Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Rijnland CdBÖ Lorentzhof MET SPOED ZOEKEN WIJ VERSTERKING! ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)E1 VOLSLAGEN LOODGIETER m/v □EHHEEEEEE TS301~ Enthousiaste oproep kracht m/v Leiden Applica tiebeheerder teamleider logistiek v ZATERDAG 13 FEBRUARI 1999 Enthousiaste collega gezocht De Groeibelegger is een jong en enthousiast bedrijf dat bemiddelt in financiële diensten. Onze dienstverlening is gericht op het adviseren van de particuliere en zakelijke markt. Binnen een jaar openen wij uier aduieslocaties. Voor onze vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar: Vestigingsmanager m/v Functie-inhoud Je draagt een zivare verantwoordelijkheid en je bent gewend om leiding te geven. Vandaar ook je interesse voor de mens achter het werk. Je wilt weten wat de medewerkers beweegt, welke kwaliteiten ze hebben en u/at hun achtergronden zijn. Je schept de voorwaarden om iedereen optimaal te laten presteren en geeft mede beleidsmatig invulling aan de operationele plannen. Bovendien zorg je daar waar nodig voor een gerichte aan- en bijsturing uan lokale activiteiten. Uit oogpunt van relatiebeheer ben je uiteraard ook zelf voortdurend actief'in het veld'. In dit kader bezoek je geregeld potentiële cliënten, waarmee je van gedachten wisselt over de meest uiteenlopende financiële vraagstukken. Kortom je adviseert de particuliere en zakelijke markt op het gebied van beleggingen, hypotheken en andere financiële producten. Wij vragen Enkele jaren operationele ervaring in de financiële dienstverlening; Een natuurlijk commercieel instinct en een resultaatgerichte mentaliteit. Welbeschouwd opereer je als zelfstandig ondernemer die kansen naar eigen hand weet te zetten. Je initieert, stimuleert, motiveert en levert een gezichtsbepalende bijdrage aan het succes van de Groeibelegger, Leeftijd tot 40 jaar; HBO niveau; Enthousiasme; Gevoel voor humor. Wij bieden Een plezierig werkklimaat; Een aantrekkelijk pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Hieronder vallen bijvoorbeeld goede opleidingsmogelijkheden en naast een vast salaris uitzicht op een provisie regeling. Als je geïnteresseerd bent in de bovengenoemde functie en denkt te voldoen aan de omschreven eisen, dan nodigen wij je graag uit voor een gesprek. Je kunt jouw schriftelijke reactie met CV binnen 10 dagen sturen naarDe Groeibelegger bv, t.a.u. de heer mr. Thierry J.H.Y. Holtkamp, Postbus 1008, 6920 BA Duiven. Wil je eerst meer informatie, aarzel dan niet om contact op te nemen: (026) 319 52 52. ger Bent u die enthousiaste, commerciële en zelfstandig werkende... Medewerker financiële administratie (m/v) en zoekt u een nieuwe uitdaging binnen een dynamische onderneming met groeipotentieel? Stuur dan zo snel mogelijk uw persoonlijke motivatie met een c.v. waarin u ons overtuigt dat u die aangewezen kandidaat bent om deze functie te gaan vervullen Hit Groep BV is een internationaal georiënteerde groep van industriële toeleveringsbedrijven met groeipotentie. Bij de groep werken ±1100 medewerkers. De ondernemingen ontwikkelen en produceren machines, subsystemen en onderdelen voor uiteenlopende marktsegmenten. Technobis BV is één van deze ondernemingen. Ten behoeve van de holdingdirectie en Techno- bis wordt in Uitgeest een nieuw pand gebouwd dat medio 1999 betrokken zal worden. Hier zul len 15 personen werkzaam zijn. De functie U draagt zorg voor de project-, de debiteuren-, crediteuren- en grootboekadmi nistratie. U vervult interne controlewerkzaamheden en verzorgt imput voor de salarisadministra tie. U ondersteunt de directeur(en) met rappor tage en grootboek- en projectencontrole. Stuur binnen 10 dagen uw persoonlijke motivatie en c.v. naar: Hit Groep BV T.a.v. de heer B. M. C. Wentink RA Bingerweg 18j 2031 AZ Haarlem MicroSafe is een snelgroeiend microbiologisch laboratorium en adviesbureau voor Total Contamination Control' voorde (biotechnologische) farma ceutische industrie. Onze klanten bevinden zich in Europa en incidenteel in de VS. We werken volgens de internationale eisen van Good Laboratory en Good