Personeel Personeel Personeel Personeel Personei BUZZlBASIS P DekaMarkt EXACT doktersassistent medisch secretaresse m/v STORES LOGISTICS MANAGER M/V ZATERDAG 9 JANUARI 1999 KATWIJK FARMA BV is een snel groeiende producent van geneesmiddelen en gevestigd in het Bio Science Park in Leiden. Het ontwerp en de inrichting van het stijlvolle bedrijfspand dragen bij aan een optimale en prettige werksfeer. Behalve KATWIJK FARMA BV huist hier ook Sameko Farma BV, een farmaceutische groothandel. KATWIJK FARMA BV produceert merkgeneesmiddelen en merkvrije geneesmiddelen, hoofdzakelijk ixtor apotheken, ziekenhuizen en farmaceutische groothandelaren. Ook vindt enige export plaats. Qemotiveerd en goed opgeleid personeel zorgt voor een continue productie van hoogwaardige geneesmiddelen. Bij KATWIJK FARMA B.V. is er momenteel een vacature voor een fulltime Kwaliteitscontroleur m/v (vanaf 20 jaar/40 uur per week) Tot het .v taak behoort het cont introleren van de schoor es dient u de controles te ver ;ekomen producten verzorgen oleren van alle belangrijke stappen in de productie. Denk hierbij o.a. aan maak van de productie ruimtes en -machines. Ook tijdens het product iepro- ichten. Bovendien zult u de monsternames van binnengekomen en gereed- De diverse gegevens verwerkt u met behulp van een computer. Voor deze functie zoeken wij kandidaten met een kritische en nauwgezette werkwijze. Daarbij dient u bekend te worden met de nationale GMP-regels, o.a. met betrekking tot de controlevoorschriften, netheid en hygiëne. Bovendien bent u bereid tot het volgen van de cursus "Farmaceutisch vakman/vakvrouw". Voor deze functie dient u minimaal een MAVO-D diploma te bezitten met bij voorkeur wis-, scheikunde - en/of biologie in het pakket. Werkervaring in de gezondheids zorg achten wij een pre. Tevens bent u bereid tot het werken in ploegendienst volgens een 3 wekenrooster, te weten ochtend/- middagdienst, middag/avonddienst en dagdienst. ontact op met Voor meer informatie over deze functie neemt u c mevrouw drs. S.H. Rakhorst: 071-5243121. Wanneer u belangstelling heeft voor deze vacature, verzoeken wij schriftelijk te solliciteren met de vermelding van personalia, opleiding en ervaring. U dient uw brief voor 22 januari a.s. te richten aan: Katwijk Farma B.V. t.a.v. de heer B. Judels, Hoofd P&.0 Postbus 408 2300 AK Leiden katwijkEarma BV Bio Science Park Archimedesweg 2, Leiden UITZENDKRACHT OP Financieel Administratief Medewerker m/v Deze veel omvattende functie bij een belastingadviesbureau is voor 3 dagen in de week. In deze functie verricht je diverse werkzaamheden o.a. debiteuren/- crediteurenadministratie, verwerken van maandelijkse declaraties, opstellen week staten. Inboeken van inkoopfacturen en beheer van de kas. Heb je een analytisch vermogen en ben je een teamplayer. kom dan snel langs voor meer informatie over deze functie. Assistent Personeelszaken m/v Je assisteert binnen deze functie het hoofd van personeelszaken. Je bent verantwoordelijk voor alle administratieve werkzaamheden m.b.t. personeelszaken o.a. ziek/betermeldingen, verlofregistratie, opstellen arbeidscontracten, verwerken salarissen en bijhouden personeels- 'dóssiers. Bij drukte ondersteun je tevens de management-assistente. Voor deze functie Is een gedegen kennis op perso neelsgebied essentieel. Spreekt deze administratieve baan op een personeels afdeling je aan. bel ons dan snel. Geïnteresseerd in deze functies neem dan snel contact op met de medewerkers van Exact Uitzendbureau in Leiden. Als Je geen tijd hebt om op kantoortijden langs te komen, bel dan voor een afspraak na werktijd. WIJ kunnen ook rekening houden met een opzegtermijn. UITZENDBUREAU Vestiging Leiden: Prinsessekade 2a 071514 20 20 Als «e een baan «eor je hebben, dan wil je dat toch meteen weten! Met de Exact Buzzer ben je altijd bereikbaar... zélfs tijdens het sporten! Teidem B. V. Doncawear( Voor haar sales-office zijn wij op zoek naar een jonge, enthousiaste Teidem B.V. ,'Doncawearf is een internationaal georiënteerd textiel-importbedrijf en groothandel met vestigingen