Personeel Personeel Personeel Personeel Persona P Vertegenwoordigers Haarlems Dagblad longs AKB LONGS b.v. Administratief Medewerker m/v commercieel medewerker binnendienst m/v Productiemedewerker Cleanroom (m/v) PNEU TEC beginnende en gevorderde assistent-accountants Administratief/boekhoud- kundig medewerkers ZATERDAG 9 JANUARI 1999 915 Hilti Nederland B.V. behoort tot de internationaal zeer succesvolle Hilti Groep. Hilti is een wereldwijd werkende onderneming in de bevestigingstechniek voor de bouw en installatie. Wij zijn producent en aanbieder van hoogwaardige technologische producten. Tevens is Hilti dienstverlener en probleem oplosser voor haar klanten. Eigen verantwoordelijkheid, teamwork en permanente innovatie zijn wezenlijke zuilen van de ondernemingsfilosofie. voor de regio's Rotterdam, Leiden, Amsterdam, Alkmaar, Emmen en Hoogeveen Wij zoeken iemand die: zijn/haar succes bewezen heeft in verkoop en/of kennis van de bouw- of installatiebranche in het bezit is van een afgeronde MBO-opleiding dynamisch en ambitieus is en een leeftijd heeft tussen de 25 en 35 jaar woonachtig is (in de buurt) van één van de genoemde regio's. Wat Hilti u kan bieden: een prestatiebelonend systeem en een auto van de zaak goede secundaire arbeidsvoorwaarden stabiele werkgelegenheid in een dynamische, multi nationale organisatie intensieve product- en toepassingstrainingen ondersteuning door een goed presterend team carrièremogelijkheden. Bent u geïnteresseerd Stuur of fax dan uw schriftelijke sollicitatie (met C.V.) vóór 25 januari 1999 naar Hilti Nederland B.V., t.a.v. mevrouw H.C. van der Hoff, Postbus 92, 2650 AB Berkel en Rodenrijs. Hilti Nederland B.V., Industrieweg 5, 2651 BC Berkel en Rodenrijs. Telefoon 010-519 11 00. Fax 010-519 11 98. behoort tot de 'LONGS GROUP OF COMPANIES', met vestigingen in Engeland en Nederland. Onze activiteiten bestaan enerzijds uit de productie van precisie rollen en walsen voor o.a. de grafische industrie en anderzijds uit de import, export en distributie van hoogwaardig gereedschap en toebehoren voor service engineers. Voor onze productie-afdeling zijn wij op zoek naar een PLAATSVERVANGEND CHEF die zin heeft in een grote uitdaging. De baan is veelzijdig en omvat alle werkzaamheden van begin tot eind die nodig zijn voor het produceren van onze kwaliteitsproduc ten. Als bagage heeft u nodig: opleiding op LTS-niveau of u heeft veel technisch inzicht, dat u ook in praktijk kunt brengen kandidaten met technische praktijkervaring genieten de voorkeur ervaring op draai-/slijpbanken is een pre doorzettingsvermogen vlotte communicatieve vaardigheden prettige persoonlijkheid met 'teamgeest' goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift De juiste kandidaat bieden wij een goede baan met veel perspectief. Voor nadere informatie: tel. 071-5765200, vragen naar de heer R J. van der Zanden. Schriftelijke sollicitaties met c.v. vóór 13 januari a.s. richten aan: AKB Longs b.v. Postbus 57 2300 AB Leiden t.a.v. de directie TAXIBEDRIJF DE GROOT HOTEL MAYFLOWER vragen MEDEWERKERS M/V Taxi: parttime en fulltime chauffeurs (v.a. 23 jr. Liefst enige ervaring) Rouw-/trouw-activiteiten: chauffeurs en dragers op afroepbasis (t/m 60 jr.) Hotel: interieursverzorgsters (5 ochtenden per week) Sollicitaties: 071-5123300 Reklamedlenste» Op ons kantoor zoeken wij een voor onze afdeling Verkoop. Wij zoeken een medewerklstler, die Stressbestendig is Doorzettingsvermogen heeft Zelfstandig kan werken goede communicatieve vaardigheden heeft Veel inzicht biedt Wij bieden een baan voor 40 uur per week een gezellige werkkring. U kunt uw sollicitatie schriftelijk richten aan: Reklamediensten "de Schakel" b.v T.a.v. Mevr. L. L. Klootwijk. Postbus 173 2170 AD