Personeel Personeel Personeel Personet fl. fir P ZENECA MO GEN KASMEDEWERKER (MA7) SERVICE MONTEUR nil VMIVIL* LJbv Medewerker Verhuur m/v Hoovir mans Bv Rigu Q3 Rotonde Welke zekerheden kent u nog? Servicemonteur Branderinstallaties M/Y 7 ONDERHOUDS-/ STORINGSMONTEUR Ejiyle/?erP ZATERDAG 9 JANUARI 1999 ERDA ZENECA MOGEN, onderdeel van Zeneca Agro- chemicals, is een plantenbiotechnologische onder neming met circa 65 werknemers en verricht gea vanceerd onderzoek naar genetische modificatie van voornamelijk land- en tuinbouwgewassen. ZENECA MOGEN is een jong en dynamisch bedrijf waar met inzet en enthousiasme wordt gewerkt. Binnen de afdeling support is de volgende vacature beschikbaar: Werkzaamheden: Functie-eisen: (projectnr. 98.016, dhr. B. M. M. Dekker) verrichten van dagelijks onderhoud en toezicht op het periodiek onderhoud en het goed functioneren van de technische apparatuur in de kassen het schoonhouden van de ruimtes het verzorgen van de planten (o.a. water geven, zaaien, oppotten, kruisingen, zaad oogsten) het verzorgen van de dagelijkse afvalverwerking van de materialen uit de kassen het voeren van de voor de groeikamers en de kas benodigde administratie (het in- en uitvoeren van plantengegevens in een database) het voorlichten van ZENECA MOGEN medewerkers over de werkregels, wanneer die werkzaamheden in de kas moeten verrichten verantwoordelijk voor een actief bestrijdingsplan ten behoeve van insecten in de kas en groeikamer onderhoud aan installaties en kassen binnen het kassencomplex ervaring en affiniteit met planten zijn vereist agrarische LBO/MBO opleiding accuraat en zelfstandig kunnen werken Een full time (40 uur/week) aanstelling voor een periode van twee jaar met uitzicht op een vaste aan stelling. Een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden en een collegiale werksfeer in een resultaatge richte instelling. Brieven met curriculum vitae onder vermelding van het projectnummer binnen 2 weken richten aan ZENECA MOGEN, afd. Personeelszaken, t.a.v. de heer R. A. Berends, Postbus 628,2300 AP LEIDEN. Voor meer informatie over de functies kunt u telefonisch contact opnemen met de heer B. M. M. Dekker (071-5258282). Op onze service-afdeling is plaats voor een: De zaak diverse filialen in en rond Leiden van witgoed, bruin goed, cd-zaken en een technische dienst. Swaak is een sterk en expanderend zelfstandig bedrijf waar service-gericht en klantvriendelijk wordt gewerkt. De functie In deze functie verhelpt u bij onze klanten storingen aan grote huishoudelijke apparaten. Uw profiel U heeft een technische opleiding en een goede kennis van elektrotechniek. U kunt geheel zelfstandig werken en uiteraard bent u in het bezit van het rijbewijs B(E). Wij bieden Naast een goed salaris bieden wij u een zelfstandige functie in een gezellig middelgroot bedrijf. Heeft u interesse of wilt u meer informatie over deze functie? Neem dan kontakt op met Gert-Jan Palm, tel. (071) 5215151. Haarlemmerstraat 250, 2312 GK Leiden. O I /A A Wilsonweg 26 - 2182 LR Hillegom - Telefoon 0252-520074 Revamco is een snelgroeiende technische groothandel in ijzerwaren, gereedschappen en hang- en sluitwerk. Ook bevestigingsartikelen, diamantzagen en werkkleding maken deel uit van het omvangrijke assortiment. Naast het leveren aan bouw en industrie heeft Revamco een eigen slijperij voor het slijpen van zaagbladen, boren en frezen voor hout en metaalindustrie. Ter uitbreiding van onze buitendienst hebben wij een vacature voor de functie van VERTEGENWOORDIGER (m/v) Wij zoeken: ruime ervaring in een soortgelijke functie een scherp commercieel inzicht en doorzettingsvermogen kennis van ijzerwaren en gereedschappen kwaliteiten Wij bieden u: een uitdagende functie binnen een gezonde onderneming waarin u uw zelfstandigheid, verantwoordelijkheidsgevoel en commercieel inzicht kunt tonen. uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder een auto van de zaak. U kunt uw schriftelijke sollicitatie met CV richten aan Dhr. R.M. van Amsterdam. LSL autoverhuur is een sterk groeiend autoverhuurbedrijf met vijf vestigingen in de Randstad. Door de groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van: AUTOVERHUUR LSL Autoverhuur activiteit van B.V. Lease Service Leiden vestigingen in: A'phen a/d Rijn Haarlem Leiden Rijnsburg Uw profiel MBO niveau of door ervaring gelijkwaardig. 