Personeel Personeel Personeel Personeel Personei smc ondersteunend beleids medewerker onderwijs, sport en welzijn Gemeente Wassenaar Netwerkbeheerder MEDISIZE GEMEENTE VALKENBURG doktersassisten medisch secretaresse mi éf IS O" DTP-er im/vj ZATERDAG 13 FEBRUARI 1999 HERHAALDE OPROEP De Centrale Organisatie kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum de Basisbende per z.s.m. een Groepsleid(st)er Voor 18-30 uur per week voor onze jongeren-groep van I I tot 15 jaar. De werkdagen zijn. in eerste instantie, maandag, dinsdag en donderdag. De Basisbende is een centrum voor buitenschoolse opvang en bestaat uit 5 leeftijdsgroepen. Een enthousiast team van 18 vrouwen en mannen geeft vorm aan opvang- en opvoedingstaken voor kinderen vanaf 4 jaar. De Basisbende is geopend na schooltijd en tijdens schoolvakanties. Wij zoeken iemand die: - visie en ervaring op energieke wijze in wil zetten voor deze specifieke leeftijdsgroep - verantwoordelijkheid draagt maar ook ruimte creeert voor eigen inbreng en ontwikkeling van jongeren - in staat is de communicatie met ouders vorm te geven en te onderhouden - mee wil denken in beleids- en organisatieverband - vanuit een goede team-spirit zelfstandig kan werken - in het bezit is van een op de functie gericht MBO-diploma Voor een evenwichtige samenstelling van ons team roepen wij. met name, mannen op te reageren. Wij bieden: - een uitdagende en zeer plezierige werkomgeving waar ontwikkeling en goede samenwerking zeer gewaardeerd worden - rechtspositie en salariëring conform de cao-welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal schaal 9. 2763,00 en maximaal schaal 19. 3694,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband (36 uur) - een aanstelling voor de duur van ons jongeren-experiment (tot september I999) met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Frances Houtman of Loek de Jeu, maandag tot en met vrijdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. Tel. 071 -5124369. Schriftelijke reacties, voorzien van c.v. en motivatie, voor 24 februari I999 richten aan Buitenschoolse opvang de Basisbende. t.a.v. de sollicitatiecommissie, Oppenheimstraat 2, 23 13 JE Leiden. gemeente n P De gemeente Leiderdorp is een leiderdorp aantrekkelijke woon- en werkge- meente aan de rand van het Groene Hart van Zuid-Holland met ca. 25.000 inwoners en een hoog voorzieningenniveau. Vanuit een klantgerichte en bedrijfsmatige visie probeert zij invulling te geven aan haar taken als gemeente. De organisatie bestaat uit 160 formatie plaatsen verdeeld over vijf intern gerichte afdelingen en zes extern gerichte afdelingen. De afdeling Onderwijs, Sport en Welzijn omvat 14 formatieplaat sen. Tot de taakvelden van de afdeling behoren onder meer: onderwijs, sport, gezondheidszorg, maatschappelijk werk, jeugd- en jongerenwerk, kinderopvang en theater Muzenhof. In verband met het vertrek van een medewerker is een vacature ontstaan voor een voor 36 uur per week m/v De functie: - het mede signaleren van relevante ontwikkelingen en wetgeving en het vertalen hiervan naar de plaatselijke praktijk, - het mede voorbereiden en ontwikkelen van beleid op het brede terrein van onderwijs, sport(stimulering) en welzijn; - het verrichten van administratieve (ondersteunende) werkzaam heden op de afdeling; - het behandelen van subsidieaanvragen; - als leerplichtambtenaar zorgdragen voor leerplichtaangelegen heden in het kader van de leerplichtwet De eisen: - een hbo werk- en denkniveau (bijv. hbdo welzijn aangevuld met applicaties op het gebied van sport en onderwijs) en een brede ken nis van/belangstelling voor de terreinen- onderwijs, sport en welzijn; - goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden; - een flexibele en initiatiefrijke instelling en een creatieve werkwijze. Kenmerkt je aanpak zich verder door de woorden 'samenhang' en 'samenspraak' en beschik je over overtuigingskracht, enthousias me en humor? Dan nodigen wij je van harte uit te solliciteren op deze startersfunctie waarin je de ruimte geboden wordt de diver se beleidsterreinen te verkennen Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is in afwachting van een