Kluivert helpt Bar^a aan zege Litmanen twijfelt nog Ten Caat wil weg NAC zakt dieper in de problemen Voetbal Vitesse speelt 'geheim' duel tegen Dortmund Den Bosch loopt uit MAANDAG 8 FEBRUARI 1999 willem spierdijk, 071-5356464, plv -chef janet van dijk, oj AZ grijpt weer naast Sibon enschede AZ en Ajax zijn het opnieuw niet eens geworden over een overgang van aanvaller Gerald Sibon. De Alkmaarse club was bereid 4.5 miljoen te betalen voor de spits, die in Amster dam overbodig is. Ook wilde voorzitter Dirk Scheringa bij latere verkoop van Sibon 25 procent van de transfersom aan Ajax af staan. De Amsterdammers eisten naast die 25 procent een af koopsom van 5.5 miljoen voor de 24-jarige speler. Dat was AZ, dat al maandenlang bezig is met de mogelijke overgang van Si bon. nog steeds te gortig. Over een huurperiode viel met Ajax opnieuw niet te praten. Duitsers lijden pijnlijke nederlaag Jacksonville Europees kampioen Duitsland heeft in de oefen wedstrijd tegen de Verenigde Staten ter voorbereiding op Euro 2000 een pijnlijke nederlaag geleden. De .Amerikanen wonnen zaterdag in Jacksonville voor 20.000 toeschouwers met 3-0. Die stand was al bij rust bereikt door treffers van Jovan Kirovski (Fortuna Köln). Tony Sanneh (Hertha BSC) en Claudio Reyna (Wolfsburg). Bowler neemt alle tien wickets new delhi De Indiase bowler Anil Kumble heeft in de testwed strijd tegen Pakistan alle wickets genomen. De leg-spinner bowlde zondag de tien Pakistaanse batsmen uit voor 74 runs. Door zijn prestatie won India de tweede testwedstrijd met 212 runs. Kumble werd de tweede cricketer in de historie die in een testmatch alle tien wickets nam. De eerste was de Engelsman lim Laker, die in 1956 de tien Australische batsmen voor 53 runs aan de kant zette. Berger roept Van der Kruis op zeist» Han Berger heeft zondagavond Michael van der Kruis op geroepen voor de olympische selectie, die dinsdag een EK-kwa- lificatieduel speelt tegen Cyprus. De verdediger van Excelsior vervangt Martijn Kuiper van Vitesse. Die heeft zich bij de bondscoach afgemeld wegens een blessure. Larsson op schot voor Celtic Glasgow Henrik Larsson is dit seizoen goud waard voor Celtic. De voormalige Feyenoorder velde zaterdag in de Schotse com petitie Hearts met drie treffers: 3-0. Glasgow blijft onaantast baar op kop. De ploeg van Dick Advocaat won zondagavond af getekend bij hekkensluiter Dunfermline: eveneens 3-0. In de tweede helft maakten Kanchelskis en Johansson (2) het karwei vakkundig af. Rangers heeft 53 punten uit 24 duels, gevolgd door Kilmarnock met 41 en Celtic met 40. Beide achtervolgers hebben wel een wedstrijd minder gespeeld. Manchester Utd laat niets heel van Forest enschede gpd Hij draait er niet met een sierlij ke boog omheen. Theo ten Caat weet dat zijn rol bij FC Twente is uitgespeeld. ..Ik heb geen toekomst meer bij de club", be seft de 34-jarige routinier, die afgelopen zaterdag tegen AZ voor de tweede keer dit seizoen naar de tribune werd verban nen. Voor Ten Caat is het over en uit bij Twente. ,,De trainer heeft me verteld dat hij geen vertrou wen meer in me heeft", aldus Ten Caat. „Dan is alles duide lijk. lijkt me." Over