Manufactunng Practice (GLP en GMP). Op dit moment heeft MicroSafe 30 medewerkers. MicroSafe biedt een boeiende afwisselende baan in een snelgroeiend bedrijf met perspectief, tegen een passende beloning. Binnen MicroSafe wordt veel aandacht besteedt aan interne en externe traning. Reacties op deze advertentie kunt u binnen 14 dagen uitsluitend schriftelijk sturen naar MicroSafe, t.a.v. mevr. T. J. Schoemaker, Niels Bohrweg 11-13, 2333 CA LEIDEN. De afdeling Quality Assurance bij MicroSafe beheert het kwaliteitssysteem en zorgt voor de bewaking van onze dienstverlening volgens de Europese GLP en GMP richtlijnen. Hiervoor zoeken wij een Quality Assurance Assistant Documentalist Die gedurende 40 uur per week de routine laboratorium documentatie en rapportage controleert op juistheid op basis van ons kwaliteitssysteem, assisteert in het beheer van het archief en verder voorkomende administratieve werkzaamheden binnen de afdeling uitvoert. Kandidaten voor deze functie hebben een opleiding op MBO-niveau. Daarnaast zijn analytisch vermogen, affiniteit met documentatie, accuratesse, goede communicatieve vaardigheden en beheersing van de Engelse taal persoonskenmerken waaraan MicroSafe'groot belang hecht bij kandidaten voor deze functie. De groei van onze organisatie brengt de oprichting van een afdeling met zich mee waar de algehele secretariële en administratieve ondersteuning van de stafleden en adviseurs wordt gecoördineerd en uitgevoerd. Daarom zijn wij op zoek naar een Aankomend Office Manager Voor 40 uur per week. Wij verwachten van deze functionaris dat hij/zij de interne administratieve organisatie stroomlijnt, opzet en uitvoert vanuit een groot klantgericht kwaliteitsbewustzijn en als informatiemanager fungeert tussen (veelvuldig reizende) stafleden, (potentiële) klanten en de collega's. Daarnaast ondersteunt deze de stafleden secretarieel, waarborgt de telefonische bereikbaarheid van MicroSafe en haar medewerkers, verzorgt zelfstandig correspondentie, beheert agenda's, en zorgt ervoor dat onze gasten correct worden ontvangen. Met de groei van de organisatie zal op termijn het leidinggeven aan secretariaats-medewerkers tot de mogelijkheden gaan behoren. Kandidaten voor deze functie hebben een opleiding op HAVO/VWO niveau, met een relevante beroepsopleiding (bijvoorbeeld Schoevers (directie)-secretaresse), en minimaal 3 jaar werkervarig. Accuratesse, kwaliteitsbewustzijn, klantvriendelijkheid, goede communicatieve vaardigheden, flexibiliteit, uitstekende beheersing van de Nederlandse en de Engelse taal, en computervaardigheden (Microsoft Office pakket) zijn persoonskenmerken en vaardigheden waaraan MicroSafe groot belang hecht voor kandidaten voor deze functie. GROEP BV Het profiel U denkt en werkt op MBO+ niveau (SPD 1). U bent een betrouwbare persoonlijkheid die zijn/haar afspraken nakomt. U heeft affiniteit met automatisering. U werkt accuraat en bent flexibel. Uw leeftijd ligt tussen de 20 en 35 jaar en u bent woonachtig in Noord-Holland. Het aanbod Voor een enthousiaste en creatieve per soonlijkheid biedt Hit Groep goede door groeimogelijkheden, waarin de primaire en secundaire voorwaarden prima geregeld zijn. Zorg centrum Zorgcentrum Lorentzhot is (raai gelegen aan de rand van het centrum van Leiden en biedt al meer dan 25 jaar zorg aan 97 alleenwonenden en 11 echtparen Om haar bewoners nog beter van dienst te kunen zijn. maar ook om mee te kunnen gaan in het proces van extramuralisatie. ontschotting van zorg en vraaggerichte samenwerking, zal op middellange termijn een nieuw woon-zorgcentrum gebouwd worden Ingevolge het Beleidsplan Lorentzhot zal gestreeld worden om In 2001 te beschikken over: 80 W.B.O -plaatsen intramuraal en 39 W.B.0.