Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Zeiloren hoeven niet.. 4 tl1' Trooe* koks en kelners m/v Organisatietalent OFFICE CENTRE verkopers, fulltime en parttime COMMERCIEEL/TECHNISCH MANAGE Van der Velde ZATERDAG 13 FEBRUARI 1999 n Al dat werk kunnen we natuurlijk niet doen zonder een goede secretariële en organisatorische ondersteuning. En die hebben we! Maar helaas, één van de collega's gaat ons binnenkort verlaten. Niet omdat ze het niet naar haar zin heeft, maar in verband met haar aanstaande moederschap. Daarom zijn we op zoek naar een enthousiast Reclameborden- en zuilen, gevelbeletteringen, licht- en neoninstallaties. wanddecoraties, autobeletteringen... Voor buitenreclame kom je al snel bij Voshol Reclame terecht. Middenin de bedrijvigheid van de Randstad voeren we opdrachten uit voor een sterk groeiend aantal MKB-ondernemingen. Iemand die zich binnen de kortste keren thuisvoelt in ons gezellige team, waar overigens geen 'negen tot vijf-mentaliteit' heerst. Je gaat je bezighouden met het verwerken van orders, het uitwerken van offertes en de planning van de productie. Daar naast ben je het telefonische visite kaartje van ons bedrijf. Je behandelt binnenkomende gesprekken, zorgt voor een vlotte doorschakeling naar de betreffende collega en je houdt de directie-agenda bij. Een hartstikke leuke fulltime job in een dynamisch bedrijf. Natuurlijk, er wordt wel wat van je verwacht. Een opleiding op MEAO/Havo-niveau of secretaresse-opleiding (Schoevers). Maar zeker zo belangrijk vinden we het dat je accuraat, flexibel en stressbestendig bent, én dat je zowel zelfstandig als in teamverband kunt werken. Verder moet je natuurlijk de Nederlandse taal goed beheersen en ook tekstverwerking (MS Word) mag geen geheimen meer voor je kennen. VOSHOL RECLAME Heb je interesse? Stuur dan binnen 7 dagen een sollicitatiebrief, samen met je Curriculum Vitae naar Voshol Reclame, t.a.v. de heer P. Voshol. Voshol Reclame bv In- Outdoor Signing Postbus 278 2230 AG Rijnsburg T 071) 403 51 30 F (071) 402 67 86 E-mail: info(h voshol.nl Enthousiaste collega's gezocht Office Centre is een cash-and-carry groothandel voor kantoorbenodigdheden. Wij zijn een jong en snelgroeiend bedrijf. Op dit moment telt Office Centre eenentwintig vestigingen, verspreid over het hele land. Op korte termijn zal dat aantal uitgroeien tot circa vijfendertig. Alle producten zijn op voorraad. Klanten kunnen de gekochte artikelen direct meenemen. Ons assortiment bestaat uit kantoorapparatuur (computers, printers, kopieermachines, software, etc.), kantoormeubelen en kleine kantoorartikelen als papier, cartridges en bureau-accessoires. Daarnaast kunnen bedrijven bij Office Centre terecht voor druk- en kopieerwerk. Onze klanten behoren tot het midden- en kleinbedrijf. Office Centre heeft vestigingen m: Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam Zuidoost. Amsterdam Sloterdijk, Apeldoorn. Beverwijk. Breda. Barendrecht, Drachten, Duiven, Groningen, Hengelo, Leiden. Leidschendam, Nieuwegein, Nijmegen, Nuth, Rotterdam. Son, Tilburg, Zwolle. Office Centre zoekt voor haar vestiging in Leiden een fulltime medewerker (m/v) voor de Schakel jij onze klanten in? Verkoop pc's, software, telecomapparatuur Wat ga je doen? Je draagt zorg voor de verkoop van pc's, software en telecomapparatuur en adviseert klanten bij hun aanschaf. Je zorgt dat de afdeling er netjes uitziet en houdt de voorraden in de gaten. Ook onderhoud je contacten met leveranciers en met de afdeling inkoop. Wie ben je? Inlevingsvermogen is je sterke eigenschap en je hebt commerciële aanleg en een klantvriendelijke instelling. Je hebt verstand van het gebruik van computers en software en kunt klanten goed adviseren welk product in hun situatie het beste is. Je bent geïnteresseerd in de nieuwste ontwikkelingen op computergebied. Je werkt graag in teamverband, bent zelfstandig en draagt met