de achtergronden van zijn verwijdering wil Ten Caat niets kwijt. „De trainer heeft zijn mening gegeven en gepro beerd de situatie uit te leggen", vertelt Ten Caat, die na de eer ste competitiewedstrijd zijn ba sisplaats kwijtraakte. „Maar daarbij heeft hij opmerkingen geplaatst die nooit gemaakt hadden mogen worden. Welke? Nee, die zijn van dien aard, dat ik ze niet herhaal..." Ook trainer Hans Meyer wenst niet te diep op de mate rie in te gaan. „TTieo is niet te vreden over mij en ik ben niet tevreden over hem", aldus de oefenmeester, die er vanuit gaat dat Ten Caat dit seizoen niet meer terugkeert in de selectie. Ten Caat nam na de wed strijd tegen AZ meteen zijn zaakwaarnemer Ton van Dalen in de arm. „Mijn contract bij Twente loopt af en ik ben nog fit genoeg", aldus Ten Caat. „Ik wil spelen en als dat niet bij Twente kan, dan moet dat maar ergens anders." Een week voor de onder linge confrontatie maakten Barcelona en Real Madrid zondag geen fout. Patrick Kluivert schoot de Catala nen met een late goal langs Extremadura (2-1) en de slecht spelende ploeg van trainer Guus Hiddink ont deed zich dankzij de derde treffer van Raul pas in blessuretijd van Valladolid: 3-2. De eigen aanhang floot Real opnieuw uit. Koploper Barcelona verde digt volgende week een voorsprong van drie pun ten. Real Madrid moet de tweede plaats voorlopig delen met Valencia en Cel- ta de Vigo, dat zonder de geblesseerde Jordi Cruijff Villareal met 4-1 klopte. madid anp/rtr Trainer Louis van Gaal kon zondag op het kleine veld van Extremadura niet beschikken over de geschorste Frank de Boer. Een misverstand in de Catalaanse defensie leidde de 1-0 van de Argentijn Duré in. Luis Enrique herstelde tien mi nuten later het evenwicht, waarna Barcelona de wedstrijd domineerde. De winnende tref fer van Kluivert viel acht minu ten voor tijd. Louis van Gaal loofde na afloop het spel van zijn ploeg. „We hebben op dit onbespeelbare, kleine veld een fantastische prestatie neerge zet", jubelde de trainer. Zijn collega Guus Hiddink heeft bij Real Madrid minder te juichen. Spits Raul zette zijn club tegen Valladolid met twee treffers snel op voorsprong. De uitbundige stemming bij het Madrileense publiek sloeg om toen de bezoekers vlak voor tijd op 2-2 kwamen. De spelers, die nog steeds niet met de pers praten, werden uitgefloten en ook voorzitter Sanz moest het ontgelden. Het derde doelpunt van Raul gaf de geplaagde trai ner Hiddink een week voor de topper tegen Barcelona iets meer lucht. Celta de Vigo, dat Jordi Cruijff vanwege een spierblessure moest missen, blijft in het spoor van Barcelona. Sanchez, Salgado, Penev en Revivo maakten een 1-0 achterstand ongedaan. Valencia morste punten tegen Deportivo (0-0) en deelt de tweede plaats met Real Madrid en Celta de Vigo. Mare Overmars draait zich richting doel in de wedstrijd tegen West Ham. Trevor Sinclair gaat in de achtervolging. Italië AC Milan heeft een eind ge maakt aan de reeks van tien op eenvolgende thuisoverwinnin gen van Fiorentina. De top clubs speelden zondag in een onopvalland duel in het Arte- mio Franchi-stadion gelijk, 0-0. Lazio profiteerde daarvan. De nummer