Personeel Personeel Personeel HID LEVENTISANBO Oplagemarketeer m/v Restaurantmanager m/v SERVICEMONTEUR m/v Vegro J Bibliothecaris Leidei ZATERDAG 13 FEBRUARI 1999 Toon je ambitie bij AC Leiderdorp of Bodegraven! AC Leiderdorp en Bodegraven zijn dynamische horecabedrijven langs de A4 en de A12 met o.a. een hotel met 60 luxe kamers, een groot selfservice restaurant, een bedieningsrestaurant en zalen. Met een jong en enthousiast team worden er jaarlijks meer dan 500.000 gasten per locatie verwelkomd. AC Restaurants Hotels bv maakt sinds kort deel uit van het Italiaanse concern Autogrill, marktleider in Europa op het gebied van restaurant- en winkel activiteiten langs de Europese snelwegen. Expansie zal in Nederland de komende jaren veel aandacht krijgen, mogelijkheden om door te groeien zijn dus volop aanwezig. Voor het selfservice restaurant zoeken wij op korte termijn een: DE FUNCTIE Je rapporteert rechtstreeks aan de vestigingsmanager en bent eindverantwoordelijk voor de operationele gang van zaken in het restaurant. Je stelt o.a. de jaarplannen op, zorgt voor een goede afdelingsbezetting, voor werving en selectie en voor een goede vastlegging van de cijfers. WAT VRAGEN WIJ? Relevante werkervaring en een MHS-o'pleiding (of vergelijkbaar) Een gezonde dosis ambitie en een leergierige instelling AC BIEDT JOU: Naast een professioneel opleidingstraject bieden wij een passend pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een 38-urige werkweek waarbij de werktijden voorafin een rooster van 4 weken worden afgesproken. Tevens biedt AC vele doorgroeimogelijkheden op verschillende niveaus. BELANGSTELLING? Schrijf dan een bondige sollicitatiebrief met cv naar de General Manager van de vestiging van je voorkeur: AC Restaurant Hotel Leiderdorp T.a.v. Margreetvan der Plas Persant Snoepweg 2-4 2353 KA Leiderdorp TeLnr.: 071 - 589 9302 AC Restaurant Hotel Bodegraven T.a.v. Jean Geijsel Goudseweg 32 2411 HL Bodegraven TeLnr.: 0172 - 650 003 lOOJtiL WAAR MENSEN 'T MAKEN Levens Dienstencentrum maakt deel uit van de Levens Group en voert o.a. de servicediensten uit voor Leventi Cooking Baking Systems, fabrikant van professionele heteluchtovens voor de Horeca en Bakkerij en ANBO Catering Systems, projectinrichting en grootkeukentechniek. Voor een optimale serviceverlening hebben we gekozen voor het werken met servicemonteurs die woonachtig zijn in (of omgeving van) hun eigen rayon. We vragen voor Leiden e.o. Na een gedegen inwerkperiode gaat u vanuit huis met toenemende zelfstandigheid storingen oplossen en onderhoud verzorgen aan onze apparatuur. Uiteraard wordt u vanuit Gilze gecoacht en ondersteund doe het serviceteam van Levens Dienstencentrum. Wij vragen: Opleiding/ontwikkeling op MBO-niveau elektrotechniek Zelfstandig kunnen werken Ruime ervaring als jgc^icemonteur Gevoel voor dienstverlening Rijbewijs B Wij bieden: Tegenover onze hoge eisen stellen wij een pakket uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een uitdagende, zelfstandige baan in de service buitendienst, een goed salaris en de beschikking over een servicebus (grijs kenteken). Interesse: Indien uw interesse gewekt is, kunt u binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief sturen naar Levens Dienstencentrum B. V., afd. Personeelszaken t.a.v. mevr. N. van Rossum, Postbus 103, 5126 ZJ Gilze. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door dhr. M. van Lith, servicecoördinator, tel.: 0161-459104. Vegro Verpleegartikelen is een organisatie die gespecialiseerd is in de verhuur en verkoop van verpleegartikelen. Gezien onze sterke groei zijn wij voor onze locatie te Katwijk op zoek naar: Assistent Boekhoud(st)er (38 u/week) Profiel t> Leeftijd ca. 24 jaar t> Vooropleiding MBAMEAO t> Aantoonbare administratieve ervaring Werkzaamheden t> Factureren, verwerken van inkoopfacturen alsmede diverse werkzaamheden ter ondersteuning yan de boekhouder Wij bieden Een jaarcontract met uitzicht op een vaste aanstelling I- Goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden t> Een uitdagende functie in een groeiend bedrijf Sollicitaties (vergezeld van CVbinnen twee weken na publicatie: Vegro Verpleegartikelen VOF Postbus 79 2250 AB Voorschoten Inlichtingen: dhr. R. Kamerbeek 071-40 80 600 Thuiszorg neemt een steeds belangrijkere plaats in binnen de totale gezondheidszorg. Thuiszorg Groot Rijnland is actief in deze dynamische sector. Zo'n snel veranderende omgeving stelt hoge eisen aan de organisatie en de mensen die er (willen) werken. Om hieraan te voldoen hebben we ons als lerende organisatie