van gen brengt." oe het ook met de mentale rbaarheid in Rijnsburg is eld, het resultaat en de ma- Waarop dit tot stand kwam, ten een geweldige opsteker voor de ploeg van trainer k Wisman. Koploper Sche- ngen op alle fronten aftroe- is weinigen gegeven, doorgaans toch levensge- lijke vleugelspitsen Patrick ici en Reggie Martina volle- aan banden leggen, was al maal een unicum. Daar- komt de Rijnsburgse backs ben van Lochem en Michel >t alle eer toe. maf het beginsignaal maak- le thuisploeg de intenties lelijk. Binnen twintig secon- ontstond een scrimmage het Scheveningse doel rbij schoten van Steve Fa- en in de rebound Boulay- maar net konden worden okt. Het felle beginoffensief Jteerde uiteindelijk toch in treffer. In de 9de minuut id middenvelder Johan Boer het eindpunt van een ra- lsnelle combinatie en links het doel lepelde hij de bal doelman Dave Kraayen- it schudde Scheveningen ker en binnen vijf minuten de stand alweer gelijk. De ren spits Ron de Jager liet op de rand van het straf- ipgebied 'makkelijk' vallen le vrije trap werd door Jim rité steenhard door de wedstrijden van het seizoen. Door de gemiste kansen aan Rijnsburgse kant in het tweede bedrijf moest de aanhang in de laatste minuten met samen geknepen billen toekijken hoe Scheveningen de bal keer op keer hoog richting Hegie poei erde, maar de Rijswijker onder scheidde zich door een gevaar lijke inzet van aanvoerder John Blok op de valreep te keren. Een remise was ook niet op z'n plaats geweest voor de Hage naars, die Sander Klapwijk en Ron Cramer misten, basisspe lers Robin Knoester en top schutter Jeffrey Rutten aanvan kelijk aan de kant hielden en Leidenaar Patrick Heijmans als laatste man opstelden. Op de vraag waarom Rijns burgse Boys niet eerder deze jaargang zoveel vechüust aan voetbalvernuft koppelde, rea geerde Wisman een tikkeltje ge- ergerd. „Ja, dat is allemaal ach teraf. Ik kan niet op een knop drukken die ons zo laat spelen als zaterdag. Je kunt het ook positief benaderen en zeggen dat er een duidelijk stijgende lijn merkbaar is. Wie na drie wedstrijden met nul punten had gezegd dat we na veertien duels vierde zouden staan, met zes punten achter de koplopers, was toch voor gek verklaard." Rijnsburg: Hegie, De Kort, Van Lo chem. Roest. Aalbersberg (85.Cadel), De Roode. Boer, Den Haan, Faber, Boulavoune. Slingerland. OUD-BEUERLAND PETER BLOK Bij Katwijk staan alle neuzen weer dezelfde kant op. En dat is dit seizoen wel eens anders geweest. Bij SHO speelden de Katwijkers eindelijk weer eens met het hart. Maar óók met de juiste wedstrijdmentaliteit zijn drie winstpunten nog geen vanzelfsprekendheid. Daar voor moet immers op z'n minst één keer gescoord wor den. Doelpunten maakt Kat wijk echter al 'maanden' (in middels al 373 minuten) niet meer, ook niet bij SHO. De gastheren hadden het vizier ook al niet op scherp staan. De 0-0 eindstand was daarom niet meer dan logisch. Aan strijdlust ontbrak het zaterdag niet in Oud-Beijer- land, net zo min