'NAC kocht belachelijk veel spelers' I •alanceren tussen het gezin en de gladde ijzers Böke wil dit seizoen nog in actie komen fS Europacup in Leiden DIOK DUITSE LANDSKAMPIOEN Sport Bax verliest van koploper Vriesekoop toch tevreden ^TOfl von ftEfflfflElEfl CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464, PLV -CHEF JANET VAN DIJK, 071-5356463 nerink naar halve finales regsBURG Jan Siemerink heeft de halve finales bereikt in Bt 750.000 gulden gedoteerde toernooi van Sint Peters- De Rijnsburger versloeg in de kwartfinales de Rus Kor- oin drie sets: 6-7 7-6 6-3. Siemerink treft vandaag de Duit- jnosil. Amanda Hopmans bereikte in het tennistoernooi rostejov (Tsjechië) de halve finales. Hopmans versloeg de e Julia Abe in drie sets: 6-4 4-6 6-4. De Nederlandse tennis- jeelt in de halve finales tegen de Slowaakse Nagoya. on niet naar Heerenveen jVEENi Heerenveen ziet af van het aantrekken van Gerald TJespits, overbodig bij Ajax, was de voornaamste kandi- om de langdurig geblesseerde Dennis de Nooijer te ver in. Heerenveen wil de Drent wel huren, Ajax praat alleen verkopen. Ook de Noor Martin-Ole Aarst, onder contract iderlecht, is door Heerenveen afgewezen. „Dure spelers »n niet per se een garantie voor kwaliteitsverbetering te liet voorzitter Riemer van der Velde gisteren weten. De club hoopt binnenkort de Deense rechtsachter Peter De- fkomstig van AGF Aarhus, te kunnen contracteren. i Goozen vierde bij WK junioren Helen van Goozen uit Hoogmade is na de eerste dag evvereldkampioenschappen schaatsen voor junioren de Nederlandse. Ze staat na de 500 en 1500 meter in het ;e Geithus op de vierde plaats in het tussenklassement. Joozen wordt vooraf gegaan door drie Aziatische rijdsters, lansen Taguchi en Obara en de Zuid-Koreaanse Bak. Van en won de 1500 meter in 2.08,38. Op de 500 meter was de Hollandse als negende geëindigd. insen winnen ploegentijdrit anse wielerploeg Crèdit-Agricole heeft gisteren de vierde ie in de Ronde van de Middellandse Zee gewonnen. Het feen ploegentijdrit over 19,5 kilometer tussen La-Fare-les- rs en Berre. Achter Crédit-Agricole werd het Italiaanse tweede. De Deense ploeg Team Home Jack and Jones fi- eals derde. Eerder op de dag won de Fransman Guillaume rde derde etappe. De Italiaan Davide Rebellin behoudt de ig in het algemeen klassement. ker meldt zich af ppAM» Boris Becker heeft zich afgemeld voor het Amro-toernooi dat maandag begint. Donderdag maakte ganisatie bekend dat de Duitser de laatste wildcard kreeg, rievoudige winnaar van Wimbledon raakte op die dag ge- eerd bij de training met Alex Corretja, zodat hij de wildcard t teruggeven. Becker meldde zich al drie keer eerder op het e moment voor het toernooi af. De plaats van Becker t ingenomen door Edwin Kempes. Peter Wessels nam de ard over van de Rus Marat Safin, die door de blessures homas Johansson en Richard Fromberg rechtstreeks tot oofdschema werd toegelaten. idler moet z'n mond houden FOORT» Voorzitter Wim Schenk van de Koninklijke Neder- e Schaatsenrijdersbond (KNSB) heeft coach Petêr Mueller e sprintploeg verboden nog in het openbaar te praten over nogelijke overgang naar een commerciële ploeg. De Ameri- liet de afgelopen weken doorschemeren dat er interesse et bedrijfsleven is voor sponsoring van zijn kernploeg. „Ik het onaanvaardbaar dat hij dat tijdens de onderhandelin- let zijn werkgever naar buiten brengt", aldus Schenk. Tij en na de Olympische Spelen van Nagano, vorig jaar, spra- oach en schaatsbond over een contract tot en met de pische Spelen van Salt Lake City in 2002. Mueller tekende oe een intentieverklaring. „Die