Wff Q) Personeel Personeel M Automatisering I i I ALLROUND TIMMERLIEDEN VERMEER dokters- assistent(e) Volop carrièrekansen voor: ASSISTENT SUPERMARKT MANAGER Wie wil er een goede baan in de: Commercieel/ administratief medewerker AANKOMEND SUPERMARKT MANAGER m/v Medewerker Technische dienst Magazijn medewerker Medewerker Logistiek ZATERDAG 13 FEBRUARI 1999 916 Van der Velde Bouw BV is betrokken bij bouwkundige projecten in de sectoren onderhoud, verbouw, renovatie en kleinschalige nieuwbouw. In verband met verdere groei van onze activiteiten zijn wij op korte termijn voor onze vestiging in Cruquius op zoek naar U werkt zelfstandig of in teamverband aan één van onze projecten Enige jaren ervaring is vereist. Wij bieden u een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden en een prima werksfeer Voor nadere informatie of uw sollicitatie kunt u tijdens kantooruren bellen met de heer F Oudendijk, telefoon 023 - 569 24 29. Schriftelijk solliciteren kan via onderstaand adres Van der Velde Bouw BV Afdeling Personeelszaken Postbus 121 2130 AC Hoofddorp otgani De Centrale Organisatie kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum Lot-te voor een van de N.S.O. groepen, per I mei I999 een Leid(st)er voor 27,55 uur per week Kindercentrum Lot-te is gelegen in nieuwbouwwijk Stevenshof en biedt opvang op 2 locaties aan I 15 kinderen, verdeeld over 7'/2groep in de leeftijd van 0 tot 12 jaar. Ben jij die leid(st)er die wij zoeken; allert, met pedagogisch inzicht, flexibel, humoristisch, in voor verandering en gek op kinderen? Ben jij goed gemotiveerd en heb je een duidelijke visie op kinderopvang, dan wordt je van harte uitgenodigd te schrijven. Wi] bieden: - een leuke groep kinderen, een afwisselende baan in een prachtig centrum met enthousiaste collega's. - rechtspositie en salariëring conform de cao-welzijn, salarisregeling kinderopvang (schaal 9-I9, minimaal 2763,00 en maximaal, 3694,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband). - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Herrie van Vliet en Jos Bakker, maandag, dinsdag woensdag en donderdag van 09.00 tot I 1.00 uur, tel. 071-5760955. Schriftelijke reacties, voorzien van curriculum vitae, voor I maart I999 richten aan: Sollicitatiecommissie kindercentrum Lot-te, Louise Hardenbergsingel 2, 2331 BR Leiden. Het Diaconessi huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond regionaal |cenhuis, met p 300 bedden en Öngeveer Medewerkers, inclusief een zestigtal medisch speciaRstten. Vrij wel aI e'ïqpe ci a lis- men zijn vertegen woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de poliklinieken zijn er oni 13.500 opnamen. Nieuwbouw van het beddenhui: «tart. Bij de polikliniek kindergeneeskunde is per direct plaat- ismogelijkheid voor een enthousiaste, kindvriendelijke oor 32 uur per week idt om een klein dynamisch team erken. len: Een dynamische werkomgeving, waar medewerkers als "duizendpoot" kunnen fungeren. De hoofd taken van de functie bestaan voornamelijk uit het begeleiden - in de breedste zin van het.woord - van spreekuren van de kinderartsen. Tevens zal hjy/z'j worden belast met de admi nistratieve verwerking van diverse zaken en het typen van medische correspondentie. Voorts zal de nieuwe collega ook zelfstandig een aantal handelingen verrichten bij onze patiëntjes. Kortorarwij zijn op zoek naar een "duizendpoot" die eveneens bereid is in te vallen voor collega's. Wat wij vragen: Wij komen graag in contact met kandidaten die in ieder geval in het bezit zijn van het diploma dokters assistent Tevens vragen wij een goede typevaardigheid en rfng in het werken met tekstverwerking. Voorts dient u stressbestendig en flexibel te zijn en over een groot improvisatievermogen te beschikken. Uiteraard vragen wij affiniteit met kinderen. Onze voorkeur gaat uit naar diegenen die reeds werkervaring in een ziekenhuis hebben. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie wordt ingedeeld in FWG 30. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang, gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen en korting op het gebied van ziektekosten. Andere kortingsmogelijkheden zijn in ontwikkeling. Informatie: Informatie wordt u graag verstrekt door het secretariaat kindergeneeskunde, telefoon 071 - 517 84 28. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 221, richten aan de dienst Personeel Organisatie, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden ADMINISTRATIEF Data-entry medewerker m/v Schrik jij niet van grote hoeveelheden cijfers en is het voor jou een uitdaging om deze zo snel mogelijk in de computer in te voeren? Met ingang van aanstaande week zijn wij met grote spoed op zoek naar mensen die daarmee aan de slag willen. We zijn met name op zoek naar mensen die in de middaguren willen werken, maar wil je een fulltime baan - bel dan ook. Dit project gaat ongeveer tot half april duren. Iets voor jou, bel dan snel. Informatie bij Lot de Vries, tel. (071) 514 87 88. Leiden, Kort Rapenburg 6. iiü'i'Mtm Productiemedewerkers bij Heineken Brouwerijen m/v Wij rekenen op een mooi jaar en natuurlijk op een grote bierpro ductie. Bij Heineken Brouwerijen in Zoeterwoude rekenen ze daar ook op en dus zijn wij op zoek naar gemotiveerde productiemede werkers die in ploegendiensten willen werken Wij hebben heel veel mogelijkheden. Zo hebben we werk op uitzendbasis voor een periode van ongeveer zeven maanden, we hebben regelmatig dagjeswerk en we hebben mogelijkheden voor contracten bij Randstad voor een periode van één jaar Indien u in bezit bent van minimaal een LBO-diploma, een goede beheersing heeft van de Nederlandse taal en minimaal 18 jaar bent. nodigen wij u van harte uit te solliciteren. Informatie bij Mireille Rozeboom, tel. (071) 545 76 36, Leiden, Schuttersveld 9. Kamerdames m/v Voor een hotel in Leiderdorp zijn wij met spoed op zoek naar gemotiveerde medewerkers die de hotelkamers gaan schoon maken Voor dit werk is het belangrijk dat u zeer flexibel inzetbaar bent. ook in het weekend. Heeft u belangstelling, neem dan snel Winkelmedewerkers m/v Bent u op zoek naar een leuke baan in een winkel? Op dit hebben wij mogelijkheden in twee meubelspeciaalzaken ii Zoeterwoude, een babyspeciaalzaak in Leiderdorp en een modezaak in Roelofarendsveen. Vindt u het leuk om klant adviseren en bent u flexibel inzetbaar, neem dan snel cont DETAILHANDEL Assistent Bedrijfsleider m/v Heeft u enige jaren ervaring als verkoopmedewerker in de detail handel en bent u toe aan een volgende stap in uw carriere? Dan hebben wij een interessant aanbod voor u. Wij zoeken voor een nieuw te openen low-budget winkel in Leiden een assistent bedrijfsleider. Het takenpakket omvat onder andere het leiding geven en motiveren van het verkoopteam, het voeren van de personeelsadministratie en het bestellen van de voorraad. Wij denken aan een kandidaat met een hoge mate van verantwoorde lijkheidsgevoel en zelfstandigheid, een opleiding op MBO-niveau 'eidinggevende capaciteiten. Bent u geïnteresseerd, neem dan snel c is op. bij Esther Gueret, tel. (071) 523 12 68, Leiden, Schuttersveld 9. randstad uitzendbureau Het Academisch Ziekenhuis Leiden