Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel mmmmm Ji] bent de basis voor ons succes! Secretaresse/Administratief medewerkster m/v CHEF SLAGERw. ER SCHADECLAIM (M/V) lorg en Zekerheid ((DAG 13 FEBRUARI 1999 913 DHL Worldwide Express is wereldmarktleider in expressverzendingen. In 227 landen zorgen ruim 60.000 DHL-medewerkers voor het transport van goederen en documenten over de hele wereld. Snel en betrouwbaar. 'Wij doen wat u belooft' vertellen wij onze klanten. Alleen al in Nederland zetten zo'n 1800 medewerkers vanuit dertien vestigingen zich iedere dag in om deze belofte waar te maken. Voor de Sales Service Support Group op ons hoofd kantoor in Hoofddorp zijn wij op zoek naar een zorgvuldige, servicegericbte SHIPMENT PERFORMANCE ANALIST m/v De Sales Service Support Group is verantwoordelijk voor de verkoopondersteuning van de businessunit 'Advantage'. Deze businessunit richt zich met name op grote bedrijven met complexe bedrijfsprocessen, die wi) ondersteunen op het gebied van internationale express- logistiek. Binnen de Sales Service Support Group houdt een jong team van drie personen zich bezig met de Shipment Performance Analysis. Wat je werkzaamheden zijn Klanten inzicht geven in de 'performance' van hun zendingen. Dat is het doel van je functie als Shipment Performance Analist. Voor je eigen klanten stel je weke lijks of maandelijks performance-rapportages samen. Je bent er verantwoordelijk voor; dat je, door middel van het wereldwijde computersys-teem van DHL, alle benodigde informatie verkrijgt. Jouw rapporten geven vaak aanknopingspunten voor verdere verbetering. Je vervult zo een belangrijke rol bi) de klantenbinding. Je geeft ook regelmatig advies aan de salesvertegenwoor- diger over de servicemogelijkheden die er zijn op het gebied van rapportages. Wat DHL van je vraagt Betrokken en servicegericht, secuur, analytisch en ini tiatiefrijk. Dat ben je ten voeten uit. Als echte teamplayer hecht je veel waarde aan een goede werksfeer, maar je kunt ook prima zelfstandig werken. Je hebt een HBO werk- en denkniveau (door opleiding en/of werk verkregen) en bij voorkeur enige werkervaring op het gebied van databases. Verder kun je goed uit de voeten met MS Access, heb je ook enige ervaring met Excel en Word en heb je een goede uitdrukkingsvaardigheid in zowel het Nederlands als het Engels. Wat DHL je te bieden heeft Een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en veel trainingsmogelijkheden. Dat spreekt voor zich. Verder bieden wij je een dynamische, internationale werkomgeving met volop mogelijkheden om je verder te ontwikkelen en door te groeien. Hoe je kunt solliciteren Ben je op zoek naar een uitdaging en spreekt deze functie je aan? Stuur dan voor 27 februari a.s. een korte brief met c.v. aan DHL Worldwide Express, t.a.v. de afdeling Human Resources, Kruisweg 601, 2132 NA Hoofddorp. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Esther Hof, Teamleader Performance Analysis Team, telefoon nummer (020) 6 555 685. Wij doen wat u belooft Systeemontwikkelaars Delphi (Dienstverband voor 40 of 32 uur per week) Waar wi| voor onze opdrachtgever naar zoe ken zijn professionals die weinig aan het toe val over wensen te laten Professionals die in t zijn om op basis van realistische scena rio's geavanceerde informatiesystemen te ontwikkelen en daardoor gebruikers in staat stellen op een optimale wijze gebruik te maken van hun informatiesystemen. Onze opdrachtgever, gevestigd in de regio Haarlem/Leiden, is één van Nederlands belangrijkste organisaties die zich bezig houdt met de bemiddeling bij en de veiling van bloembollen en andere siergewassen Zij heeft de beschikking over een modern geou tilleerd testcentrum voor de veredeling van siergewassen en over koelhuizen voor het klimaat gecontroleerd opslaan en distribu eren van bloembollen en andere agrarische producten. De kernactiviteit - de bemiddeling van bloembollen - brengt wekelijks duizenden kooptransacties met zich mee en de logistie ke verwerking van de vele partijen bloembol len in de koelhuizen vergt èen enorme plan ning. Het gebruik van een professioneel auto matiseringsysteem is bi| deze activiteiten onontbeerlijk. Uitgebreidere informatie over deze functies op; www.lame.nl Inschrijving KvK Haarlem. 