zijn we nu aan het uitwer- meldde Schenk. „We gaan ook met verscheidene schaat- litzijn ploeg praten over meerjarige verbintenissen." ird van Van Grunsven overleden Het paard Gestion Cocktail van Anky van Grunsven is gis- overleden. De 14-jarige viervoeter kreeg een hartinfarct ij aan de stapmolen liep. Qua prestaties stond Cocktail in haduw van Gestion Bonfire, het eerste paard van Van isven. De amazone deed een beroep op Cocktail als Bonfire ïodig had. In 1993 kampte Cocktail ook al met hartklach- iij het CHIO in Rotterdam werden bij het paard hartrit- oomissen geconstateerd. Vari Grunsven reed afgelopen ;einde met Cocktail nog een show bij een hengstenkeuring :n Bosch. Doelman Karelse laakt beleid clubleiding NAC betaalt een hoge rekening voor het falende aan koopbeleid van de afgelopen jaren. De Bredase club, voorlaatste in de eredivisie, lijkt op een doorgangshuis. Keeper John Karelse: „Volgens mij heeft NAC de afgelo pen drie seizoenen wel veertig spelers gebruikt. Dat is belachelijk veel." uitspreken met welk systeem ze wil spelen en daar spelers en een trainer bij moeten zoeken." Een ander probleem is volgens de doelman dat de 'chemie' binnen de spelersgroep 'niet goed' is. „We voelen elkaar nog niet aan. En doordat je steeds verder wegzakt, valt alles weg, het vertrouwen, de creativiteit en de lef. We spelen niet meer vanuit ons hart. Het is allemaal zo plichtmatig, iedereen is bang De club heeft zich volgens Ka relse 'veel te veel ingelaten met de grillen van de trainers'. „Rijsbergen mocht zeven spe lers halen. Neumann haalde er vervolgens zes en ook Spelbos mag er weer een hoop aantrek ken. Dat getuigt natuurlijk niet van een sterk technisch beleid. NAC zal in de toekomst een vaste lijn moeten ontwikkelen, om fouten te maken, iedereen is vooral met zichzelf bezig." Op de 2-0 nederlaag tegen Fortuna Sittard volgde deze week een praatsessie. Karelse: „We hebben elkaar eens goed de waarheid verteld, dus wat we van elkaar vonden. Iedereen heeft zijn zegje gedaan. Verder moet ieder voor zich in de spie gel kijken, zich afvragen of hij er alles aan heeft gedaan de af gelopen periode en of-ie mis schien wel beter kan. Het moet natuurlijk geen praathuis wor den, maar ik denk dat zo'n ge sprek verhelderend kan werken. Het is belangrijk om met een schone kop het veld in te gaan, dan kan het daar in elk geval niet aan liggen." NAC is al vanaf de start van het seizoen dolende. „Omdat we geen uitgebalanceerd team hadden", legt de 28-jarige Ka relse de vinger op de zere plek. „Geert Brusselers werd ver kocht en vervolgens viel er een gat links op het middenveld. Glenn Helder leek een alterna tief, maar die was geblesseerd. Verder speelden we heel de voorbereiding met twee Brazili anen (Sergio en Dos Santos), maar toen de competitie begon, bleek dat ze niet mochten spe len, ze kregen geen werkver gunning. Vervolgens moest het systeem weer omgegooid wor den. Dat is natuurlijk geen fijn begin. En omdat NAC financi eel niet zo lekker zat, waren er Zitten is straf voor geblesseerde Lisse-speler LISSE PETER VAN DER HULST Murat Böke doet zelf de deur open van de ouderlijke woning in Haarlem. Hij loopt op kruk ken, maar de dubbele been breuk die de verdediger van FC Lisse drie weken geleden opliep in de wedstrijd tegen Quick Boys, herstelt voorspoedig. Ge lukkig maar, want het gene zingsproces is een ware be proeving voor Böke, die nooit eerder last had van een serieuze blessure. „Als je gewend bent om drie keer per week te trai nen, elke zaterdag een wed strijd speelt en daarnaast ook nog andere dingen onder neemt, dan