SASSENHEIM Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 »)31 CC Haarlem Telefoon (023) 5 150 450 Telefax (023)5 343 010 2elfrAandig onderdeel van de Hollandse DagblidcombtnMie t> SHDO'" Oprechte Haerlemfe Courant \6f6 Feiten, meningen en achtergronden. Daar draait het om bij Haarlems Dagblad. Actualiteiten uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. Want juist in die combinatie ligt de kracht van een regionaal dagblad. Voor zowel nieuws als advertenties rekenen dagelijks zo'n 270.000 lezers op hun krant. Haarlems Dagblad is een uitgave van Dagbladuitgeverij Damiate, waartoe ook Leidsch Dagblad en IJmuider Courant behoren. Bij het bedrijf zijn in totaal ruim 300 mensen werkzaam. >WIJ VRAGEN Ten behoeve van onze afdeling advertentieverkoop komen wij graag in contact met een >WIJ BIEDEN De kandidaat zal actief telefonisch advertentieruimte verkopen aan bestaande en nieuwe adverteerders voor onze uitgave Haarlems Dagblad. Omdat het verkopen van advertentieruimte buiten een afwisselende zeker een zelfstandige baan is, spreekt het vanzelf dat hij/zij mag rekenen op de nodige persoonlijke begeleiding van de verkoopleider en gelegenheid tot het volgen van verkooptrainingen. Het gaat in deze functie om een dienstverband van 36 uur per week. WIJ VRAGEN Sollicitanten voor deze functie dienen aan de volgende eisen te voldoen: - een opleiding op HAVO-niveau; - de bereidheid om cursussen te volgen; - commercieel inzicht; - contactuele vaardigheden; - bij voorkeur ervaring in telefonische verkoop; - goede telefoonstem. UW REACTIE Geïnteresseerden worden verzocht hun belangstelling voor deze functie schriftelijk kenbaar te maken door binnen 10 dagen een brief te schrijven aan het in deze advertentie vermelde adres. Voor meer informatie over de functie kan kontakt gezocht worden met de heer Th. M. I. van Hoesel, verkoopleider, telefoon 023-5150135. Support medewerker m/v voor een automatiseringsbedrijf in Noordwijk je houdt je bezig met telefonische onder steuning aan klanten op het gebied van ondersteuning van de consultancy afdeling, onderhouden van contacten met cliënten. lieuwe programmatuur ben je in bezit van een mbo of hbo diploma en heb je enige ervaring met computers kom dan snel bij ons langs het betreft een fulltime baan met uitzicht op vast dienstverband Technische hulpkrachten/ schoonmakers m/v voor een relatie in Zoetervvoude je houdt je bezig met het schoonmaken, opruimen en verhuizen van goederen n brand- en waterschade er zijn bij dit bedrijf zowel fulltime als partime mogelijkheden als je niet bang bent je handen uit de mouwen te steken kom dan snel langs Commercieel medewerker m/v voor een dienstverlenend bedrijf in Leiden je gaat veel telefonische contacten onder houden met opdrachtgevers en cliënten, baliewerkzaamheden en daarnaast de ad ministratieve afhandeling van het geheel steekwoorden zijn druk, hectisch, adhoc je werkt en denkt op mbo/hbo niveau aan gevuld met enige werkervaring, bent in bezit van rijbewijs en hebt een enthousiaste instelling het betreft een fulltime baan met uitzicht op vast dienstverband Directiesecretaresse v/m voor een advocatenkantoor in Leiden organisatorische en secretariële onder steuning van de advocaten, contacten met cliënten, verzorgen van correspondentie, agendabeheer, telefoonbehandeling en beheren van dossiers een secretaresseopleiding, ervaring met geautomatiseerde systemen en werk ervaring zijn vereist voor deze functie het betreft een fulltime functie met uitzicht op vast dienstverband Ben je geïnteresseerd in één van bovenstaande functies, neem dan contact op met onderstaande vestiging. Leiden, Morssingel 3, (071) 514 42 46 ieiKrorg^nisatie ter wereld Voor meer vacatures: http://www.adecco.nl PNEU/TEC B V. is een jonge klantgerichte