Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel //AK gti beheertechnicus A HEMBRUG Inkoper/uitbesteder m/v Zorggroep Werken bij Decos Software Engineering ZATERDAG 2 JANUARI 1999 SU/- 0 0 _c 0 _Q klimaatkontrakt GTI Klimaatkontrakt is onderdeel van nv GTI Holding, een van Nederlands grootste organisaties voor technische dienstverlening in utiliteit, industrie en infrastructuur. Met ruim 7000 werknemers, decentraal opererend van uit ruim 80 vestigingen in Nederland, België, Duitsland en Engeland, richt GTI zich op installatietechniek, industriële services, vermogenselektronica en de fabricage van schakel- en verdeelinrichtingen. GTI Klimaatkontrakt tekent voor het technisch beheer van grote veelal landelijk opererende op drachtgevers, zoals banken, sportcomplexen, ziekenhuizen, verzekerings maatschappijen, hotels, computercentra en automatiseringsbedrijven. Voor diverse opdrachtgevers en in verschillende regio's zijn wij op zoek naar collega's (die opgeleid willen worden) voor de functie van die wil werken aan zijn eigen toekomst de functie Als beheertechnicus A voert u, na een in werkperiode, het beheer over de aan huisvesting gebonden installaties van onze opdrachtgevers Denk hierbij aan CV-, luchtbehandeling-, elektrotechnische- en koelinstallaties. U verricht onderhoud, lost storingen op, zorgt voor een optimale instelling van de installaties en heeft de dagelijkse contacten met de opdrachtgever. Afhankelijk van uw kermis, ervaring en affiniteit werkt u zelfstandig voor een aantal kleinere projecten of in teamverband voor grotere opdrachtgevers. het profiel U heeft ervaring met AC/CV-installaties. Technische kennis heeft u op meerdere terreinen, zoals elektrotechniek, meet- en regeltechniek, werktuigbouw, CV of AC. Om deze functie zelfstandig in te kunnen vullen, heeft u zo'n drie jaar er varing in een soortgelijke functie nodig, bijvoorbeeld in de techmsche dienst van een groot (kantoren)complex. Uw technische kennis ligt op mbo-niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring. Voldoet u nog niet helemaal aan dit profiel, maar spreekt de functie u wel aan, dan zijn er bij ons misschien ook andere mogelijkheden voor u. de voorzieningen Bij GTI Klimaatkontrakt wordt veel aandacht besteed aan de ontwikkeling van de medewerkers. Er bestaan pnma studiefaciliteiten, zo heeft GTI Klimaatkontrakt een eigen bednjfsschool, waar be heertechnici worden opgeleid. Wij bieden u een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket aangevuld met zaken als een wmstdelingsregeling en collectieve verzekeringen. U heeft 25 vakantiedagen plus 13 ADV-dagen per jaar en een 40-unge werkweek. Als u voor meerdere projecten werkt, heeft u in de regel de beschikking over een service-auto. de sollicitatieprocedure Als u zich m deze functie herkent, dan nodigen we u graag uit te solliciteren. U kunt een informatiepakket met een sollicitatieformulier aanvragen bij mevrouw B. Wilmink van de afdeling P&O, telefoon (026) 369 29 15 of aan haar uw sollicitatie richten. De heren Van der Winden of Arens beiden Regio leider, kunnen u nadere informatie over de functie geven, telefoon (020) 653 21 21. GTI Klimaatkontrakt bv, Ringoven 37, 6826 TP Arnhem, telefoon (026) 369 29 11. GTI. Technisch gesproken kunnen we nogal wat. Werving Selectie Voor een dynamische organisatie zijn wij met spoed op zoek naar een enthousiaste Telefoniste/receptioniste (full-time) functie eisen: - minimaal MAVO-niveau - prettige telefoonstem - goede communicatieve vaardigheden Tevens zoeken wij voor diverse opdrachtgevers een Secretaresse (full-time) functie eisen: - HAVO/VWO, aangevuld met een secretaresse-opleiding - enige jaren relevante werkervaring vaardigheden - flexibele instelling Voor een aanbieder van beleggersplannen zijn wij met spoed op zoek naar een Administratief medewerker (full-time) - denkniveau HEAO/MBA/SPD - kunnen omgaan met bestanden - bekend met spreadsheets - affiniteit met effecten is een pré Rapenburg 8-10, 2311 EV Leiden Telefoon (071) 512 78 20 Fax (071) 514 49 14 Een accountants- en belastingadviesbureau zoekt een Assistent Accountant (full-time) functie eisen: - MBA-opleiding - aantal jaren relevante werkervaring - goede contactuele eigenschappen - affiniteit met M.K.B. is een pré Voor een uitgeverij zoeken wij ter uitbreiding van het team een Commercieel medewerker (full-time) functie eisen: - opleiding op MBO-niveau - klantgerichte instelling - goede contactuele