Personeel Personeel Personeel Personeel Personei C ËS^I M Administratief medewerker m/v Personeels functionaris m/v Z7 MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE FFF JONGE ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (A) Groeps leerkracht (B) Groeps leerkracht (o Groeps leerkracht (D) Groeps leerkracht Leidei ZATERDAG 9 JANUARI 1999 -Jsc i Waterschap i Groot-Haarlemmermeer Het waterschap Groot-Haarlemmermeer, gelegen in het gebied van de Randstad tussen de steden Haarlem, Amsterdam en Leiden, heeft de zorg voor de waterkering en de waterbeheersing. Het beheersgebied, ter grootte van bijna 25.000 hectaren, kenmerkt zich door snelle plano logische ontwikkelingen, zoals de uitbreiding van de luchthaven Schiphol, de aanleg van grote woningbouwlocaties, belangrijke infrastructure le werken en uitgestrekte natuur- en recreatiegebieden. De administratieve dienst van het waterschap is onderverdeeld in een afdeling Algemene zaken en een afdeling Financiën en Personeelsza ken. De afdeling Financiële en Personeelszaken is onder meer belast met het opstellen van de begroting, meerjarenraming en jaarrekening, de financiële administratie, de salarisadministratie, personeelszaken en het beheer van het verzekeringspakket. Bij de afdeling Financiën en Personeelszaken is plaats voor een jonge, energieke en flexibele energieke en flexibele (fulltime) Functie-informatie: De volgende werkzaamheden behoren tot de functie. - de volledige crediteurenadministratie; - de volledige verwerking van bank- en giroafschriften; - de facturering; - kassierswerk; - invoeren van boekingsstukken en werkbriefjes; - overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - u bent in het bezit van een meao-ba/be-diploma of het praktijkdiploma boekhouden; - u heeft kennis van MS Office (Word, Excel); - u heeft een positieve en flexibele werkhouding; - u bent na een gedegen inwerkperiode in staat de werkzaam heden zoveel mogelijk zelfstandig te verrichten; - u bent gesteld op een plezierige en informele werksfeer. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd en ervaring wordt u aangesteld in schaal 4 (max. f 3.834,-- bruto per maand) of schaal 5 (max. f 4.030," bruto per maand). De gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Het waterschap kent aantrek kelijke secundaire arbeidsvoorwaarden (voor 19 uur per week) Functie-informatie: De volgende werkzaamheden behoren tot de functie; - het aanpassen, interpreteren en toepassen van de rechts positieregelingen; - het voeren van de personeelsadministratie; - contacten onderhouden met ABP, USZO en IZR; - het bijhouden van de verlof-, ziekte- en tijdsregistratie; - het geven van bijstand aan de Ondernemingsraad; - het ontwikkelen van een opleidingsplan; - het coördineren van het Arbobeleid; - het procedureel bewaken van de functioneringsgesprekken; - overige voorkomende werkzaamheden. Het betreft een nieuwe functie, waaraan in overleg met het hoofd van de afdeling verder ontwikkeling kan worden gegeven. Functie-eisen: - u bent in het bezit van een diploma mbo-personeelswerk met aanvullende opleidingen; - u heeft kennis van MS Office (Word, Excel); - u beschikt over uitstekende contactuele, schriftelijke en organisatorische vaardigheden; - u heeft bij voorkeur ervaring in het personeelswerk bij de overheid; - u heeft een positieve en flexibele werkhouding; - u bent na een gedegen inwerkperiode in staat de werkzaam heden geheel zelfstandig te verrichten; - u bent gesteld op een plezierige en informele werksfeer. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd en ervaring wordt u aangesteld in schaal 7 (max. f 4.658,-- bruto per maand) of schaal 8 (max. f 5.268,- bruto per maand). De salarissen gelden bij een volledige werk week. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepas sing. Het waterschap kent aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden. Inlichtingen: Inlichtingen kunnen tijdens kantooruren telefonisch worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Financiën en Personeels zaken. de heer Frans van Rijn, telefoon (023) 561 65 44. Sollicitaties: Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van dit blad richten aan het college van dijkgraaf en heemraden van het waterschap Groot-Haarlemmermeer, Postbus 82, 2130 AB Hoofddorp. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Het Academisch Ziekenhuis Leiden is geïntegreerd met de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden als Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernactiviteiten verricht, t.w. patiëntenzorg, onderwijs en (patiëntgebonden) onderzoek. Divisie 2 is de divisie waar genoemde kernactiviteiten verricht worden op het gebied van de Inwendige Geneeskunde. De afdeling Klinische Epidemiologie doet, in samenwerking met de afdeling Hemostase en Trombose, onderzoek naar de oor zaken van trombose. Dit onderzoek varieert van proeven in het laboratorium tot patiëntgebonden epidemiologisch onderzoek. De afgelopen jaren zijn er twee grote studies uitgevoerd. Eén ervan heeft geleid tot de ontdekking van twee tot dusver on bekende oorzaken van een veneuze trombose. In het voorjaar van 1999 wordt opnieuw een 4 jaar durend omvangrijk onder zoek gestart naar oorzaken van trombose onder patiënten die in de Randstad wonen. Dit onderzoek wordt gesubsidieerd door de Nederlandse Hartstichting. Hiervoor zoektde afdeling Klinische Epidemiologie: 2 Onderzoeksassistenten m/v 18 uur per week. alleen ochtenduren) Vac.nr.99.E.02.0I.LD Werkzaamheden: - patiënten zowel schnftelijk als telefonisch benaderen voor deelname aan het onderzoek; - patiënten aan de hand van een vragenlijst interviewen (bij ver schillende trombosediensten); - lengte en gewicht meten, d.m.v. een venapunctie een bloed monster afnemen; - verzamelde gegevens invoeren in de computer. Gevraagd: - diploma doktersassistente; - m staat zijn om venapuncties te verrichten; - goede contactuele eigenschappen; - zelfstandig kunnen werken; - bij voorkeur ervaring in het gebruik van de computer (Word. Access); - bereidheid om veelvuldig te reizen. Salaris: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, maximaal f3.703,- bruto per maand bij een fulltime-aanstelling. Dienstverband: Aanstelling geschiedt voor een periode van een jaar met moge lijkheid van verlenging met 3 jaar Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De inter ne ronde zal eerst worden afgehandeld. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw drs. C.J.M. Doggen, coördinator door mevrouw J.J. Schreijer datamanager en door prof. dr. F.R Rosendaal (071 - 526 40 37). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantetoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan LUMC. Beheer Divisie 2. Afdeling Personeel en Organisatie. Gebouw I, K5-S-37. Postbus 9600, 2300 RC Leiden. FOCWA is de Nederlandse Vereniging van Ondernemers in het Carrosseriebedrijf - een branche- organisatie waar ca. 2000 ondernemingen met in totaal zo'n 15000 werknemers bij zijn aangesloten. Door middel van voorlichting, informatie en adviezen op o.m. bedrijfs economisch, technisch, milieu, arbozorg, kwaliteitszorg, P.R., sociaal en juridisch terrein, behartigt FOCWA vanuit haar secretariaat te Sassenheim de individuele en collectieve belangen van haar leden. Bij FOCWA bestaat de vacature van De functie De taken bestaan o.m. uit: Het factureren en het registreren van de uitgaande facturen van FOCWA en aan haar gelieerde stichtingen en verenigingen. Het beheren van de debiteurenadministratie, zoals het verwerken van giro- en J bankafschriften, de controle op de betalingen, het vastleggen van afspraken en onderhouden van contacten met incassobureau. Het coderen van inkomende facturen en het invoeren in de geautomatiseerde adminj Het toerekenen van kosten, zoals porti, drukwerk en kantoorartikelen aan alle afdelin] secties van FOCWA. Uw profiel middelbaar opleidingsniveau (MAVO/HAVO) MBO opleiding, bv. MEAO-BE of Praktijkdiploma Boekhouden en Diploma Moderne j Bedrijfsadministratie kennis van en ervaring met geautomatiseerde administratie, gegevens- en tekstverwj redactionele en communicatieve vaardigheden accuraat en zelfstandig kunnen werken Wij bieden aan: een zelfstandige baan salaris, afhankelijk van opleiding en leeftijd, in overeenstemming met de functie een plezierige informele werksfeer Sollicitatie Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij mevr. J. Heemskerk, tel. 0252-2(1 Schriftelijke reacties zijn binnen twee weken welkom bij FOCWA, Postbus 299, 2170 AG Sassenheim, t.a.v. mevr. J. Heemskerk, Office Manager. ',nl Professional Book Keeper required to take