ambitieuze doelen gesteld. Professioneel en klantgericht werken wij dag in dag uit aan de verbetering van de kwaliteit van onze zorg- en dienstverlening. Hulp van een gemo tiveerde collega die mee bouwt aan 'de thuiszorg nieuwe stijl' kunnen we hierbij goed gebruiken. Voor het rayon Ouder- en Kindzorg Leiden, locatie Stevenshof, zijn wij per direct op zoek naar een m/v: Consultatiebureau-arts (38,6%) die het als een uitdaging ziet om zich voor de divisie Ouder- en Kindzorg in te zetten. De werkzaamheden: De functie richt zich op het houden van zuigelingen- en kleuterbureaus. Hierbij werkt u als consultatiebureau-arts samen met een wijkverpleegkundige 0KZ en consultatiebureau assistente in het CB-team. De consultatiebureaus worden gehouden volgens de methode "nieuwe stijl". Functie-eisen: U wilt meedenken en meewerken aan het verder uitbouwen van het product Ouder- en Kindzorg en aan nieuwe ontwikkelingen binnen de organisatie. U draagt bij aan een effectieve samenwerking binnen het consultatiebureau-team U beschikt over het diploma artsexamen en de applicatiecursus als consultatiebureau-arts (PA0-G). Indien nodig dient u bereid te zijn uw dienstverband uit te breiden tot 45%. Geboden wordt: Een inwerkprogramma op maat en werkbegeleiding. Collegiale samenwerking en ondersteuning. Een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg. Bel ons of schrijf een brief: Wilt u eerst meer weten over de baan en/of Thuiszorg Groot Rijnland, dan kunt u contact opnemen met mevrouw D Brandjes, manager Ouder- en Kindzorg, (0172) 46 86 55. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u uiterlijk tot 27 februari richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken, T.a.v. mevrouw M. Schuitema (personeelsadviseur), Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala van diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.500 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning vim een professionele, klantgerichte organi satie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. 1 thuiszorg Groot Rijnland Leiden is de Sleutelstad. De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd openzet: gastvrij en gezellig, tolerant eti vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad ademt, gaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudste universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaar dige kennis en innovatiV. Het ivelkleurige Leidse publiek (116.000 imvoners) geniet van het ruime cultuuraanbod, musea, kroegen en al die andere woizieningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse sfeer: laagdrempelig, open en creatief. Vijf diensten werken slagvaardig, gericht op kwaliteit en resultaat. Zij zijn zelfstandig verantwoordetijk voor personeel, informatie, communicatie, organisatie en financiën. De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. Vanwege de pensionering van de huidige bibliothecaresse, per 1 april 1999, zoeken m/v Functie-informatie: Als bibliothecaris dient u voorstellen in voor aanschaf van boeken en tijdschriften alsmede digitale informatiedragers. U voert deze vervolgens zelf uit. U draagt zorg voor bibliografische verwerking van binnengekomen werken in geautomati seerde bestanden alsmede het documenteren uit (plaatselijke) dagbladen en tijdschriften. Het verzorgen van bibliotheekadministraties als interne uitleen, boekhouding, tijdschriften registratie en -circulatie, klantenbeheer, etc. behoren eveneens tot uw taken. Het beheren van historische collecties neemt een dominante plaats in. In zeer nauwe samenwerking met de mede werkers van de studiezaal van het gemeente archief bedient u bezoekers en doet gevraagd en ongevraagd onderzoek, naar belangrijke informatie, waarbij u ook gebruik maakt van moderne digitale technieken (ONLINE INTERNET). De historische invalshoek staat hierbij uiteraard centraal. U gaat werken in een team met twee collega-bibliothecarissen en twee beheerders van bijzondere collecties alsmede twee tijdelijke medewerkers. Bibliotheek en documentatie (BIDOC) van de afdeling Collectiebeheer en documentatie is onderdeel van de sector Archief en informatie van de Bestuursdienst van de gemeente Leiden. Een sector waarin, bijzonder voor dit vakgebied, naast deze afdeling ook de afdeling Post- en archiefzaken en het Gemeentearchief zijn ondergebracht. De afdeling draagt zorg voor het beheer van actuele en historische bibliotheek-, documentatie-, beeld- en geluidcollecties, de Prentverzameling alsmede in- en externe informatievoorziening op drie locaties in de stad. BIDOC is