Personeel Personeel Personeel Personeel Personei teamleider m/v NEDERLAND PLOEGEN TIMMERLIEDEN brief- INGERSOLL RAND Post ZATERDAG 13 FEBRUARI 1999 Diaconessenhuis Leiden "SI huis Leiden is modern, professio neel en financieel gejond regionaal zieken huis, met i 300 bedden en Ongeveer jriedewerkers, faef een zestigtal medisch specialisten. Vrij wel allëj$>ecialis- men zijn vëftegen woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de polikliniek en zijn er ongeveer 13.500 opnamen. Nieuwbouw van Ons verpleegkundig team chirurgie/orthopedie is op zoek naar een In de kliniek wordt veel aandacht besteed aan de kwaliteit van zorg en dienstverlening. Belangrijke thema's voor de komende jaren zijn: functiedifferentiatie, transmurale zorg en systematisch verpleegkundig handelen. Het team chirur- jie/orthopedie zoekt een teamleider die er zin in heeft op inspirerende wijze het team te coachen, de patiëntenzorg te coördineren en de afdeling verder te ontwikkelen samen met medewerkers en collega-leidinggevenden. Wat wij bieden: Een dynamische werkomgeving met interessante projecten, bijvoorbeeld op het gebied van patiëntenvoorlichting en transmurale zorg. Het ziekenhuis kenmerkt zich door korte lijnen en een persoonlijke benadering. Wat wij vragen: U beschikt over een diploma verpleeg kundige of HBO-V en u heeft minimaal twee jaar gewerkt als verpleegkundige, met recente ervaring op het gebied van chirurgie/orthopedie. U heeft een managementopleiding gevolgd of bent hiermee bezig. U beschikt over leidinggevende/ coachende vaardigheden en contactuele eigenschappen. idsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in functiegroep 50. Een 32-urige werkweek is mogelijk. Daarnaast zijn er mogelijkheden voor kinder opvang, gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten. Andere kortingsmogelijkheden zijn in ontwikkeling. Inlichtingen: Informatie wordt graag verstrekt door de heer J.L. van Deutekom, etagehoofd, telefoon 071 - 517 85 62 of 071 - 517 81 78 pieper 21103. Sollicitaties: Indien u wilt reageren op deze vacature, kunt u uw brief onder vermelding van vacaturenummer 309, binnen 2 weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F. Trouw, P&O-functionaris, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden RE6IEBOUW Regiebouw Nederland houdt zich bezig met uitvoeren van timmerwerken. Al onze werknemers zijn in vaste dienst onder het SFB. Vanuit een aantal vestigingen in het land plaatsen wij ploegen timmerlieden op nieuwbouw en renovatie projecten. Als gevolg van de kwaliteit van ons huidig personeel weten opdrachtgevers ons steeds beter te vinden en moeten wij ze steeds vaker teleurstellen. Om onze opdrachtgevers nog beter te kunnen helpen zoeken wij nog een aantal goede Heeft u kwaliteit en bent u bereid u voor ons in te zetten, dan stellen wij daar een goed salaris tegenover. Belt u met Jaap Ouwehand; telefoonnummer 071-4081144. REGIEBOUW, GOED VOOR VAKLIEDEN. Bij de stafafdeling Informatievoorziening en Automatisering kan wegens vertrek van een collega worden geplaatst een systeembeheerder/netwerkbeheerder m/v voor 32 tot 36 uur per week. Algemene informatie: De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren (Grondgebied, Inwoners en Faciliteiten) en drie stafafdelingen (Personeel Organisatie. Informatievoor ziening Automatisering en Brandweer). De stafafdeling I. A bestaat naast deze vacature uit een coördinator Informa tisering en Automatisering en een parttime systeembeheerder. Taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden van onze 90 medewerk(st)ers (full- en parttime) zijn*zo verdeeld, dat zij in staat zijn vanuit een integrale aan pak een klantgericht kwaliteitsproduct te leveren en een slagvaardige organisa tie te vormen. Functie-informatie: Het in samenwerking met de collega systeembeheerder: - beheren