20-24 jaar. Goede communicatieve en sociale vaardigheden. Representatief, zelfstandig en flexibel. Affiniteit met de autobranche en computers. Wij bieden Een uitdagende afwisselende baan. Een collegiale en dynamische werkomgeving. Goede arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u richten aan: Lease Service Leiden B.V., t.a.v. de heer F. Vosse Postbus 87, 2300 AB LEIDEN VD MINIS T R A F II KA N [OOP achterweg 43, 2242 JX Wassenaar vraagt op korte termijn: een enthousiaste representatieve secretaresse met enkele jaren ervaring en bekendheid met WP en Word for Windows. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan: Administratiekantoor Hooymans B.v., t.a.v. de Heer D. N. J. Hooymans, Postbus 347,2240 AH Wassenaar. Groothandel in compact discs, video banden en c.d. rom's zoekt op korte termijn: - Fulltime junior magazijnmedewerkers (m) werktijden van 11.00-19.30 uur Je werkt in een jong en enthousiast team, waar muziek het hoofdthema Voor nadere inlichtingen kun je telefonisch kontakt opnemen met Henk Pellerin, chef magazijn. Je sollicitatie kun je zenden naar: Rigu Rotonde B.V. t.a.v. Afd. Personeelszaken de Lasso 70 2371 GZ Roelofarendsveen tel.:071-3321111 I Hinr.? De Zeven Zeker»' Eén ding is zeken het leven bevat steeds meer onzekerheden. Daarom biedt Zantingh BV haar werknemers de Zeven Zekerheden: Een gevarieerde baan. Een uitdagende baan. Een innovatieve baan. Een plezierige baan. Een zelfstandige baan. Een zonnige baan. En een groeiende baan. Waarbij we het nog niet eens hebben gehad over de uitstekende arbeidsvoorwaarden. Want ook die zitten zeker goed bij Zantingh BV. Zantingh BV is een vooraanstaand leverancier van industriële verwarming en energie- en stooktechniek in de glastuinbouw, utiliteitssector en bij energiebedrijven. Wij zijn voor rayon Aalsmeer op zoek naar een: Je bent onmisbaar voor het probleemloos laten functioneren van onze branderinstallaties. Je verleent snelle en vakkundige service en bent verantwoordelijk voor periodieke controle- en servicebeurten. Uiteraard voer je ook eventuele reparaties vakkundig uit en verricht je alle overige werkzaamheden om onze branderinstallaties in top-conditie te houden. Dat je technisch aangelegd bent spreekt voor zich. Je hebt een klantgerichte instelling, bent flexibel, inventief en werkt graag zelfstandig. Om je werk zo goed mogelijk te doen heb je een opleiding met succes afgerond op mbo-niveau, bij voorkeur elektrotechniek. Ervaring als service-engineer is een pré Je probleemoplossend ver mogen is groot en je bent bereid onregelmatige storings diensten te draaien. Uiteraard ben je al in het bezit van rijbewijs-B. Voor deze functie geldt een baan met zelfstandigheid en verantwoordelijkheid in een dynamische omgeving. Zantigh BV biedt je afwisselend en boeiend werk met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waar onder een bedrijfsauto. Salaris wordt op basis van opleiding en werkervaring vastgesteld. Je sollicitatiebrief met CV stuur je binnen 14 dagen naar Zantigh BV t.a.v. Mevrouw A. N. Blok. Postbus 255. 1430 AG Aalsmeer. ZONNIGE TOEKOMST MET ZANTINGH van Zantingh: 1Variatie: Zantingh BV legt zich) werkmaatschappij vj Zantingh Groep toeoj triële verwarming enj en stooktechniek. 2. Uitdaging: Afnemers zijn o.a. de( tuinbouw, energiebecj en de utiliteitssector. 3. Innovatie: Export neemt een sta belangrijker plaats in 4. Plezier: Zantingh BV biedt eej bijzonder prettige wtj 5. Zelfstandigheid: Werknemers hebben! eigen verantwoordelil vrijheid. 6. Zonnig: De oVganisatie hecht) waarde aan service enj 7. Groei: Zantingh BV blijft grej en heeft altijd plaats i enthousiaste collega') A N T I N( r|3l-l/ LWI OBA Group B.V. is een zelfstandige middelgrote havenonderneming in Amsterdam die zich bezighoudt met de logistiek van diverse droge buikstromen zoals kolen, veevoeders, derivaten en schroot in het gebied van Rijn en Noordzee. Voor de elektrotechnische afdeling zoeken wij voor spoedige indiensttreding een ELEKTR0M0NTEUR (m/v) voor het uitvoeren van onderhoud en het verhelpen van storingen aan los- en laadapparatuur zoals brugkranen, opwerpinstallaties, portaalafgravers en trans portbandinstallaties. OBA is bezig met een meerjarig moderniseringsprogramma. Functie-eisen: - diploma MTS elektrotechniek of gelijkwaardige opleiding; kennis van en ervaring met PLC/PC gestuurde processen; leeftijd 25 30 jaar. Specifieke informatie: Er wordt bij ons in een drieploegendienst gewerkt van 's maandags 07.15 uur tot en met zaterdag 07.30 uur. Tevens dient er bereidheid te zijn tot overwerk op zaterdag en zondag. Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden. Indien u meer technisch inhoudelijke informatie over de functie wenst kunt u contact opnemen met de heer B. Hopman van de technische dienst (telefoon 020-5873747) Uw sollicitatie kunt u richten aan: OBA Group B.V. t.a.v. de directie Postbus 8041 1005 AA Amsterdam Lohdijk Liften B. V is een jong, open en dynamisch bedrijf en is gespecialiseerd in het leveren van maatwerk liften. Tevens renoveren, repareren en onderhouden wij allerlei typen liften. Ons kantoor is gevestigd in Didam, vanuit waar wij werkzaam zijn in de regio Gelderland. Wij werken tevens vanuit de regio's Amsterdam en Rotterdam/Den Haag. Ter versterking van onze onderhoudsploeg in de regio Rotterdam/ Amsterdam zoeken wij, op korte termijn, een collegiale en enthousiaste Functie-inhoud: - het verrichten van preventief onderhoud aan diverse typen liftinstallaties in de gemeente Amsterdam - het opheffen van storingen tijdens werkdagen in de gemeente Amsterdam - het éénmaal per vier weken draaien van een storingsdienst in Rotterdam - het eventueel verlenen van assistentie aan derden - het onderhouden van contact met de opdrachtgever en/of huismeesters Functievereisten: - MTS of gelijkwaardig nvieau - kennis hebben van elektrotechniek en hydrauliek - flexibele opstelling m.b.t. werk- en reistijden - goede contactuele eigenschappen - in bezit zijn van rijbewijs - woonachtig in de directe omgeving van Leiden Het betreft heir een vast dienstverband. Behalve een bij de functie passend salaris bieden wij een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden: - bedrijfsauto welke ook privé mag worden gebruikt; - spaarloonregeling; - pensioenregeling; - opleidingsmogelijkheden welke 100% vergoed worden. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met Martin Hendriksen voor inhoudelijke informatie en Elsbeth van Lienden voor algemene informatie. Je sollicitatiebrief kun je tot uiterlijk 22 januari 1999 richten aan: T.a.v. Elsbeth van Lienden, Personeelszaken LOHDIJK/ Postbus 99 Edisonstraat 60 6940 BB Didam 6942 PZ Didam IUFTENa Tel. 0316-340611 Gevraagd Oproepverkoopstet voor de verkoop en in de lunchroom.) 1dag per week tot 45 jaar, in winkelcentrum Winkelhof teil Flexibele instelling is gewenst Bel voor meer info: tel. 071-5890040 vragen naar Cisca.l Jongeneel 8e Zn, Transport'. A. J. Jongeneel Zn. TransportB Voorschoterweg 52A 2235 SH Valkenburg zh Postbus 24 2235 ZG Valkenburg zh Telefoon 071 -53 22 530 Fax 071 - 53 18 166 Jongeneel Zn Transport B.V. is een snel groeiend, succesl dat isopgencht in I956. De organisatie is sinds 1992 gecai volgens de NEN ISO 9002-norm Ons bedrijf is onder ai1 gespecialiseerd in het vervoer \an gevaarlijke stoffen vex en particulier gebruik en alle andere normen van TranSpt Bij Jongeneel Zn werken momenteel 109 medewerkersi wagenpark bestaat uit 100 eenheden. Voor onze vestiging te Valkenburg zoeken wij e Transportplanner m/v Functie-informatie: Toezicht houden en uitv m optimale ritplannmg ie noodzakelijk zijn voor veili; tennis van de Duitse cn Engelse ta a over een goede schriftelijke en r Bakwagen Trailer Chauffeur Functie-informatie/vereisten: Representatief voorkomen. Technisch ingesteld Bereid de zaterdag te werken Leeftijd van 23 tot 40 jaar In het bezit van ADR en chauffeursdiploma. Ervaring is een pré In hel bezit van eigen vervoer. Medewerker Garage Technische Dien1 Voor deze functie denken wij aan een persoon die intern hr|. Functie-informatie vereisten: Opleiding op LTS-niveau Representatief voorkomen Enige kennis autotechniek. Bereid de zaterdag te werken. Leeftijd van 18 lot 25 jaar Terrein Medewerkers Hiervoor denken wij aan personen die een afwisselende bi Enige kennis van gevaarlijke slofffen of bereid daarvoor opgeleid ie «1 Bereid de zaterdag te werken en evt. in ploegendienst. Leeftijd 18 tot 2$ jaar Administratief Medewerker m/v (20 uuj Functie-informatie: Back-up voor de receptie. Werktijden in de ochtenduren Functievereisten: Middelbaar opleidingsniveau Ervaring in een soortgelijke functie Ervaring met Microsoft Office Geboden wordt: Salaris volgens beroepsgoederenvervoer CAO. tevens is er een spaart binnen het bedrijf aanwezig Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Dhr. F. dl (tel. 071-5322530). Voorde administratieve functie kunl uc| opnemen met de heer H. Zuijderduijn (tel. 071-5322530). Uw sollicitatie voorzien van een CV, kunt u richten a Jongeneel Zn Transport B.V. I Voorschoterweg 52 a 2235 SH Valkenburg (ZH) ft t.a.v. Dhr. F. den Otter Dhr. H. Zuijderduijf

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22