twee won van Perugia (3-0) en naderde koploper Fio rentina tot op één punt. Voor de Romeinen was het de ne gende achtereenvolgende zege. Salas scoorde twee keer. De Chileen bereidde bovendien nog een doelpunt van Vieri voor. Nummer vijf Inter haalde uit tegen Empoli, 5-1. De club van Winter bereikte de hoge score zonder superspits Ronaldo. De Braziliaan bleef met een blessu re langs de kant. De Fransman Djorkaeff schoot er drie in. AS Roma zakte verder terug. De club uit de hoofdstad stelde met een 3-1 nederlaag bij Vene- zia bijzonder teleur. Bij Bologna - Bari (3-1) en bij Sampdoria - Cagliari (0-0) wer den twee spelers uit het veld gestuurd. De rode kaarten wa ren voor Andersson en Masinga (Bari) en Franceschetti en Orte ga (Sampdoria). Engeland Ole Gunnar Solskjaer is de „su persub" van Manchester Uni ted. De Noor maakte zijn faam zaterdag tegen Nottingham Fo rest waar. Hij viel twaalf minu ten voor tijd in en scoorde vier maal. Dankzij de 8-1 zege blijft United koploper vóór Chelsea, dat met 1-0 van Southampton won, en Arsenal. De Gunners versloegen stadgenoot West Ham United met 4-0, mede dankzij treffers van Bergkamp en Overmars. Het duel tussen Nottingham Forest en Manchester United kende niet alleen een spectacu lair slot. De openingsfase, met drie treffers in de eerste zeven minuten, was al even opmerke lijk. Yorke opende namens de gasten de score na twee minu ten. Rogers bracht in de zesde minuut de club van Pierre van Hooijdonk weer op gelijke hoogte, maar een minuut later bediende Jaap Stam spits Cole die Manchester weer op voor sprong bracht. Na rust breid den Cole en Yorke die uit alvo rens Solskjaer aan zijn kunst stukje begon. Arsenal kende op bezoek bij West Ham United weinig pro blemen. Dennis Bergkamp opende met een prachtige tref fer in de 35e minuut de score. Mare Overmars verdubbelde op slag van rust de voorsprong. In de slotfase vergrootten de Fransman Anelka en Parlour de marge. Chelsea had genoeg aan een vroege treffer van Zola. De Italiaan schoot al na elf minu ten raak uit een vrije trap. Ed de Goey hield zijn doel in de reste rende tijd schoon. Aston Villa zakt steeds verder weg uit de top van het Engelse voetbal. De voormalig koploper verloor van Blackburn Rovers. Een eigen doelpunt van South- gate leidde de nederlaag in. Ward en Dunn vergrootten de voorsprong. Joachim kon met een doelpunt in de 69e minuut (1-3) het leed van de thuisclub niet verzachten. Wim Jonk stond aan de basis van de over winning van Sheffield Wednes day bij Leicester City. De Volen- dammer opende de score na 48 minuten, zijn ploeggenoot Car- bone stelde twaalf minuten voor tijd de zege veilig. Bij Leeds United startte Clyde Wijnhard voor het eerst sinds maanden in de basis. De voor malig Willem li er verving de geschorste Hasselbaink. Wijn- hard kon niet voorkomen dat zijn club op eigen veld met 1-0 verloor van Newcastle United. De Peruaan Solano maakte de goal voor het elftal van mana ger Ruud Gullit. Liverpool versloeg op eigen veld Middlesbrough met 3-1. De productie van de thuisploeg werd al voor rust verzorgd door Owen, Heggem en Ince. Nadat Matteo uit het veld was ge stuurd