Personeel Personeel Personeel Personeel Personee A' CAR U kunt rekenen op Detaccount PD'ers, MBA ersen MEAO e kunnen op een auto rekenen Detaccov] Sales Consultants (m/v) BANEKE /GRAFFNER TALENTEN BEEK CONTAINER CLEANING ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER ZATERDAG 13 FEBRUARI 1999 innoflex Een van de werkmaatschappijen van de Innovam Groep is Innoflex. Innoflex biedt een fullservice pakket personeelsdiensten aan, die inhaken op de flexibele behoefte bij de ondernemers in de mobiliteitsbranche. Ondergebracht in een branche-eigen organi satie zullen leerlingen, werknemers en werk zoekenden worden gedetacheerd bij (erkende) bedrijven, wervings- en selectieopdrachten worden uitgevoerd, en in-house service en ondersteuning bij out- en replacement- procedures worden geboden. Wij zijn op zoek naar enthousiaste voor onze praktijkcentra in Zwolle, Zaandam, Dordrecht, Voorschoten, Nijmegen en Best. De Innovam Groep is het kennisbedrijf van en voor de mobiliteitsbranche. De groep bestaat uit vier gespecialiseerde werkmaatschappijen en een holding, en telt circa 350 medewerkers. De Innovam Groep verzorgt - via haar werk maatschappijen - een groot aantal trainingen en opleidingen op het gebied van techniek, sales en management, geeft bedrijfsadviezen, detacheert medewerkers en bemiddelt bij arbeidsmarktplaatsing. Dit alles met als doelstelling het kwalitatief en kwantitatief op peil houden van de vakbekwaamheid van ondernemers, managers en werknemers in de branche. Het hoofdkantoor is gevestigd in Nieuwegein. Daarnaast beschikt de Innovam Groep over een netwerk van regionale centra en steunpunten, verspreid over Nederland. inno am De functie: U helpt ondernemers in de branche bij het nemen van beslissingen over personele zaken. U kunt daarbij een breed arsenaal aan tools aanbieden, zowel op het gebied van perso neelsdiensten als op het gebied van trainingen. U houdt zich goed op de hoogte van ontwikkelingen in de markt en klanten behoeften, en u creëert en onderhoudt een netwerk van klanten in uw regio. Functie-eisen: Naast een relevante opleiding op minimaal MBO- niveau heeft u werkervaring in een commerciële functie. U bent een ondernemende, initiatiefrijke, flexibele, klantgerichte en stress bestendige persoonlijkheid. U bent niet alleen goed in sales, maar beschikt ook over de nodige adviesvaardigheden. Affiniteit met de mobiliteitsbranche en bij voorkeur ook ervaring met de flex-branche is onmisbaar. Daarnaast brengt u een forse dosis enthousiasme mee. Ons aanbod: Wij bieden u een zelfstandige, verantwoordelijke en veelzijdige baan met ruimte voor eigen inbreng en ideeën, binnen een dynamische organisatie die de blik op de toekomst heeft gericht. U kunt rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, ruime opleidingsmogelijkheden en een uitstekende werksfeer. Uw reactie: Bent u geïnteresseerd, stuur dan uw reactie met c.v. binnen twee weken naar de Innovam Groep, t.a.v. mevrouw W.M. Kruithof, personeelsadviseur, Postbus 2360, 3430 DV Nieuwegein. Detaccount stelt op detacheringsbasis medewerkers ter beschikking die met verstand van zaken administratieve en boekhoudkundige werkzaamheden verrichten. Deze medewerkers zijn in vaste dienst en worden voortdurend verder opgeleid en begeleid om steeds maximaal inzetbaar te zijn en kwalitatief uitstekend werk te leveren. De nieuwe onderneming kan altijd terugvallen op de oprichter Luba Intermediair, onderdeel van de Luba Groep. Deze snelgroeiende uitzend- en detacheringsorganisatie behoort tot de grootste en meest toonaangevende organisaties in flexibele arbeid in Nederland. Stel. je bent een ervaren administrateur die van baan wilt veranderen. Dan reken je natuurlijk op goede arbeidsvoorwaarden, een uitdagende functiei afwisselende werkomgeving. Dat kunnen wij ons goed