99311 De reeds verregaande automatiseringsactivi- teiten faciliteren en ondersteunen inmiddels veel primaire bedrijfsprocessen, doch naar de toekomst toe liggen nog grote uitdagingen te wachten in de richting van het creëren van toegevoegde waarde aan de door de organi satie te leveren producten en diensten. Hier voor zijn adequate informatiestromen- en systemen van tactisch en strategisch belang, waarbi| gebruikt gemaakt zal gaan worden van zeer moderne middelen Wij zoeken voor deze dynamische onderneming zelfstandige systeemontwikkelaars met kennis van/ervaring met Delphi (00) en (bij voorkeur) Sybase als RDBMS. Geboden-wordt een functie waarin u geheel zelfstandig of in teamverband samen met de gebruikers specificaties opstelt en vervol gens systemen ontwikkelt in een Windows NT client/server omgeving U bent collegiaal, communicatief sterk in woord en geschrift, in staat om gestructureerd en pragmatisch te werken in een objectgeoriën teerde omgeving. U rapporteert rechtstreeks aan het hoofd systeemontwikkeling. Qua automatiseringsomgeving maakt men g&bruik van zeer moderne "state-of-the-art" methoden en technieken Het spreekt vanzelf dat opleidmgsfaciliteiten "gelijke tred houden met het streven om "bij de tijd" te blijven qua informatiearchitectuur. De organisatie staat bekend om haar sociale signatuur en kent een informele bedrijfscultuur De juiste kandi daten kunnen rekenen op een zeer compleet pakket arbeidsvoorwaarden inclusief 13' maand en naast de standaard 25 vakantieda gen 10 vrij opneembare ATV-dagen. De secundaire voorzieningen zijn uitstekend geregeld. Deze vacatures staan ook open voor kandi daten die 4 dagen per week (32 uur) willen werken! Indien u geïnteresseerd bent om te werken bij deze kleurrijke en dynamische organisatie, reageer dan per telefoon, fax, brief of e-mail naar G F. Lamé, Postbus 518, 2100 AM Heemstede, tel. (023) 524 41 96, fax (023) 524 04 88, e-mail: glame@lame.nl Vergunning: CBA/A94.0105 relatie heeft een vooraanstaan- in de wereld van biotech- ie Ze ontwikkelen, produceren rkopen geneesmiddelen op van monoclonale antilichamen edicijnen worden - world wide - past voor diagnostische en peutische doeleinden. Met ter bestrijding van hart-, vaat- fectieziekten, auto-immuunziek- kanker. Geen alledaagse ïsmiddelen dus. En dat geldt Mr het bedrijf zelf. Een «sant bedrijf op alle fronten. Kgamsatie waar 'medewerkers' al staan. Het bedrijf kunnen (Peren als uiterst professio- informeel, jong en enthousiast, ook zakelijk, ambitieus, open gk. Bij deze relatie hebben wij meerdere vacatures voor zowel vast als tijdelijk dienstverband. Op parttime en fulltime basis Administrative assistants/ Secretaressen m/v Op de afdelingen inkoop, en financiën en het productiesecretariaat hebben wij ruimte voor meerdere administrative assistants. De baan; In deze functie bestaan je taken voornamelijk uit ondersteunende werkzaamheden. Afhankelijk van de afdeling verricht je administratieve danwel secretariële werkzaam heden. Profiel: Om aan een van deze functies de juiste invulling te kunnen geven denken wij mbo'ers of meao'ers met minimaal zes maanden werkervaring, die ondersteunend werk zien als een uitdaging. Kennis van Word, Excel en de Engelse taal is een must. Housekeeper m/v Werk jij graag op wisselende tijden, dan is dit wellicht een baan voor jou. De baan; Je bent verant woordelijk voor het hygiënisch schoon en opgeruimd houden van diverse afdelingen. Je werkt volgens gestructureerde processen. Met andere woorden aan jou de schone taak het bedrijf zo clean mogelijk te houden. Profiel; Beheers je de Nederlandse en Engelse taal en weet jij wat accuraat en gediscipli neerd werken inhoudt, informeer dan naar je mogelijkheden. Typisten m/v Diverse mogelijkheden op zowel parttime als fulltime basis. De baan: In deze functie verricht je diver se invoertaken, zowel alpha als numerieke. Profiel: Heb je naast een mavo- of havo-opleiding, :en goede typevaardigheid en kun je goed overweg met computers dan hebben wij zeker een baan voor jou. Wij bieden: Naast zelfstandige, uitdagende en leuke functies in een sterk groeiende internationale organisatie een goed salaris. Je ziet er zijn mogelijkheden genoeg! Dus wil jij weten wat jouw mogelijkheden zijn binnen dit bedrijf, neem dan contact op met Content Leiden, Breestraat 1tel. (071) 512 57 45. Wij kunnen je alles vertellen over bovenstaande en andere func- j ties. Werk je overdag, geen probleem. Content Leiden is elke donderdag tot 20.00 uur geopend! STEMMANN- TECHNIK Nederland BV Stemmann Technik Nederland bv is het verkoopkantoor van Stemmann Technik GmbH; zij zijn de producenten van subsystemen zoals motorkabeltrommels, sleepringoverdrachtsystemen, pantografen, 3e railstroomafnemers etc. en zijn marktleider met deze uitstekende producten. Gevraagd wordt: - administratieve duizendpoot - minimaal meao-/havoniveau - beheersing van Word - Excel, evt. Exact - goede beheersing Duits en Engels in woord en geschrift - commercieel ingesteld - leeftijd vanaf 30 jaar - verzorgd uiterlijk, niet rokend - bereidheid