belast met de documentaire onder steuning van de administratieve organisatie, B&W en Gemeenteraadsleden èn burgers en maakt daarbij voornamelijk gebruik van mate riaal uit eigen, maar ook uit externe (digitale) collecties. Gevraagd wordt: Wij zoeken iemand, die ten minste, de volgende basisuitrusting bezit: - HAVO/VWO IDM Informatiedienst verlening en -management (voorheen BDl) liefst met leerroute. Archivistiek, of een vet gelijkbare opleiding; - Ruime kennis van en ervaring met catalogi automatisering; - Praktijkervaring met online literatuuronde zoek, alsmede met het werken in (gemeente lijke) overheidsdienst strekken tot aanbeve ling. Daarnaast is een flexibele, creatieve, coöpera tieve en klantgerichte instelling een 'musf Alsmede een duidelijk aantoonbare affiniteit met historisch onderzoek. Heeft u kennis de stad Leiden en haar historische ontwikke- ling, dan past u helemaal in ons profiel. Geboden wordt: Het gaat hier om een uitdagende functie, mtt een hoge mate van zelfstandigheid, van 24 u met een uitbreiding van 8 uur voor de duur van 1 jaar in schaal 8. Definitieve vaststelling van het aantal uren op 32 is niet uitgesloten. Bij een volledige werkweek van 36 uur bedraagt het bruto maandsalaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 5.234,- Inlichtingen: Voor informatie omtrent de functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afde ling, Peter Brandenburg (071 - 516 56 90). Schriftelijke reacties kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aai gemeente Leiden/Bestuursdienst, stafafdeling Picof, t.a.v. mw. D. Brussee, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer BD 99/05. Acquisitie op deze vacature wordt niet op prijs gesti Bestuursdienst Hollandse Dagbladcombinatie b.v. Hollandse Dagbladcombinatie b.v. Postbus 2 1800 AA Alkmaar Telefoon (072) 5 196 196 Telefax (072) 5 196 195 De Hollandse Dagbladcombinatie (HDC) met hoofdvestigingen in Alkmaar. Haarlem en Hilversum is uitgever van regionale dag- en weekbladen in Noord- en Zuid-Holland. Noordhollands Dagblad, De Gooi- en Eemlander, Dagblad van Almere, Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider Courant voorzien dagelijks ruim 900.000 lezers van nieuws, meningen en achtergronden. Uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. Verder behoren meerdere huis-aan-huisbladen en de verspreid-organisatie InterHolland Verspreiders tot de HDC. In totaal werken er ruim 1250 mensen. WIJ ZOEKEN Dc marketingafdeling van de Hollandse Dagbladcombinatie b.v. werkt ten behoe ve van alle werkmaatschappijen. Op deze stafafdeling, met als standplaats Alkmaar, werkt een team van 6 mensen. Haar taak bestaat hoofdzakelijk uit beleidsvoorbe- reidende- en ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de dagbladuitgeverijen, met o.a. als doel het bevorderen van de betaalde oplage in de ruimste zin des woords. Op deze afdeling is een vacature voor: MET ERVARING IN DATABASEMANAGEMENT het signaleren en analyseren van relevante socio- demografische ontwikkelingen in het verschijningsgebied het mede ontwikkelen van een markering-informatiesysteem oplagemarkt het koppelen van databases en het analyseren van deze informatie het toegankelijk maken van deze informatie voor de werkmaatschappijen verlenen van specifieke informatieservice het onderhouden van intensieve contacten met de werkmaatschappijen het leggen van contacten met relevante organisaties WIJ BIEDEN Wij bieden u een boeiende functie, waarin u met alle aspecten van de marketing te maken hebt, met vanzelfsprekend een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden WIJ VRAGEN Functie-eisen: HBO niveau (HEAO-CE, Informatica of NIMA B of gelijkwaardig) ervaring in werken met PC-software( o.a. databases, spreadsheets kennis van analyses met behulp van databases, alsmede praktijkervaring Verder verwachten wij: het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden doelgerichte instelling UW REACTIE Enthousiaste mensen die zich aangetrokken voelen tot de dynamiek van de dag bladwereld, kunnen hun belangstelling voor hierboven genoemde functie kenbaar maken door, binnen 14 dagen, een schriftelijke sollicitatie onder vermelding van vacaturenummer C227 te richten aan de Hollandse Dagbladcombinatie B.V. t.a.v. de afdeling Personeel ik Organisatie. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. NADERE INFORMATIE Nadere informatie kan worden verkregen bij de heer P.L.A. Bluijs, hoofd marketing, telefoon 072-5196497. Geschikt voor alle leeftijden.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44