is dit een straf', al dus de verdediger, die zijn scheen- en kuitbeen brak na een grove charge van de Kat- wijkse aanvaller Martin van Beelen. Murat Böke maakt een opge wekte indruk, maar de Haar lemmer verzekert dat het alle maal geen pretje is. Vooral de eerste dagen na het incident lijkt hij zo snel mogelijk uit zijn geheugen te willen bannen. „Het was zo pijnlijk dat ik ge woon niet kon slapen." Inmid dels heeft hij van de dokter te horen gekregen dat hij weer mag lopen. Die opmerking was enigszins gekscherend bedoeld, maar het geeft wel aan hoe snel de breuken genezen. „Ik kan er net niet op staan, omdat er nog te veel vocht in mijn been zit." De snelle vooruitgang heeft vooral te maken met het feit dat Böke na zijn operatie niet in het gips hoefde. „Jan Broekhuizen heeft bij Lisse precies hetzelfde meegemaakt. Zijn ervaringen waren destijds heel anders. Zijn been moest wel voor lange tijd in het gips. Nu nog kan hij daardoor zijn enkel moeilijk be wegen. Als hij speelt kun je dat ook zien." Broekhuizen kon pas veel later aan revalideren gaan denken. „Over twee of drie da gen kan ik er op staan, en ik kan binnenkort al met fysiotherapie beginnen", aldus Böke, die het nu al weinig moeite kost om zijn enkel heen en weer te ha len. Boos op Martin van Beelen is de Lisse-speler niet meer. Böke kreeg een tik van achteren toen hij een te zacht gespeelde bal wilde onderscheppen. „Op het ogenblik zelf neem je het hem natuurlijk wel kwalijk, maar nu heb ik zoiets van: het is ge beurd. Al was de sliding die hij maakte wel dom, want hij had nooit meer de bal kunnen ver overen. Maar zoals ik die jon gen ken, is het geen schopper. Voor mij is het vergeven en ver geten. Hij kan er niets meer aan doen en ik ook niet." Böke, die na twee dagen zie kenhuisopname alweer thuis was, kreeg niet alleen een reac tie van de speler van Quick Boys. Aan een wand hangen ve le kaarten van supporters en bestuursleden van Lisse, maar ook van andere verenigingen waarvoor Böke uitkwam. „Scheidsrechter Breugem is zelfs op bezoek geweest. Zijn vrouw, die erbij was. zei dat hij een week niet had kunnen sla pen als gevolg van het voorval. Al die aandacht heeft me goed gedaan, want vooral die eerste tijd was toch een rotperiode." Murat Böke, hier nog in actie voor FC Lisse. FOTO ARCHIEF Inmiddels denkt de Haarlem mer al weer aan spelen. „Ik hoop aan het einde van het sei zoen nog een paar wedstrijden mee te kunnen doen. Als ik kan lopen, kan ik ook rennen en dus ook voetballen, al zal dat medisch gezien niet helemaal kloppen. Ik kan nu eenmaal niet op mijn reet zitten." Het zegt veel over de wil van de spe ler om weer aan de slag te mo gen. „Maar ik ga niet tegen de adviezen van de artsen in. Ik moet dat been over twintig jaar ook nog gebruiken. Ik wil het niet forceren." Voorlopig moet Böke eerst nog zijn tijd doorbrengen met televisie kijken, computerspel letjes doen, puzzelen en lezen. „Dit is de eerste keer dat ik wat mankeer, maar het is ook me teen goed raak." latsen voor Verheijens niet het enige belangrijke NBERG PETER VAN DER HULST d is een schone zaak bij naken van een afspraak Ie schaatsfamilie Verheij- de wintermaanden bepa- gladde ijzers het levens van het gezin. De mo- n dat vader Eddy, moe- ieneke en de zonen Carl ank dan gelijkertijd rond el zitten, zijn sporadisch. Ifs tijdens het moeizaam ingeerde gesprek ver- nen de stemmen meer ens. Alle blikken zijn dan op de televisie, die de en van het WK allround lamar de huiskamer in it. Toch is de schaatssport n het gezin Verheijen lang zaligmakend. Studie en nemen een even belang- ilaats