als aan goede kansen. Katwijk kreeg vijf'dot ten', maar faalde of had de nodige pech in de afronding. Het meeste gevaar stichtten de Katwijkers voor de rust. Hans Zwaan zag zijn eerste serieuze poging nog net op tijd van de lijn gehaald wor den door SHO-aanvoerder John Klippel. Zwaans tweede inzet - door hem niet hele maal vol geraakt - werd gepa reerd door keeper Sander Groenendijk. Een gevaarlijke kopbal van linkeraanvaller Marco de Ridder weerstond Groenendijk met een katachti ge reactie. In de slotfase van de eerste helft was Katwijk ogenschijn lijk het dichtst bij een treffer. Van heel dichtbij kon De Rid der zijn ploeg op voorsprong zetten, maar op het moment suprème trapte hij meer in de grond dan tegen de bal. Het gevolg laat zich raden: een losse flodder. Net na de pauze zag Kat- wijks rechtermiddenvelder Pieter Slootweg zijn schot van de doellijn gehaald worden door SHÓ'er Jan Kuivenho- ven. Daarna kwam Katwijk niet meer in een noemens waardige scoringspositie, al bleef de hele ploeg tot het laatste fluitsignaal vechten voor elke meter. Door de aanvallende inten ties - maar er is een groot ver schil tussen willen en kunnen - van de Katwijkers kreeg SHO naar mate de wedstrijd vor derde meer ruimte. Invaller Glenn Brown wist daar als enige raad mee. Hij kwam tot twee keer toe wel ver, maar niet langs Katwijk-doelman Hugo van Duyn. En dat was niet of nauwelijks aan Van Duyn te danken, maar enkel en alleen aan Brown die zijn honderd procent kansen ver prutste door zowel naast als over het doel van Katwijk te schieten. Daarmee bleef Kat wijk een kater voorafgaande aan het zoveelste feestje ter ere van zijn 60-jarig jubileum Katwijk: Hugo van Duyn; Robbers, Bon, Van der Meer' Kwestro; Sloot weg. Molenaar, Van der Plas; Peter van Duyn, Zwaan, De Ridder KATWIJK NICK VERWOERD Quick Boys toonde zaterdag ka rakter. De formatie van Cees Tempelaar moest het in het duel met Capelle al na een kwartier zonder de weggestuur de doelman Tom van der Niet stellen, maar de numerieke minderheid inspireerde de Kat wijkers schijnbaar. De mouwen werden opgestroopt en na de verrassende 1-0 van Hans van der Plas bleek blauwwit ook ge luk te hebben afgedwongen. Al trof Capelle driemaal het alumi nium, de 1-0 bleef gehand haafd. Tot aan het wegzenden van Van der Niet was er nog niet veel ge beurd op Nieuw Zuid. De thuis club had het initiatief en zocht het vooral in lange passes van achteruit. Alleen Richard van Schijndel probeerde op het middenveld lijn in het spel van de Katwijkers te brengen. Uit gespeelde mogelijkheden ble ven achterwege. Capelle werd voor het eerst gevaarlijk, toen spits Alex van der Made profi teerde van slecht dekken van Ronald van Dijk en schuin al leen op het doel af kon gaan. De onnodig ver uitgelopen Van der Niet vloerde vijf meter bui ten het strafschopgebied Van der Made en mocht meteen gaan douchen. Trainer Cees Tempelaar offerde laatste man Leonard Pluimgraaff op en re- serve-goalie Peter Kromhout, die 