moest Liverpool vanaf de 64e minuut met tien man verder. Stamp scoorde vier mi nuten voor tijd tegen namens Middlesbrough. Coventry City, zonder de geschorste George Boateng, speelde gelijk bij Tot tenham Hotspur, 0-0. rijswijk anp NAC is de tweede helft van de competitie slecht begonnen. De Bredase ploeg verloor met 2-0 bij Fortuna Sittard en heeft nog maar twee punten meer dan RKC, dat voor eigen publiek MW op 2-2 hield. Wülem II vond aansluiting bij de subtop door Heerenveen met 3-2 te verslaan. AZ haalde uit bij FC Twente (3-0) en heeft nog maar drie punten minder dan num mer drie Ajax. RKC, dat een wedstrijd meer heeft gespeeld dan NAC, leek zich lange tijd naast de Bredase ploeg op de ranglijst te neste len. Emerson zette de Maas trichtse bezoekers al na drie minuten op voorsprong, maar Hoogendorp maakte de achter stand binnen het kwartier met twee treffers ongedaan: 2-1. RKC verzuimde vervolgens de wedstrijd te beslissen. Zonder verdediger Vriesde, die twintig minuten voor tijd met een tweede gele kaart de kleedka mer moest opzoeken, kon MW na een treffer van Perez met een gelijkspel uit Waalwijk ver trekken. NAC hoeft zich daardoor nog geen hekkensluiter te noemen. Dat is waarschijnlijk ook het enige positieve nieuws voor de geplaagde Bredase ploeg. Trai ner Spelbos hield zijn aanval lers Stewart en Arveladze tegen Fortuna Sittard aanvankelijk buiten de ploeg. De maatregel leverde niet het gewenste resul taat op. NAC speelde met de angst van een degradatiekandi daat en verloor verdiend met 2- 0. FC Twente heeft ook geen prettige herinneringen aan de hervatting van de competitie overgehouden. Na de bekerne derlaag tegen Fortuna Sittard bleek nu AZ in Enschede met 3- 0 te sterk. Dankzij de zege delen de Alkmaarders samen met PSV de zesde plaats op de ranglijst. Heerenveen verzuimde de derde plaats van Ajax over te 3- 3 3 j .-ffiSSW. ""T®?.a a mas: De reden dat Cambuur-Feyenoord niet door kon gaan: een pak sneeuw van zeven centimeter bedekte het- veld. foto AN, nemen. Bij Willem II gingen de Friezen zonder de geblesseerde Dennis de Nooijer en Rick Ta- lan met 3-2 onderuit. De Til- burgers houden dankzij de zege aansluiting met de subtop. De Gelderse derby tussen NEC en De Graafschap eindig de vrijdag in 1-1 en het duel tussen Cambuur en Feyenoord werd zondag afgelast. Een pak sneeuw van zeven centimeter maakte voetballen in Leeuwar den onmogelijk. dulmen gerard borgman gpd-verslaggever In het diepste geheim hebben Vitesse en Borussia Dortmund zaterdagmiddag alsnog hun veelbesproken en vaak verbo den oefenduel afgewerkt. Na Gendt, Lochem, Dortmund, Wulfen en Merl-Huls was het in de zesde poging zowaar raak. Op het sportpark van de ama teurclub TSG Duimen, op on geveer zestig kilometer van Dortmund, vond uiteindelijk toch de voetbalwedstrijd plaats die door diverse gemeentebe stuurders was afgelast. De voorwaarde waaronder de wedstrijd door mocht gaan, was even noodzakelijk als triest: ab solute geheimhouding. De Ne derlandse media kregen pas twee uur van tevoren te horen dat Vitesse ging voetballen. De Duitse media werden keurig een dag eerder ingeseind, maar slechts ter interne informatie. Geen radio, geen krant, nee, nergens mocht het geheime duel worden aangekondigd. Het gevolg: slechts driehonderd toeschouwers, die via mond- Willem ll-Heerenveen 3-2 (0-0) Nooijer 0-1. 