in. „Ik heb Carl lan- van het schaatsen afge- 'n, want er zijn daarnaast iog andere dingen," zegt Verheijen. Een portret van haatsfamilie. I Verheijen moet over een rafisch geheugen beschik- tohteloos somt hij nog tij de ritten bijna alle per- ijke records van de WK- emers op. Sportfanatisme tima forma? Nee dus. Carl dit seizoen op 23-jarige d zijn debuut in de kern- niaakte, zoekt buiten het e bewust naar andere ebonderwerpen. „Als ik ttijn vrienden ben dan wil Cnlijk alleen maar over an- 'ingen praten. Natuurlijk benieuwd wat ik de laat- jd heb gedaan, maar daar- ebben we het over studie, Mies of de wereldproble- je elkaar lange tijd niet gezien dan bespreek je dingen met elkaar. Je hebt gesprekstof', aldus Carl, tobeer ook bewust dingen •houden, bijvoorbeeld hoe toens zijn verlopen." Zelf Het gezin Verheijen met v.l.n.r.: Carl, Frank, Eddy en Rieneke. hoeft hij die vraag dit jaar overi gens niet te verwachten, want vanwege het schaatsen heeft Carl zijn studie geneeskunde aan de universiteit van Utrecht even op een lager pitje gezet. „De ambities die Carl heeft, heb ik niet. Wil je op dat niveau schaatsen dan moet je aan krachttraining doen en je studie laten vallen. Maar ik vind alles leuk en dan is het moeilijk om een keuze te maken", reageert de jongste van de Verheijens. Frank (21) volgt op dezelfde universiteit als zijn broer de colleges. Alles draait in het gezin Ver heijen om planning. „Je moet op de gekste tijden het eten op tafel hebben. De avond van te voren vraag ik al hoe laat ze, en wat ze willen eten. En komen ze van een trainingskamp terug dan heb ik paar jumbo-tassen met wasgoed. Je moet zelf ook een beetje gek van schaatsen zijn om er in mee te gaan," zegt Rieneke. Ze kwam in haar jonge jaren vier jaar uit voor de kern ploeg en reed onder haar meis jesnaam Demming verdienste lijke WK's en EK's. Maar dat is bij weinigen nog bekend. „Niet dat ik er moeite mee heb, maar als ze het over Carl hebben, praten ze altijd over de zoon van Eddie Verheijen en nooit van Rieneke Demming." Eddy Verheijen heeft maar een klein duwtje in de rug no dig om terug te gaan in de tijd. Noorwegen mag volgend jaar het EK allround organiseren, maar het is nog uiterst onzeker of dat in het Vikingschip van Hamar gebeurt. Eddy ziet het prachtige Bisletstadion als ver vanging wel zitten. „Ik zou daar best nog wel willen staan. Daar heb ik mijn beste resultaten be haald. Maar ik weet ook nog dat we daar overvallen zijn door sneeuwstormen. Ik moest na Ard Schenk rijden en zag de donkere wolken al hangen. geen mogelijkheden om ons te versterken." De liquiditeitsproblemen zijn inmiddels verleden tijd, omdat vijf gefortuneerde supporters van NAC het stadion voor vele miljoenen zullen overnemen. Het stelde de clubleiding in staat om tijdens de winterstop vijf spelers aan te trekken. De resultaten zijn echter nog uitge bleven: NAC werd uit het be kertoernooi geknikkerd en leed afgelopen zaterdag tegen Fortu na de twaalfde competitiene derlaag. Ook trainer Ronald Spelbos heeft daar nog niets aan kunnen veranderen. Hij werd in oktober 1998 als een verloren zoon ingehaald, toen Herbert Neumann plotseling naar Vitesse vertrok. „Ik vond die wisseling niet zo erg", zegt Karelse, „omdat ik in het verle den goede ervaringen met Spel bos had gehad. Onder hem be leefde NAC ook goede tijden, de verwachting bij de supporters was natuurlijk dat dat weer zou gebeuren, maar de situatie was destijds heel anders. Toen had den we bijna alleen maar Ne derlandse jongens, die met z'n allen het café indoken na een wedstrijd. We hadden een hechte groep die