definitieve waardering van de functie, indicatief aangegeven als maximaal f 5.234,-- bruto per maand (schaal 8). Inschaling is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Voorts zijn de gebruikelijkerechtspositieregelingen van toepassing zoals een uitstekende ziektekostenverzekering, collectieve verzekeringen en kinderopvang. Procedure: Na de briefselectie zal een gesprek plaatsvinden met de selectie commissie, bestaande uit het hoofd van de afdeling, een mede werker van de afdeling en de personeelsadviseur Daarnaast zal er een gesprek' plaatsvinden met de adjunct-gemeentesecretaris. Inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij het hoofd van de afdeling, de heer J Bol. telefoonnummer (071) 545 48 30 of bij mevrouw D. Lee, medewerker personeelszaken, telefoonnummer (071) 545 87 85 Etnische minderheden, vrouwen en gehandicapten .zijn binnen de gemeente sterk ondervertegenwoordigd. Er wordt naar gestreefd om, uitgaande van de geldende functie-eisen, een persoon uit de bovengenoemde groepen te benoemen Zij worden dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren Sollicitatiewijze: Sollicitaties kun je tot 1 maart 1999 richten aan burgemeester en wethouders van Leiderdorp, onder vermelding van "vacature ondbelmw/OSW". Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HERHAALDE OPROEP Welke dynamische jonge man of vrouw wil werken aan het gemeentelijk netwerk? Bij de afdeling informatievoorziening en automatisering van de sector Middelen en Burgerzaken is als gevolg van het vertrek van de huidige medewerker de vacature ontstaan van Functie-informatie: De gemeentelijke organisatie, waarin ongeveer 200 mensen werkzaam zijn, heeft de beschik king over een AS400 minicomputer en PC servers met NOVELL 3.12 waarop ongeveer 175 PC's zijn aangesloten. De toepassingen strekken zich uit over het gehele gemeentelijke takenpakket. Enkele voorbeelden hiervan zijn: bevolkings registratie, onroerende zaakbelastingen, beheer gemeentelijke voorzieningen, rioolbeheer, ver vaardiging van de digitale kaart, milieubeheer, postregistratie, financiële administratie, perso neelsinformatie, tekstverwerking enz. De netwerkbeheerder is verantwoordelijk voor: - alle voorkomende werkzaamheden m.b.t. het beheer van alle in dit netwerk geïnstalleerde apparatuur en programmatuur; - assisteren bij installaties van'hard- en software; - verhelpen van storingen in zowel hard- als software; - het verrichten van eenvoudige reparaties; - het geven van gebruikersondersteuning voor het gebruik van kantoorautomatiserings toepassingen; - het vervangen van de helpdeskmedewerkster voor het aannemen van storingen; - het verzorgen van backups. Functie-eisen: Om de functie goed te kunnen vervullen gaan onze gedachten uit naar iemand die beschikt over goede communicatieve vaardigheden, ser vicebereidheid en goed in staat is om zelfstan dig en ook in teamverband te kunnen werken. De kantoorautomatisering migreert momenteel van MS-DOS naar WINDOWS. Binnenkort zal het besturingssysteem NOVELL 3.12 worden vervangen door NOVELL 5.0. Kennis van net werkbesturingssystemen (NOVELL, WINDOWS) is een pre. Onontbeerlijk is kennis van de gebrui kelijke kantoorautomatiseringstoepassingen. Een basisniveau van MBO elektronica/informa tica is voor deze functie noodzakelijk. Daarnaast vinden wij het zeer belangrijk dat medewerkers permanent nieuwe kennis opdoen door het vol gen van cursussen. Salarisniveau: Voor bovengenoemde functie geldt, afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris van maxi maal 4.216,- bruto per maand (niveau 6). Het salaris is gebaseerd op een dienstverband van 36 uur per week. De vakantietoelage bedraagt 8%. Sollicitaties: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P.J.B.M. Bollen, systeembeheerder, telefoon 070 - 512 23 52. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, wordt u uitgenodigd uw sollicitatiebrief uiterlijk 1 maart 1999 te zenden aan de directeur van de sector Middelen en Burgerzaken, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Medisize ontwikkelt, produceert en verkoopt medische disposables ten behoeve van ziekenhuizen in binnen- en buitenland. Zij is een klantgerichte organisatie met zusterbedrijven in Duitsland en Zwitserland. Met 165 medewerkers heeft Medisize het totale proces van productontwikkeling tot levering aan de klant, in eigen hand. Hierdoor is zij in staat optimaal op specifieke wensen in te spelen en biedt zij een hoog serviceniveau. Binnen de organisatie heeft één van onze medewerkers een andere functie aanvaard waardoor een vacature is ontstaan voor de functie van Commercieel medewerker verkoop binnendienst U geeft telefonische adviezen, voorlichting en productinformatie aan afnemers en buitendienst U stelt offertes samen, met de daarbij behorende producttekeningen U verzorgt de logistieke en administratieve afhandeling van ontvangen orders Medisize vraagt: 0 Een gestructureerde en energieke persoon die zelfstandig werkt en denkt in oplossingen 0 Ervaring in een binnendienst functie 0 MBO werk-en denkniveau, leeftijd 24 - 35 jaar 0 Goede beheersing van de Nederlandse taal en kennis van de Engelse taal Medisize biedt: 0 Een uitdagende baan bij een bedrijf met een vooraanstaande positie in de markt 0 Een kans om uzelf verder te ontplooien 0 Een zeer in beweging zijnde markt die openstaat voor vernieuwingen 0 Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Sander van der Aart, Coördinator verkoop binnendienst, telefoon 0252 576823. Is dit uw uitdaging? Schrijf dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae aan: Medisize bv, t.a.v de heer C.J. Bos, Postbus 366, 2180 AJ Hillegom De organisatie bestaat uit de sectoren: Inwonerszaken. Middelen en Grondgebiedzaken. Op de sectoren vinden beleidsvoorbereiding en -uitvoering integraal plaats Bij de sector Inwonerszaken is door vertrek van de huidige functionaris de vacature ontstaan van: DOCUMENTAIR INFORMATIEVERZORGER M/V (1,0 formatieplaats van 36 uur per week) Specifieke functie-eisen: - minimaal het diploma MEAO - studie voor of bezit van diploma S.0.D.I en/of S.0.0.II - relevante v/erkervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling Algemene informatie: Tot de taken van de sector behoren o.m. burgerzaken, welzijn, uitvoering bijzondere wetten en a p.v.. kabinetszaken, openbare orde en veiligheid, post en archiefzaken en huishoudelijke dienst. Functie-informatie: Voor deze veelzijdige functie v/ordt gezocht naar een inventieve persoonlijkheid die van aanpakken weet. De te benoemen kandi daat zal v/orden belast met - de behandeling en verzorging van in- en uitgaande post; Algemene functie-eisen: - gevoel hebben voor bestuurlijk-ambtelijke verhoudingen. - oog voor bestaande en nieuwe ontwikkelingen in het vakge bied en dat kunnen vertalen naar de lokale situatie, - stressbestendig in een dynamische werkomgeving; /armg met geautomatiseerde systemen Windows 3.11WP 6.0 en postverwerkingssysteem); kennis van en ervarii Arbeidsvoorwaarden: Geboden wordt een aantrekkelijke en veelzijdige werkkring waar plaats is voor eigen initiatief Afhankelijk van opleiding, lsefti|d en ervaring vindt aanstelling plaats op basis van een volledige betrekking in: - aanloop salarisschaal 6 maximaal f 4 216,00 of - functionele salarisschaal 7 maximaal f 4.620,00. Salarispeil 1 april 1998 inlichtingen: Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij het sec- torhoofd, de heer J.M E Post, telefoon (071) 406 14 10 of zijn waarnemer, de heer H.J.A. Neijenhuis, telefoon (071) 406 14 12. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in de week van 22 t/m 26 februari 1999 Acquisitie v/ordt niet op prijs gesteld. let Diaconessel huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gejond regionaal zi&enhuis, met ru%) 300 bedden en #pgeveer 90CTftiedewerkers, inclusief een zesti^l medisch speciamen. Vrij wel alle specialis men zijn V^egen- woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de poliklinieken zijn er ongeveer In verband met het zwangerschaps- en bevallingsven van de huidige functionaris, zijn wij bij de polikliniel secretariaat chirurgie/orthopedie per medio mei' op zoek naar een enthousiaste, dynamische voor 36 uur per week Na de periode van zwangerschaps- en beval lingsverl* het mogelijlieen dienstverband voor onbepaalde