Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Bezoek onze Internet vacaturebank! Office assistent(e) m/v www.haarlemsdagblad.nl www.leidschdagblad.n 0 Kamerbeek -Jl X Crab Verhoeven i Service monteur Leerling CV-Monteur ZATERDAG 13 FEBRUARI 1999 KamerbeekNieboer maakt deel uit van de KamerbeekGroep die zich bezig houdt met financiële dienstverlening in de breedste zin des woords op het gebied van Pensioenen, Verzekeringen en Vastgoed. In het totaai staan landelijk bijna 700 vakbekwame medewerkers vanuit een 30-tal regiokantoren klaar voor een perfect advies vanuit een persoonlijke benadering, waarbij het uiteindelijke resultaat voorop staat. Onze dienstverlening heeft betrekking op een grote verscheidenheid aan werkgebieden: Vastgoedmanagement Makelaardij Wonen, Hypotheken, Makelaardij Bedrijfshuisvesting, Makelaardij Winkels, Vermogensadvies Éi Beleggingsmakelaardij, (Institutio nele) Taxaties en Consultancy. Elke afdeling staat voor een gerichte specialisatie. Daarnaast levert de synergie tussen de disciplines meerwaarde aan onze advisering. Veelzijdigheid en maatwerk, daar draait het om bij vastgoed. Kortom, wij beschikken over de juiste power en de ideale combinatie aan krachten om voor onze relaties veelzijdige adviezen met kwaliteit en evenwichtigheid te verzorgen. Om over de juiste 'power' te kunnen blijven beschikken zijn wij ter verster king van onze divisie Bedrijfshuisvesting op korte termijn op zoek naar een De kandidaat waarnaar wij voor onze vestiging in Leiden op zoek zijn dient te beschikken over goede contactuele eigenschappen, alsmede een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid, aangevuld met een gezonde dosis klantgerichtheid. Daarnaast dient de kan didaat zelfstandig te kunnen werken, maar ook goed te kunnen participeren in een team van makelaars, assistenten en secretaresses. Voorts dient de kandidaat de SVM-opleiding voor een belangrijk deel te hebben afgerond Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij de heer Barnhoorn onder telefoonnummer (071) 514 50 00. Uiteraard worden zowel mannen als vrouwen uitgenodigd te reageren op bovenstaande functie. KamerbeekNieboer stelt hoge eisen, maar daar staan dan ook uitstekende arbeidsvoorwaarden tegenover. Vanzelfsprekend zijn deze arbeids voorwaarden in overeenstemming met het belang van de functie. Indien u belangstelling heeft voor bovenver melde functie verzoeken wij u vriendelijk uw sollicitatiebrief, voorzien van curriculum vitae en recente pasfoto binnen 14 dagen te zenden KamerbeekNieboer, ter attentie van de heer M. van Faassen, Postbus 87803 2508 DE Den Haag. NIEBOER Wij als leverancier van interne transportmiddelen, zoals elektro-hydraulische schaarhef- tafels, zelfkiepende afvalcontainers, handpallettrucks en magazijnwagens zoeken ter uitbreiding van ons secretariaat c.q. administratie een enthousiaste, representatieve full-time met een servicegerichte en commerciële instelling. Functie-omschrijving: •Aannemen van telefoon •Verwerken van correspondentie en offertes Goederenontvangsten en factureren •Verzorgen van documentatie Post-verwerken en archiveren S"> ifrÊT""- -- r Functie-eisen: Goede beheersing van de Duitse taal in woord en schrift en kennis van de Engelse taal Enige computer-ervaring en kennis van Windows, Office'97 en WP5.I Leeftijd tot 24 jaar Werkje nauwkeurig, met een goed administratief gevoel en wil je graag werken in een klein teamverband dan ben jij de aangewezen persoon