's morgens al in het tweede elftal had gekeept, nam plaats onder de lat. Toch kwam Quick Boys aan de leiding. Een vrije trap van Van Schijndel bereikte het knik- grage hoofd van Hans van der Plas, die van dichtbij de 1-0 liet aantekenen. Tegen Capelle probeerde Tempelaar Jaco de Jong in de spits. De Jong liep zich de lon gen uit het lijf, maar een aan valler is hij niet. Van Peter Kruit en John Kroon ging weinig drei ging uit, ook al omdat Van Schijndel, die hen stuurde, vlak na Van der Plas' doelpunt ge kwetst moest afhaken. Na de pauze nam het over wicht van Capelle pas echt toe. Ondanks het knappe verweer van met name Jan Jeroen Schaap en Raymond Flaton, kwamen er scoringsmogelijkhe- den voor het team van oud- Spartaan Aad Andriessen. Zo kopte topscorer Arne van Gel der, na een vrije trap van Den nis van Leeuwen, tegen de lat en volgde Van der Made dat voorbeeld, nadat een schot van de behendige Tom Broeder slechts half door de zelfverze kerde Kromhout kon worden gekeerd. Tien minuten voor tijd trof Broeder zelf ook nog eens de lat. Tempelaar; „We hadden vandaag het heilige vuur. Daar mee dwing je geluk vanzelf af." Tussen de aanvallen van Capel le door verzuimden Peter Kruit en Jan Schaap bij Katwijkse counters de strijd te beslissen. Tien minuten voor tijd bracht Tempelaar met Jurgen Faerber, die de moegestreden De Jong verving, nog een extra verdedi ger in het veld om de punten op Nieuw Zuid te houden. Die opzet slaagde. De zwaarbe vochten zege werd luid beju beld. Quick Boys: Van der Niet: lan Je roen Schaap, Van Dijk. Pluimgraaff (15. Kromhout). Van der Plas, Tim mermans, Flaton. Van Schijndel (34. lan Schaap). Kroon; De Jong (79. Faer ber), Kruit. JANET VAN DUK Lisse kon opgelucht, maar gerustgesteld zijn na de te thuisoverwinning van dit oen. De Lissenaren wonnen rdag met 1-0 van en ook kzij ARC, dat Lisse in het iterrijtje van de ranglijst tot fen punt voelde naderen. rake vrije trap van aan- rder Leon van der Zwet ft FC Lisse weer even wat it en de trainer de kans om lit seizoen nog het beste van laken. Wim Eilander besefte hij op non-actief was ge- als zijn ploeg zaterdag op- Uvv had verloren, aar heel erg blij was Eilan- niet na afloop, heel erg blij niemand in Lisse, want de tsclub was meer de gelukki- an de terechte winnaar. Ie eerste helft van het duel en de heersende kampioen i en de kampioen van het oen daarvoor was allerbe- lerdsl. Beide ploegen liepen een kolonie slakken over het en vooral Lisse speelde dig en veel te voorzichtig, grootste fout van de Alphe en was dat zij daar niet van fiteerden. Ze combineerden malen beter, maar vooral Je eigen helft. rainer Willem Berckenkamp had zijn manschappen het hobbelige veld op gestuurd met de opdracht om slim en gecon troleerd te spelen. Hoewel de onzekere Lissenaren in die eer ste helft rijp leken voor de slacht, had de ARC-trainer geen spijt van zijn tactiek. Na zeven wedstrijden zonder overwin ning verkeert ARC volgens hem 'niet in een fase waarin