Honen Honen Honen Honen Honen Honen A 071.5140745 Rabobank ZATERDAG 13 FEBRUARI 1999 TE HUUR KANTOOR BEDRIJFSRUIMTE Zoetenvoude - Produktien eg 457 m2 vrijstaand bedrijfsgebouw bestaande uit 390 m2 bedrijfshal en 47 m2 kantoor. Indeling begane grond: entree, kantoor 450x420 cm. toilet, dagverblijf 420x220 cm met keuken. Ie etage, kantoor 450x420 cm en 420x220 cm. De kantoren zijn v.v. c.v.-gas, bedrijfshal v.v. vloeistof dichte drukvloer. lichtstraat in het dak. hete lucht- heater. overheaddeur. toilet, krachtstroom aan wezig. vrije hoogte 575 cm. Diverse parkeerplaat sen aanwezig. Oplevering in overleg. Huursom 57.000,- per jaar excl. Zoetenvoude - Industrieweg 100 m2 kantoorruimte (le etage), centraal en her kenbaar gesitueerd met gebruik van toi let en pantry. 3 eigen parkeerplaatsen. Oplevering in overleg. V Huursom f725,- m per maand excl. jWHO TE KOOP LEIDEN COORNHERTSTRAAT 17 Gemoderniseerde, vooroorlogse eengezinswoning gelegen nabij het station in kindvriendelijke woon wijk. De woning is voorzien van kunststof kozijnen en isolatieglas. De verwarming en warmwatervoorzie ning heeft plaats door middel van C.V.-ketel. Begane grond voorzien van vloerverwarming. Ind. bg.: hal, woonkamer (11x4.50m) met vloerver warming en open haard, in de uitbouw woonkeuken met inbouwapparatuur; keramische kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koelkast, vrieskast, vaat wasser en schuifpuien, hal, toilet, berging met aan sluiting wasmachine, tuin op het oosten (ca 16m) met berging en achterom. 1e verdieping: voorkamer I3.70x4.30m), achterkamer (2x2.20m| met balkon op het oosten, badkamer met ligbad, toilet, douche. 2e verdieping: 2 kamers (4.50x3m) met dakkapellen. Dit pand wordt aangeboden met het ERA Koper Garantie Plan! Aanvaarding per 1 maart 1999. VRAAGPRIJS ƒ419.000,- K.K. EEN VERTROUWDE NAAM IN HUIZEN DOEZASTRAAT 1B 2311 GZ LEIDEN INTERNET: http://www.base.r i, ,j zaterdags alleen m op afspraak Lid NVM en aangesloten FR A IKYJyi bij ERA Nederland Ruim hoekhuis met voor- en ommuurde, zonnige achter tuin m. schuur, gelegen in mooie rustige wijk, dichtbij winkels, scholen en uitvalswegen. Ind: hal m. garderobe en toilet, woonkmr m. massief eiken parket, half-open keuken 1e Et: badkmr m. ligbad, 3 slaapkamers en bal kon. 2e Et: berging c v. en vliering, grote slaapkmr m. dakkapel. Bouwj. 1968. ƒ425.000,- Plantijnstraat 77, Leiden Lichte, moderne hoekwoning op mooie lokatie ii keersarme laan. Eigen parkeerplaats, schuur, zonnige achtertuin (W) m. achterom. Op loopafstand van winkels, scholen en bushalte. Ind: Hal. toilet, woonkmr m. ver warmde plavuizen, open haard en tuindeur, open keuken m. ingeb. apparatuur. 1e et: 3 slaapkamers (kasten- wand) en complete badkmr. 