Personeel Personeel Personeel Personeel Personei OeuK* JUNGHEINRICH SECRETARESSE TAAI. teleprofs touringcar/ Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit AUDICIEN m/v) Velserduin ziekenverzorgenden (ml ZATERDAG 9 JANUARI 1999 Met het hoofdkantoor in Hamburg en fabrieken in Duitsland, Frankhjk en Engeland behoort Jungheinrich tot 's werelds meest vooraanstaande leveranciers van magazijntrucks en vorkheftrucks, stellingen en complete magazijnsystemen in de wereld. Wij hebben een zeer sterke positie op de Nederlandse markt. Voor onze verkoopleider, die samenwerkt met 17 verkopers en account managers, zoeken wij een dynamische Uw taken: alle 'normale' secretaressewerkzaamheden zoals behandelen van offertes, correspondentie en het bijhouden van de agenda het maken van presentaties en verslagen het organiseren van vergaderingen in binnen- en buitenland redactie van het personeelsblad ondersteuning bij PR-activiteiten ondersteuning van het verkoopsecretariaat Profielschets: MBO-niveau, bij voorkeur Schoevers bij voorkeur enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie goede kennis van MS-Office (Word, Excel, PowerPoint, Access) goede kennis van de Nederlandse en de Duitse taal in woord en geschrift representatief voorkomen bij voorkeur wonend in of in de directe omgeving van Alphen aan den Rijn Uiteraard bieden wij een bij de functie passend salaris en goede secundaire voorzieningen. Lijkt u dit een baan naar uw hart? Schrijf dan snel een bondige brief met CV naar onze afdeling personeelszaken, t.a.v. mevrouw N. van Nuland. Natuurlijk kunt u tijdens kantooruren ook eerst even bellen: (0172) - 44 67 89. Welkom bij Jungheinrich! JUNGHEINRICH NEDERLAND BV H.A. Lorentzweg 3, 2408 AS Alphen a/d Rijn CT ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS V ASSISTENT ACCOUNTANT m/v Functie-informatie: Hij/zij zal zich binnen een enthousiast team in een prettige werkomgeving geheel zelfstandig moeten bezighouden met: het samenstellen van jaarrekeningen en tussen tijdse overzichten alsmede controlewerkzaam- het verzorgen van belastingaangiften het begeleiden van cliënten op administratief gebied Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij iemand die. - een MBA-opleiding heeft genoten - een aantal jaren erv aring heeft opgedaan bij een accountantskantoor - goede contactuele eigenschappen bezit - verantwoordelijkheidsbesef heeft - leeftijd tussen de 20 en 30 jaar - affiniteit heeft met het M.K.B. Wij bieden u: - een goed salaris dat afhankelijk is van oplei ding en ervaring - goede secundaire arbeidsvoorwaarden studie- kostenvergoeding Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan: Staal Accountants - Belastingadviseurs Flevoweg 13 2318 BZLeiden t.a.v. Dhr J W F. Staal AA/FB Vanuit ons kantoor in Sassenheim begeleide wij grafische projccte voor onze opdracht gevers. Met name op Lithografie (Singapore) Binnenkort zullen wij een ui pand in Voorhout betrekken Assistent Productie m/v Het assisteren van de productiemanager op alle fronten, je wordt het directe aanspreekpunt voor zowel de kl; voor de overige medewerkers. Het zorgdragen voor de planning en voortgangscontrole van alle productii en internationaal. Een enthousiaste representatieve man/vrouw, flexibel en doortastend, kennis van DTP en overige Pre Pre nieken, ervaring in calculeren en plannen, gcén 9-s'cr, ambitieus en goede beheersing van de Engelse taa 'goede koffie' een zelfstandige, interessante job uitstekende werksfeer doorgroei mogelijkheden een passend salaris! Wij zoeken: Jouw taken: Wij vragen: Wij bieden: Wij' zoeken: jouw taken: Assistent Hoofd Studio >nze studio, het voorbereiden c productiestroom en planning. re vaardigheden. Of ie uitstekende werksfeer :t MBO denkniveau die zelfstandig kan werken en beschikt i under ervaring die graag opgeleid wil worden. DTP'ers M/V (Full time/free lance basis): Het opmaken van diverse soorten opdrachten w.o. brochures, reisgidsen, boeken, verpakkingen. Kortom ALLESI Het controleren en bijwerken van documenten voor opdracht tot filmuicdraai. Een complete DTP'er die. na grondige briefing, geheel zelfstandig kan werken. |ij beheerst alle gebruikelijke programmatuur, bent kncisch, creatief maar ook snel. Wij beschikken over de modernste Mac apparatuur. uitstekende werksfeer fantastische opdrachten uitstekend salaris