productie- en handelsondememiM hoogwaardige producten en componenten in aandnjftechniek procestechniej en producthandling Op de afdeling Cleanroom produche hebben wij moma een vacature, vandaar dat wij graag in contact komen met een kandidaat voo volgende functie De Produdiemedewerker Cleanroom is verantwoordelijk voor het zelfstandig assemj van fijn mechanische producten onder cleanroomcondities, conform vastgestj procedures alsmede het ondersteunen van het reguliere productieproces U ij verantwoording af aan het hoofd van de produche. U beschikt over: Een afgeronde LTS/MTS-opleiding, bij voorkeur fijnmechanische richting. Ervaring met fijnmechanica en elektronica. Goede administratieve vaardigheden Accuratesse. Analytische en meedenkende instelling Goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. Daarbij bent u stressbestendig en kunt u uw eigen werkzaamheden goed organiseren Leeftijd ca. 20 - 30 jaar Pneu/tec biedt: Moderne organisatie met een platte structuur Jong. dynamisch en hecht team van medewerkers Ontwikkelings- en doorgroeimogelijkheden Prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Als u deze uitdaging aan wilt gaan stuurt u e gedetailleerd CV naar: PNEU/TEC B V. t.a.\ Postbus 416. 2130 AK Hoofddorp Voor aanvullende informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Kitty Tienstra, tel. 023 - 5636611 of onze website bezoeken wwwpneutec nl l PNEUMATIEK VACUUM- EN AFSLUiïERTECHNEK VAN DE Accountant m zoekt (full-/parttime) Accountantskantoor Van der Geest is een jong en groeiend (AA) kantoc gevestigd te Leiden. Wij staan voor actieve advisering en een persoonlijke benadering van cl cliënten. In verband met de verdere groei zijn wij op zoek naar teamspelers metl voor cijfers. Wij bieden een zelfstandige en uitdagende functie binnen een klein tea' enthousiaste collega's in een inspirerende werkomgeving. Geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatiebrief naar ons kantooradres Herengracht 10, 2312 LD Leiden. Voor nadere informatie over de functie neem je contact op met J. C. M. (Koos) van der Geest, 071-5148893. Zorggroep Zorggroep Valent is een samenwerkingsverband van Woonzorgcentrum en verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis de Wilbert te Katwijk. Voor de administratie van deze zorggroep ontstaan twee vacatures voor Administratief/boekhoudkundig medewerkers voor in totaal 50 uur. Aanstelling in fulltime- (36 uur) en/of deeltijddienstverband behoort tot de mogelijkheden en wordt in overleg vastgesteld. De werkzaamheden worden uitgevoerd op de locatie De Wilbert in Katwijk. Functie-inhoud: gevarieerde boekhoudkundige werkzaamheden, waaronder de debiteuren- en crediteuren administratie invoeren van gegevens in de financiële administratie het mede verzorgen van periodieke rapportages overige administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: u bent in het bezit van een HAVO- of gelijkwaardig diploma u bent in het bezit van Praktijkdiploma Boekhouden. Het diploma MBA strekt tot aanbeveling u heeft ervaring met een geautomatiseerd financieel systeem en/of tekstverwerking na een gedegen inwerkperiode bent u in staat zelfstandig invulling te geven aan uw functie bereidheid tot het, in voorkomende gevallen, verrichten van werkzaamheden op andere locaties. Arbeidsvoorwaarden en inlichtingen: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor meer informatie over de functies kunt u contact opnemen met de heer H. Schaap, adjunct hoofd administratie of de heer C. Disseldorp, hoofd administratie. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan de heer C.S.M. Disseldorp. Stichting Zorggroep Valent, Postbus 592, 2220 AN Katwijk. Telefoon 071 - 406 15 00.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44