53. Ceesay 1-1, 66 zie 1-2. 69 Galasek 2-2. 76 Toeschouwers: 11.200 Schei Van Huiten Gele kaart: Tevrec, (Heerenveen). Fortuna Sittard-NAC 2-0 (0-0) ming 1-0, 87. Jeffrey 2-0 Schei Buiting. Toeschouwers: 6000. Hermans. Van Bommel, (Fortu nenberg, Van der Weert (NAC) FC Twente-AZ 0-3 (0-2). 14. Va 1, 34. Langerak 0-2, 75. Huib Scheidsrechter: Jol. Toes 12.750. Gele kaart: Buskermolt RKC-MVV 2-2 (2-1). 3 Emery Hoogendorp 1-1, 16. Hooge: (strafschop), 72. Perez 2-2. Sc ter: Van der Ende Toeschouwt Rode kaart: 67. Vriesde (2* t kaart: Plum (MW), Van Wanro mento (RKC) Topscorers: 1 Van NistelrooylP Machlas (Vitesse). Nilis (PSV); Houdt (Roda) 11, 5. De Gier (I (Utrecht), Vennegoor of Hes Twente) 10, 8 Bombarda (Wille (Feyenoord). Hamming (Fortun Langerak (AZ), Samardzic (Heer Programma, morgen: Roda-NE! 14/2: AZ-Feyenoord, FC T« Sparta-FC Utrecht, Cambuur-Ro 18 13 4 19 11 4 19 9 7 19 9 6 18 9 4 19 8 7 20 7 10 3 20 8 6 20 7 7 20 8 4 19 7 4 8 19 5 6 8 lier henk houtink den bosch anp FC Den Bosch heeft zijn voor sprong in de Toto Divisie zater dag op achtervolger Emmen vergroot tot vijf punten. De koploper'won voor eigen pu bliek met 2-0 van Dordrecht '90 en hoorde na afloop dat Em men kansloos was geweest bij Go Ahead Eagles (3-0). Victor Sikora was de grote man in Deventer. Hij maakte alle treffers en bracht zijn jaar totaal op tien. Harry van der Laan vergroot te zijn seizoenstotaal tot 21 goals. Hij scoorde voor Den Bosch in de slotminuut. Acht minuten voor de pauze had Van Helmond de Brabanders al op voorsprong gezet. VW haalde de winst in de slotseconden binnen bij Haar lem. Linssen verzilverde een strafschop. RBC, waar coach Ruud Kaiser na het seizoen dient te vertrekken, won thuis met 3-0 van Telstar. Excelsior wees in Rotterdam TOP Oss met 3-0 terug door treffers van Cairo, Breetveld en Den Ouden. Gisteren verspeelde Volen- dam op eigen veld twee kostba re punten aan ADO Den Haag (1-1). De Volendammers bleven weliswaar aan de leiding in de stand voor de derde periode, maar staan er met tien punten uit vier duels nu ongunstiger voor dan Veendam, dat negen uit drie heeft. Geduldig legde Jari Litmanen, nog niet volledig hersteld van een achillespeesblessure, zater dagavond uit dat hij tijd nodig heeft. In dubbel opzicht, zo bleek toen zijn sportieve toe komst ter sprake kwam. Moet hij weggaan bij Ajax, wat zo lo gisch lijkt nu zijn contract af loopt? Of toch blijven in Am sterdam, waar hij het leven goed vindt? De Fin is er nog steeds niet uit. Litmanen was één van de ze ventien spelers die trainer Jan Wouters inzette. Van der Sar, reservedoelman Grim, Blind, Dani, Gronkjaer, Hoekstra en Benni ontbraken. Het wed strijdje in Lier had daardoor weinig waarde. Toch was het schrijnend om te zien hoe wis- Nederlaag bij Lierse duidt op kwaliteitsverlies Ajax selspelers van Lierse door de gelegenheidsdefensie van Ajax sneden. Ajax verloor met 3-2 van de Belgische middenmoter. Resultaat en spel gaven