in Nederland, Duitsland, Belgie en Portugal. Binnen Teidem B.V./ Doncawear8 is een aantal divisies actief in o.a. kinder- en volwassenen bovenkleding, babykleding, lingerie, bad- en nachtmode. MEDEWERKER VERKOOP BINNENDIENST m/v Profielschets Wij vragen /opleiding op hbo mbo niveau (textiel) ✓leeftijd tot 30 jaar ✓klantvriendelijke en flexibele instelling ✓kennis van computersystemen Wij bieden ✓een afwisselende baan in een jong team ✓studiemogelijkheden op vakgebied- Zeen prima salaris met dito secundaire arbeidsvoorwaarden ✓carrière mogelijkheden na gebleken geschiktheid Enthousiast? Reageer zo snel mogelijk en schrijf een korte brief met beknopte C.V. aan Teidem B.V./Doncawear -Postbus 180, 2350 AD Leiderdorp of bel met Dhr. P. M. L. Ikkersheim, 071-5899245 Rijnland Het Hoogheemraadschap van Rijnland heeft in een gebied van ruim duizend vierkante kilometers, kwart miljoen mensen wonen en werken, de zorg voor drie taken: de beveiliging tegen zee- en rivierwater (waterke ring), het op peil houden van het boezemwater (waterbeheersing) en de bestrijding van de ver ontreiniging van het oppervlaktewater (waterkwaliteit). Bij het Hoogheemraadschap werken ca. 475 personen, waarvan 2/3 deel werkt op het kantoor in Leiden. Het overige deel werkt op 45 gemalen en zuive ringsinstallaties verspreid over het gehele gebied. De hoofdafdeling Werkenbeheer is verantwoordelijk voor het beheer en onder houd van afvalwaterzuiveringsinstallaties met bijbehorende persgemalen, en van gebouwen, terreinen, watergangen, waterkeringen, sluizen en bruggen. Als onderdeel hiervan houdt de afdeling Onderhoud Centraal zich o.a bezig met het onderhoud van zuiveringstechnische werken, de zeereep en het groenonderhoud op de installaties. De totale formatie van de afdeling Onder houd Centraal bestaat uit ca. 30 medewerkers. Het groenonderhoud wordt voor een belangrijk deel in eigen beheer uitge voerd. Hiervoor wordt o.a. met twee groenploegen gewerkt. De groenploegen werken vanuit Spaarndam en Katwijk. Voor de onderhoudsploeg Katwijk zoeken wij een jonge enthousiaste Onderhouds medewerker m/v U verricht onderhoudswerkzaam heden aan zeewering en groenvoor zieningen op installaties en terreinen, zowel handmatig als met behulp van machines. Daarnaast verricht u alge mene onderhoudswerkzaamheden zoals het onderhoud aan diverse loodsen. Aantoonbare betrokkenheid met groenvoorzieningen. Enig technisch inzicht. Daarnaast heeft u de bereid heid tot het volgen van cursussen op het gebied van maaigereedschap en het ecologisch groenbeheer. Rijbewijs BE is noodzakelijk in verband met uw mobiliteit. Het diploma EHBO strekt tot aanbeveling. U verdient in deze functie afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 3.834,- bruto per maand (max. schaal 4) op basis van 38-urige werkweek. Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een collectieve regeling voor ziektekosten bij het IZA, een financiële tegemoetkoming voor kinderopvang en mogelijkheden m.b.t. ouderschapsverlof en opleidingen Inlichtingen over de functie en de procedure kunt u inwinnen bij de coördinator Onderhoud West, de heer M. v.d. Zwan, tel. (071) 401 20 51 (tijdens kantooruren). Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het hoofd Personeel en Organisa tie van Rijnland, mevrouw C.P. Jong, Postbus 156, 2300 AD Leiden. Op brief en enveloppe graag het vaca turenummer 98-WEB-11 vermelden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Diaconessei huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond regionaal ziekenhuis, met ruim 300 bedden en ongeveer 900 medewerkers, inclusief een zestigtal medisch specialisten. Vrij wel alle specialis men zijn vertegen woordigd. Jaallijks bezoeken 130.000 patiënten de poli kliniek en zijp er ongeveer 13.500 opnamen. Nieuwbouw van het beddenhuis is getart. voor 19 uur per week die het leuk. vindt om een klein dynamisch team te komen versterken. Functie-informatie; De nieuwe collega zal met name belast worden met: het begeleiden van de spreekuren van de cardiologen 12,5 uur per week) het maken van polikli nische ECG's het typen Vah verslagen met behulp van een dictafoon het beantwoorden van de telefoon het ver zorgen van de correspondentie *»archiefwerkzaamheden agendabeheer Functie-eisen: Om deze functie goed te kunnen vervullen, dient u in het bezit te zijn van het diploma doktersassistent en/of medisch secretaresse. Voorts dient u over een goede typevaerdigheid en ervaring in het werken met computers ïschikken. Wat zeker ook heel belangrijk is, is dat u een ITxibele teamplayer bent. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie wordt ingedeeld in FWG 30. Inlichtingen: Informatie wordt u graag verstrekt door Dr. A.A. de Rotte, cardioloog, telefoon 071 - 517 85 37 of 071 - 517 81 78 via pieper 21088. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 214-3, richten aan de dienst Personeel Organisatie, op onder staand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden VJLX Koninklijke Algemeene Vereeniging voor Bloembollencultuur KAVB De Koninklijke Algemeene Vereeniging voor Bloembollencultuur is een landelijke organisatie die de belangen van bloembollenkwekers behartigt. Voor het verrichten van de daarvoor benodigde werkzaamheden beschikt de vereniging over een secretariaat dat is gevestigd te Hillegom. Een belangrijk onderdeel hiervan is de financiële afdeling. De KAVB is voor deze afdeling op zoek naar een Medewerker financiële zaken (v/m) Het betreft een vrij zelfstandige functie met de volgende taken: 1 Het verzorgen van de financiële administratie, waaronder het debiteurenbeheer, de betalingen via Telebanking en de geïntegreerde projectadministratie. 2. Het beheren van de verzekeringenportefeuille; 3. Het samenstellen van financiële rapportages, waaronder managementinformatie alsmede de begroting en jaarrekening; 4. Het optimaal beheer van financiële middelen: 5. Het onderhouden van contacten met budgethouders, subsidiërende instanties, banken en financieel adviseurs; 6. Het voeren van overleg met de accountant ten behoeve van de goedkeurende verklaring. De vereisten voor het goed vervullen van de functie zijn: 1 Afgeronde MBA-opleiding en studerend voor SPD. of gelijkwaardige opleiding: 2. Ervaring met Exact, Excel en Windows: 3. Grote mate van accuratesse: 4. Zelfstandigheid m combinatie met goede communicatieve vaardigheden; 5. Collegiale en enthousiaste instelling Ook als je dit werk wilt doen in vier dagen per week kun je reageren. Stuur je sollicitatie met CV binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan de KAVB, Postbus 175, 2180 AD Hillegom ter attentie van Ir. A.Vollebregt. Voor meer informatie kun je ook bellen via 0252-515254. Meer informatie over de KAVB is te vinden op www.bulbgrowing.nl. Geen acquisities naar aanleiding van deze advertentie a.u.b.! ALPHA FLIGHT SERVICES HOU ALPHA Flight Services B.Vonderdeel van de Engelse ALPHA Airports is een energiek, internationaal georiënteerde onderneming met meer dan! |/tft personeelsleden. ALPHA Flight Services verzorgt de catering voor passagiers van 20 luchtvaartmaatschappijen, die vanaf Schiphol naar alle delen van de were vertrekken. erin Wij hebben onderstaande vacature, die met spoed vervuld dient te worden5 tra rimpelloze doorvoer van alle equipment (bestek, serviesgoed, trolleys enz binnen ALPHA Flight Services. Zijn werkterrein beslaat hierdoor zowel nZ! cleaning department als alle non-food magazijnen inclusief de bonded sto ®!'e wordt bij deze verantwoordelijkheid ondersteund door afdelingssuperviso In de cleaning department wordt al het equipment, veelal eigendom van o klanten, semi-automatisch schoongemaakt voor hergebruik. De magazijni enJ zorgen voor extra aanvoer c.q. afvoer van equipment en voor het klaarzett vlucht van de non-food en tax free artikelen. jok Tot het takenpakket behoren o.a.: pel - bewaken van algehele planning, kwaliteit uitgevoerde werkzaamheden, n ran procedures - informeren en adviseren betreffende de afdelingsactiviteiten en de daani samenhangende personele bezetting aan de General Manager - begeleiden van afdelingspersoneel - ontwikkelen van verbeteringen