Personeel Personeel Pers /W-VERKOPER (PLUS) Winkelmanager m/v Rijnland Deurwaarderbegeleider m/v Bent u misschien die ervaren verpleegkundige met een HBO-management opleiding die aan de slag wil als coördinator zorg STICHTING ELISABETH- VAN WIJCKERSL00TH Kamsteeg ir randstad polytechniek rRPAG 13 FEBRUARI 1999 hoogheemraadschap van Rijnland heeft in een gebied van ruim duizend vierkante kilometers, waarin ruim één en een kwart miljoen mensen wonen en werken, de jorg voor drie taken: de jeveiliging tegen zee- en rivierwater (waterke- ing), het op peil houden van het boezemwater waterbeheersing) en de bestrijding van de ver ontreiniging van het oppervlaktewater (waterkwaliteit). Bij het hoogheemraadschap rerken ca. 475 personen, waarvan 2/3 deel werkt ip het kantoor in Leiden. Het overige deel werkt op 45 gemalen en zuive- ingsinstallaties verspreid over het gehele gebied. j de afdeling Invordering is een vacature ontstaan voor een voor 32 uur per week De afdeling Invordering behoort tot de hoofdafde ling Financiële en Economische Zaken en heeft vier hoofdwerkstromen t.w. ontvangstenadministratie (betalingsverwerking inzake aanslagen), deurwaar derbegeleiding (binnendienst ondersteuning van de deurwaarders), deurwaarderswerk en kwijt schelding. De afdeling Invordering bestaat uit 16 personen. U werkt zowel zelfstandig als in teamverband en houdt zich bezig met het administratief onder steunen van de deurwaarders. U behandelt correspondentie inzake betalingsregelingen en aanvragen van formulieren met betrekking tot verzoeken om kwijtschelding. Tevens verzorgt u invorderingswerkzaamheden waaronder het behandelen van beslag op loon of uitkering en verstrekt inlichtingen aan belasting plichtigen. U beschikt over een mavo/havo-opleiding, Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking is nood zakelijk. U beschikt over een goede uitdrukkings vaardigheid. Ervaring met werkzaamheden op het terrein van de invordering strekt tot aanbeveling. U verdient in deze functie, afhankelijk van uw leef tijd, opleiding en ervaring, maximaal f 4.030,-- bruto per maand (max. schaal 5) (op basis van een 38- urige werkweek). Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een collectieve regeling voor ziektekosten bij het IZA, een financiële tegemoetkoming voor kin deropvang en mogelijkheden m.b.t. ouderschapsver lof en opleidingen. Nadere (telefonische) informatie kunt u inwinnen bij het hoofd van de afdeling Invordering, de heer J.W. Vink, telefoon (071) 516 83 10 (tijdens kantoor- Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleg gen van een verklaring omtrent het gedrag. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na ver schijning van dit blad richten aan het hoofd Perso neel en Organisatie van Rijnland, mevrouw C.P. Jong, Postbus 156, 2300 AD Leiden. Op brief en enveloppe graag het vacaturenummer 99-INV-1 vermelden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Onder de Stichting Elisabeth-Van Wijckersiooth ressorteren de verpleeghuizen Van Wijckersiooth te Oegstgeest en het Sint Elisabeth Gasthuishof te Leiden. In de beide huizen staat het bieden van een prettig woon-, behandel- en leefklimaat aan somatisch zieken op de voorgrond. Van Wijckersiooth is gehuisvest in een modern gebouw met een capaciteit van 108 bedden en beschikt over een uitstekende revalidatie-afdeling. Het Sint Elisabeth Gasthuishof is gevestigd in een historisch pand in het hartje van Leiden en heeft een capaciteit van 73 bedden. Binnen de Verplegingsdient van verpleeghuis Van Wijckersiooth komt per 1 maart f 999 de functie van coördinator zorg vacant. De coördinator zorg is verantwoordelijk voor en organiseert de integrale patiëntenzorg van de etage. Hij/zij geeft vorm aan de multidisciplinaire samenwer king van de verschillende professionals. Adviseert gevraagd en ongevraagd op beleidsmatig niveau over zorg en zorgvisie en personele consequenties. Hij/zij draagt er zorg voor dat de door de organisatie voorge stane zorgvisie door medewerkers wordt gedragen. Hij/zij geeft direct lëiding aan de teamleiders. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige, HBO-V of vergelijkbaar; - managementopleiding op HBO-niveau; - ruimte relevante werkervaring en leidinggevende ^capaciteiten; sociale vaardigheden. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer H.A.J. Donkers, hoofd Verplegingsdienst, tel. 071 - 5171234. Uw schriftelijke sollicitatie kunt richten aan mevrouw FA.R. Zaman, hoofd Personeel, Organisatie en Opleidingen, Van Wijckersloothplein 1, 2341 BB Oegstgeest. msteeg Auto Plaza in Voorschoten is een zeer tisch bedrijf, waar een team van 7 verkopers jaar zo'n 1400 (nieuwe en gebruikte) auto's koopt. De 'lat' ligt bij Kamsteeg heel hoog als om dienstverlening: een verkoper bij nsteeg is dan ook niet de 'gladde, op PK's en (metalen velgen georienteerde, snelle jongen', ir meer een vriendelijk mens met een open en oor voor de klant, die doet wat hij belooft, juist door dit onderscheid scoort hij zijn orders komen zijn klanten bij hem terug. AUTOBEDRI. I#e Kamsteeg Groep is in Rijnland een begrip als het gaat om auto's, schadeherstel, leasing, verhuur en verzekeringen. Kortom: Kamsteeg doet 'Alles met Auto's'. mbitieuze en 'warme' m/v, waar de klant mee wegloopt wrdeze functie - waarin het vooral om nieuw' gaat - ben je een ideale (ididaat, als je beschikt over een aantal jaren aring in de (automobiel)verkoop, een zeer ede algemene ontwikkeling en het vermogen gevarieerde klantenkring met een eigen stijl emoet te treden. Je realiseert groei door een nsgerichte benadering en een vriendelijke en urate opvolging van je contacten, leeftijd ligt tussen 25 en 35 jaar. Geïnteresseerd? Schrijf snel naar PE Advies, t.a.v. drs. Pim Epping, Postbus 274, 3440 AG Woerden. Wil je eerst meer informatie? Bel dan 0348-433335. hue relatie is een Europese kledingivinkelketen met winkels in Nederland. Belgie. Luxemburg en Frankrijk. De winkels hebben mrerkoopoppervlakte ran minimaal 750 nr. Het assortiment wordt op dynamische wijze gepresenteerd inde 78 sfeervolle, aan rekkelijke winkels in de periferie en regionale shopping-centra. len onderscheidt zich in de branche door modieuze en prijsattractieve kleding voor elk lid van het gezin, met bijzondere aan lucht voor kwaliteit, prijs en wensen van de klant. Door de Silver Clubpas voor trouwe klanten ontstaat er ee de klant en onze opdrachtgever. )ebedrijfscultuur kan worden omschreven als informeel, ambitieus en betrokken bij de medewerkers. 'oorde winkel te ZOETERWOUDE zijn wij op zoek naar een modebewuste De professie Als winkelmanager bent u niet alleen eindverantwoordelijke voor de winkel, maar ook een belangrijke schakel in de totale organisatie. U implementeert de visie van de organisatie op het gebied van winkelinrichting en kledingpresentatie in de wnkel. U bent de spil in het verkoopteam en fungeert als voorbeeld en coach voor uw medewerkers (een tiental). ast draagt u zorg voor de aanname van gekwalificeerd personeel, ontwikkeling van de medewerkers en houdt u functionerings- en beoordelingsgesprekken. De administratieve en beheerstaken worden door u gecoördineerd en gecontroleerd. Naast deze taken verliest u service richting de klant niet uit het oog. Uw profiel Als kandidaat beschikt u minimaal over een MBO denk- en werkniveau en daarbij heeft u teeds enkele jaren leidinggevende werkervaring in de detailhandel. Het is een pré als u werkzaam bent geweest in de kledingbranche en/of affiniteit heeft met mode. U bent als winkelmanager kiant- en resultaatgericht en daarnaast beschikt u over commerciële feeling en heeft u oog wor detail en de omgeving. Uinteresseert zich in de mens, u staat open voor de mening van anderen en u gaat een gesprek niet uit de weg. Eigenschappen en vaardigheden zoals innovativiteit, flexibiliteit en organisatievermogen zijn op u van toepassing. "et is tevens belangrijk dat u mobiel bent. Het aanbod Onze relatie biedt u een uitdagende functie, waarin uw kwaliteiten en capaciteiten v olledig tot hun recht kunnen komen. U werkt samen met een enthousiast en gemotiveerd team in een dynamische en groeiende organisatie. Verder biedt de organisatie een goed salaris en de daarbij behorende secundaire arbeidsvoorwaarden. De procedure Indien u zich aangetrokken voelt tot deze vacature, dan zien wij uw schriftelijke reactie gaarne binnen 10 dagen tegemoet. Ukunt deze reactie waarbij uw curriculum vitae met pasfoto, vergezeld van uw motivatie waarom u denkt voor deze functie geschikt te zijn, sturen naar- Adecco Divisie Werving Selectie, t.a.v. de heerV.J.G. Brons. Postbus 178, 4140 AD Leerdam. 