eventueel z ploegendienst d Internacional Lithog i BA Sassenheim. Tel (0z52) 22 32 o< raphy Database Publi Fax (0252) 22 17 88. ISDN (0252) 22 15 26. e-mail colorscan® Telc-prots is een juweeltje in de wereld van uitzendbureaus. Teleprofs is namelijk als enige gespecialiseerd in het wer ven. selecteren, opleiden, uitzenden en detacheren van Teleprofessioruls professionele telefonisten, receptionisten, call center agents en call center supervisors. Desgewenst verzorgt Teleprofs het management en personele beheer van telefoonkamers, telefoon- en receptieposten en call centers. Teleprofs breidt in snel tempo haar netwerk uit en heeft inmiddels vijftien vestigingen door heel Nederland. Ondanks de groei heeft Teleprofs altijd de charme van een klein bedrijf behouden, hetgeen tot uitdrukking komt in een heldere manier van werken met korte communicatielijnen en volop ruimte voor carrière. Zo zoeken wij op korte termijn contact met professionals die hun vak verstaan. In het bijzonder zoeken wij een Vestigingsmanager m/v Binnen onze vestiging in Haarlem wordt u eindverant woordelijk voorde acquisitie, het relatiebeheer en de werving en selectie van Teleprofessionals. I stuurt de vestigings- medewerkers aan en werkt met hen samen in ceamverband. Wij stellen de volgende functie-eisen: afgeronde HBO-opleiding minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring in de commerciële buitendienst kennis van Windows woonachtig in of nabij Haarlem in het bezit van een rijbewijs BfE» Werken bij Teleprofs betekent meegroeien met het succes van een professionele, jonge organisatie. Een organisatie waar waarde wordt gehecht aan betrokkenheid, representativiteit en innovatief denken. Wanneer begint u? Teleprofs ziet uw sollicitatie binnen 8 dagen met belang stelling tegemoet. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Personeel Organisatie, telefoon nummer <"020) 577A 741. Uw schriftelijke reactie met curricu lum vitae en recente pasfoto kunt u richten aan: Teleprofs Holding B.V., t.a.v. de heer R.J. Steinmetz. Postbus 74802, 1070 "BV Amsterdam. "^Svedior Teleprofs altijd een professional aan de lijn Eén van de grotere particuliere touringcarbedrijven in Nederland met vestigingen in Noordwijk, Hilversum, Amsterdam en Den Haag zoekt voor spoedige indiensttreding: Assistent planner (voor het hoofdkantoor in Noordwijk) fulltime Een stressbestendig en logistiek vaardig persoon voor het economisch en op efficiënte wijze plannen van chauffeurs en wagenpark. Affiniteit met automatiseringssystemen is een pré. Touringcarchauffeurs Representatieve service- en kwaliteitsgerichte personen in het bezit van de juiste rijbewijzen en diploma's (geboren na 30 juni 1955 minimaal CCVB Beroepspersonenvervoer) Voor verschillende soorten van vervoer, waaronder. Internationale lijn- en pendeldiensten, (meerdaagse) binnen- en buitenlandse toerritten, dagtochten, VIP vervoer, theaterproducties, hotelshuttles, bedrijfsvervoer, openbaar vervoer, minder-validen vervoer en scholieren Indien u belangstelling heeft en voldoet aan de gewenste kwaliteiten kunt u uw schriftelijke sollicitatie v.v. C.V. richten aan: Beuk Touringcars B.V., t.a.v. Monique Snijders, Postbus 150, 2200 AD Noordwijk. Voor nadere informatie: 071-3656565. Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. Departement Politieke Wetenschappen Secretaris (v/m) 8-364/1158 Taak: ondersteuning van het departementsbestuur bij de beleidsvoorbereiding, -coördinatie e uitvoering; leidinggeven aan alle medewerkers v staf- en onderwijssecretariaat; zorgdragen voor een flexibele inzet van de secretariaatsmedewerkers; zorgdragen voor secretariële ondersteuning van de wetenschappelijke medewerkers van het departement; fungeren als eerste aanspreekpunt voor zaken op het gebied van materiële, personele en financiële aangelegenheden; verrichten van alle overige voor de dienst relevante werkzaamheden. Vereist: relevante Hno-opleiding of vergelijkbare werkervaring; goede communicatieve en leidinggevende flexibel inzetbaar en stressbestendig; kennis van automatiseringstoepassingen; kennis van de Engelse taal, bij voorkeur ook Frans en Duits; zelfstandig en in teamverband kunnen werken; kennis van de universitaire organisatie strekt tot aanbeveling. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Salaris bedraagt maximaal 5.092,- (schaal 8) bruto per maand, afhankelijk van ervaring. Inlichtingen bij: mw. N.C. Plug, tel. 071-5273601 of de huidige ambtelijk 1. H.J. Dekker, tel. 071-5273939. Sollicitaties onder vermelding van boven genoemd vacaturenummer op brief en envelop binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Hoofd Personeelszaken van de Faculteit der Sociale Wetenschappen, Wassenaarseweg 52, Postbus 9555,2300 rb Leiden. Het beleid v 1 de u 'ersiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waari zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzoch te solliciteren. S Hofstede hoorapparaten zoekt een vakkundig, zelfstandig en ervaren Wij bieden: een zelfstandige functie in een ambiteus bedrijf met een goed salaris en aantrekke lijke secundaire voorwaarden. Wij vragen: moet representatief zijn enthousiasme en geduld diploma Audicien (of in opleiding) in bezit van een rijbewijs U kunt uw sollicitatie schriftelijk of telefo nisch binnen 10 dagen richten aan: Hofstede hoorapparaten Metiusgracht 19 (bij 't MCA), 1815 JB Alkmaar Telefoon 072-5112874/5127079 De Stichting Katholiek Ond P Leiderdorp/Zoeterwoude-M ,rr «r» vraagt voor de basisschool \ÏXlJWl&||C Leeuwerik" te Leiderdorp een enthousiaste leerkr voor groep 1/2 (38 uur) Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij: - de identiteit van de school onderschrijft en op ai wijze uitdraagt - zich met plezier inzet voor de school en daarmee aan een goede sfeer, waarin de kinderen zich thu - naast de zorg voor de eigen groep ook interesse h activiteiten buiten de eigen groep. - contact met en hulp van ouders belangnjk vindt Nadere informatie is te verkrijgen bij de directeui dhr. B. van Adrichem (tel. school 071-5892824. privé 071-5891727). Sollicitatiebrieven met opgave van referenties en curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan secretaris van bovengenoemde Stichting, p a. basisschool De Leeuwerik, Vronkenlaan 2a. 2352 EP Leiderdorp. in ons centrum worden 200 bewoners verzorgd, verdeeld over 2 somatische, 4 psychogeriatrische en 1 gecombineerde afdeling. Daarnaast verzorgen wij dagbehandeling (zowel somatisch als psycho geriatrisch) en ambulante verpleeghuiszorg. Aan het verpleeghuis is een opleiding tot verzorgende IG verbonden. Wij werken actief aan een meer bewonersgerichte verpleging en verzorging, en verwachten dan ook van nieuwe mede- werk(st)ers dat zij dit proces kunnen ondersteunen. Het verpleeghuis is uitste kend bereikbaar met het openbaar vervoer. velserduin is onderdeel van de Stichting Ouderenzorg Velsen, bestuursstichting voor de vier woon- en zorg centra en het centrum voor verpleeghuiszorg in velsen. Centrum voor verpleeghuiszorg Op de somatische afdeling A2 worden 28 mensen verzorgd. Er zijn 18 sen voor revalidatie/reactivering, 2 plaatsen voor terminale zorg en 8 sen voor langdurig verblijf. Op deze afdeling ontstaan op 1 maart 199! vacatures voor (32-36 uur per week) Kerntaken van de ziekenverzorgende zijn: De dagelijkse verzorging en begeleiding van de bewoners/patiënten. Het maken van zorgplannen, na overleg en onder verant woordelijkheid van een multidisciplinair team. De uitvoering van mentorschappen. Velserduin organiseert de zorg door middel van mentor schappen. Dit houdt in dat een ziekenverzorgende de bek van een aantal bewoners behartigt en bewaakt. Ook houd: zij/hij het geïntegreerde zorgdossier van deze bewoners bi Ziekenverzorgenden krijgen daarbij leiding en ondersteu van hun teamleid(st)er. In Velserduin wordt gewerkt met een electronisch zorgdo.' De begeleiding van leerling-ziekenverzorgenden en leerlin verzorgenden IG Het bezit van het diploma ziekenverzorgende is vereist. Belangstellenden met het diploma MDGO-Vp, verpleegkundii of HBO-V kunnen uiteraard ook solliciteren. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezi De functie is ingedeeld in functiegroep 35 van het FWG (min: f 2905,-, maximaal f 3996,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Nadere inlichtingen kunt u desgewenst inwinnen bij mevrouw MJ.M. van Tricht, afdelingshoofd A2 (tel. 0255-565530). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 23 januari 1999 richten de Stichting Velserduin, Nicolaas Beetslaan 4, 1985 HH Driehi t.a.v. de heer F.H. Schaap, afdeling Personeel Organisatie.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36