vormt samen met de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Het LUMC heeft ongeveer 7000 medewerkers in dienst en voert drie kernactiviteiten uit, te weten patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek. Divisie I Urologie Ter uitbreiding! De polikliniek Urologie is op zoek naar een enthousiaste: Medisch Secretaresse A m/v (fulltime) Vac.nr 99.L. 13.06.LD Op de afdeling zijn 4 urologen en 4 assistenten werkzaam. Binnen de polikliniek is een multidisciplinair bekkenbodemcen- trum gesitueerd waarin de afdeling Heelkunde, Gynaecologie en Urologie participeren. Het secretariaat bestaat uit 5 secretares ses. die nauw samenwerken met de stafsecretaresse. De belangrijkste taken zijn: - het verzorgen van de spreekuurvoorbereiding; - begeleiden van het spreekuur; - het verzorgen van medisch administratieve ondersteuning. Functie-eisen: - HAVO-/MEAO-secretariële richting; - kennis van medische terminologie; - kennis van Windows; - kunnen werken met een dictafoon; - bij voorkeur ervaring als (medisch) secretaresse. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar iemanc kwaliteit van dienstverlening hoog in het vaandel heeft staar Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f3.703,- bruto per ma (schaal A5). Dienstverband: Aanstelling geschiedt vooralsnog voor de penode van I jaa- Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr: J.R.C. Hoek en door mevrouw A.M.G. van der Werf, h( medisch secretariaat polikliniek Urologie (071 - 526 23 04). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijnen van c advertentie, onder vermelding van vacaturenummer op i en enveloppe, worden gezonden aan het Leids Univers Medisch Centrum, Postbus 9600, 2300 RC Leiden, ta.v. de r H.L.P. Mauer,hoofd Personeel en Organisatie Divisie IK6-Q Kbd VAN DEN KEF SCHOONMAAKC is per direct op zoek naar: Echtpaar stel voor schoonmaak- werkzaamheden te Zoeterwoude- Rijndijk. Op maandag en donderdag vanaf 16.00 uur. Totaal 9 uur p/week. Voor meer informatie, 071-5802673 06-55308398 Martin van Duijn (34), supermarktmanager: "Ik ben mijn loopbaan bij Digros gestart als hulpkracht winkel- verzorger. Inmiddels r geef ik als supermarktmanager met veel plezier leiding aan ruim 100 medewerkers!" Restart Computers is een snel groeiende onderneming (35 medewerkers) die zi: bezig houdt met het verkopen van automatiseringsprodukten aan het midden kleinbedrijf, grote bedrijven, particulieren en andere doelgroepen Voor de dive afdelingen zijn wij op zoek naar De werkzaamheden op onze afdeling verkoop bestaan o.a uit het adviseren va klanten, maken van offertes, kontakten met leveranciers, follow up n a.v. mailingen, uitbreiden van het huidige klantenbestand, orders noteren n.a.v. binnenkomende gesprekken. Eisen: - een beetje computerkennis - gezellige vlotte babbel - middelbare opleiding - zeer zelfstandig en accuraat kunnen werken - goede beheersing Nederlandse taal - commerciële instelling - leeftijd 20-30 jaar - enthousiasme m/v Martin Sneeuw (23), assistent supermarkt manager: "Bij Digros heb ik de kans gekre gen om door eigen inzet, opleidingsmoge lijkheden en door groeikansen binnen 3 jaar dit te bereiken. Een leuke functie vol uitdagingen Ervaren mensen die supermarktmanager willen worden. Het gaat hierbij om mensen die relevante ervaring hebben opgedaan in het supermarkt gebeuren en die opgeleid willen worden tot supermarkt manager van een grote 'full-service' supermarkt. Echte ondernemers met een commerciële instelling aangevuld met de juiste opleiding op supermarkt gebied. Leeftijd tussen de 25 en 35 