eigenschappen - prestatiegericht Een importeur van audio- en video apparatuur zoekt een "Duizendpoot" (full-time) functie eisen: bereidheid tot het verrichten van diverse werkzaamheden, waaronder: - telefoniste/receptioniste taken - postverwerking - archivering - restaurantwerkzaamheden - alle voorkomende administratieve en niet-administratieve taken Van genoemde functies is een uitgebreide functie-omschrijving Geïnteresseerd in één van de bovenstaande vacatures? Neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op voor nadere informatie en/of voor het maken van een afspraak. Help het gehandicapte kind. Steun Stinafo. Giro 5155 naturali Bij de afdeling Informatisering Automatisering en Facilitaire Diensten bestaat een vacature voor het Hoofd Informatisering Automatisering, Facilitaire Diensten V/M voor 32 uur per week De aanstelling gebeurt aanvankelijk voor een jaar met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. De functie Van het hoofd l&A, FD wordt gerichtheid verwacht op ICT, maar ook affiniteit naar het bredere werkveld van ondersteunende werkprocessen (facilitaire dienstverlening). ICT binnen het museum kent drie belangrijke aandachtspunten, namelijk de Naturalis is een nieuw, attractief museum over de natuur met een rijke traditie. Al bijna 180 jaar beheert het - als Nationaal Natuurhistorisch Museum - de grootste natuurhistorische collectie van Nederland. Ruim 20 wetenschappers bestuderen de diversiteit in de natuur, zowel op biologisch als op geologisch gebied. Sinds april 1998 beschikt Naturalis over een moderne accommodatie, die ruimte biedt aan 7 vaste exposities, 2 wisseltentoonstellingen, een Natuur Informatie Centrum, een auditorium, een filmtheater, een restaurant, een boekwinkel en een museumwinkel. In Naturalis werken thans 170 mensen. Naturalis is een organisatie in continue ontwikkeling. Participeert in binnen de museumwereld belangrijke projecten (kennisnet). Met een aantal ontwikkelde ICT-produkten zal Naturalis de commerciële markt betreden. publieksfunctie (incl. de automatisering binnen de tentoonstellingen en website), de wetenschappelijke functie alsmede de kantoorautomatisering. Onlangs zijn de afdelingen Informatisering Automatisering en Facilitaire Diensten geïntegreerd, met als belangrijkste doelstelling het uniformeren van de gemeenschappelijke ondersteunende werkprocessen. Van de functionaris wordt verwacht dat hij/zij bezig is met verdere ontwikkeling naar het zelfstandig kunnen functioneren van de onderdelen Het profiel Een afgeronde opleiding op minimaal HBO-niveau en werkervaring op academisch niveau, kunnen werken met PC's, goede contactuele eigenschappen, zowpl mondeling als in geschrift; brede belangstelling en visie op het totale taakgebied; klant- en mensgericht, leidinggevende ervaring; generalist (geen specialist); bereid om in voorkomende gevallen zelf de handen uit de mouwen te steken telefoon 071-5687675. Stuur HAARLEM-HOLLAND Hembrug b.v. heeft zich gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verkopen van ultra-precisie CNC draaimachmes. De machines zijn uitgerust met olie-hydrostabsch gelagerde hoofdspil en sledes Naast het diamantdraaien worden onze machines met name ingezet ter vervanging van slijpbewerkingen het zgn finish harddraaien. Onder onze wereldwijde klantenknna bevinden zich fabrikanten van lagers, onderdelen v spuitgietmatrijzen, t serie Daarnae speciaalmachi Functie-inhoud: Strategische keuzes maken voor leveranciers en co-makers Verantwoordelijk voor begeleiding van het ordertraject Maken van inkoopplanning en afstemming van activiteiten hierop Voorbereiden van uit te besteden werk Verantwoordelijk voor magazijnbeheer Kortom verantwoordelijk voor het hele inkooptraject Profiel: Commerciële inslag (aantoonbaar) Initiatiefrijk en zeer zelfstandig Goede kennis van de Duitse en Engelse taal, zowei in woord als geschrift Gevoel voor techniek en administratie Affiniteit met automatisering Functionerend op HBO-niveau (bij voorkeur HTS-Wtb) In staat om onder tijdsdruk te werken De werkzaamheden worden verricht ii inkoopster. U kunt uw sollicitatiebrief richten aan: Hembrug b.v. Postbus 6014, 2001 HA Haarlem H. Figeeweg 1a, 2031 BJ Haarlem Tel. 023 51 24 900 Fax: 023 51 24 901 Internet: http://www.hembrug.com Voor nadere informatie kunt u contact opnemen ri algemeen directeur. samenwerking met een part-time t de heer drs. R. Nefkens MBA, HORST EN VLIETSTREEK De Stichting