2e et: Overl.. berging, w.m.a. en C V. -combi, ruime zolderkmr m. dakkapel en berging. V.z.v. volledige isol.goede afwerking en onderhoud. Bouwjr. '84. ƒ389.000,- Pres. Kennedylaan 507, Oegstgeest. Tweekamer-service-appartement op de 7e etage met berging onder het gebouw. Fraai en wijds'uitzicht over levendig plein. Ind' Hal m. toilet, keuken m. kastruimte, "Rivee/driekamer-st i.chte woonkamer m. balkon (Z), royale slaap- 1., inkl. C.v. ƒ85.000,- i. balkon en badkamer m douche en toegang tot (zj Zeer aantrekkelijk gelegen, vlakbij winkels en open- elektr. zonneschermen. Servicekosten baar venroer. Ind: Ruime hal, toilet, badkr m. ligbad en w.m a.. woonkamer met open verbinding naar zijfslaap studeerkamer en balkon, ruime keuken, 2e grote slaap kamer. Servicekosten ƒ1.036,- p.m. excl. maaltijden. ƒ220.000,- Oude Vest 91, Leiden Bijzonder grachtenpand met achtergelegen atelier/bed rijfsruimte van ca 60m2. Rustige lokatie aan fraaie brede gracht Ind.: Lange brede gang, voorkr., ruime eet- keuken m. douche, toegang n atelier, overdekte plaats. Ie Et 2 voorkrs. achterkr. eetkeuken m. badgelegen heid en zonnig terras. Deze etage is verhuurd. Atelier: Ruimte van 60m2 m. trap naar kamer 24 m2 en zolder. Atelier heeft veel licht en is voor veel doeleinden geschikt. Huurgarage beschikbaar op Maredijk. ƒ585.000,- Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest, Tel. (071) 519 19 19, Fax. (071) 519 1a 29 Eindelijk het huis gevonden waar u al zo lang naar op zoek was? Niet te groot, niet te klein en met een geweldig uitzicht? Kortom, helemaal iets voor u? Dan is De Hypotheker er om voor u net zo'n passende hypo theek te vinden. Want zo persoonlijk als de keuze van een fijn onderkomen is, zo persoonlijk is ook de keuze een hypotheek. Wij helpen u graag wegwijs te worden in de hon derden mogelijkheden. Met adviezen die 100% onafhan kelijk zijn. Daarbij kunt u altijd op onze adviseurs reke nen. Van de eerste oriëntatie tot het bezoek aan de notaris. En van de taxatie tot en met de voorlopige teruggaaf. Zonder dat het u geld kost. Het zal u dan ook niet verbazen dat wij in bijna vijftien jaar tijd de belang rijkste onafhankelijke hypotheekadvies-organisatie zijn geworden. Met nu al meer dan honderd vestigingen. Er is er dus altijd wel één bij u in de buurt. Bel ons vooreen afspraak. U vindt De Hypotheker ook op internet www.hypotheker.nl De Hypotheker Er is maar één Hypotheker. Dat is zeker. Leiden, Schipholweg la, Leiden, Lammenschansplein 6, 071 - 5210808 071 - 5320122 TE HUUR BEDRIJFS-/ SHOWROOM-/KANTOORRUIM Leimuiden Tuinderij Representatief kantoor-/showroompand bestaande m2 kantoor-/sho\vroomruimte (glasgevel van ca. 25 lengte) v.v. drukvloer, systeemplafond, TL-armatureii toilet en 70 m2 werkplaats/magazijn v.v. geïsoleerde overheaddeur. aparte loopdeur. 10 a 15 parkeerplaat (eventueel meer bespreekbaar). Huurprijs 50.000,- per jaar, excl. Leimuiden - De Waaier (industrieterrein Drechthoel Centraal gelegen nabij A4 en A44 Schiphol en Amslc 172 m2 kantoorruimte op de eerste etage, bereikbaar centrale entree. Oplevering in overleg, kortlopend contract mogelijk. Huursom 24.650,- per jaar, excl. Leimuiden - De Waaier (industrieterrein Drechthoel autowegen naar Amsterdam. Den Haag en Rotlerda Indeling b.g.g.: entree, ca. 100 m2 kantoor-/ showroomruïmte met veel daglichttoetreding. le etage: circa 100 m2 kantoorruimte v.v. CV-gas, pantry, toilet en balkon. Voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein,] oplevering in overleg. \%n Huursom, 70.000,-- per jaar, excl. Appartementencomplex "Den Stadsjonker" biedt stijlvol wonen in het hartje van de levendige "Sleutelstad". Eigentijds