van een Novell pc netwerk: - beheren van de IBM AS/400, eventueel na opleiding; - het analyseren en verhelpen van storingen; - implementeren en testen van nieuwe applicatietoepassingen en hardware; - het ondersteunen van gebruikers van zowel het Novell netwerk als de AS/400; - het nemen van maatregelen ter beveiliging van apparatuur, programmatuur en bestanden; - het leveren van een actieve bijdrage aan de ontwikkeling van plannen voor informatievoorziening en automatisering. Functie-eisen: - een relevante opleiding op minimaal MBO-niveau: - kennis van en ervaring met DOS en Windows 3.x en 95; - kennis van en ervaring met (het werken met) netwerken; - bij voorkeur kennis van en ervaring met een Novell-netwerk; - technisch inzicht; - goede communicatieve vaardigheden en een flexibele instelling; - in staat om zowel zelfstandig te werken als in teamverband; - nauwkeurige werkinstelling. Salariëring Salaris afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleidingsniveau tot maximaal f 4.620.- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (salarisschaal 7). Te zijner tijd zal deze functie opnieuw worden gewaardeerd. Overige informatie: Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Ook kandidaten uit de doelgroep W.A G.W. (Wet arbeid gehandicapte werknemers) en minderheden genoemd in de WET SAMEN worden uitgenodigd te solliciteren. De functie kan in deeltijd worden vervuld, mits dat organisatorisch is in te passen. Bij voldoende plaatsingsmogelijkheid kan gebruik worden gemaakt van kinder opvang. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij mevrouw P.G.H.M. van de Borne, coördinator I. A.. dan wel bij haar afwezigheid bij mevrouw R.J. van Cappellen, systeembeheerder, tel. (0252) 34 37 51/34 37 52. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie zien wij uw sollicitatie met belang stelling binnen 14 dagen tegemoet. U kunt deze richten aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout, onder vermelding van vacaturenummer 99.02 in de linkerbovenhoek van de enveloppe en Wij zoeken een Planner voor de afdeling Customer Service De functie: In deze functie zal je in eerste instantie bezig houden met het plannen van de shopfloor- en service engineers. Hierbij komen echter een groot aantal belangrijke neventaken. Dit zijn onder andere het klantgericht inspelen op de vragen en opmerkingen van klanten. Het efficiënt, effectief en kostenbewust inzetten van de shopfloor- en service engineers. Het organiseren van onderdelen-leveringen, en zoveel meer. Kortom een organisatorisch duizendpoot. Wie zoeken wij: - Kennis en/of ervaring MBO+ niveau - Kennis en/of ervaring op logistiek gebied. - Klantgericht kunnen denken en handelen. - Organisatietalent. - Stressbestendig. - Een zeer creatieve inzet. - Bereid tot het volgen van trainingen en opleidingen. - Kunnen werken in zowel teamverband als zelfstandig. - Geen "9 tot 5" mentaliteit. Als je jezelf ziet als een service specialist op het gebied van compressorregelingen, stuur dan uw sollicitatiebrief binnen een week naar: IngersoU-Rand werkt sinds 1977 vanuit Zoeterwoude aan een groeiend marktaandeel op de Nederlandse persluchtmarkt. Als onderdeel van de Amerikaanse Multinational met een jaaromzet van ca. 8 miljard dollar en 57.0(H) medewerkers voert Ingersoll-Rand een beleid om „The supplier of choice'1 te zijn. Kwaliteit van producten en organisatie vinden wij vanzelfsprekend, wat zich onder meer uit in het NEN-EN ISO-9002 certificaat en goed gemotiveerd personeel Ingersoll-Rand Nederland T.a.v. Mw. P. Demarteau Postbus 33, 2380 AA Zoeterwoude HET ZIT 'M NATUURLIJK NIET ALLEEN IN DE LUCHT INGERSOLL RAND AIR COMPRESSORS t DLANKESTIJK K R 0 J E C T EI f L EI i I I I I I I II U Post Blankestijn Projecten is een toonaangevend bureau op het gebied van flexwerk. Gespecialiseerd in detachering voor