tot verdere studie - cijfermatig inzicht - zelfstandigheid Functie: U verzorgt de complete administratie van het verkoopkantoor, bestaande uit 3 personen en geeft ondersteuning aan het verkoopproces dat is voorzien van een servicegericbte instelling. Geboden wordt: - een zelfstandige functie met de mogelijkheid van een langdurig dienstverband - goed salaris met primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - een gezonde onderneming met groeikansen Indien deze functie u aanspreekt, verzoeken wij u vriendelijk uw sollicitatie met een curriculum vitae binnen 10 dagen te richten aan. Stemmann Technik Nederland BV, Dieperpoelkdade 1,2361 KD Warmond t.a.v. J.H. Blaschek, tel. 071-3010813 na 18.00 uur. Met spoed voor één van onze filialen: Voldoet u aan onderstaande profielschets: - U bent enthousiast en gemotiveerd - leidinggeven en begeleiding van uw medewerkers is voor u geen probleem - volledig bekend met HACCP Dan bent u wellicht de juiste man/vrouw voor deze leidinggevende functie! Voor inlichtingen bel: 0172) 42 04 66 en vraag naar de heer A.J.M. Bunnik. SPECIAAL-SLAGERIJ Atie (punnik Een afwisselende baan in een prettige werksfeer Voor beide funkties geldt dat je |e bezighoudt met telefonische verkoop, administratief werk en touroperating. De salariëring is overeenkomstig opleiding, leeftijd en ervaring 231 I CM Leiden Dj/f >ser accountants-organisatie met vestigingen in Alphen aan den Rijn en Boskoop, al meer dan vijftig jaar werkzaam voor een gevarieerd cliëntenbestand in het Midden- en Kleinbedrijf. CMet een jong en j 'enthousiast team van 35 personen worden werkzaamheden verricht op financieel en fiscaal gebied. Service en persoonlijke dienstverlening staan daarbij voorop. i Voor de vestiging iAlphen aan den Rijn zoeken wij een Trofiek De assistenr-salarisadministrateur is accuraat en ordelijk. Hij is zelfstandig en flexibel, mensgericht en beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Opleiding: MBO/HAVO-niveau aangevuld met een gerichte opleiding of bereidheid deze opleiding te volgen,. Werkzaamheden De assistenL-salarlsadministrateur werkt in teamverband en verzorgt voor onze cliënten salarisadministraties. Verricht daarbij diverse controle- en aanvullende werkzaamheden voor onze cliënten, op het gebied van personeels- en beloningssystemen. De functie moet worden gezien als een startfunctie,. lAIs bovenstaande functie ti aanspreekt verzoeken wij u te reageren. Uw schriftelijke reactie (liefit handgeschreven) kunt u binnen twee weken Buren naar ons kantoor t.a.v de heer bf.G. Sigtermans ra. LANGEVELD SlGTERMANS ACCOUNTANTS-BELASTINGADVISEURS Herenweg 113, Postbus 2130, 2400 CD Alphen aan den Rijn T 0172-44 24 23 Wij zoeken jonge enthousiaste medewerkers die zich bezighouden met de administratieve uitvoering van de Ziekenfondswet, de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten, onze aanvullende verzekeringen en de particuliere verzekeringen Daarnaast verstrekken wij telefonische en schriftelijke informatie aan onze verzekerden Dit team met 50 medewerkt stle t binnen de Divisie Verzekeringen FUNCTIE-IIUHOUD - het verstrekken van telefonische en schriftelijke informatie aan verzekerden: - het beoordelen en afhandelen van declaraties en aanvragen. - deelnemen aan de opgerichte info-teams bij acties e d FUNCTIE-EISEN - HAVO/MEAO-niveau, bij voorkeur in de administratieve richting; - commerciële en semcegerichte instelling; - goede communicatieve eigenschappen, zowel mondeling als schriftelijk, - goede telefoonvaardigheden. - stressbestendig. - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; - in teamverband kunnen werken; - accuratesse en flexibiliteit ARBEIDSVOORWAARDEN Het salaris bedraagt - afhankelijk van opleiding en ervaring - 2 711,- bruto per maand, conform schaal 5. en maximaal f 3 565.- bruto per maand, conform schaal 6 van de CAO voor de Zorgverzekeraars, op basis van een 34-urige werkweek. Tevens kent Zorg en Zekerheid goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Zaken als een goede pensioen-, studie- - kosten- en ziektekostenregeling zijn bij ons vanzelfsprekend Aanstelling geschiedt op basis van een jaarcontract met een proeftijd van twee maanden Omzetting naar een contract vooi onbepaalde tijd behoort tot de mogelijkheden INFORMATIE Voor nadere informatie telefoon (071) 535 77 r deze functie kunt t SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twei Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Pet M. Oskam, Postbus 400, 2300 AK Leiden el en Organisatie. Dat wil toch iedereen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie w ordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 31