die wij zoeken. Graag zien wij jouw sollicitatiebrief tegemoet. Marco Intern Transport B.V. T.a.v. dhr. E.G.J. Gerritsen A. van Leeuwenhoekweg 15 Postbus 209,2400 AE Alphen aan den Rijn Telefoon 0172- 49331 I Jjangmld &$igtermans is een middelgote accountants-organisatie met vestigingen in Alphen aan den Rijn en Boskoop, al meer dan vijftig jaar werkzaam voor een gevarieerd cliëntenbestand in het Midden- en Kleinbedrijf. CMet een jongen enthousiaft team van 35 personen worden werkzaamheden verricht op financieel en fiscaal gebied. Service en persoonlijke dienstverlening staan daarbij voorop. Voor de vestiging LAlphen aan den Rijn zoeken wij een Trofieh De beginnend junior belastingadviseur is zelfstandig in het uitvoeren van de opgedragen taken, flexibel, mensgericht en beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Hij is relatiegericht, efficiënt en creatief. Opleiding: heao-bl, fb, Universiteit fj/fe of studerend hiervoor Werkzaamheden: De beginnend junior belastingadviseur legt verantwoording af aan de senior belastingadviseur. De werkzaamheden richten zich voornamelijk op ondersteunende werkzaamheden in de belastingadvisering en het zelfstandig opstellén van belastingaangiften. Hij is hoofdzakelijk uitvoerend bezig. De functie moet worden gezien als een startfunctie,.. iMls bovenstaande functie u aanspreekt verzoeken wij u te reageren. Uw schriftelijke reactie (liefst handgeschreven) kunt u binnen twee weken sluren naar ons kantoor t.a.v de heer bf.G. Sigtermans ra. LANGEVELD Sigtermans •BELASTINGADVISEURS Herenweg 113, Postbus 2150, 2400 CD Alphen aan den Rijn T 0172-44 24 25 Tandheelkundige Praktijk Van de Ven c.s. UJij zijn op zoek noar een: Tondartsassistente M/V (32 uur) Die noost het assisteren aan de stoel, de tandarts, de tondprothetrcus en de overige ossistentes helpt bij het optimaal functioneren van de tandheelkundige praktijk. U beschikt over organisatorische capaciteiten en het kunnen omgaan met de computer strekt tot oonbeveiing. €en opleiding tot tandartsossistente is een pre, moor niet noodzakelijk. Groog uw sollicitatiebrief met c.v. richten aon: Tandheelkundige praktijk Von de Ven c.s. Soturnus 1 2353 LUK LGDGRDORP Tel. 071-541 71 41 fox 071-541 71 85 SCAL verzorgt in de regio voor huisartsen, verloskundigen, bedrijven etc. een pakket aan voorzieningen. Wij noemen laboratoriumbepalingen, e.c.g. analyse, echografie, diabeteszorg, histologie, cervixcytologie etc. Voor onze organisatie zoeken wij op korte termijn een full time: a. analist(e) b. doktersassistente Wij verwachten van de kandidaten voltooide opleiding voor functie a. MLO/HLO functie b.doktersassistente voldoende ervaring goede kennis van de Nederlandse taal verantwoordelijkheidsgevoel in het bezit van rijbewijs B1 De salariëring is overeenkomstig de CAO voor Ziekenhuiswezen en een ruim pakket sencundaire arbeidsvoorwaarden. Uw handgeschreven sollicitatiebrieven voorzien van een c.v. te richten aan: Stichting Centraal Artsenlaboratorium voor Leiden en Omstreken, t.a.v. Direktie Postbus 16080, 2301 GB Leiden. Crab Verhoeven makelaars o.g. B.V., onderdeel van de CRAB Groep, is een gerenommeerd makelaarskantoor in Leiden en omgeving. Wij zoeken voor onze vestigingen in de Stevenshof en in Leiderdorp een enthousiaste commercieel administratieve: binnendienstmedewerker (M/V) makelaardij o.g. In deze dynamische functie zult u alle voorkomende administratieve werk zaamheden op een makelaarskantoor zelfstandig