functies op het gebied van produktie, admi nistratie en techniek. Binnen onze resultaat gerichte visie bestaat uitsluitend ruimte voor medewerkers die affiniteit vertonen met alles wat zij doen en ondernemen. Die motivatie weten wij te stimuleren door onze werkgeversfunctie op maatschappelijk betrokken wijze in te vullen. Voor onze opdrachtgever in Aalsmeer zoeken wij een Medewerker IT m/v Wij zoeken een veelzijdige medewerker die mee voorop wil lopen in de ontwikkeling van electronic commerce toepassingen. Je vindt het een uitdaging om je de nieuwste technologieën en produkten eigen te maken. Als medewerker IT ben je verantwoordelijk voor het beheer van dc EVA-systemen, met name een internet bestelapplicatie voor bloemisten. Daarnaast ben je op vele fronten inzetbaar, bijvoorbeeld bij de ontwikkeling van nieuwe E-commerce systemen en onderzoek naar de toepasbaarheid van nieuwe internet)technologieën. De functie: coördinatie van het beheer van de EVA-systemen; meewerken in ontwikkel- en onderzoekstrajecten. Wij vragen: HBO denk- en werkniveau; goede communicatieve eigen schappen; kennis van en ervaring met Windows NT en internettcchnologie (met name Microsoft produkten); ruime ervaring met systeem ontwikkeling hij voorkeur in een E-commerce omgeving Wij bieden: een florissante carrière; een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Gaarne uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken richten aan: P B Automatiseringsdiensten, Tolweg 26, 3851 SK ERMELO, Tel. nr.: 0341 - 563998. Fax nr0341 - 553859. Betonmortelbedrijven Cementbouw is één van de grootste betonmortelfabrikanten in Nederland. Wij produceren betonmortel welke wordt verwerkt in bouwwerken van zeer uiteenlopende aard. Ons hoofdkantoor is gevestigd te Cruquius (bij Haarlem). Onze organisatie telt circa 130 medewerkers welke actief zijn bij onze 12 vestigingen. Vanwege toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar een transportplanner/transportleider (m/v) Onze logistieke activiteiten worden uitgevoerd door onze centrale afdeling Transportplanning welke zich bevindt in ons hoofdkantoor te Cruquius. U maakt, samen met uw collega's, afspraken met onze afnemers betreffende het leveren van de juiste betonmortel op het juiste moment. Bovendien draagt u zorg voor het doen uitvoeren van de produktie en de aflevering van deze betonmortel. Wij maken hiertoe gebruik van een geautomatiseerd systeem en beschikken hiertoe over circa 60 truckmixers. Uw taken bestaan onder andere uit: het adviseren van onze afnemers het onderhouden van contacten met onze afnemers het in teamverband maken en uitvoeren van produktie- en transportplanningen het aansturen van onze medewerkers werkzaam bij onze vestigingen en van onze truckmixerchauffeurs het verrichten van administratieve werkzaamheden Om optimaal te kunnen functioneren voldoet u aan onderstaande kwalificaties: u beschikt over een flexibele instelling u bent representatief en beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden u beschikt over leidinggevende vaardigheden u heeft logistieke ervaring en affiniteit met de bouw is een pre u bent in staat te denken en te werken op MBO of MEAO niveau u bent in bezit van het diploma Betontechnoloog BV (voorheen CB1) of bent bereid deze opleiding te volgen u bent bekend met Microsoft applicaties u bent in bezit van rijbewijs B Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. T.a.v. de directie Postbus 414 2100 AK Heemstede INSTALLATIES BV puui I 11—11 1 ONDERHOUDSDIENSTENK Wij zijn actief op het gebied van klimaatbeheersings-, sanitaire, kot industriële installaties in de Randstad/Bollenstreek. Korte communicatielijnen, eigen verantwoordelijkheid en persoonlik initiatief zijn sleutelbegrippen binnen ons bedrijf. Het dienstenpakk(, omvat het hele traject van ontwerp, uitvoering, service