Auto Marestad Juventus in de markt voor Van Hooijdonk Vogts wil andere opzet EK Sport Voor elke koper van een nieuwe Peugeot gratis keus uit: lijdelijke aanbiedingen VOORDEELPAGEN VAN PO. 19 T/M ZA. 21 NOVEMBER Energiezuinig stadion voor NEC Een '9' voor Jerrel Ling s WOENSDAG 18 NOVEMBER 1998 982 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464. PLV -CHEF JANET VAN DIJK, o?| Een nieuwe auto koopt u niet van de ene op de andere dag. Maar als u van plan bent om een nieuwe auto aan te schaffen dan moet u zeker even bij Auto Marestad binnenlopen. Want als u gedurende de voor- deeldagen een nieuwe Peugeot koopt dan kan u kiezen uit een van de vier aantrekkelijke voordeelaanbiedingen. Voorwaarde is wel dat u een snelle beslisser bent want de voordeel- dagen zijn alleen van do. 19 t/m za. 21 nov. Peugeot 106 1.1 Accent vanaf 21.450,- imodel 1999) Standaard voorzien van electrische ramen, electrische-, verwarmde spiegels, misdampen voor in bumper - centrale portiervergrendeling. Radio/cassette recorder incl. twee speakers of Handbediend schuif-kanteldak of Twee jaar extra garantie °f Trekhaak Peugeot 306 1.4 XN nu vanaf 29.490,- imodel 19991 Standaard zeer compleet met o.a.: airbag bestuurder, airbag passagier, stuurbekrachtiging, electrisch bedienbare voorportierramen, centrale portiervergrendeling incl. afstandsbediening, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, verstelbaar stuur in hoogte, getint glas, deelbare achterbank 1/3 2/3, electrische toerenteller. Peugeot 406 1.8 SR nu vanaf 39.950,- imodel 19991 Standaard zeer compleet met o.a.: ABS, airbag bestuurder, airbag passagier, stuurbekrachtiging, electrisch bedienbare voorportierramen, centrale portiervergrendeling incl. afstandsbediening, stlampen voor in bumper, velours interieur, verstelbaar stuur in hoogte en acciaal, getint glas, deelbare achterbank 1/3 2/3, middenarmsteun achter, electrische toerenteller. Van der Valk Boumanweg 2, 2352 JC Leiderdorp,Telefoon: 071-581 2360, Fax: 071-S812369 Openingstijden: maandag t/m vrijdag 08.00 - 18.00 uur zaterdag 09.30 - 17.00 uur don. en vrij. koopavond tot 21.00 uur PEUGEOT Airco voor 990.- Uitstel van betaling (nu halen, januari 2000 betalen) ABS voor 990.-** Hoogste inruilprijs voor uw huidige auto Zaakwaarnemer Rob Jansen was niet verrast door de interes se van de 'oude dame'. „Het lijkt me niet onwaarschijnlijk dat Juventus hem in de gaten houdt. Door de blessure van Del Piero kunnen ze wel een spits gebruiken.'' Jansen was zelf niet benaderd door de Italianen. „Maar dat zegt niets. Ze bekij ken een speler altijd eerst, waar na ze met zijn club gaan praten. Pas dan nemen ze contact met mij op." Volgens Jansen is er veel be langstelling voor de voormalig international, voor wie Notting ham Forest zes miljoen pond (ongeveer 20 miljoen gulden) vraagt. „Ik weet dat verschillen de topclubs uit het buitenland hem volgen. Namen noem ik niet, maar iedereen zoekt spit sen. De belangstelling neemt al leen maar toe." Een terugkeer in Nederland lijkt uitgesloten. „Nederlandse clubs zullen hem best willen hebben, maar ze kunnen hem niet betalen", al dus Jansen. Van Hooijdonk speelt sinds kort weer voor Nottingham Fo- Berti Vogts heeft een revolutio nair plan ontwikkeld voor de kwalificaties voor het EK voet bal. De voormalig bondscoach van Duitsland wil voor de acht toplanden een Nations Classic Cup organiseren. Een toernooi over twee sei zoenen waarin de top acht ver deeld wordt over twee poules van vier die thuis- en uitwed strijden spelen. De nummers een en twee spelen kruisfina les, de nummers drie en vier kruiswedstrijden om behoud. „Tien wedstrijden in twee jaar", aldus Vogts. „Ideaal voor de overvolle kalender. De acht worden vastgesteld op basis van de klasseringen op het jongste EK en WK. „In de huidige situatie zou er bij voorbeeld een poule gevormd kunnen worden met Duits land, Engeland, Spanje en De nemarken", aldus Vogts, en in de andere Nederland, Kroa tië, Frankrijk en Italië." De eerste zes in de eindstand van de Nations Classic zijn au tomatisch zeker van deelne ming aan de eindronde van het EK. Met zijn plan wil Vogts