je moet zeggen: wij gaan vanaf het be gin met open vizier spelen'. ..Zeker niet tegen Lisse, dat alle ballen op de snelle jongens voorin gooit. Je kunt dan wel gaan aanvallen, maar voor je het weet sta je met 2-0 achter." Maar ook nu stonden de Al- phenaren met 1-0 achter voor dal ze het wisten. De tweede helft was nog maar net bezig of Lisse kreeg een meter of twintig voor het ARC-doel een vrije trap omdat Arthur van Orssa- gen Lisse-spits Jerrel Linger aan zijn shirtje had getrokken. Aanvoerder Leon van der Zwet - een 'rebound' van hem werd in- de tweede minuut al door een ARC'er van de lijn gehaald - schoot de bal hard en zuiver langs de muur. Van Orssagen, weer terug na een knieoperatie, had niets in te brengen gehad als de scheids rechter hem op dat moment 'een gele kaart had gegeven. Het zou zijn tweede geweest zijn. Die kreeg de Leidenaar nu hal verwege de tweede helft, toen hij bij de middellijn opnieuw aan het shirtje van Linger trok. ARC was na het tegendoel punt ten strijde getrokken, wat wel een paar aardige kansen had opgeleverd, maar geen doelpunten. Ook na het vertrek van Van Orssagen bleven de Al- phenaren aanvallen, maar bij de mooiste kansen (schoten van Remco Blok en Ruud Bos) vonden zij Lisse-keeper Ron Bouman op hun weg. Tien druk zettende Alphenaren gaven de Lissese aanvallers bij uitvallen heel veel ruimte, en het was pijnlijk om te zien hoe bedroe vend weinig de thuisclub met de 'overtalsituaties' deed. De excuses zijn bekend: Lisse had een superslechte competi tiestart, verlo'or een paai wed strijden ongelukkig, heeft wei nig zelfvertrouwen en is niet ge wend om voor elk punt te moe ten knokken. Maar het grootste probleem is dat de ploeg niet goed voetbalt. Wat heb je ei genlijk aan spelers die alleen goed spelen in een soepel draaiend team? Vooralsnog is alleen Jimmy Simons 'geslacht offerd'. De centrumspits is ver bannen naar het tweede, omdat hij nog maar één competitie- doelpunt scoorde, maar vooral vanwege de behoudende tac tiek waarvoor, zo benadrukte Eilander, de spelers zelf ook hebben gekozen. Lisse mocht zaterdagmiddag blij zijn met de twee 'eeuwige' rotsen in de branding (Stephan Spruyt en Leon van der Zwet), met de kwaliteitsspits Jerrel Linger en zeker ook met de te genstander, die niet leek te be seffen dat het ging om een cru ciaal duel. Ook na afloop niet. Berckenkamp was vooral boos op de scheidsrechter, die volgens hem met- twee maten had gemeten. De trainer vond dat ARC de meeste kansen ge creëerd en dat de ballen er niet ingingen, ja, dat was nu een maal het lot van een ploeg die al zeven wedstrijden niet heeft gewonnen. Berckenkamp maakt zich nog lang,geen zor gen: „Wat wij gaan doen? We hebben nog elf wedstrijden te gaan en we gaan gewoon nor maal doen." FC Lisse: Bouman; Polman, Van der Zwet. Spruyt, Van der Lugt: Hoei Tan, Ras, Groeneweg; Van Bemmel (74 Kant), Bozuwa, Linger. ARC: Admiraal; Van Orssagen. Balkho- ven, Westerberg, P. Bloeinlieuvcl: Van Meggelen, Reijnders Folmer, M. Bloemheuvel (79. Gelderblom); A. Blok. Hordijk (56. Bos), R. Blok. hoofdklasse a Eerste periode: Barendrecht-Excelsior M 3-1 (1-1). 