plezier de verant woordelijkheid over je werkzaamheden. Enthousiasme en teamspirit vinden wij belangrijker dan een diploma en praktijkervaring. Wat bieden we je? Voor deze functie geldt dat je begint met een halfjaarcontract. Het bruto salaris bedraagt maximaal 2.795,- bij een 38-urige werkweek en zal afhankelijk zijn van leeftijd, kennis en ervaring. Daarnaast biedt Office Centre goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een variabele bonuswinstdelingsregeling en een over- werktoeslag. Bevalt het jou en ons goed, dan bieden we je een contract voor onbepaalde tijd aan. Als je ambities hebt om verder te komen, dan krijg je daar toe alle kans. De minimumleeftijd voor deze functie is 18 jaar. Hoe kun je reageren? Bel binnen twee weken voor een sollicitatieformulier naar K. Wolff, vestigingsmanager van de vestiging in Leiden, telefoon 071-589 80 40. Bij hem kun je ook terecht als je meer wil weten over de functie. maar voor de rest moeten onze nieuwe verkopers helemaal gek zijn van varen en watersport. Omdat onze klanten dat ook zijn. Kortom: we zoeken enthousiaste waterliefhebbers in hart en nieren, die bij ons van hun hobby hun beroep kunnen maken als Vereisten: brede kennis van boten en varen, commerciële instelling, representatief, collegiaal en betrouw baar. Parttime werken is goed te combineren met studie, gezin of andere interesses. U gaat werken in een leuk team, in een splinternieuwe winkel, die in maart a.s. wordt geopend langs de Zijl in Leiderdorp. Bel voor meer informatie Stefan Troost, telefoon zaak 071 - 521 38 21 of privé 071 - 576 50 59. Haven 14, 2312 MH Leiden, telefoon 071 - 521 38 21, fax 071 - 521 43 54. Huili Hotel Het Witte Huis in Oegstgeest zoekt voor spoedige indiensttreding 1 medewerker (v) voor de huishouding Enige ervaring is gewenst. Werktijden zijn in overleg. Tel. 071-5153853 Info: De Heer R. van Ingen Schenau of Mevrouw O. Schaafstra Restaurant 't Kompas zoekt met spoed JULIANALAAN 58 2159 LC KAAGDORP (pont vaart dag en nacht) Bel voor informatie 0252-54 42 15 De Groeibelegger is een jong en enthousiast bedrijf dat bemiddelt in financiële diensten. Onze dienstverlening is gericht op het adviseren uaj particuliere en zakelijke markt. Binnen een jaar openen wij vier aduieslocaties. Voor onze vestigingen in Amersfoort en La zijn wij op zoek naar tivee medewerkers per locatie voor de Junctie van Financieel adviseur M/v na opleiding Functie-inhoud Het adviseren van de particuliere en zakelijke markt op het gebied van beleggingen, hypotheken en andere financiële producten. Wij vragen MBO/HBO opleiding met economische en/of fiscale richting; Enkele jaren commerciële ervaring; Leeftijd tussen 24-30 jaar; Representatief voorkomen; Een relatiebouwer; Enthousiasme; Een teamplayer en Geuoel voor humor Wij bieden Een gedegen opleiding tot financieel adviseur; Direct een uast salaris, Een provisieregeling voor de toekomst, Goede secundaire arbeidsvoorwaarder Volop doorgroeimogelijkheden; Een uitdagende en dynamische uierkh Als je geïnteresseerd bent in de bovengenoemde functie en denkt te voldoen aan de omschrij eisen, dan nodigen wij je graag uit voor een gesprek. Je kunt jouw schriftelijke reactie met( binnen 10 dagen sturen naar: De Groeibelegger bu, t.a.v. de heer mr. Thierry J.H.Y. Holtkamp Postbus 1008, 6920 BA Duiven. Wil je eerst meer informatie, aarzel dan niet om contact op nemen (026) 319 52 52. ger Wij zoeken voor onze bouwmarkt in Leiden filiaal Flevoweg: Parttime Verkoopmedewerker(s) (m/v) Voor enkele avonden per week van 17.00 - 21.00 uur. Met name scholieren en studenten worden verzocht te reageren. Wat ga je doen? Je bent samen met collega's verantwoordelijk voor een deel van het assortiment en zorgt voor verkoop en advies aan klanten. Je bewaakt de voorraad, bestelt bij waar nodig en zorgt voor een perfecte presentatie. Wat moet je kunnen? Je bent in staat deskundig