jaar. Na een opleidingsperiode van 1 tot 3 jaar (afhankelijk van leeftijd en ervaring) wordt u als supermarkt manager en 'ondernemer' verant woordelijk voor het gehele filiaalbeleid. Mensen die assistent supermarkt manager willen worden. Hierbij gaat het om ambitieuze menser met enige supermarkt-ervaring of relevante ervaring met betrekking tot leidinggeven in een andere tak van de detailhandel. Leeftijd tussen de 20 en 30 jaar. Na een interne en externe opleidingsperiode van 1 tot 2 jaar gaat u deel uitmaken van het filiaal management team, dat wordt gecoached door de supermarkt manager. Vervolgens kan even tueel de opleiding tot super marktmanager worden gestart. Jongeren (bijv. school verlaters) die zich thuis voelen in de detailhandel. Werken en leren is mogelijk gemaakt in ons opleidingsprogramma. Het is de bedoeling dat de kandidaat in 2 tot 3 jaar opgeleid wordt voor de functie van afdelingschef ACF/vers of assistent supermarkt-manager. Wij bieden: ondernemerschap; ruime (interne en externe) opleidingsmogelijkheden, prima salaris; zeer aantrekkelijke studiekostenregelingi goede doorgroei mogelijkheden, spaarloonregeling; zekerheid in een snel groeiend bedrijf. Ook vrouwelijke kandidaten worden uitdrukkelijk verzocht te reageren! Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Digros Supermarkten B.V., t.a.v. mevrouw W. Lampo, Antwoordnummer 248, 2160 VB Lisse (een postzegel is met nodig). Voor.inlichtingen kunt ook bellen naar mevrouw Lampo, telefoon 0252 - 41 90 03. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het repareren van diverse hardware (printen computers, monitoren, notebooks) van verschillende merken, het installeren vat software en het geven van telefonische support aan onze klanten. Eisen: - Hardware kennis: van een 386 t/m een pentium - Software kennis Office, Dos Windows 3 11 en Windows '95 (NT is et - Internetervaring is een pré - leeftijd tot 30 jaar - Praktijkervaring, opgedaan tijdens stage of eerdere baan - Zelfstandig en accuraat kunnen werken De werkzaamheden bestaan o.a. uit het in ontvangst nemen en verwerken van binnenkomende goederen en het inpakken en verzenden van orders. Eisen: - minimaal LBO niveau - 1 a 2 jaar magazijn ervaring - leeftijd tot 30 jaar - hef-reachtruck ervaring is een pré - Zelfstandig en accuraat kunnen werken De werkzaamheden op onze afdeling logistiek bestaan o.a uit het invoeren van I orders, inboeken binnenkomende goederen, begeleiden orderstroom, contacten o.a. met klanten, distributeurs, serviceproviders, transportdiensten. Eisen: - computerkennis - kennis van Microsoft Office en Exact is een pre - MBO opleiding - goede beheersing Nederlandse taal - leeftijd 20-30 jaar - enthousiasme - rijbewijs is een pre I Heb je interesse in een van bovenstaande functies (40 uur per week): stuur dan j: brief met CV naar: Restart Computers BV Overrijn 18, 2315 KA Leiden (e-maik mag ook: tvr@restart.nl) tav. Dhr. T. van Reijen of bel 071-5224551 Stichting tot verzorging en huisvestinj bejaarden op Protestants- Christelijke grondslag met een huisvesting van 10 bewoners GROENHOVEN |g 0p zoek naar: Flexibele Bejaardenhelpende (M/V) parttime Die bereid is in wisselende diensten werkzaam te zijn. Hoofdzakelijk in de nachtdienst. In principe voor een jaar contract. Kan uitlopen naar een vast contract. Salariëring volgens CAO Verzorgingshuizen. Zowel telefonisch als schriftelijk kun je je richten tot Mw. I Barselaar of Mw. D. de Wijs Tel.: 071-5120745 Stichting Groenhoven, Witte Rozenstraat 212311 XS L0

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34