een weinig bemoedigende indicatie van de bij de Nederlandse kam pioen overgebleven kwaliteit. Litmanen zei zaterdag dat hij zich bij zijn beslissing niet al leen daardoor zal laten leiden. Wikkend en wegend: „We zijn Frank en Ronald de Boer kwijtgeraakt. Ze behoren nu al tot de betere spelers bij Barce lona. dat zegt genoeg. Je mag niet verwachten dat er na zo'n verlies weer meteen een ploeg staat. Daar komt bij dat hij na zijn langdurige blessure nog niet topfit is. Een helft, zoals zater dag, levert nog lichte pijntjes op. De kans lijkt daardoor klein dat Litmanen komende zondag bij Ajax' hervatting van de com petitie tegen Twente een hele wedstrijd kan spelen. Deson danks was Litmanen zaterdag in de eerste helft met afstand de beste Ajacied. Zelf beseft Litmanen dat ook Ajax onderhand duidelijkheid wenst. „Het is een moeilijke be slissing, anders had ik 'm allang genomen. Ik heb hier straks ze ven jaar gespeeld. Ik heb het prima naar m'n zin en het leven in Amsterdam is goed. Toch weet ik niet of ik dit nog wil, of toch iets anders. Zaterdag speelde Litmanen samen met onder anderen Ge rald Sibon en Giorgi Kinkladze. Het naar het tweede team ver bannen duo was vanwege de blessures voor even terugge haald. Ze speelden ongeïnspi reerd. Wouters zei even ingeto gen als veelbetekenend: „Sibon was ongelukkig. En dat zegt ook weer iets." Op een avond waarop ex-Aja- cied Stanley Menzo onder de Willem II FC Utrecht Cambuur L. MW Fortuna S. Graafschap Sparta 5 5 10 3 10 7 4 3 12 EERS1\ RBC-Telstar 3-0 (1-0). 13. Pa 59 Weijers 2-0. 75. Van dei Scheidsrechter: Van Beek. To« 1000 Gele kaart: Cas, Cales (R) nach. De Waard (Telstar) Haarlem-WV 0-1 (0-0). 90 Li (strafschop). Scheidsrechter: >j Toeschouwers: 1773 Gele lui mijn. Strobbe. Derveld (Haarla koorn. Rayer (VW). FC Den Bosch-Dordrecht'90 24 Van Helmond 1-0. 90. Van der) Scheidsrechter: Droste Toq 3500 Gele kaart: Schaap (Dorj Liefden (Den Bosch) Go Ahead Eagles-Emmen 3-01 Sikora 1-0, 70. Sikora 2-0, 78. j Scheidsrechter: Don. Toe 3700 Gele kaart: Muhlack, SI Cees Marbus (GA Eagles), Nun Excelsior-TOP Oss 3-0 (1-0). 3! 0. 67. Breetveld 2-0, 89 DenQ Scheidsrechter: Van Dongen.; wers: 1329. Gele kaart: Polak. (Excelsior), Van der Meer, Kosi Lmdenbergh (TOP Oss). Volendam-ADO Den Haag 1-1 Ima 1-0, 49. Van der Roer 1-1 rechter: Van der Pas Toe 3009 Gele kaart: Kappenburg Haag) Topscorers: 1. Van der Laan Bosch) 21, 2. Hofstede (Helm 18, 3. Hoogendorp (Dordrecht' Inia (Volendam) 13, 5. Graef 01 Lammers (RBC), Van Oostrum 11, 8. Boogers (Volendam), star), Van der Roer (ADO), Sikor les) 10. Programma, vandaag: Eindhove Ie, vrijdag 12/2: TOP-GA Ea Veendam. zaterdag 13/2: Her Volendam-Excelsior, Dordrec» hoven, zondag 14/2: Emmen-A! gen-Den Bosch, Telstar-Haarlen Den Bosch Emmen Excelsior Groningen Helmond Sp VW GA Eagles Volendam FC Zwolle Eindhoven Den Haag TOP Veendam RBC Haarlem Telstar Dordr '90 Heracles 20 13 5 2 20 13 0 7 20 11 3 6 18 10 4 4 19 10 3 6 20 9 4 7 20 9 9 4 7 19 8 6 5 19 8 5 6 19 7 6 6 3 7 10 4 4 12 1 4 14 tot-mond-reclame op de hoog te waren gebracht. „Gelukkig kunnen we toch spelen. Na de rellen rondom Leverkusen - Feyenoord, vorige week is iedereen zich wezen loos geschrokken. Een begrijpe lijke reactie. Maar het is te zot voor woorden dat je een wed strijd in het geniep moeten spe len", zei Vitesse-voorzitter Ka- rel Aalbers. .