en onderhol Door uitbreiding van de activiteiten kunnen wij op korte termijn plat PROJECTLEIDER BURGERKLANTENWERK De functie: Uw werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit hl zelfstandig opnemen en begeleiden van voornamelijk^ kleinschalig c.v., I.b. en sanitair werk. Dit in nauwe samenwerking met de uitvoerende montagemedewerj Opleiding: Bij voorkeur M.T.S. werktuigbouw aangevuld met hetfo diploma M.I.T. W1-W2 of daarmee vergelijkbare praktijkervaring. Leeftijd: 25-40 jaar. C.V. MONTEUR BURGERKLANTENWERK De functie: De juiste kandidaat dient een allround vakman te zijn.il voorkeur in het bezit van de vereiste vakdiploma's of daarmee gelijk te stellen werkervaring. Uw werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uithj verrichten van kleinschalig c.v.-installatiewerk in dem brede zin. Hiertoe wordt u een speciaal voor dit doel |r ingerichte montageauto ter beschikking gesteld. Opleiding: Minimaal vakdiploma c.v. monteur van S.O.I./Intechniflj Leeftijd: 20-40 jaar. LEIDINGGEVEND MONTEUR De functie: De functie is gericht op het coördineren van alle aspec de practische aanleg of montage van installaties e.d.V behoren leidinggevende en commerciële eigenschap! vanzelfsprekend tot uw bagage. Afhankelijk van de projectomvang zal u aan ca. 4-10 montagemedewerkers leiding geven. Opleiding: Minimaal vakdiploma c.v. monteur van S.O.I./Intechnif Leeftijd: 30-45 jaar. SANITAIRMONTEUR/LOODGIETER De functie: Uw werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uithj zelfstandig monteren van sanitaire installaties in de utiliteitsbouw en/of industrie. Aanvullende scholing v lood-/zinkwerk wordt door het bedrijf vergoed. Opleiding: Sanitairmonteur Gawalo/S.O.I. Leeftijd: 20-40 jaar. LEERLING INSTALLATIEMONTEURS De functie: Het verlenen van assistentie bij het monteren en onderhouden van werktuigbouwkundige installaties. De functie is voornamelijk gericht op centrale verwarrr en/of sanitaire installaties. Opleiding: Bij voorkeur L.T.S. installatietechniek of daarmee gelijk stellen opleiding. Leeftijd: 16-25 jaar. Wat heeft Putman te bieden De kern van onze filosofie is; de kracht van het succes van onze onderneming wordt bepaald door de kwaliteit en inzet van onze medewerkers. Wij voeren een beleid dat gericht is op het optimaal k e functioneren van onze mensen in hun werkomgeving. Zaken als opleidingen en goede secundaire voorzieningen maken onderdeel dit beleid. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Putman Installaties B.V. T.a.v. de heer P. C. C. van Schie Voorstraat 153 2201 HT Noordwijk Jjangeveld &Sigtermans is een middelgrote accountants-organisatie met vestigingen in Alphen aan den Rijn en Boskoop, al meer dan tg II werkzaam voor een gevarieerd cliëntenbestand in het Midden- en Kleinbedrijf. Meteenj 1 enthousiast team van 35 personen worden werkzaamheden verricht op financieel en fiscm Seivice en persoonlijke dienstverlening staan daarbij voorop. g Profiel De relatiebeheerder is servicegevoelig en cliëntgericht. Hij verstaat de ondernemer, is zelfstandig, flexibel en mensgericht. Hij beschikt over goede mondei jj schriftelijke uitdrukkingsvaardighederu. Opleiding: Spd, heao-be/Accountancy De werkzaamheden richten zich óp het (laten) uitvoeren van samenstel en/of controle opdrachten en het samenstellen van aangiften. De relatiebeheerder legt verantwoording af aan de sr-relatiebeheerder of vennes Hij is mede budgetverantwoordelijk en aanpreekpunt voor de cliënf. {.Als bovenstaande functie u aanspreekt verzoeken wij u te reageren. Uw schriftelijke reactie (lief t handgeschreven) kunt u binnen twee weken Huren naar ons kantoor t.a.u de heer hf.G. Sigtermans ra. LANGEVELD d) ACCOUNTANTS- BELASTING ADVIilf Herenweg 113, Postbus 211 2400 CD Alphen aan denRj T 0172-44 2425

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26