Personeel Personeel Persone in de klas :KVV centraal bureau technisch beheerder bouwkunde Collega v/m DTP-er m/v XAKRON wij lezen de krant CMC Finance houdt 7 november a.s. Open Huis in heel Nederland. ZATERDAG 31 OKTOBER 1998 Voor het bedrijfsbureau dat onderdeel uitmaakt van de dienst Materieel Beheer, zoeken wij op korte termijn kandidaten (m/v) voor de functie van (36 uur fulltime) Het Centraal Bureau verzorgt een aantal diensten to weten Personeel en Organisatie, Informatie- /oorzieang en Materieel Beheer Het Centraai Bureau ts gehuisvest aan de Laurens Reaalstraat 10 Dit is op 6 minuten loopafstand van het Centraal Station. De KW (Katholieke Stichting voor Verzorging en Verpleging in de regio Den Haag) is oen samenwerkingsverband van twaalf verpleeg- en verzorgingshuizen, die zich verder wil ontwikkelen in een meer administratieve en beheersmatige functie. De functie U werkt samen met uw twee collega's op het gebied van Werktuigbouw kunde en Elektrotechniek en bent gezamenlijk verantwoordelijk voor het technisch onderhoud aan de gebouwen en insta! at.es van de verscnaiende verpleeg- en verzorgingshuizen van de KW. Voor de huisdirecties heeft u een adviserende rol inzake technische en bouwkundige investeringen Tevens levert u een actieve bijdrage aan bijvoorbeeld renovatieprojecten Belangrijkste taken zijn: - voeren van technisch overleg met verantwoordelijke lijnfunctionarissen aannemers e.d., opstellen van normen en richtlijnen betreffende het onderhoud; - onderhoudsplannlng en werkvoorbereiding; samenstellen van meerjarenbegrotingen; periodiek inspecteren van de gebouwen. afhandelen van storingen en klachten, administratieve verwerking van bouwkundige informatie; deelnemen aan projecten Wij vragen Een enthousiaste medewerker die zelfstandig, planmatig en nauwgezet kan werken en die in het bezit is van een diploma MTS-B U beschikt over aantoonbare kennis van een geautomatiseerd onderhoudbeheers- systeem en bent vertrouwd met begrotingen en kostenramingen Voorts kent u de sfeer en werkwijze van het bedrijfsleven en hebt u ervaring met projectmatig werken Wij bieden Een boeiende veelzijdige functie met ruimte voor eigen initiatief. Studiefaciliteiten voor verdere ontplooiing en ontwikkeling. Een informele* en collegiale werksfeer. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Ziekenhuiswezen. Het salaris bedraagt maximaal f 4.723,- bruto per maand Het pensioen is ondergebracht bij het Pensioenfonds PGGM Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer C G de Klerk, hoofd Materieel Beheer, onder telefoonnummer 070 333 01 20 Uw schriftelijke sollicitatie, met gebruikmaking van ons sollicitatie- V formulier of per brief, kunt u onder vermelding van vacature nummer CB 10-TB binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling Personeel Organisatie van de KW, Postbus 93567,2509 AN Den Haag Acquisitie n a v doze odvorteniio wordt mot op prijs oosteid Akron is een erkend bureau voor reclame en marketing. Zowel op nationaal als regionaal niveau ontwikkelen wij creatieve oplossingen voor communicatieve doelstellin gen. Creatie in combinatie met een heldere visie op markt vraagstukken, media-specialisatie, uitwerk studio en een perfecte organisatie zorgen voor een unieke propositie in de Leidse regio voor ondernemers die met een professio nele dienstverlener willen werken. Enkele maanden terug hebben wij een mooi en sfeervol pand betrokken aan het Rapenburg. De groei die zich vóór die tijd al aftekende zet ook nu fors door. Zo sterk zelfs dat het personeelsbeleid dat recent uitgebreid Is, toe Is aan een volgende versterking. voor de media order-administratie Proflel Leeftijdindicatie 20-30 jaar, stressbestendig, minimaal MAVO/HAVO-opleiding, enige kantoorervaring en vlot kunnen typen. Kennis van media-zaken is een pre. De Job )e bent de spil van de media-administratie, ordert, reserveert advertenties bij bladen, houdt plaatsings schema's bij. geeft de studio de informatie om het benodigde materiaal te vervaardigen en hebt regelmatig contact met opdrachtgevers. Tevens verricht je secreta- riaats- en andere voorkomende werkzaamheden. Ter versterking van de studio zoeken we een Leeftijdindicatie 20-25 jaar- kennis van QuarkXpress en Illustrator. Je weet hoe een Mac werkt en kunt aardig overweg met de muis. Interesse? Als je interesse hebt om in een gezellig team te werken in een monumentaal pand hartje Leiden moet Je snel reageren. Binnen 10 dagen moet je schriftelijke reactie t.a.v. Michael Breel binnen zijn. RECLAME A MARKETING Akron Reclame Marketing bv Rapenburg 35 postbus 366 2300 AJ Leiden telefoon 071 - 516 00 16 telefax 071 - 514 30 38 e-mail mailbox@akron.nl STICHTING R.K. ONDERV^ TE VOORHOUT vraagt voor de R.K. Basisschool "Emri 1. Groepsleerkracht/Remedial Te» omvang 26 uur (5 ochtenden) ingang z.s.m. functie verzorgen niveaucursus grj remedial teaching 2. Groepsleerkracht groep 1/2 omvang 19,5 uur dagen woensdag/don.ochtend/vrij ingang 1 januari 1999 Het bestuur zoekt collega's die: - enthousiast en flexibel zijn; - op een planmatige manier willen en kunnen (samen)werken. Inlichtingen kunnen worden ingewonn bij de directeur van de R.K. Basisschool "Emmaüs" Jan Halin school 0252-223313 privé 071-5176590 Sollicitaties kunnen schriftelijk worde gediend t/m 8 november a.s. bij Het bi p/a Bonekruidstraat 11, 2215 BG Voort Stichting Krant in de Kla Postbus 12040, 1100 AA Amsterdai Tel 020 4309190, Fax 020 4309) Meerdere wegen leiden naar CMC Finance. Want op zaterdag 7 november houd bij jou in de buurt. Voel hoe het is om de files links te laten liggen. En leer jt sfeer kennen. Het Open Huis wordt gehouden in Alkmaar. Amstelveen, Grol Nieuwegein. Kom tussen het boodschappen doen en het bollen planten even bij Ervaren IT'ers CMC heeft spraakmakende projecten in de financiële wereld voor iT'ers die hun grenzen willen verleggen We zoeken ervaren ontwik keiaars voor mainframe en Client Server omgevingen Maar ook technische infra- struktuurspecialisten, management en business consultants en projectmanagers. Kom dus langs op de open dag op zaterdag 7 november a s. tussen 10.00 en 1600 uur m AC restaurant Leiderdorp Persand. Snoepweg 2 te Leiderdorp We stel len het op pnjs als je je vooraf ai meldt bij onderstaande persoon

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 30