alles met el kaar deed. Nu bestaat de groep voor de helft uit buitenlanders, die komen uit een heel andere cultuur en hebben niet zo veel zin om het café eens in te gaan." AMSTERDAM GPD Weer tegenslag voor Litmanen gen eerder was hij na een afwe zigheid van drie maanden te ruggekeerd als invaller in de be kerwedstrijd tegen Roda JC. Aanvoerder Danny Blind, die vorige week met vocht in de knie aan de kant moest blijven, is hersteld. Hij geeft morgen weer leiding aan de defensie. Trainer Wouters kan naast Lit manen niet beschikken over Dani (lies), Rudy (lies) en Hoek stra (bovenbeen). Het veld van Twente verkeert in goede staat. Het nieuwe Ar- ke-stadion heeft veldverwar- ming. Bovendien is er de afge lopen dagen in Enschede nau welijks sneeuw gevallen. Zonder Jari Litmanen hervat Ajax morgen de competitie met een uitwedstrijd tegen FC Twente. De Fin, die op de weg terug leek na een langdurige achillespeesblessure, kreeg af gelopen week opnieuw een te genvaller te verwerken. Litma nen kon niet met de groep trai nen. Hij moest zich beperken tot individuele training, groten deels in het krachthonk. Litmanen ondervindt weer last van irritatie aan de achilles pees, nadat hij vorige week een helft meespeelde in het oefen duel tegen Lierse SK. Twee da- De Voorhoutse zaalvoetballers van Bax hebben gisteravond met 5- 0 verloren van Den Haag Trimeur, koploper in de eredivisie. De Voorhouters waren kansloos omdat ze te slap speelden tegen de vaardige Haagse ploeg. Bij rust stond het 4-0, in de tweede helft scoorden de Hagenaars het honderste competitiedoelpunt. Een klasse lager verloor Simeko met dezelfde cijfers van Sparta. Het Leidse team trad aan met slechts zes spelers. Tafeltennisster Bettine Vriesekoop is het toernooi om de Europese Top Twaalf begon nen met drie nederlagen. „Toch ben ik tevreden over hoe ik heb gespeeld", zei de 38-jarige speelster gisteravond in Split. „Maar ja, het resultaat telt." Vriesekoop verloor van achter eenvolgens de Hongaarse Toth, de Kroatische Boros en Xian- Zömer, een Duitse van Chinese komaf. „Vooral tegen Toth heb ik kansen gehad. Met 12-6 in de vijfde set voorgestaan. Die had ik moeten pakken. Maar dan blijkt dat ik op de beslissende momenten gewoon wedstrijd ritme tekortkom. Het niveau is de laatste jaren enorm omhoog gegaan." Vriesekoop is na ja renlang aan de wereldtop te hebben gestaan, nu een partti me tafeltennisster geworden. Het toernooi in Kroatië ziet ze vooral als voorbereiding op de nationale kampioenschappen, die over drie weken in Utrecht worden gehouden. „Vroeger was het andersom", gniffelde Vriesekoop. „Hier kan ik niet winnen, bij de NK wel." SCOREBORD Even later kon ik door een dik pak sneeuw baggeren." zegt Eddy Verheijen, die als schaat ser ook moest opboksen tegen de immens populaire Kees Ver kerk. Inmiddels geeft Eddy al enige jaren leiding aan de gewestelij ke selectie Noord-Holland- Utrecht. Een groep waarvan Carl tot dit seizoen deel uit maakte. Hij en Fiank, die ook wel eens mee trainde, spraken hun vader vanaf dat moment bij zijn voornaam aan. Ze cre- eerden eenzelfde afstand tot de trainer als overige schaatsers. „Jongens zeiden dan wel eens: „We rijden in de ploeg van je vader. Maar dan was het al snel: „Wat nou, mijn vader. Je be doelt Ed. Thuis was het ook al snel Ed, maar dat betekent niet dat er minder respect is. Soms heb ik het er moeilijk mee ge had dat ik mijn zoon trainde, omdat ik tegenover Carl wel eens strenger was dan tegen over anderen." De stayer is lovend over zijn vader, de enige kritiek die hij heeft is dat zijn vader hem niet eerder motiveerde