responsibility for the financial control of a small company. The successful candidate will have experience of electronic banking and Exact. At least two years experience in a similar position and fluency in English is required Candidates should send, fax or e-mail their c.v to TSIB Valkenburgseweg 48, 2223 KD Katwijk ZH att. Mrs. L. Hinne Tel.: 071-4016943 Fax: 071-4013155 E-mail: wanted@tsib.com Jillclm GLAS IN LOOD glashandel Lammenschansweg 14V 2321 HS Leiden Tel. 071-5318323 part-time (5 ochtenden per week) De werkzaamheden zullen ondermeer bestaan uit: Verzorgen geautomatiseerde administratie Ervaring met WP 5.1 Invoeren en verwerken van facturen klanten telefonisch te woord staan Aannemen telefonische orders Correspondentie Verder voorkomende werkzaamheden Flexibele instelling Het bestuur van de Openbare Basisschool Lucas van Leyden roept met spoed sollicitanten op voor de volgende functies: Middenbouw Bovenbouw Bovenbouw 38 uur per 19 maart vac no: LVL 03. Groep 1/2 38 uur (zwangerschapsverlof per 15 april.) vac no: LVL 04. Een combinatie v bespreekbaar. Dienst Cultuur en Educatie De school heeft twee vestigingen n( aan de Vliet (Hoofdgebouw) en eej aan de Ursulasteeg (nevenvestiginf/5 De school telt momenteel 470 leerlij Van de kandidaten wordt verwad dat zij: Ié?/* - zich inzetten onderwijs te geven»* h eenkomstig de beginselen van lie openbaar onderwijs; y - graag met jonge kinderen werker j - actief samenwerken met alle geledingen van de school; - breed inzetbaar zijn of willen wor - bereid zijn tot deelname aan buit) schoolse activiteiten. i Inlichtingen worden u graag ver door de directeur van de school, heer W. Hogenbirk, tel 071-512 16 (school) of 071 512 02 04 (privé mevrouw C. de Boer, adjunct direc 071- 512 58 83 (privé) en de heer Schrier van het Bureau Openbaar Onderwijs. Tel. 071-524 7 In het kader van eerlijke verdeling werkgelegenheid en uit onderwijs kundig belang is het gewenst dat ra leden van etnische minderheids groepen werkzaam zijn in het onde wijs. Ook geschikte kandidaten uit deze groep worden uitdrukkelijk zocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding vai juiste vacaturenummer en de betre de school binnen 10 dagen te zendé naar Bureau Openbaar Onderwijs, Maresingel 3, 2316 HA Leiden. Rijn-, Duin- en Bollenstreek Rijn-, Duin- en Bollenstreek is een moderne, klantge richte en professionele organisatie met de volgende vormen van zorg en dienstverlening Thuiszorg Aanvullende thuiszorg Extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg Uitleen van hulp- en verpleegartikelen Voedingsvoorlichting en dieetadvies Ergotherapie Maatschappelijk werk Ouder- en kindzorg Thuishulp door vrijwilligers Bij de organisatie werken 1300 medewerkers, 100 vrijwilligers en via bemiddeling 700 alphahelpenden Voor onze sterk in ontwikkeling zijnde afdeling telefonische c« bereikbaarheid zoeken wij zo spoedig mogelijk een Manager telefoon/zorgcentrale v/m De manager geeft leiding aan de medewerkers van telefoon/za centrale. De manager telefoon/zorgcentrale is verantwoording! schuldigd aan het hoofd Marketing, Communicatie en Kwalite' Taken: - verantwoordelijk voor alle aspecten die betrekking hebben q telefonische bereikbaarheid van de organisatie; - bijdragen aan beleidsontwikkeling met betrekking tot de inf( tie- en adviesfunctie van de centrale. Functie-eisen: - hbo-niveau (bij voorkeur communicatiewetenschappen) en aa lende managementopleidingen; - relevante werkervaring; - kennis van en affiniteit met de zorg- en welzijnssector; - kennis van en affiniteit met automatisering; - analytisch denkvermogen. Wij bieden: - mogelijkheid tot deelname aan spaarregelingen en collectief zekeringen; - bemiddeling bedrijfsplaats kinderopvang Salariëring is conform CAO-Thuiszorg. Voor meer informatie ovj deze vacature kunt u contact opnemen met mevrouw A. Willeif mevrouw K. Vlieland via telefoonnummer (071) 409 33 33. Sollicitatiebrieven kunt u tot 23 januari a.s. richten aan Stichtinl Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de afdeling Personeel Organj Ons hoofdkantoor is gevestigd aan de Schimmelpenninckstraat 10 i Postadres: Postbus 2039. 2220 BA Katwijk. Telefonisch zijn wij bereikbaar onder nummer (071) 409 3333. VOOR ZORG EN W O N l

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34