voorstellen. Daarom geven wij van Detaccount graag gehoor aan zulke eisen. Maar bij onsl ook nog op iets extra's rekenen. En wel op een auto van de zaak. Reken maar, dat je daar, naast je nieuwe baan, een hoop plezier aan beleeft. Heb geen rijbewijs? Geen probleem, want je kunt in dat geval rekenen op financiële hulp van Detaccount. Wat ga je doen? Detaccount is een werkmaatschappij van Luba Intermediair B.V. Wij zijn gespecialiseerd in detachering en administratieve dienstverlening van finj functies. Als administrateur in vaste dienst bij Detaccount word je gedetacheerd naar steeds verschillende opdrachtgevers. Zo krijg je te maken n bekende taken in de administratieve dienstverlening. De administratie van de inkoop, facturering, of crediteuren/debiteuren. Of het verzorgen vani riaalboekingen, afschrijvingen en voorbereidende belastingwerkzaamheden voor onze opdrachtgevers. Kortom, alle facetten van het financieel admj tieve vak komen op je weg. In een steeds andere werkomgeving. Je kunt je dus breed ontwikkelen. Waarbij je natuurlijk op de nodige professionele steuning onzerzijds kunt rekenen. Wie zoeken wij? Wij praten graag met enthousiaste kandidaten die een financieel administratieve achtergrond op PD, MBA of MEAO nive; brengen. Heb je al vele jaren ervaring in verschillende financiële functies, maar ben je er nooit toe gekomen om je kennis kun je vanzelfsprekend ook reageren. Kennis van meerdere, bekende financieel admi- :bben en enige ervaring e zetten in een diplomi nistratieve en boekhoudpakketten i: 1 pre. i Solliciteer voor 1 maart. Geïnteresseerd in het werken in een steeds veranderende werkomgeving? Stuur dan je sollicitatiebrief met motivatie en uitgebreide CV (waaruit duidelijk je financieel administratieve ervaring blijkt) voor 1 maart naar: Detaccount. t.a.v. de heer D.B. van Woudenberg, Orfeoschouw (38-)48. 2726 JG Zoetermeer onder vermelding i DctlOl. Wil jee n. bel dan gerust (079) 330 19 70. Detaccount. Voor de juiste financiële oplos, j SCHADESERVICE CARe Schodeservice SASSENHEIM deel uitmakend van een keten van gerenommeerde schadebedrijven zoekt voor ons modern bedrijf 1e Autoschadehersteller tevens zoeken wij een Ervaren voorbewerker/ Autospuiter voor beiae functies geldt: Enige jaren ervaring vereist. Moet zelfstandig kunnen werken. Tevens zoeken wij een enthousiaste Autowasser Heeft u in bovengenoemde functies interesse dan kunt u telefonisch of schriftelijk reageren. Care Schadeservice Sassenheim, t.a.v. de heer J. A. de Mooy A. Philipsweg 11, 2171 KX Sassenheim Tel. 0252-216750. Baneke/Graffner, verzekeringsmakelaars en pensioenadviseurs, bemiddelt voor bedrijven en particulieren Ons bedrijf behoort tot de 10 grootste verzekeringsmakelaars in Nederland en is in bepaalde segmenten marktleider Op ons kantoor, gevestigd in Amsterdam-Buitenveldert. werken ca I40 mensen Vanwege de bijzondere ontwikkelingen en grote groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar m/v Wilt u uw talenten verder ontwikkelen en gebruiken om onze marktpositie te versterken dan nodigen wij u graag uit om te reageren Wi| zoeken talenten voor de volgende functies Administratief medewerker met groeimogelijkheden; (aankomend) Accountmanager binnendienst (aankomend) Schadebehandelaar Heeft u een MBO of HBO denk- en werkniveau; ambities om onze klanten te helpen met risico's, schaden en verzekeringen. de bereidheid om te studeren of al relevante studies Stuur dan uw brief met curriculum vitae aan de directie van Baneke/Graffner Postbus 74094 1070 BB Amsterdam Wilt u eerst nadere informatie of weten hoe leuk werken bij ons kan zijn. aarzel dan niet en neem contact op met de heer M N. Tromp, telefoon 020-30I 86 54 (werk) of 023-533 92 41 (privé) Beek Container Cleaning is een landelijk opererend bedrijf dat zich volledig toelegt op