verrichten. U bent verant woordelijk voor alle voorkomende administratieve werkzaamheden die be trekking hebben op het kopen en verkopen van een huis. De werktijden zijn van 09.00 tot en met 17.30 uur, hier kan niet van worden afgeweken. Functieprofiel: - MAVO/HAVO/MEAO eventueel aangevuld met een secretaresse-opleiding; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - zowel een teamplayer als zelfstandig kunnen werken; - representatief, cliëntgericht, stressbestendig en flexibel; - zeer secuur kunnen werken; - ervaring met windows 95 (word 7.0) Indien de bovengenoemde functie u aanspreekt, richt dan uw sollicitatie met pasfoto binnen 7 dagen aan: CRAB Groep, personeelszaken, T.a.v. de heer A.J.W. Ros, Postbus 2100, 2301 CC Leiden. Voor meer informatie bel: 071-5320099 en vraag naar mevrouw Boehlee. yi makelaars o.g. 03 Stationsweg 2b, Leiden, tel. (071) 5121645 X. Stevensbloem 305, Leiden, tel. (071) 5320099 Karolusgulden 32-38 (Winkelhof), Leiderdorp, tel. (071) 5820888 SANITAIR TEGELS VERWARMING METAAL Sanitair Adviseur Uw profiel lheelt iilïinileil mei wonen en denk! hinnei mee. Ihecfl goede eontactuele en communi oplossingsgericht. Daarnaast bent u een per» instelling. Leeftijd vanaf 22 jaar. Opleiding I lAVO/MBO-niveau Commercieel Medewerker (m/v versturen van offertes en tekeningen - voorbereiden en uitwerken van presentatie - inspringen waar nodig lercicle productinformatie en het uitwerk, 2 allround magazijnmedewerker Inkomende uitgaande goederen Uw functie - het verzorgen en controleren van inkomende en uitgaande goederen - laden en lossen - ver/cndklaar maken van uitgaande goederen - handhaving van orde en netheid Uw profiel Voor deze functies denken wij aan twee teamspelers voor een team van II) magazijnmedewerkers, li bent accuraat en flexibel. I' beschikt overeen middel opleiding met bij voorkeur enige ervaring en levens rijbewijs U. Uw reactie lbent op /.tick naar een professionele organisatie waar initiatief en carrièrckai SJ AKT1X t.a.v. afdeling pers Postbus .404 2300 AK Leiden Voor nadere informatie kunt u u ok bellen: (071)56590 00 Een goede vakman laten wij niet in de kou staan...! Vakkundig, vertrouwd envoorde Dat zijn de woorden die al vele /a/i van toepassing zijn op C DE VRIES C DE VRIES BV verzorgt de installatie en het onderhoudt van o.a. gasbranders en ketelinstallaties. Voor onze afdek industrie-utiliteit-tuinbouw zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Vereisten: MTS elektro Enige ervaring in onderhoudswerk Enige ervaring met gasbranders/ketelinstallaties of bereid intern daarvoor te leren Flexibele instelling (geen 08.00 tot 17.00 baan) Bereid zijn in het meedraaien van storingsdiensten Rijbewijs Aan deze afwisselende baan is voor de juiste man een passende beloning en een bedrijfsauto gekoppeld. Voor zowel bedrijven als particulieren verzorgen wi tevens de aanleg en onderhoud van verwarmingsinstallatie Voor de afdeling utiliteit-burgerwerk zoeken wieen. Vereisten LTS installatietechniek Bereid tot het volgen van verdere opleidingen Motivatie Leeftijd: 16-18 jaar Je krijgt een vaste teamgenoot die je verder van praktisch! ervaring zal voorzien. Aan deze afwisselende baan is voor de juiste man een passende beloning gekoppeld. Je interesse gewekt? Schrijf ons een sollicitatiebrief of bel direct met Henk de Vries, telefoon (071401 43 75 w C DE VRIES BV C DE VRIES BV HOOFDSTRAAT 9A 2235 CA VALKENBUI

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 20