-plaatsen extramuraal. Wij zoeken een kandidaat voor de functie van: GEDIPLOMEERDE ZIEKENVERZORGENDE M/V OF VERPLEEGKUNDIGE M/V als coördinator voor het extramurale project. Het betreft een vacature voor een dienstverband van 32 of 36 uren per week. Hij/zij dient tevens inzetbaar te zijn voor intramurale werkzaamheden in wisselende diensten. Ervaring in de intra- en extramurale zorg is een pre. Tevens zoeken wij kandidaten voor de functie van: BEJAARDEN-/ZIEKENVERZORGENDE M/V voor een dienstverband van 32 of 36 uren per week; alle diensten of in wisselende diensten. Een parttime dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Van de kandidaten vragen wij het diploma ziekenverzorgende, bejaardenverzorgende of een gelijkwaardig diploma, aangevuld met een aantal jaren ervaring. Een hoge mate van zelfstandigheid, het durven dragen van verantwoordelijkheid en het tonen van initiatief zijn kwaliteiten dié door ons zeer op prijs worden gesteld. Voor meer informatie kunt U terecht bij de Manager Verzorging a.i., mevrouw J. de Ruiter (tel. 071-5149545) De CAO-Verzorgingshuizen is van toepassing. U kunt uw belangstelling voor deze functies kenbaar maken door uw sollicitatiebrief - binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad - te richten aan Zorgcentrum Lorentzhof, Personeelszaken, t.a.v. mevrouw M. Menger, Lorentzhof 1, 2313 GA Leiden. Wegens uitbreiding van activiteiten zijn wij op korte termijn op zoek naar vakmensen voor onze vestiging in Leiden. Wij zijn een verkoopbedrijf van luxe keukens, sanitair en tegels. De verkoop geschiedt zowel aan de particulier als aan de tussenhandel. Functieomschrijving: Het installeren van luxe badkamers Functie-eisen: Ervaring vereist Leeftijd vanaf 25 jaar en in bezit van rijbewijs Voor alle functies gelden een goede salariëring, auto van de zaak en secundaire arbeidsvoorwaarden. Is dit de baan waarnaar u zoekt? Schrijf dan uw sollicitatiebrief waarin personalia, opleiding en/of ervaring staan vermeld, of bel naar: Dhr. N. Pikaar, tel. 06 - 55198680 L'ffA'v&q EgEL Lestella Sani Plus D. Rijkersweg 15 2315 WC Leiden Telefoon 071 - 5223123 Voor het Regio bureau in Leiden vragen wij per direct een OFFICEMANAGER voor 28,8 uur gemiddeld per week (0,8 fte.) kers, alsmede het beheer van gebouwen en inventaris - bevordert door overleg, samenwerking en afstemming zo wel binnen de afdeling als daarbuiten net goed functioneren van de administratieve ondersteuning aan alle betrokkenen binnen de organisatie - draagt zorg voor introductie en inwerken van nieuwe aan gestelde secretariaatsmedewerkers en huishoudelijk mede werkers - draagt zorg voor introductie nieuwe medewerkers betref fende het administratieve reilen en zeilen van de organisatie - draagt zorg voor het werkoverleg en zit dit overleg voor - voert functioneringsgesprekken met medewerkers waaraan leiding wordt gegeven - draagt zorg voor deskundigheidsbevordering van de mede werkers van de afdeling secretariaat - naast bovenvermelde taken worden algemene administra tieve taken uitgevoerd Gevraagd wordt: - kennisniveau havo, met bij voorkeur een administatieve/se- cretarieel gerichte vervolg opleiding - een service gerichte, enthousiasmerend en flexibele houding - communicatieve vaardigheden en ervaring in leidinggeven - goede beheersing van de nederlandse taal - algemene computerkennis, ervaring met tekstverwerking en registratiesystemen Inschaling volgens de CAO Welzijn, salarisregeling administra- tieve/secretariaatsfunctie Ad volgnummer 18-27 (min. 3.602,- max. 4.503,- bruto per maand op full-time basis). Belangstellenden worden verzocht dit uiterlijk 20 februari 1999 schriftelijk kenbaar te maken bij de afdeling Personeelszaken, Asvest 28, 2611 PK Delft. Voor informatie kunt u op werkdagen van.9 00 tot 12.30 uur bellen met de afdeling per soneelszaken, tel 015 2131151 De Sociaal Peda gogische Dienst Zuid-Holland Noord is een in stelling voor am bulante dienst- en hulpverlening aan mensen met een verstandelijke handicap en/of aan hun ouders/ verzorgers. Er wordt hulp ge boden door maat schappelijk werkers, pedago gisch werkers, woonbegeleiders, consulenten voor arbeid en vrije tijd en hulp door vrij willigers in de thuissituatie. om op onregelmatige basis in te vallen op de telefooncentrale en aan de informatiebalies van de afdeling Burgerzaken van het Stadhuis en Stadsbouwhuis. Na een inwerkperiode moeten de oproepkrachten de vaste medewerkers kunnen vervangen. De oproepkracht moet bereid zijn om zowel ochtend-, middag- als (donderdag)avonddiensten te werken. Van kandidaten verwachten wij dat zij: - goed bereikbaar zijn; - zich onverwacht, op korte termijn, vrij kunnen maken om in te vallen; - snel op het werk aanwezig kunnen zijn; - bereid zijn om voor langere tijd als oproepkracht beschikbaar te blijven, - kunnen werken in de vakantieperio. e des van de vaste medewerkers. Daarnaast vragen wij - een opleiding op MAVO-niveau; - goede contactuele vaardigheden; - een dienstverlenende instelling; - enige ervaring met computers. Voor oproepkrachten geldt: - een uurloon dat afhankelijk van led tijd en ervaring wordt bekeken; - salarisschaal 4; - het basissalaris (15 uur) wordt maandelijks uitbetaald; de overige uren worden per kwartaal uitbetaal! op declaratiebasis. Nadere informatie kan worden inge wonnen bij de heer J.P. Wouters van de afdeling Burgerzaken, tel.: 516558! Schriftelijke sollicitaties vóór maandag 1 maart a.s. sturen a; Gemeente Leiden, BD-Picof t.a.v. mw. D. Brussee, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer BD 99/07. Bestuursdienst BOUMAN KUIJPER RECRUITMENTi Wen-ing Selectie Sollicitatietraining Executive si Onze opdrachtgever Lewenstein B.V. te Amsterdam is all jaar lang een uiterst gerenomeerde onderneming. Niet allee naaimachines maar ook in productiemiddelen voor de text industrie alsmede het innovatieve Lewenstein Print-Expn systeem. Namens onze opdrachtgever Lewenstein B. V. zijn wij met spoed op zoek naar een ter ondersteuning van de financiële- en inkoopadministratit De kandidaat die wij zoeken beschikt over een afgeronde MEAO opleidii of een door ervaring verkregen vergelijkbaar niveau. Relevante werkervaring of een administratieve achtergrond gelden als een pré. Door het internationale karakter van de onderneming is het vanzelfspreken je spreek-en typevaardigheid in de moderne talen goed moeten zijn. Veri ben je enthousiast en heb je een no-nonsens mentaliteit. Hoewel het hier in principe om een fulltime functie handeld, zijn de mogel heden tot parttime invulling bespreekbaar. Tevens willen wij graag herintreders verzoeken om te reageren. Wanneer je interesse hebt in deze uitdagende functie met uitstekende toeko perspectieven, stuur dan je reactie voorzien van een uitgebreid C. V., v 27 februari aanstaande naar: Bouman Kuijper Recruitment B.V. t.a.v. de heer P.E. Kuijper Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kan je tijdens kantooruren bellen: 023 - 5256294 ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 470 bedden op 2 locaties: St. Elisabeth in Leiderdorp en Rijnoord in Alphen aan den Rijn. Per direct is er een vacature voor de functie van 100% (36 uur) voor bepaalde tijd In eerste instantie wordt een overeenkomst van een half jaar aangeboden. De intentie is om bij voldoende functioneren dit om te zetten naai onbepaalde tijd. Functie-inhoud: - leiding geven aan de interne- en externe transportdienst en de magazijnmedewerkers (totaal ca 9 medewerkers); - bewaken van voorraadbuffers en afdelmgsvoorraden, - deelname aan projectgroepen; - applicatiebeheer van ae afdeling, - het opzetten, optimaliseren en onderhouden van goederenstromen en distributieplanning, - het in samenwerking met anderen vaststellen van het inkoopbeleid en het onderhouden van contacten met leveranciers. Wij vragen: - een ervaren teamleider met een opleiding op MBO-niveau; - iemand met aantoonbare ervaring met informatietechnologie en logistieke processen, - iemand die in teamverband zelfstandig kan werken en leidinggevende capaciteiten heeft; - iemand met een creatief, analytisch denkvermogen; - iemand die meedenkt m.b.t. de verdere ontwikkeling binnen de auto matisering van de afdeling. Het salaris bedraagt maximaal f 4.300,- bruto per maand (FWG 35 of 40), afhankelijk van opleiding en ervaring De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer H.C. Zonneveld manager logistiek, tel: 071 - 545 41 01 Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen richten aan de afdeling P&O, t.a.v de heer A A M Smit, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr. 12.99

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40