voorkomen dat de toplanden nog tegen de kleintjes moeten aantreden. „In de Champions League speelt de Duitse of Ne derlandse kampioen ook niet tegen de Albanese kampioen. Daarnaast wil Vogts de ove rige Europese landen verdelen over zeven kwalificatiegroe- pen. De poulewinnaars verdie nen een startbewijs. De beste nummers twee spelen met de nummers zeven en acht van de Nations Classic om een deel- nemersbewijs voor het EK. Daar komen twee deelnemers uit voort. Met het organiseren de land telt de eindfonde van het EK dan zestien landen. Vogts heeft zijn idee voorge legd aan de technische com missie van de UEFA. Hij kreeg bijval van Glenn Hoddle en Ri- nus Michels. „Met dit plan wordt het Europese voetbal aantrekkelijker", vinden beide TC-leden. „Voor de top en subtop. Bovendien keren de klassiekers in het Europese voetbal terug." De TC heeft zijn plan doorgestuurd naar het hoofdbestuur van de UEFA. Dat ziet een financieel be zwaar. Kleine landen stemmen hun begroting af op de inkom sten uit de tv-rechten van de thuiswedstrijden tegen de top pers. Ook daar heeft Vogts een oplossing voor. „Dan moet het solidariteitssysteem zoals dat in de Champions League geldt, ook van kracht worden in de Nations Cup." De Duitser meent dat zijn plan ook van toepassing kan zijn op de kwalificaties voor de eindronde van het WK. Akkoord topclubs en UEFA MADRID ANP De UEFA en de Europese topclubs zijn gisteren officieel tot over eenstemming gekomen over de handhaving van de Champions League. Het akkoord tussen veertien topclubs en de bond houdt in dat de clubs meer winst uit en invloed in de Europese beker competitie krijgen. Een afvaardiging van vijf clubs (AC Milan, Bayem, FC Porto, Marseille en Real Madrid) zet de besprekingen met de UEFA over de invulling van het toernooi voort. Voor de bijeenkomst waren ook Ajax en PSV uitgenodigd. Aantrekkelijk voordeel voor snelle beslissers. Einde klucht in Nottingham nabij Een scout van de Italiaanse voetbalclub Juventus heeft maandagavond tijdens de wedstrijd Nottingham Fo rest - Derby County (2-2) de verrichtingen van Pierre van Hooijdonk gadegesla gen. De Brabantse spits, die in het duel een keer scoorde, wil en mag nog al tijd graag weg bij de degra datiekandidaat uit Notting ham. NOTTINGHAM ANP ♦Geldt alleen voor 306 en 406 *Geldt alleen voor 306. Voordeel geldt alleen gedurende de actiepcriode en zolang de voorraad strekt. Alle prijzen zijn inclusief BTW en exclusief kosten rijklaar maken, verwijderingsbijdrage en leges. De sintel- en wielerbaan rondom het veld ver dwijnen. Ook de bestaande tribunes worden ge sloopt. Elektriciteitsmaatschappij Nuon zorgt voor het energiezuinige gedeelte. Zo moeten er via zonne cellen warmte en elektriciteit worden opgewekt. Verder komt er een systeem voor hergebruik van water. In de winterstop begint de sloop. De bouw wordt in fasen uitgevoerd, zodat NEC gewoon thuiswedstrijden in De Goffert kan blijven afwer ken. Vanaf september 1999 kan de ploeg in het nieuwe stadion spelen. De officiële oplevering is gepland in december van dat jaar. De naam van het stadion blijft De Goffert, al is het de bedoeling dat op termijn een sponsor zijn naam aan het stadion verbindt. Pierre van Hooijdonk heeft zojuist Forest op voorsprong gezet. Terwijl de cheergirls juichen neemt slechts één teamgenoot de moeite hem te feliciteren. foto rtr rest, na een lange staking. Het conflict ontstond na de promo tie van afgelopen seizoen, vanuit de first division naai' de Premier League. Van Hooijdonk, die een groot aan deel in de promotie had, vond dat Nottingham zich niet vol doende versterkt had. Zijn huidige medespelers, met de uitlatingen van de spits in het achterhoofd, zijn niet ge lukkig met de klucht rond Van Hooijdonk. Na zijn treffer tegen Derby afgelopen zaterdag wei gerden de meesten hem te feli citeren. Ongeveer een halve mi nuut na het doelpunt kwam één teamgenoot hem schoorvoe tend omhelzen. Eredivisieclub NEC krijgt een energiezuinig sta dion, dat plaats biedt aan 12.000 toeschouwers. Gistermiddag presenteerde de club de verbou wingsplannen van De Goffert, dat totaal overdekt wordt. De kosten