Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Maakt u graag carriere in carrière begeleiding? Gemeente Zoeterwoude Het Motorhuis Katwi Kadus 6 medewerker debiteuren administratie m/v Make -the move... verkoopadviseur man/vrouw ZATERDAG 9 JANUARI 1999 KADUS/MOK zoekt vertegenwoordigers Kadus/Mok heeft een goede positie als leverancier van professionele haarcosmetica in de kappersmarkt. Alles wat de kapper nodig heeft, kan door ons worden geleverd. Wij zoeken versterking! Bent u vertegenwoordiger of heeft u enige verkoopervaring? Dan ligt hier een prachtige uitdaging voor u! Schrijf zo spoedig mogelijk uw sollicitatiebrief naar: Kadus/Mok b.v., Zuidplasstraat 6, 2751 GN Moerkapelle Bellen mag ook: Dhr. J. Penters, (010) 421 87 97 of 06 - 53 29 74 72 ^wISi-ï^ OBA Group B.V. is een zelfstandige middelgrote havenonderneming in Amsterdam die zich bezighoudt met de logistiek van diverse droge buikstromen zoals kolen, veevoeders, derivaten en schroot in het gebied van Rijn en Noordzee. Voor onze operationele dienst zoeken wij een ASSISTENT SPILLEIDER/UITVOERDER Deze functionaris is mede verantwoordelijk voor de bedrijfsvoering van een zgn. spil bestaande uit ca. 20 medewerkers. Er wordt bij ons in een drieploegendienst gewerkt van 's maandags 07.15 uur tot en met zaterdag 07.30 uur. Tevens dient er bereidheid te zijn tot overwerk op zaterdag en zondag. Functie-eisen: HBO+ opleiding, aangevuld met specifieke opleidingen; maritieme affiniteit en/of ervaring met grondverzetwerkzaamheden strekken tot aanbeveling; commercieel gevoel dient u te koppelen aan teamspirit; leidinggevende capaciteiten en een grote mate van zelfstandigheid; leeftijd tussen 25 en 35 jaar; bereidheid te wonen binnen een straal van 50 kilometer vanaf ons bedrijf. Een psychologische test maakt deel uit van de selectieprocedure. Indien u inhoudelijke informatie over de functie wenst kunt u contact opnemen met de heer R. Jansen (telefoon 020-5873771) Uw sollicitatie kunt u richten aan: OBA Group B.V. t.a.v. de directie Postbus 8041 1005 AA Amsterdam Bij het team Bouwen, Ruimtelijke ordening en Milieu van de sector Grond gebied is plaats voor een enthousiaste medewerker Bouw- en woningtoezicht m/v voor 36 uur per week Functie-informatie: De hoofdtaken van het team zijn: bouwkunde, gemeentelijke eigendommen, bouw- en woningtoezicht, ruimtelijke ordening, welstand, stads- en dorps vernieuwing, grondtransacties, bouwexploitaties, uitvoering milieuprogramma, afvalstoffenproblematiek, voorlichting/educatie milieu, vergunningverlening/ handhaving milieugebied, juridische zaken en tekenkamerbeheer De te benoemen functionaris: - verricht werkzaamheden ten behoeve van de totstandkoming van (nieuw) bouwplannen; voert controles op bouwvergunningen uit; is beheerder van bij de gemeente in beheer zijnde gebouwen; verleent technische ondersteuning voor de Regeling Opvang Asielzoekers en voor de uitvoering van de Drank- en Horecawet; verzamelt en verwerkt gegevens ten behoeve van woningstatistieken, draagt zorg voor het bouwarchief; is verantwoordelijk voor de totstandkoming en bewaking van toegewezen budgetten, verricht zonodig andere binnen het team voorkomende werkzaamheden; levert gegevens voor meerjaren-investeringsschema; begeleidt en adviseert inzake de uitgaven t.b.v. het onderhoud van de bijzondere scholen. Functie-eisen: mts-bouwkunde of gelijkwaardige opleiding; aanvullende opleiding op het gebied van bouw- en woningtoezicht; ervaring op het werkterrein; automatiseringskennis; goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden; zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het saiaris bij een 36-urige werkweek maximaal f 4.620,- bruto per maand (niveau 7) bedragen. Overige informatie: geboden wordt een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandig heid en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden jruime studiefaciliteiten) alsmede een gunstige variabele werktijdenregeling en een collegiale en informele werksfeer; - de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie heeft een sollicitant uit één van deze groepen voorrang op de andere kandi daten - de mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; - nadere informatie over de functie xan worden ingewonnen bij de heer M.H. Geerlmg, hoofd sector Grondgebied, tel. (071) 580 63 60, of de heer H.G. Kooke, teamleider BROM, tel. (071) 580 63 80. Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Consultants m/v voor Luba Intermediair Luba Intermediair groeit zeer voorspoedig. Nieuwe projecten vragen om nieuwe consultants. Het werkterrein omvat detachering, werving selectie, herplaatsing reïntegratie. Recent werd de nieuwe kantoorruimte in Zpetermeer betrokken. De consultant acquireert opdrachten en selecteert en begeleidt geschikt personee Verzorgt de detacheringscontracten met de opdrachtgevers en de arbeidsovereen komsten met gedetacheerden. Deze contracten kunnen gecompliceerd zijn en kennen veel variaties. De consultant verzamelt de tijdverantwoordingsstaten en levert de juiste input aan de administratie. Werving selectie omvat het totale tn ject; van het vaststellen van het functieprofiel tot advisering bij de arbeidsovere© komst. Evenals bij herplaatsing en reïntegratie is er steeds sprake van maatwerk. Naar de gedetacheerden heeft de consultant een duidelijke personeelszakenfuncti Veel persoonlijk contact, ook op de werkplek. Ook moet er voor de gedetacheerd een carrièrebeleid worden gevoerd waarin opleidingen een plaats hebben. Er won intensief samengewerkt met de andere ondernemingen van de Luba Groep: Luba Uitzend Buro, Luba Consulting, Metra Uitzend Buro, Holland Uitzendburo, IQ Uitzendburo, Avéès Diensten, Talent BP, Detaccount en TeleworX. Voor deze vacature zoeken wij mensen met een gedegen uitzend- en/of personeel zakenachtergrond. Vooropleiding HBO-niveau. Leeftijd vanaf 25 jaar. Geinteresseei in de medemens en bewezen commercieel. Flexibel en mobiel. Zelfstarter. Uw brief met motivatie en uitgebreide cv is tot eind van deze maand welkom bij de directie van Luba Intermediair BV, Orfeoschouw 38-48. 2726 JG Zoetermeer. Via 079-3301960 kunt u eventueel aanvullende informatie krijgen van de consultants Drs. .LilUJcl Marleen de Ruijter of Drs. Nieke Muijen. Intermediair H LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEB Z' Het Diaconessen- huis Leiden is een modern, professio neel en financieel gezond regionaal ziekenhuis, met rutai 300 bedden en ongeveer 900 medewerkers, inclusief een zestigtal medisch specialisten. Vrij wel alle specialis men zijn vertegen woordigd. Jaarlijks bezoeken 130.000 patiënten de poli kliniek en zijper ongeveer 13.500 Voor de afdeling Patiëntenverrichtingenadministratie (PVA) zijn we op zoek naar een voor 32 uur per week De afdeling Patiëntenverrichtingenadministratie is ver antwoordelijk voor de verwerking en facturering van alle (financiële) patiëntgegevens inclusief de honorarium administratie van alle specialismen. Er wordt gewerkt met het ziekenhuisinformatiesysteem (ZIS) van HISCOM. Op de afdeling werken in totaal 10 mensen in drie teams onder leiding van een afdelingshoofd. Functie-informatie: controleren van de dag-, week-^ en maandgegevens van de diverse systeemdelen verwer ken van betalingen uitvoering geven aan aanmaning en incassoprocedures opstellen van maandelijkse honorariumafdracht aan de specialistenmaatschappen. Functie-eisen: HAVO (met handelskennis) MEAO MBA/PD Boekhouden ervaring met het ZlS-systeem is een pré Arbeidsvoorwaarden: De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inschaling geschiedt naar opleiding en ervaring. De functie is voor onbepaalde tijd, 32 uur per week. Inlichtingen: Mevrouw Marije de Bruyne, hoofd PVA, is bereikbaar voor vragen op telefoonnummer 071 - 517 85 63. Sollicitaties: Indien u belangstelling heeft voor de functie kunt u uw brief met curriculum vitae binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer J. Ishaak, P&O functionaris, onder vermelding van vacaturenummer 102-58, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden a. Voor vervanging van een zieke collega zoeken wij voor één jaar een beheercoördinator m/v Hij zorgt voor het leefbaar maken en houden van de omgeving van onze woningen. Hij stelt daarvoor plannen op, overlegd met betrokkenen en instanties over de oplossing van knelpunten en coördineert daarvoor te verrichten werkzaamheden. We zien graag een slagvaardige medewerker op HBO-niveau, die