het reinigen van alle soorten boven- en ondergrondse afvalinzamelingssystemen op milieuvriendelijke wijze in opdracht van gemeentelijke overheden, bedrijven en instellingen. Voor ons bedrijf zoeken wij op korte termijn een Vereisten voor deze functie zijn: - Leeftijd tot ca. 30 jaar - Ambitie, accuratesse en zelfstandigheid - Goede communicatieve vaardigheden (o.a. telefonisch) - Ervaring met computertoepassingen Uw sollicitatie kunt U schriftelijk richten aan: BEEK CONTAINER CLEANING - Flevoweg 10 2318 BZ LEIDEN t.a. v. de heer R Zonderop Ing. A. T. Brands konstruktief adviseur KONSTRUKTEUR (TEKENAAR) M/V Wij bieden: - Een prettige werksfeer - Grote mate van zelfstandigheid binnen de funktie. - Gevarieerd werkaanbod - Salaris afhankelijk van ervaring. Wij vragen: - opleiding op HBO-nivo (konstrukties). - zelfstandig kunneri werken - net handschrift. - flexibele instelling. - bij voorkeur enige ervaring binnen vakgebied. Een part-time dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Inlichtingen bij Dhr. Brands: tel. 0252-687003 0252-418919 Schriftelijke (handgeschreven) reacties naar: Ing. A. T. Brands Westerdreef 5 2152 CS Nieuw-Vennep De nieuwe collega m/v die alles in goede banen leidt, kan instappen. Werken in één van vestigingen van Kamsteeg is fantastisch. Want Kamsteeg is eentc l aangevend bedrijf voor Volkswagen en Audi met een bijzonder succesvolle en ookv; medewerkers plezierige visie. Vraag dat maar eens aan een van de ongeveer 200 n werkers in een van de vestigingen in Alphen a/d Rijn, Katwijk, Leiderdorp en Voorscho: f Om alles in goede banen te leiden is Kamsteeg continue op zoek naar gemotiveerde kundige mensen. Ook Cees Griffioen, financieel directeur, die op zoek is naar een AUTO'ROUTENEUR Wat een auto'routeneur is, legt hij zelf uit: "Bij Kamsteeg worden per jaar ongeveer2i nieuwe en 1000 gebruikte auto's verkocht. Dat zijn er dus 70 per week of wel ongev 11 per dag. Dat is allemaal niet zo erg, eigenlijk heel mooi, want het verkopen van au: is natuurlijk één van de belangrijkste activiteiten van Kamsteeg; maar al deze auto's ten ook worden ingekocht en er moeten veel administratieve handelingen worden uitgevoerd. Als je je realiseert, dat er meer dan 100 verschillende types zijn, die allerr leverbaar zijn in meer dan 10 kleuren en verschillende interieuruitvoeringen, dan is I 0 maximale aantal fouten, dat op één dag kan worden gemaakt, ongeveer 77.000. En willen we niet bij Kamsteeg, want wij hebben met elkaar afgesproken, dat wij o' afspraken met onze klanten nakomen, èn op tijd." Zo typeert Cees Griffioen de co j plexiteit van de verkoopadministratie. Omdat de medewerker, die op dit moment v antwoordelijk is voor deze 'omvangrijke' taak op korte termijn gaat doorgroeien in organisatie, zoekt Kamsteeg een auto'routeneur die elke dag vele mogelijke missers or mineert. Voor deze boeiende en verantwoordelijke functie zoeken wij iemand, diet commerciële middelbare beroepsopleiding heeft afgerond en inmiddels heeft ervs )ri wat werken is: je bent dus ongeveer 25 jaar. Je bent geïnteresseerd in het autovak, sup J stressbestendig en een ongelooflijk 'Pietje Precies'. Verder houd je van mensen, jeu la ze te overtuigen en te motiveren en je kunt ze aansturen. Tenslotte ben je leergierig bereid om je zelf verder te ontwikkelen. Als je er voor voelt om je carrière voort te zetten bij Kamsteeg èn je ziet jezelf welf weekendje in zo'n nieuwe Beetle rijden, bel dan voor een sollicitatieformulier naar deh "j A. Vlaardingerbroek van de afdeling personeelszaken: (071) 5 794 776. Je kunt herrif meteen een sollicitatiebrief met C.V. sturen: Kamsteeg Auto Plaza, Postbus 236, 2250 Voorschoten Het enige waar je spijt van zult hebben is dat je niet i eerder bij Kamsteeg werkte.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28