om zich vol op het schaatsen te storten. „Hij verwijt mij dat ik hem te lang van het schaatsen heb af gehouden", aldus de coach. „Dat komt misschien ook wel omdat ik andere dingen leuk vond. zoals tennis en hockey", zegt de laatbloeier zelf. „Maar het heeft ook zijn voordelen. Heel veel leeftijdsgenoten ha ken af, omdat ze ook wel eens uit willen gaan. Ik heb dat al ge zien. Ik weet wat het is om te stappen en te studeren en ben er dus niet meer benieuwd naar." Bijna vergoeilijkend zegt Eddy dan: „Leo Visser is ook pas op 17-jarige leeftijd met schaatsen begonnen." In de vi sie van de coach bestaat het le ven nu eenmaal uit meer dan alleen maar noren. PRIJSVRAGEN Lucky Ten vrijdag 12 februari. 2 - 11 - 16 - 20 - 27 - 32 - 33 - 35 - 37 - 42 - 45 - 46 - 49 - 50 - 51 - 60 - 65 - 71 - 74 - 79. (onder voorbehoud) BASKETBAL Vrouwen, eredivisie Hoofddorp - Den Hel der 32 - 84 Eerste divisie, kampioens-/de- gradatiepoule DAS - Jumpers 43 - 50 TAFELTENNIS Split. Europese Top twaalf, eerste ronde. Vrouwen Groep A: Schöop (Dui) - Tian-Zör- ner (Dui) 14-21 25-23 21-12 21-18, Boros (Kro) - Nemes (Dui) 15-21 21-9 21- 14 21-15, Toth (Hon) - Vriesekoop (Ned) 11-21 21-15 14-21 21-12 21-16, Boros- Vriesekoop 21-16 24-22 21-11, Schöpp - Toth 21-17 21-18 12-21 21-15. Nemes - Tian-Zörner 21-13 16-21 21-19 21-8. Nemes - Schopp 21-17 12-21 27-25 21- 16, Tian-Zörner - Vriesekoop 21-18 21-19 21-14. Toth - Boros 14-21 21-14 16-21 21-14 21-16. Stand: 1 Boros 3-4 (8-4). 2. Tian-Zörner 3-4 (7-4), 3. Schöpp 3-4 (7-5), 4. Toth 3-4 (7-7), 5. Nemes 3-2, 6. Vriesekoop 3-0. Groep B. Stand: 1. Gotsch 3-6 (9-1), 2. Ni Xialian 3-6 (9-4), 3. Stru- se 3-4, 4. Batorfi 3-2, 5. Bolleau 3-0 (3- 9), 6. Palina 3-0(1-9). TENNIS St. Petersburg. Mannen, 700.000 gulden. Kwartfinales Siemerink (Ned) - Kornienko (Rus) 6-7 7-6 6-3, Rosset (Zwi/2) - Pavel (Roe/7) 6-1 6-2, Prinosil (Dui) - Raoux (Fra) 3-6 7-6 6-4. Safin (Rus/4) - Hrbaty (Slw/6) 7-6 7-6. Indeling halve finales: PrinosiI - Siemerink, Rosset - Safin. San Jose. Mannen, 600.000 gulden. Tweede ronde: Philippoussis (Aus/3) - Van Lottum (Ned) 6-2 6-1, Sampras (VSt/1) - Rodriguez (Arg) 7-5 6-3, Gimelstob (VSt) - Woodruff (VSt) 6-4 7-6, Woodforde (Aus) - Delgado (Par/8) 6-3 6-3. Indeling kwartfi nales: Sampras - Karbacher (Dui), Philip poussis - Gimelstob, Ruud (Noo) - Chang (VSt/4), Woodforde - Mamiit (VSt). Dubai. Mannen, 2.2 miljoen gulden. Kwartfinales: Moya (Spa/2) - Mantilla (Spa/7) 7-6 6-2. Golmard (Fra) - Henman (GBr/3) 7-6 7-5, I lie (Aus) - Kuerten (Bra/8) 6-4 6-4. Kiefer (Dui) - Clavet (Spa) 7-6 6-7 6-2, Indeling halve finale: Kiefer - Mie. Golmard - Moya." Prostejov. Vrouwen, 225.000 gulden. Kwartfinales: Hopmans (Ned) - Abe (Dui) 6-4 4-6 6-4, Nagoya (Slw/4) - Nemeckova (Ts|) 7-5 6-2, Dechaume-Balleret (Fra) - Cocheteux (Fra) 6-2 6-3. Indeling halve fi nales: Farina (lta/3) - Dechaume-Balleret, Hopmans - Nagoya. WATERPOLO WIELRENNEN Ronde van de Middellandse Zee. Derde etappe, Bouc-Bel-Air - Miramas: 1. Auger (Fra) 86 km in 2.03,28, 2. Aus (Est) 0.48, 3. Baldato (Ita) 0.50. Vierde etappe, ploe gentijdrit, La Fare-les-Oliviers - Berre: 1 Crédit Agricole 19.5 km in 20.24, 2. Polti 0 26, 3. Team Home Jack and Jones 0.32. 4 Rabobank 0.33 Algemeen klassement: 1 Rebellin (Ita) 9.25.55. 2. Boogerd (Ned) 0.22, 3. Belli (Ita) 0 27. 4 Jonker (Ned) 0.32, 5. Zberg (Zwi) 0.32. ZONDAG 14 FEBRUARI A.S. OM 14.00 UUR TEGEN DE Kom naar de Smaragdlaan 101 in Leiden (tegenover CBR/3 Octoberhal) DE WEDSTRIJD GAAT TEN ALLE TIJDE DOOR KAMPEER-WINTER RUITERSPORT

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 37