Zorggroep forst en Vlietstreek richt zich op verzorging en de thuissituatie. De dehev orginga, Verder houdt de Stii zich bezig mei jeugdgezondheids ±1800 medewerkers. Het werkgebied omval ongeveer 175.000 inwoners. Het budget bedraagt f 50 miljoen. ZORGMANAGER VERZORGING EN VERPLEGING De zorgmanager V. en V. is verantwoordelijk voor zorguitvoerinj in een deel van Leidschendam. In de dagelijkse werkuitvoering werkt zij/hij nauw samen met een collega zorgmanager V. en V. Het aantal medewerkers waaraan leiding gegeven wordt bedraag Algemene informatie: De zorgmanager is verantwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van het zorgaanbod; de afstemming van vraag en aanbo - geeft leiding aan een team wijkverpleegkundigen, wijkziekenverzorgenden en wijkbejaardenverzorgenden HBO-Verpleegkunde of A-verpleegkundige met MGZ-opleidin of A-verpleegkundige met ervaring in de thuiszorg aantoonbare leidinggevende ervaring in de thuiszorg met een' afgeronde managementopleiding heeft de voorkeur een stimulerende persoonlijkheid met een het kunnen hanteren van een consistente gedragslijn een heldere visie op de thuiszorg affiniteit met automatisering werken aan oplossingen Arbeid arden en salariëring (schaal 9) conl de CAO Thuiszorg. :t opnemen n Voor meer informatie k Peter Loomans, regiomanager, telefoon'070-3177300. Uw schriftelijke reactie kunt u voor 15 januari a.s. richten aan Zorggroep Horst en Vlietstreek t a v. dhr P. E. M. Loomans. Vinkenborghlaan 41.2265 GH Leidschendam. De werving voor deze vacature vindt gelijktijdig ii plaats, waarbij bij gelijke geschiktheid in voorkeur hebben. e kandidaten de nï Wegens verkoopsucces van de nieuwe en gebruikte mazda's zijn wij op zoek naar: 2e AUTOMONTEUR c.q. MONTEUR MOTORVOERTUIGEN M/V Wij denken aan een representatieve en ambitieus iemand van 25 jaar. Wij bieden een verantwoordelijke cliëntgerichte job in een klein team met reële beloning. Kennis en/of ervaring met mazda's is een pre. Vraag vrijblijvend info bij onze bedrijfsleider D. van Donk #Auto TREND Valkenburgseweg 56A - 2223 KE Katwijk - 071-4072346 Decos Software Engineering is de ontwikkelaar van het succesvolle document management systeem Decos Post Professional. Dit systeem wordt landelijk op meer dan 3000 plaatsen gebruikt voor de registratie en verwerking van alle mogelijke documenten. Bij Decos gaan we op een informele, gezellige wijze met elkaar en met onze klanten om. De medewerkers van Decos zijn zelfstandig, initiatiefrijk en ondernemend; er wordt open overlegd over alle belangrijke bedrijfsbeslissingen. Door de groei van Decos zoeken wij op korte termijn drie nieuwe collega's. Installatie Engineer Wij zoeken een collega die bij onze klanten Decos Post Professional gaat installeren, inclusief de koppeling met scanners, MS Office en de koppeling met email servers. Wij zoeken iemand met kennis van PC's, MS Office en netwerken. Daarnaast heeft u ervaring met het installeren van software en het aansluiten van hardware (printers en/of scanners) binnen netwerkomgevingen. Software Design Engineer Wij zoeken een collega die interne en externe projecten kan voorzien van de technische ondersteuning (ook in de vorm van specificaties) en de resultaten kan testen. Ook koppelingen die Decos Post Professional heeft met externe toepassingen moeten bij nieuwe versies worden gecontroleerd en beschreven. Verdere vereisten zijn. specificaties kunnen schrijven (requirements, design, implementation, test specificaties), goed kunnen documenteren. Engels vloeiend beheersen, programmeer ervaring, liefst in C, Visual Basic, Clipper, kennis van MS Office. Opleiding: een Informatica opleiding bij voorkeur op Universitair niveau of op HBO niveau met relevante werkervaring. Boekhouder Wij zoeken een collega die voor onze boekhouding en personeelszaken zorg wil dragen. De functie bestaat naast de debiteuren/crediteuren bank en de maandafsluiting. ook uit het genereren van rapportages. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de personeels- en salarisadministratie, urenregistratie en wagenparkbeheer. Ervaring met Exact en MS Office is gewenst. Meer informatie over Decos kun je vinden op onze web-site. Stuur je brief met CV ter attentie van drs. Paul L. Veger per post of per email Cpaul@decos.nlJ. Decos Software Engineering bv Bonnikeplein 24-26, 2201 XA Noordwijk Tel 071-3640700 Fax 071-3620833 Web: www.decos.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28