voor het project bedragen ruim zeventien miljoen gulden. Rondom het veld komt een zeven meter brede verdiepte promenade, van waaruit de toeschou wers naar hun plaatsen worden geleid. Het huidi ge stadion, zestig jaar oud, voldoet niet meer aan de eisen die publiek en sponsors stellen aan vei ligheid, sfeer en comfort. Daarbij heeft ook de KNVB nieuwe veiligheidseisen gesteld, waaraan alle clubs moeten voldoen per 1 augustus 1999. DUIVENTIL Wilt U iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbodt gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-5321 E-mail: redactie.ld@damiate.hdc.nl Tijdens de jaarlijkse feestavond werden bij wielervereniging Bollenstreek de jaarprijzen door Rabo-pr-man Frans Oven uitgereikt aan Robbie Wolf, Walter de Kok, Karei Teeuwenet van Eijk. a Faissal Belganhou heeft in Hil versum de bokswedstrijd tegen Said Ghaimi (Afghanistan) ge wonnen. Ook de Leidse vrou wen Yvonne de Kier en Redoan Bouda wonnen hun partij De Katwijkse schaatser Jens Zwit ser is derde geworden in de vierde rit om de Peter van Vliet Marathoncup. Bij de vrouwen behaalde Renate van de Geest (Hoogmade) eveneens een der de plaats. Bij het gewestelijk kampioenschap van Noord- Holland werd Hans Schipper (Warmond) in de sprint door Andres Landman verslagen. Jim van Es (Stompwijk) won bij de b-rijders een marathon in Heerenveen Theo Kraan (Voorschoten'97) is gehuldigd omdat hij al 50 jaar actief is in competitieverband Kaderpro blemen bij sportclubs. Korfbal vereniging De Danaïden heeft nog geen geschikte vervanger voor voorzitter Martin Rensing gevonden. John van Haasteren (Leiden Atletiek) stelt zich niet meer beschikbaar voor een nieuwe voorzittersperiode. De atletiekclub heeft momenteel geen secretaris. Tafeltennisclub Avanti is ook op zoek naar een voorzitter. In Leiden heeft voet balvereniging Docos nog geen nieuwe preses. Voetbalvereni ging Alphen heeft in Henk Bel- derbos wel een nieuwe eerste man gevonden Voetbaltrainer Wim Schaap, in trek bij aantal zaterdaghoofdklass gaat zijn huidige club Ton verlaten Ex-Quick Boys^ Dick Kuyt is geselecteerd het Nederlands jeugdelfé der de 18) dat op woensdj november in Den Haag te België speelt Sjaak Rach berger (Roelofarendsveea heeft op de Bult een regia cyclo-crosswedstrijd gew? nen. Hij was duidelijk steil dan de broers Ronald en) van der Tang (Voorhout).! aan Stierman (Leiden) wn de nieuwelingen Jeroen' Wetten (ex-Meerburg) set tweemaal raak in de landt jeugdwedstrijd ADO Den Haag-Willem II (3-0) Inü opesa del Mar heeft de no jonge Leidse schaker Jan Smeets (13) een knappe a de plaats behaald bij heti reldkampioenschapjeugi ken Tjerk Kramer en Mi Schrama (LZ 1886) zijnge teerd voor de nationale u poloselectie onder 18 jaar ze selectie bereidt zichvo de Europese jeugdkamp* schappen De D-jeugdn UVS heeft op het Plein in Haag de finale van hetsti voetbalkampioenschap^ nen. Quick werd met stnl schoppen verslagen. UVS nu deelnemen aan de lam ke finales op 2 juni 1999» Jerrel Linger scoorde afgelopen weekeinde als enige een '9' op de amateurvelden. Berry Chari- té (UVS), Peter van Duyn (Kat wijk) en Mark Janssen (ARC) deden eveneens goede zaken en kregen een '8' op hun rapport. In het ploegenklassement wekt het geen verbazing dat Noordwijk bovenaan is te vin den. De koploper in de hoofd klasse A heeft vier spelers in de top 10. Opmerkelijk is de hoge klassering van UVS dat, on danks een matige positie in de zondagse hoofdklasse, individu eel hoger scoort dan de overige vijf zaterdaghoofdklassers. Van Tol Akerboom 37. Stouten Parrel 18. Borst Van Heiningen Algemeen Klassement (indimd 1. Patrick van Dam (Noordwijk) 2. Berry Charité (UVS). 3. Tom van der Niet (Quick Boys) 4. Martin van Kins (Noordwijk) Raymond Flaton (Quick Boys) 6. Saïd Elmahdadi (FC Lisse) Wim de Jong (Noordwi|k) Marco Korft (Noordwi|k) Wesley Slingerland (Rijnsb. Baj Algemeen Klassement (te* 1 Noordwijk 2. UVS 3. FC Lisse 4. Katwijk 5. Quick Boys 6. ARC 7. Rijnsburgse Boys De winnaar van het Vod van het Jaar klassema* ïo vangt een reischeque ta de van ƒ2500,- Jerrel Linger.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 24