'Tot onze opdrachtgevers behoort een aantal aannemersbedrijven in de regio's Den Haag, Leiden, Gouda en Alphen aan den Rijn. Deze aannemers voeren verschillende langdurige projecten in deze omgeving uit. Voor deze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Assistent Werkvoorbereider Projectomschrijving Voor een groot project in de Haagse binnenstad zoeken wij een aankomend/assistent werkvoorbereider. Uw kerntaak Vanuit de bouwkeet assisteert u de werkvoor bereider bij zijn taken. Samen controleert u het binnenkomende tekenwerk op de gehanteerde maatvoering en materialen. U verzorgt de afroep van materialen en beheert het plannings systeem hiervan. U verzamelt gegevens ten behoeve van de nacalculatie. U draagt zorg voor de bewaking van de manuren en assisteert de werkvoorbereider bij eventuele andere voorkomende werkzaamheden. Uw profiel U heeft een afgeronde mts-opleiding bouwkunde of meerdere jaren ervaring bij het uitvoeren van projecten, bij voorkeur ook administratief. U beschikt over een ruime interesse in bouwprojecten en de organisatie hier omheen. U bent communicatief vaardig en functioneert uitstekend in een team. Uw honorering Randstad Polytechniek biedt u een marktconform salaris dat afhangt van uw kennis en ervaring. Dit salaris wordt aangevuld met een pakket uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een spaarloonregeling en WAO-gat verzekering. Bij een langdurig dienstverband bieden wij een individueel afgestemd opleidingsplan richting bijvoorbeeld projectleider. Ervaren Werkvoorbereider Projectomschrijving Voor een utiliteitsbouwproject in Den Haag zijn wij op zoek naar een ervaren werkvoorbereider. Uw kerntaak U verzorgt zelfstandig de werkvoorbereiding voor het project. Daartoe berekent u hoeveelheden, vraagt offertes aan bij leveranciers en bestelt materialen. U vervult een spilfunctie binnen het projectteam op de bouwplaats. U woont bouw- vergaderingen bij en draagt zorg voor de verslaglegging ervan. U coördineert de werkzaamheden met betrekking tot de nacalculatie en bewaakt daarvoor de manuren en de inzet van materiaal, materieel en onderaannemers. Uw profiel U heeft een hbo werk- en denkniveau, bereikt door bijvoorbeeld een opleiding hts-bouwkunde. Een minimum van 5 jaar ervaring binnen de aannemerswereld is een vereiste. Organisatie- en communicatietalent is voor u vanzelfsprekend en u heeft een zakelijke instelling. U kunt zelfstandig werken maar functioneert ook uitstekend in een team. Randstad Polytechniek is liet bureau bij uitstek voor technische professionals op mts-, hts- of tu-niveau. Randstad Polytechniek is onderdeel vait de Randstad Groep met vestigingen in tal van Europese landen en ttt de l *S. Het bureau biedt als zodanig carrièremogelijkheden in binnen- en buitenland. Daarnaast is Randstad Polytechniek partner van de ingenieursveremgingen KIz'I en NIRIA. Uw honorering Een marktconform salaris, gecombineerd met een pakket uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een spaarloonregeling, een pensioenvoorziening en een WAO-gat verzekering wordt u aangeboden. Daarnaast bieden wij een uitgebreid vakgericht opleidingsplan waardoor u uw carrière verder kunt ontwikkelen. Projectleiders Projectomschrijving Voor verschillende projecten in de regio willen wij graag in contact komen met kandidaten voor de functie van projectleider bij de aannemer. Tevens zoeken wij vergelijkbare kandidaten voor algemeen bouwkundig projectleider. Uw kerntaak U bent zelfstandig verantwoordelijk voor de leiding van het bouwproject. U bewaakt planningen, kosten, kwaliteit en de inzet van materiaal, materieel, personeel en onderaannemers. U bereidt bouwvergaderingen voor en leidt deze vergaderingen. U voert onderhandelingen met onderaannemers en leveranciers. U bereidt aanbestedingen en contracten voor en adviseert met betrekking tot de gunning. Gedurende het uitvoeringstraject bent u aanspreekpunt op de bouwplaats. Uw profiel Een hts-opleiding bouwkunde, aangevuld met vakgerichte en management cursussen is uw basispakket. U heeft een minimum van 10 jaar ervaring in de bouwwereld, waarvan 5 jaar op een leidinggevende, resultaatverantwoordelijke positie. Vanzelfsprekend beschikt u over commerciële en communicatieve vaardigheden, alsmede over goede contactuele en leidinggevende eigenschappen. Uw honorering U salaris is afhankelijk van uw kennis en ervaring marktconform. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend en bestaan onder meer uit een pensioenregeling, spaarloonregeling en WAO-gat verzekering, alsmede een auto van de zaak en vergoeding van beroeps- en studiekosten. Voor bovenstaande functies geldt: Uw sollicitatie U kunt uw sollicitatie, met cv., schriftelijk of via e-mail sturen naar: Randstad Polytechniek, ter attentie van de heer C.J. Dekker of mevrouw G.S. Philipsen, Herengracht 21, 2511 EG Den Haag. E-mail: denhaag@polytechniek.com Voor overige informatie over deze of andere functies of kunt u bellen met (070) 36445 20. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Kijk ook op Internet voor andere vacatures: www.polytechniek.randstad.nl Bezoek ons op de Nationale Carrièrebeurs op 5 en 6 maart in de RAI.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 33