aan werkmethoden en -technieken Functie-vereisen: - opleiding/werkervaring op HBO-niveau - aantoonbare leidinggevende capaciteiten - ervaring in soortgelijke functie - technisch inzicht j bedrijf wordt gewerkt op alle dagen van de week in zowel dag- als n0' avonddiensten. Wij bieden een afwisselende werkkring in een dynamischs omgeving met salariëring en emolumenten overeenkomstig onze CAO Gegadigden dienen te beschikken over eigen vervoer. Voor inlichtingen kunt u van maandag tot en met vrijdag tussen 09.00 uurefci E uur contact opnemen met onze afdeling personeelszaken: telefoonnummer 023 - 555 7 507. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te sturen naar: ALPHA Flight Services B.V. Schipholweg 875 2143 CC BOESINGHELIEDE doo [LANCE ier De katholieke ontwikkelingsorganisatie Bilance, gevestigd in Oegstgee SVi ondersteunt jaarlijks voor een bedrag van 180 miljoen gulden zo'n 900 sociaal-economische projecten en programma's in Afrika, Azië, Latijns-Amerika en Midden- en Oost-Europa. Bilance stimuleert ontwikkelingseducatie in Nederland en is actief op 1 terrein van nationale en internationale beleidsbeïnvloeding. De organist ontvangt haar middelen vaq de Nederlandsa oye)rh$id.i/de.EuFopese Unii particuliere fondseriwenflriïuo.a. de Vastehaktiei-campagne) en maakt d van het internationale netwerk van katholieke ontwikkelingsorganisatie Bilance werken 120 mensèn. In 1999 fuseert Bilance met Memisa (Ron en Mensen in Nood (Den Bosch) tot één nieuwe organisatie, Cordaid. n3ec* vestigingsplaats Den Haag. Bij Cordaid zijn dan 225 medewerkers werlctei In verband met zwangerschap van de huidige medewerkster zoekt Bilat ,ev, spoed tot vermoedelijk begin april 1999 een Medewerker financiën v/m 28-32 U draagt zorgt voor het in teamverband uitvoeren van de werkzaamhedi het terrein van de financiële administratie. Tot uw taken behoren: verwerken van gegevens in de grootboekadministratie en sub-admi zorg voor de aansluiting van de tussenrekeningen; controleren, coderen en boeken van bank- en giro-afschriften. beheren van buitenlandse betalingen; beheren van liquiditeiten; andere voorkomende werkzaamheden met betrekking tot de financiëli administratie. Geïnteresseerde kandidaten dienen te voldoen aan de volgende eisen; MEAO-niveau met enige jaren relevante werkervaring; numerieke en administratieve aanleg, alsmede accuratesse; vaardigheid in het omgaan met geautomatiseerde gegevensverwerkinj servicegerichte instelling; planmatig en praktisch kunnen handelen; zelfstandig en in teamverband kunnen werken; affiniteit met het werkveld van de organisatie. U wordt ingeschaald op kennis en ervaring, waarbij het maximum ligt o 4.914 bruto per maand bij een voltijdse aanstelling. Uw sollicitatie kunt u vóór 15 januari 1999 richten aan mevrouw Margr Nieuwenhuis, hoofd Personeel Organisatie van Bilance, postbus 77,2. Oegstgeest. email: mar^bilance.antenna.nl fax, 071-5175 391 :htfc INTERESSE IN EEN LOOPBAAN IN HET SUPERMARKTBEDRUt DekaMarkt is een snelgroeiende supermarktketen in Noord- ei Zuid-Holland. Op dit moment zoeken wij voor ons filiaal te Leid divers personeel met de ambitie om door te groeien in ons bedi Kandidaten (m/v) met een MBO of HAVO diploma bieden wij prima vooruitzichten. Er liggen tal van mogelijkheden om doo te groeien naar kaderfuncties als AFDELINGSCHEF, ASSISTENT-BEDRIJFSLEIDER EN OP LANGERE TERMIJN ZELFS BEDRIJFSLEIDER. Voor de functie van winkelmedewerker m/v zoeken wij kandidaten met minimaal een opleiding op MAVO-niveau, vanaf 17 jaar. Wij bieden: Een aantrekkelijke studiekostenregeling en 10% korting op aankopen in onze winkels. lTI De arbeidsvoorwaarden van DekaMarkt zijn geregeld per CAO °°r br; Interesse? Solliciteer dan binnen 14 dagen bij DekaMarkt, afdeling Person 2l Organisatie, t.a.v. Gitte Schepers, Postbus 86,1940 AB te Beverwijk. Je kunt haar ook emailen: g.schepers@dekamarkt Natuurlijk kun je ook binnenlopen in ons filiaal op de Levenda oss 140 te Leiden, vraag naar de bedrijfsleider, de heer J.P. Roodvoï

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30