problemen overziet en structurele oplossingen vindt. We bieden een zelfstandige werkplek en een b. Voor vervanging van een vertrokken collega zoeken wij voor vast een chef uitvoering m/v Hij zorgt ervoor dat zijn team het dagelijks onderhoud aan onze woningen uitvoert. Hij geeft leiding aan acht allround vaklieden. Hij koopt materiaal in, zorgt voor begrotingen en nacalculaties en is verantwoordelijk voor de kwalteit van het verrichte werk. We zien graag een slagvaardige ondernemer op MBO-niveau met veel ervaring in bouwkundig onderhoud, die goed organiseert en zich verantwoordelijk weet voor een goed en compleet resultaat. We bieden een zelfstandige werkplek en een maximum salaris van ƒ75.000,-. Rijbewijs B is nodig. Op verzoek sturen we een uitgebreide functie-omschrijving. Bel dan 071 - 579 87 00. Schrijf vöör 22 januari naar: Woningbouwvereniging De Sleutels, Postbus 1041, 2302 BA Leiden. Voor beide functies geldt de CAO voor Woningcorporaties. Graag krijger, we collega's van allochtone afkomst. WONINGBOUWVERENIGING DE SLEUTELS IKUJH Woningbouwvereniging De Sleutels is aangesloten bij de Stichting zorg Woondiensten Huursector (KWH) B-P Station "Elsgeest" is een jong en modern tankstation. Dankzij de professionele uitstraling, de hoge servicegraad en het multifunctionele karakter, blijven de activiteiten toenemen. Wij zijn daarom op zoek naar een gemotiveerde Kassamedewerker v/m voor gemiddeld 24 uur per week Kassamedewerker v/m voor in het weekend Leeftijd minimaal 22 jaar. Een flexibele houding en goede contactuele eigenschappen zijn belangrijke voorwaarden. Als je denkt in ons team van enthousiaste mede werkers te passen en je verantwoordelijkheid wilt en kunt dragen, bel dan voor een afspraak met de heer A. J. M. Olsthoorn, telefoon 071 - 517 40 54 Voor ons Verkoopcentrum aan de Ambachtsweg in Katwijk komen wij graag in contact met een Het Motorhuis Katwijk is een gerenommeerde Opel dealer met een sterk regionale functie. Het merk Opel is 30 jaar marktleider in Nederland. Daarnaast beschikt Het Motorhuis Katwijk over een groot aantal occasions. De modern geoutilleerde en milieu vriendelijke werkplaats heeft een ruim gesorteerd onderdelen-magazijn. De kracht van Het Motorhuis Katwijk ligt voor een groot deel in het enthousiasme van de ruim 60 vakkundige medewerkers. Het Motorhuis Katwijk is een onderdeel van de Motorhuis Groep. De groep omvat een veertiental ondernemingen die actief zijn in de automobielwereld. Bij de Motorhuis Groep werken ruim Iemand die met veel enthousiasme gaat zorgen voor uitbreiding van ons klantenbestand en die service en kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Het Motorhuis Katwijk biedt u een plezierige werkkring en het rayon Katwijk e.o. is een welvarende, koopkrachtige regio met volop mogelijkheden voor het merk Opel (niet voor niets al 30 jaar het best verkochte merk in Nederland). De moderne showroom van het Verkoopcentrum beslaat zo'n 1.000 m2 en Ambachtsweg 1 is een prima verkooppunt. Naast de nieuwe auto's biedt de royale voorraad van 80 occassions ruime omzetmogelijk- heden. Kortom, legio kansen voor een boeiende baan. Naast de voor onze organisatie vanzelfsprekende flexibele en dienstverlenende instelling vragen wij: minimaal H.A.V.O. of vergelijkbaar; T I.V.A.-opleiding is een pré; enige jaren verkoopervaring in de autobranche (of verkoopervaring in duurzame gebruiksartikelen); T een leeftijd tussen 23 en 40 jaar; De juiste kandidaat kan bij Het Motorhuis Katwijk rekenen op passend salaris en goede secundi arbeidsvoorwaarden. Daartoe behoren auto van de zaak winstdeling bedrijfsspaarregeling studiekostenvoorzieningen carrièrekansen in De Motorhuis Groep Maakt deze interessante functi ware handelsgeest in u wakker Laat dit dan blijken via ei schriftelijke sollicitatie, d een CV, kunt richt Het Motorhuis Katwijk, postbus 3082, 2220 CB Katwijk Eventueel kunt u voor nadere informatie telefonisch contact opnemen met de heer R. Vreedendaal, directeur, tel 07' Fj 4023200 of privé: 071-4081431 Een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de sollici procedure. De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen lOi ai

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28