29. Emanuel Monteiro 0-1, 33. Ton Stam 1-1, 49. Dennis Reurings 2-1, 83. Ton Stam 3- 1. Scheidsrechter: Leushuis. Toeschou wers: 750 Gele kaarten. Frans Brienen, Dennis de Bruin, Niels Rooders, Ton Stam (Barendrecht). Raymond Frehe, Harold Loeve, Michel van Strien (Excelsior M). Rode kaarten: Yalmar Kusten (5. Excelsior M), Uriel Trustfull (80. Excelsior M). Rozenburg-Zwart Wit'28 1-2 (0-0). 60 Ronard Venekamp 1-0, 65 Ferry Seton 1- 1, 73. Bob Molendijk 1-2. Scheidsrechter. Van de Ketterij Toeschouwers: 500 Gele kaarten: Sander Bosveld. Mark Remmers waal (Rozenburg). Michel Visser (Zwart Wit'28). Rijnsburgse Boys-Scheveningen 2-1 (2-1). 9. Johan Boer 1-0, 14. JimmyCharité 1-1, 45. Mohamed Boulayouné 2-1. Scheids rechter Vos Toeschouwers 1200. Gele kaarten Michael de Roode (Rijnsburgse Boys), Chris Gerrits, Ype Haytema. Robin Knoester, Paolo Mendoca. Jeffrey Rutten (Scheveningen). Marken-Noordwijk 3-2 (2-1). 30. Patrick van Dam 0-1. 31. Gerro Sanders 1-1, 35. Gerro Sanders 2-1, 74. Michael van der Laan 2-2 (strafschop), 85. Arnold Teerhuis 3-2. Scheidsrechter: Beser Toeschou wers: 400. Gele kaarten: George Biswana, Pascal Hoogland, Gerro Sanders (Marken). Quick Boys-Capelle 1-0 (1-0). 30. Hans van der Plas 1-0. Scheidsrechter Roeland Toeschouwers: 1200. Rode kaart: Tom van der Niet (15 Quick Boys). SHO-Katwijk 0-0 (0-0). Scheidsrechter Van Haaften Toeschouwers: 700. Gele kaarten: Jean Paul Martinot (SHO). Marco de Ridder (Katwijk). FC Lisse-ARC 1-0 (0-0). 47. Leon van der Zwet 1-0. Scheidsrechter 01de Olthof. Toeschouwers: 1000 Gele kaart. Leon van der Zwet (FC Lisse). Rode kaart: Arthur van Orssagen (70 2x geel-ARC). Scheven. 15 9 5 1 32 36-12 Noordwijk 14 10 1 3 31 30-13 Barendrecht 15 7 6 2 27 25-15 Rijnsb Boys 15 8 2 5 26 25-24 Excelsior M 14 7 0 7 21 24-28 Katwijk 15 5 4 6 19 23-19 Marken 15 4 6 5 18 29-28 Quick Boys 15 5 3 7 18 22-22 Capelle 14 3 8 3 17 17-13 ARC 15 4 5 6 17 28-22 Zwart Wif28 14 4 4 6 16 18-22 FC Lisse 15 3 7 5 16 17-25 SHO 13 3 5 5 14 15-18 Rozenburg 15 1 2 12 5 13-56 Eerste periode (eindstand) Scheven 8-17 Barendr 8-15 Noordwijk 8-16 Quick Boys 8-14 PROGRAMMA Volgende week: Rijnsburgse Boys-Capelle, SH0-FC Lisse, Quick Boys- Rozenburg, Marken-Scheveningen, Baren- drecht-Zwart Wit'28, Excelsior M-ARC, Noordwijk-Katwijk (2e periode). Topscorers: 1) Emanuel Monteiro (Excelsi or M) 11 doelpunten. 2) Patrick van Dam (Noordwijk), Reggie Martina (Schevenin gen). Gerro Sanders (Marken) 9 doelpun ten. 5) Ruud Bos (ARC), Patrick Patrici (Scheveningen). Hans van der Plas (Quick Boys) 8 doelpunten 8) Remco Blok (ARC), Mohamed Boulayouné Rijnsburgse Boys), Steven Faber (Rijnsburgse Boys). Arne van Gelder (Capelle). Davey Vermaas (Excelsior M) 7 doelpunten hoofdklasse b Tweede periode: DOVO-Kloelinge 2-2, Achilles Veen-Heerjansdam 2-1. Spaken- burg-Volendam 