onderdak in een ambiance van ruimte en comfort. Centraal gelegen in het aan historie zo rijk bedeelde Leiden. Goed voor plezierig wonen. "Den Stadsjonker" herbergt 36 appartementen, verdeeld over de 4 bouwlagen. De appartementen op de ie. 2e en 3e bouwlaag zijn voorzien van een loggia, die op de 4e bouwlaag zijn uitgerust met een balkon. Het complex heeft een ruime entree. Sfeervol atrium Het gebouw is zorgvuldig ingepast op de vrijge komen locatie aan de Potgieterlaan in Leiden. De woningen worden van binnenuit via een fraai atrium ontsloten. Dit loopt over bijna de gehele lengte van het gebouw. Centraal in dit atrium bevindt zich de glazen lift. Via een loopbrug gaat u naar uw appartement. Het atrium wordt afgesloten met een glazen dak. Een sfeervol ver lichte binnenruimte is het resultaat. Dit hart van het gebouw verhoogt veiligheid en comfort. De strakke vormgeving krijgt een vriendelijk aanzien door de traditionele materialen en de twee kleuren metselwerk: paarsrode en okergele baksteen. Rondom het gebouw bevindt zich voldoende parkeerruimte, ge completeerd met een rijke groenvoorziening. De Raad Bouwontwikkeling realiseert aan de Potgieterlaan een appartementencomplex met allure. Appartementencomplex "Den Stadsjonker" biedt dè kans op mooi wonen in Leiden. Prijzen van f215.000,- tot ƒ255.000,- v.o.n. excl. erfpacht Verkoop en informatie: DE RAAD VASTGOED Postbus 171 2230 AD Rijnsburg Telefoon: (071) 1,05 li, 14 Aangepast bouwen De appartementen zijn zeer geschikt voor senioren. De appartementen woi standaard voorzien van een alarmsysteem met spreek/luisterverbinding. Ht alarm wordt via Lifeline doorgekoppeld naar de alarmcentrale van Euro Cr die dan zorg draagt voor de alarmafhahdeling. Een zeer veilig gevoel. Het gebouw en de appartementen zijn geheel rolstoelvriendelijk waarbij rdfl ning is gehouden met ruimere entree partijen, aanpasbare toilet en badruim Prijzen De appartementen worden gebouwd op grond, welke in erfpacht wordt uit ven. De erfpachtcanon bedraagt f 7.800,-per jaar. Na 10 jaar is de eerste aj\ koopmogelijkheid. De betaalde erfpachtcanons alsmede de rentelasten van de hypotheek zijntf aftrekbaar van de inkomstenbelasting. Hierdoor komen de netto financier^! kosten van het appartement op minder dan f 1000,- per maand bij een fiscd voordeel van 40%. De koopsom van de appartementen ligt tussen de f 205.000,- en de f 245.0» Financiering De Rabobank Leiden heeft voor dit project een speciale aanbieding samengti deze aanbieding zullen wij u bij het aanvragen van informatie toezenden. Rente 5 jaar vast mogelijk vanaf 4,4%. De hypotheekadviseurs van de Rabobank staan altijd voor u klaar! Zeker ah nieuwbouwprojecten zijn, staan zij "stand by". Zij geven u graag een desk en op maat gesneden advies. Samen met u wordt bekeken welke hypotheek het beste bij uw persoonlijke situatie past. Natuurlijk is er voort project een speciaal actietarief. Kortom: genoeg reden om snel naar één van de kantoren in Li en Oegstgeest te gaan en een afspraak met één van de hypov kadviseurs te maken. Bellen voor een afspraak kan natuurlij ook. Het'telefoonnummer is: (071) 565 93 30.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 48