VRAAG MAAR/ SLEUTELBO Maandag 2 t/m zondag 8 november 30% korting op alle Najaarsmode met dit actielabel. Alles wat je weten wilt over behandelingen, onderzoek, begeleiding en preventie van kanker BEL GRATIS 0800 022 6622 MAANDAG 2 NOVEMBER 1998 Astma??Fonds Met een rubrieksadvertentie in Leidsch- en Haarlems Dagblad Kombin bereikt u in één keer 256.000 lezers RUBRIEKSADVERTENTIE J^J JjU JJÜ J_iJ JJU J J J loj IJmuider Courant; g Haaifems I>.t|A>1aJ LeklschéB&^H "ffieUartaaat na 2004 Q[ En met haar geven we in Nederland nog duizenden kansarme kinderen een toekomst. Boni uit Guatemala heeft dit jaar Foster Parents gekregen. Dat zijn mensen die er 1,50 per dag voor overhebben om haar financieel te adopteren. Met dat geld worden projecten uitgevoerd die de leefsituatie van Boni en van iedereen in haar directe woonomgeving structureel verbeteren. Dit jaar - het jaar waarin Foster Parents Plan 60 jaar bestaat - zijn weer vele duizenden Nederlanders Foster Parent geworden. Wilt u dat ook, vul dan de bon in of bel ons informatienummer. Dat nummer kunt u ook bellen als u vragen hebt over Foster Parents Plan. Wij staan u graag te woord: 0800-3000230. Deze publicatie is mogelijk dankzij de Rabobank. :el een kind adopteren en ontvang gelijktijdig alle infor Woonplaats: Foster Parents Plan x 7676,1000 SL Amsterdam. Postzegel hoeft niet WEEROVERZICHT BUITENLAND Weersvooruitzicht KNMI Geldig tot en met dinsdag. Noorwegen: Wolkenvelden, ook af en toe zon en een kleine kans op wat sneeuw. Middagtemperatuur on geveer min 3 graden, langs de kust en In het zuiden rond plus 3 graden. Zweden: Veel bewolking en mogelijk wat sneeuw. In het noorden droog en kans op zon. Maxima van plus 5 graden in het zuiden tot min 9 in Lapland. Denemarken: Vandaag vrij rustig met wat zon en vrijwel overal droog. Morgen meer bewolking en regen, in het noorden mogelijk eerst wat sneeuw. Middagtemperatuur uit eenlopend van 2 graden in het noorden tot 7 in het zuiden. Engeland, Schotland, Wales en Ierland: Toenemende bewolking, gevolgd door regen. In de Schotse bergen kans op natte sneeuw. Boven dien van tijd tot tijd veel wind. Maxima ongeveer 8 graden, in Schotland kouder, in het uiterste zuiden lokaal boven de 10 gra den. België en Luxemburg: Vandaag eerst wat zon. Maar snel toenemende bewolking, in de loop van de middag gevolgd door regen en aantrekkende wind. Morgen een regenachtige dag. Maxima omstreeks 10 graden. Noord- en Midden-Frankrijk: Vandaag geregeld zon, maar in de loop van de dag van het wes ten uit bewolking en af en toe re gen. Morgen bewolkt,regenachtig en een stevige wind. Middagtem peratuur rond 10 graden, morgen tijdelijk wat hoger. Portugal: In de noordelijke helft vaak be wolkt en van tijd tot tijd flink wat regen. In het zuiden geregeld zon en droog. Maxima van tegen de 20 graden in het noorden tot 24 in de Algarve. Madeira: Zonnige perioden en stilaan kans op een bui met onweer. Middag temperatuur vaak boven de 25 graden. Spanje: In het zuiden flink wat zon en droog. In het noorden vaak wol ken en met name langs de Golf van Biskaje van tijd tot tijd veel regen. Middagtemperatuur rond 20 graden, in het zuiden lokaal tegen de 25 graden. Vanaf mor gen in het noorden frisser. Canarische Eilanden: Zonnige perioden en toenemen de kans op een regen- of on weersbui. Middagtemperatuur meest boven de 25 graden. Marokko: Veel zon, soms wolken en vrijwel overal droog. Maxima vandaag van een graad of 25 in het noor den tot 30 in het zuiden, morgen wat lager. Tunesië: Vrij zonnig en droog. Middagtem peratuur aan zee rond 25 graden. Zuid-Frankrijk: Vandaag met name in het zuiden en zuidoosten eerst wat zon. In de loop van de dag meer wolken en van het westen uit regen. Mor gen regenachtig en winderig. Middagtemperatuur tussen 15 en 19 graden. Maliorca en Ibiza: Aardig wat zon, ook stapelwolken en slechts een kleine kans op een bui. Middagtemperatuur on geveer 23 graden. Italië: Wolkenvelden, ook af en toe zon. Op beide dagen kans op een bui, eerst vooral in het zuiden, later meer in het noorden. Middag temperatuur rond 22 graden, in het noorden ruim onder de 20 graden. Corsica en Sardinië: Zon en stapelwolken en met na me op morgen kans op een bui. Maxima omstreeks 22 graden. Malta: Geregeld zon en slechts een klei ne kans op een bui. Middagtem peratuur rond 23 graden. Griekenland en Kreta: Geregeld zon, ook wolkenvelden en misschien in het westen en noorden een regen- of onweers bui. Middagtemperatuur onge veer 22 graden. Turkije en Cyprus: Af en toe zon en vooral vandaag kans op een regen- of onweers bui. Middagtemperatuur rond 22 graden. Duitsland: Vandaag een aardige dag met ge regeld zon en vrijwel overal droog weer. Morgen bewolkt, regenach tig en winderig. Middagtempera tuur rond 8 graden, morgen in het zuiden boven de 10 graden. Zwitserland: Vandaag geregeld zon. Morgen bewolkt en af en toe regen. In de bergen dan veel wind en kans op sneeuw. Maxima rond 12 graden. Oostenrijk: Vandaag opklaringen en nog klei ne kans op een bui. Morgen be wolkt en regenachtig en winde rig. In de bergen kans op sneeuw. Middagtemperatuur on geveer 11 graden. Polen: Wisselend bewolkt en kans op een bui, in het noorden mogelijk met sneeuw. Morgen toenemen de bewolking, gevolgd door wat regen. Middagtemperatuur onge veer 6 graden. Tsjechië en Slowakije: Vandaag enkele opklaringen en misschien nog een bui. Morgen meer wolken, wind en een grote re kans op regen. Maxima onge veer 9 graden. Hongarije: Eerst rustig, vrijwel overal droog en geregeld zon. Morgen toene mende wind, wolken en mis schien wat regen. Middagtempe ratuur rond 10 graden. DINSDAG 3 NOVEMBER 1998 Zon- en maanstanden Zon op 07.39 Zon onder 17.07 Maan op 17.16 Maan onder06.04 Waterstand IJmuiden Katwijk Hoog 02.21 14.45 01.54 14.18 Laag 10,50 22,50 10 31 22.31 Boedapest Bordeaux Cyprus i bewolkt regen opklaringen z°n"'S hagel windrichting 19 temperatuur P* Voorlichtingscentrum Nederlandse ik, NEDERLANDSE Kankerbestrijding/KWF jUË KANKERBESTRIJDING Sophialaan 8, 1075 BR Amsterdam Haar leven bestaat dit jaar voor het eerst uit meer dan bonen en maïs. L lagedruk ff hogedruk

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 16