1-1, Hoek-GWV 3-0, VVGZ-AVW66 0-0. D0V0 13-26 Achilles V. 11-17 Spakenburg 13-23 Bennekom 13-17 Huizenl4-20 GVW 14-17 Hoek 14-20 Volendam 12-14 Kloetinge 15-20 Heerjansdam 14-11 Sparta N. 14-19 WGZ 13-10 KozBoys 11-17 AVW'66 11- 9 Tweede periode D0V0 6-11 KozBoys 4-10 Hoek 7-11 Achilles V 5- 9 Sparta N 7-11 hoofdklasse c Tweede periode: Harkemase Boys-ACV 2- 3. WOG-IJsselrneervogels 1-2, Flevo Boys- Nunspeet 5-3. sc Genemuiden-Olym- pia'28 1-2, WHC-Urk 1-3. HZW-DVS'33 2-3, Be Quick'28-Drachtster Boys 2-1. IJss'vogels 12- WHC 14-17 32 ACV 13-16 Urk 14-31 HarkemB 12-14 Genem. 14-31 Olympia 13-14 Flevo B 13-20 Drachtster B. 12-11 Be Quick 11-19 HZW 9- 4 WOG 14-19 Nunsp 13- 3 DVS'33 14-18 Tweede periode Urk 7-16 IJss'vogels 5-13 WOG 7-14 Genem. 7-13 eerste klasse b Tweede periode: T0GR-KRV 2-4, Zwalu wen V-Delta Sport 1-2, Strijen-RWH 4-2, Excelsior P-D0T0 2-2, VVOR-Spijkenisse 3-0, 's-Gravenzandse SV-Ter Leede 1-1. Strijen 14-36 W0R 14-18 Gravenz 14-36 KRV 15-18 Ter Leede 14-30 RWH 14-12 Delta Sp 14-26 D0T0 14-10 Spijken 15-22 Excels P 13- 7 T0GR 15-19 Zwaluw V 14- 7 Tweede periode Strijen7-19 Gravenz 7-17 Delta Sport 7-18 Ter Leede 7-15 tweedeklassec Tweede periode: DSVP-Honselersdijk 1-1. Forum Sport-KMD 3-1, Leiden-JAC 0-4. Monster-LYRA 1-3. PEC Den Haag-Hoofd dorp 2-2 (gestaakt). Voorschoten'97-HVO 3-1 JAC++ 14-29 Lyra 14-19 Forum Sp 15-27 Honselersd 12-13 HVO 13-25 Leiden 13-13 Voorschoten 14-24 KMD 13-11 Monster 14-23 DSVP 14-11 PEC Den H 12-22 Hoofddorp 12-10 Tweede periode JAC++ 7-16 Voorschoten 7-13 Forum Sp 7-14 Lyra 7-12 derde klasse a Tweede periode: Hazerswoudse Boys-Lug- dunum afg, Oegstgeest-Valken'68 0-1, Duinoord-RCL 3-2, Kagia-DSO 3-3, LFC- TAW 0-1, UVS-Alphia 3-4 DS0 13-34 Oegstgeest 11-14 RCL 13-30 Hazersw B12-12 Lugdunum 12-27 UVS 12-10 Valken'68 14-25 Kagia 13-10 TAVV 12-21 Duinoord 13- 8 Alphia 14-19 LFC 13- 3 Tweede periode vierde klasse a Tweede periode: Koudekerk-SJC 3-0, BSC'68-Moerkapelle afg, MVKV-Nootdorp 1-0, SVOW-LSW'70 0-1, SV'35-Woubrug- ge 2-1, Sleutels-Blauw Zwart 3-1 SV'35 15-32 Koudekerk 14-17 MVKV 13-29 BSC'68 12-14 Nootdorp 13-28 Woubrugge 13-14 LSW'70 14-25 Moerkapelle 13-11 SV0W 15-19 BlauwZwart 14-11 Sleutels 12-18 SJC 12- 4 Tweede periode LSVV'70 7-16 SV'35 7-14 MVKV 6-15 Nootdorp 6-12 vijfde klasse a Tweede periode: Zoetermeer-de Jagers 2- 6, Archipel/Ornas-Foreholte 1-4, KSD- DW0 1-1, VCL-Abbenes 1-1, GWS-Manne 7-4, DoCoS-Roodenburg 0-6 Abbenes 13-33 GWS 12-16 DW0 12-29 Marine 14-14 VCL 12-26 Roodenburg 12-12 De Jagers 13-24 Archipel/0 13- 9 KSD 11-17 DoCoS 12- 5 Foreholte 14-17 Zoetermeer 12-4 Roodenburg en Zoetermeer 3 punten, Fo reholte 1 punt in mindering. Tweede periode DW0 6-16 Foreholte 7-11 Abbenes 6-16 Roodenburg 5-10 VCL 6-11 ARC'er Ruud Bos, die niet in de basis begon omdat hij geblesseerd is geweest, doet er alles aan om te voor komen dat de jonge Lissenaar Kee Hoei Tan bij de bal kan. foto dick hogewoning

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21