„Dit is een hele droevige zaak", meende ook Michael Zore, gewezen aanvoerder en thans sportmanager van Borus sia Dortmund. „Dit was de eni ge optie, nadat ook de Duitse politie het duel niet aandurf de." Van rivaliteit werd zaterdag middag niets zichtbaar. Niet op het speelveld (een tamme 0-0) en niet daarbuiten. De vijfen twintig uitgerukte politie-agen- ten konden in alle rust het duel aanschouwen. Er was geen en kele Nederlandse supporter in Duimen aanwezig was. En dus hoefden ook de 100 agenten, die vijftien kilometer verderop paraat stonden, niet naar Dui men te komen. lat bij Lierse met respect werd toegezongen door de Ajax-fans en 'Lierse Plezierke" zich op maakte voor (weer) een groot feest, liep Sibon treurend rond. Hij deelde niet in de vreugde rond de openingstreffer van Ba- bangida. Toen zocht Litmanen, aanvoerder, hem op en fluister de hem iets in het oor. Zo is Jari Litmanen, anders dan anderen. Daarop is de hoop van Ajax ge baseerd. De hoop dat deze sympathieke Fin niet aansluit in de uittocht van topvoetbal- Iers. Het zou een wondertje zijn. Lierse SK - Ajax 3-2. 20. Babangida 0- 1, 29. Huysmans 1-1, 52. Knopper 1-2, 56. Van de.Weyer 2-2. 58. Zdebel 3-2. Ajax: Van den Ban; Melchiot (46. Gor- té), Oliseh (46. Mensah), Splinter, Sier (46. Witschge); Rudy. Litmanen (46. knopper), Supusepa; Babangida. Si bon (46. Arveladze). Kinkladze (70. Wamberto). Beveren - St.Truiden 0-1. Stand aan kop: Genk 22-47 Lokeren Brugge 22-46 Gent Moeskroen 22-40 St.Truid? Aston Villa - Blackburn 1-3, CN thampton 1-0, Leeds - Newcaö cester - Sheffield Wednesday! pool-Middlesbrough 3-1, Nd Manchester United 1-8, Tottó ventry 0-0,West Ham - Arsenal - E verton 2-1 Stand aan kop: Man.United 25-50 Aston 1 Chelsea 24-46 Liverpoo' Arsenal 24-45 Derby Bologna - Bari 3-1, Fiorentina; 0-0, Inter - Empoli 5-1, Juvert 2-4, Lazio - Perugia 3-0, Salerrl nese 1-2, Sampdoria - Cagliari zia - Roma 3-1, Vicenza - Piaca Stand an kop: Fiorentina 20-42 Milan Lazio 20-41 Inter Parma 20-37 Udmesei Aberdeen - Kilmarnock 2-1Cel 3-0, Dundee - Motherwell 1-0, stone - Dundee Utd. 1-0, Dl' Rangers 0-3. Stand aanl Rangers 24-53 Johnstort Valencia - Deportivo 0-0, Alavt 2-2, Sociedad - Tenerife 1-1, Mallorca 1-0, Celta - Villarrea Madrid - Valladolid 3-2, Ext Barcelona 1-2. Santander - Bilt ragoza - Betis 2-2. Salamanü Madrid 2-1 Stand aan kop: Barcelona 21-40 Valencia Celta 21-37 Mallorca Real M. 21-37 Deports OEFEI Rotterdam. Zwart Wit '28 - Sp 1) Doelpunten: Elkattabi 2, Dr Bijzonderheid: rentree Elkatttj renveen), debuut Ferguson (e*1 Muscat (Oman). DrielandentW seriand - Slovenië 2-0 (2-0) 8 17. Comisetti 2-0. Jacksonville. Verenigde Stater 3-0(3-0). 16. Kirovski 1-0, 24 0, 26 Reyna 3-0. ScheidsrecN Toeschouwers: 20.000. Gele' neh en Armas (VSt). Zickler (ol Aalst (Bel). Eendracht Aalst -' 1). 0-1 Fuchs, 1-1 Mukanya. i stelrooy (strafschop). 2-2 Va (strafschop)

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 16