advies te geven. Je bent een verkooptalent en hebt affiniteit met ons assortiment. Je bent een 'doener', energiek en werkt graag met mensen. Bij voorkeur heb je een middelbare commerciële of technische opleiding Parttime Kassamedewerker(s) (m/v) Voor zaterdag van 9.00 - 17.00 uur. Wat ga je doen? Je bent bij ons de laatste schakel in het verkoopproces Je scant producten, handelt de betaling af en zorgt voor een prettige service Wat moet je kunnen? Je bent het visitekaartje van GAMMA, dat wil zeggen klant gericht, snel en secuur. Je hebt een goede algemene ontwikkeling. Goedhart Bouwmarkt B.V. is werkzaam in de doe-het-zeii- branche. De onderneming maakt deel uit van de franchise-organisa tie Intergamma en exploiteert 12 GAMMA-bouwmarkten GAMMA is met in totaal 136 bouwmarkten de absolute marktleider in de doe-het-zelfbranche. Wij maken onze leidende positie dagelijks waar met de des kundigheid van het perso neel, het optimale logistieke proces en natuurlijk ons I uitgekiende assortiment j Wij bieden je een uitdagende functie binnen een teamgerichte organisatie Natuurlijk bieden we je een gepaste opleiding om je te ontwikkelen. Belangstelling? Je kunt je reactie binnen 10 dagen richten aan Gamma Leiden, Flevoweg 1. 2318 BZ Leiden, ta v. de heer FA. Mulder het Onze opdrachtgever, Gasservice Kenriemerland b.v. te Heemskerk, is gespecialiseerd beheren en onderhouden van zowel huishoudelijke als industriële gastoestellen. De organï satie is een sterk regionaal geörienteerd servicebedrijf waarbij ruim 70 gas-, energie- en installatiebedrijven zijn aangesloten. Samen met Gaswacht Meerlanden en Installease maakt zij deel uit van de Gasservice Organisatie. De ruim 70 ervaren en uiterst gemoti veerde medewerkers zorgen voor een optimale servicegraad door middel van een hoge kwaliteitszorg, efficiënte werkvoorbereiding en een up-to-date administratieve verwerking. Een optimaal resultaat is daardoor verzekerd! Ter versterking van de organisatie zijn wij, namens onze opdrachtgever, op zoek naar een m/v: gasservice kennemerlandl en zaanstreek werving en selectie scilesmcincigement Postbus 140 5260 AC Vught (073) 65 65 755 die op termijn kan doorgroeien naar directienii Een uitdagende functie! Als commercieel manager maakt u deel uit van het managementteam. U bent direct verantwoordelijk het commerciële beleid van Gasservice Kennemerland en indirect voor dat van Gaswacht Meerlandem Installease. U volgt de marktontwikkelingen en voorziet de organisatie van nieuwe impulsen op hetgdl van management, marketing, acquisitie en relatiebeheer. U draagt zorg voor het formuleren en behale| van persoonlijke en bedrijfstargets. Bovendien bent u omzet- en margeverantwoordelijk. U rapportee rechtstreeks aan de directie. Met uw visie, kennis van de markt, uitstraling en coachende instelling zor ervoor dat Gasservice Kennemerland succesvol blijft. Wie zoekt Gasservice Kennemerland? Een scherpe, zakelijke manager met sterke commerciële drive en gevoel voor techniek. Cruciaal daarbi goede sociale en communicatieve vaardigheden en wilskracht. Een uitstekende relatiebouwer die bes< over een resultaatgerichte instelling en overtuigingskracht. U heeft naast managementervaring, bij vo< commerciële ervaring. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 40 jaar. Uw werk- en denkvermogen ligt minirr op HBO-niveau. Affiniteit met de installatiesector is evenals bekendheid met automatisering een pré. Uw sterke persoonlijkheid en ondernemerschap zijn minstens zo belangrijk. Spreekt deze functie u aan? En zoekt u een veelzijdige, zelfstandige functie binnen een toonaangevende organisatie in een dyna markt waar volop ruimte is voor innovatieve ontwikkelingen? Reageer dan binnen 10 dagen. Stuur uw voorzien van C.V. naar nevenstaand adres, t.a.v. de heer P. Paardekooper, o.v.v. referentienummer G

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30