tijd Wat wij bieden: Een dynamische werkomgeving, wa* werkers als "duizendpoot" kunnen fungeren. De hoo van de functie bestaan voornamelijk uit het adminir z0 begeleiden van de spreekuren, het voeren van medii correspondentie, hét bijhouden van het archief en de en het telefonisch verstrekken van inlichtingen. Wat wij vragen: Om aan deze functie goed inhoud kunnen geven stellen wij als functie-eisen het diplc doktersassistent dan wel medisch secretaresse. Daarr 'u over een goede typevaardigheid en ervaring erken in "Word" te beschikken. Voorts zijn accural flexibiliteit en stressbestendigheid eigenschappen u beschikt. Alhoewel u goed zelfstandig kunt werke u een duidelijke voorkeur voor het werken in teamv Kandidaten die ervaring hebben in een soortgelijke genieten onze voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijne >P de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie wordt ingedee FWG 30. Er zijn mogelijkheden voor kinderopvang,s op betalingsregeling bij NS-abonnementen en kortinge gebied van ziektekosten. Andere kortingsmogelijkhi zijn in ontwikkeling. Informatie: Informatie wordt u graag verstrekt doo secretariaat chirurgie/orthopedie, telefoon 071 - 511 Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binr 10 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 21 richten aan de dienst Personeel Organisatie, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD V Gemi Stichting SVG beh& ingen en enkele project; biedt zorg- en dienstverlening aan re met een verstandelijke en/of licham handicap. De stichting maakt deel uit vc Gemiva-SVG Groep. Voor het Centraal te Leidenwaardiverse voorzieningen Gemiva-SVG Groep werkzaamheden vernc zoeken wij voor de boekhouding administratief medewerker m Functie-inhoud: De nieuwe medewerker zal qssistentie verlenen bij de verwerking van de dagelijkse administratie en de maand-/ jaarafsluiting. De werkzaam heden bestaan o a. uit: - coderen kas-/bankstukken en inkoopfacturen; - boeken van kas-/bankstukken en inkoopfacturen, - archiveren van kas-/bankstuk- ken en inkoopfacturen; - overzichten maken met behulp van Excel; - assisteren bij voorkomende gevallen. Functie-eisen: De nieuwe medewerker: - bezit een PDB-diploma en studeert voor MBA; - heeft ervaring met voornoemde werkzaamheden; - heeft computerervaring, enige ervaring met FIS 2000, Word en Excel; - beschikt over goede mondelin ge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid Arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedroagt, afhor van leeftijd en ervaring, mi maal 2.596,- en maxime 3.821,- bruto per maand (bij een fulltime dienstverbon De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverbij en Tehuizen voor Gehandk Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kun! I contact opnemen met Ton Overdijk (hoofd Administrate en Informatie SVG), telefoon 071 - 515 58 34 (eventueel bereikbaar op telefoon 0182-575 823). Schriftelijke sollicitaties kunli uiterlijk 22 februari a.s. en onder vermelding van het vacaturenummer in de brief zenden aan de afdeling POS B (regio Noord), Blankaartweg 2381 AD ZOETERWOUDE o- SMD Educatieve Uitgevers is een middelgrote uitgeverij (ca. 65 medewet i met een gevestigde reputatie op het gebied \i n leermethoden voor het beroepsonderwijs en k het algemeen vormend onderwijs. SMD Educatieve Uitgevers is een zelfstandige werkmaatschappij van Meulenhoff Co b.v., de boekendivisie van PCM Uitgevers n.v. Binnen de afdeling Realisatie van SMD Educa Uitgevers is de functie vacant van: Functie-inhoud: verzorgen van de tekst/beeldopmaak van educatieve uitgaven; verzorgen van scanwerk e.d. bewerking en archivering van illustraties Voor deze functie is vereist: grafische opleiding op MBO-niveau; ervaring met Adobe Pagemaker, Quark Xpre Adobe Photoshop en Adobe Illustrator; gedegen kennis van MS-Word; affiniteit met vormgeving en multimedia-prodJ Voor meer informatie kunt u contact opnemen' de heer M. Rietbroek, telefoon tijdens kantoon 071-5797570. Sollicitaties richten aan: SMD Educatieve Uit# Postbus 63, 2300 AB Leiden, t.a.v. J.C. Flick, hoofd Realisatie

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32