Personeel Personeel Personeel Personeel S i COMMERCIËLE TALENTEN op MTS-/HTS-niveau WTB -*ir randstad polytechniek PRODUKTIEPLANNER HG 10 OKTOBER 1998 Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. Universiteit Leiden DER RECHTSGELEERDHEID ^werker algemene verlening (v/m) (Immer: 8-159/1158 [huishoudelijke dienst van de sector liensten bestaat uit totaal negen mede- li fulltimers en drie parttimers. De taak sr is het verlenen van huishoudelijke jng aan de primaire taken van de ïderwijs/onderzoek). rein strekt zich voornamelijk uit over ven, het Gravensteen en Hugo de 27 en 32. distribu post; n binnenkomende e ertrek :oek n van onze medewerkers enthousiaste medewerker, medewerker zal haar of zijn taken i studenten, medewerkers het verrichten van wisseldiensten waaronder het openen en sluiten van het gebouw; het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden (als reparatie-, schilder- en timmerwerkzaamheden); controle en bewaking van technische installaties en het brandbeveiligingssysteem; actief meewerken in de alarmploeg (bedrijfshulpverlening en ehbo). Vereist: voortgezet onderwijs; een klantvriendelijke en dienstverlenende instelling; in teamverband kunnen werken; leeftijd minimaal 25 jaar. Ervaring in een soortgelijke functie en enige kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Variërende werktijden: maandag van: 07.30-12.30 13.00-16.00 uur dinsdag t/m donderdag van: 10.00-15.30 uur vrijdag van: 08.00-12.30 13.00 tot 16.00 uur maandag van: 10.30-13.00 13.30-19.00 uur dinsdag t/m donderdag van: 13.30-19.00 uur vrijdag van: 08.00-12.30 13.00-16.00 uur Salaris maximaal 3.402,- bruto per maand (schaal 4) op basis van een volledige werkweek en afhankelijk van leeftijd en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van ten hoogste een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: mw. J.J.C. Havenaar-Datema, tel. 071-5277618. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechts geleerdheid, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te ur solliciteren. een goed klimaat voor kwaliteit /A\c«nr r. CONTROLS BV Aslro Controls is ten suucsvol specialist in hnn(|\wiurdu|i'. pneumatische uiilomuliscrinf|scomponcn(cn. alsook in sihnk- en irilliii(|isolaiie voor tli Nederlandse industrie. De imparl erwm geschied uil de USA. GB. Duitsland en België. Daarnaast vormt gedegen advies en engineering een essentieel onderdeel van die succesvolle groei van hel bedrijl. Astro Controls kenmerkt /ieli door liuui hori/ontule strut tuur. jong. dvnamiseh elan. gehoden vrijheid, oog voor persoonlijke ontplooiing en ple/icrige werksfeer, als een Vanwege de uitbreiding van de verkoopactiviteiten willen wij graag spoedig kennis maken met enkele toekomstige collega's die zich herkennen in de functie van zowel voor de binnen- als de buitendienst Met: - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - Teamspirit - Zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte instelling - Enige kennis van en ervaring met automatisering - Uitstekend in Engels en goed in Duits Herken je jezelf? Stuur dan binnen 7 dagen je reactie met cv naar: Astro Controls b.v. T.a.v. de directie Postbus 2099. 2400 CB ALPHEN AAN DE RIJN Wil je eerst uitgebreide functie omschrijving ontvangen? Bel dan 0172 - 424247 en vraag naar de heer Mylius of de heer Vrijburg. -L/ JJfltólJ IC Beton- en Staal tekenaar CAD Projectomschrijving Randstad Polytechniek is op zoek naar meerdere Beton Staaltekenaars CAD voor het vormen van een projectteam, verantwoordelijk voor het realiseren van enkele grote waterbouwkundige projecten. Uw kerntaak De werkzaamheden houden het vervaardigen van wapenings-, werk-, bestek- en detailtekeningen in, die worden vervaardigd met behulp van AutoCAD of Autostruct. Uw profiel U heeft een mts/hts-opleiding civiele techniek, ervaring met bovengenoemde werkzaamheden en eventueel een hta- opleiding of interesse daarin. Ervaring met Autostruct is een pre. (Indien nodig bieden wij u deze opleidingen aan.) Essentiële kenmerken voor deze functie zijn visie, inventiviteit en collegialiteit. Uw contract Het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd bij Randstad Polytechniek. Doorgroeimogelijkheden Randstad Polytechniek biedt alle mogelijkheden om door te groeien naar de functie van constructeur of projectleider. Uw honorering Afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring garandeert Randstad Polytechniek een bruto salaris van maximaal f 82.750,- en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie U kunt uw sollicitatie met c.v., schriftelijk of via e-mail, richten Randstad Polytechniek, afdeling civiele techniek, Herengracht 21, 2511 EG Den Haag. Voor telefonische informatie: (070) 36445 20. E-mail:denhaag@polytechniek.com Tekenaar CAD/Bestekschrijver Projectomschrijving Randstad Polytechniek is op zoek naar ambitieuze CAD tekenaars/bestekschrijvers voor projecten in de regio Den Haag met betrekking tot de ontwikkeling van onder andere VINEX-locaties, reconstructies en bouw- en woonrijpprojecten. Uw kerntaak U bent verantwoordelijk voor het vervaardigen van bouw- en woonrijpbestekken, werk- en bestektekeningen ten behoeve van bovengenoemde civieltechnische projecten. Uw profiel U bent een ambitieuze mts/hts-er met een brede interesse in de civiele sector. U heeft ervaring of affiniteit met het vervaardigen van bestekken met behulp van RAW-95. Tevens'bent u bekend met tekenprogramma's zoals AutoCAD en/of Microstation of geïnteresseerd in een opleiding hierin. Bij voorkeur heeft u enkele jaren ervaring als CAD-tekenaar/bestekschrijver en u wilt deze ervaring bij Randstad Polytechniek verder uitbouwen. Uw contract Het betreft een dienstverband bij Randstad Polytechniek. Uw honorering Afhankelijk van uw kennis en ervaring biedt Randstad Polytechniek een marktconform salaris. Daarnaast bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie U kunt uw sollicitatie met c.v., schriftelijk of via e-mail, richten Randstad Polytechniek, afdeling civiele techniek, Herengracht 21,2511 EG Den Haag. Voor telefonische informatie: (070) 36445 20. E-mail:denhaag@polytechniek.com Constructeur m/v Projectomschrijving Randstad Polytechniek zoekt een constructeur die in eerste instantie ingezet wordt op een ingenieursbureau, waar u productkennis verwerft en vertrouwd raakt met de teken en berekeningsmethode. Daarnaast werkt u omvangrijke en/of gecompliceerde projectopdrachten uit met betrekking tot het vervaardigen van voorgespannen en gewapende prefab-beton- Randstad Polytechniek is het bureau bij uitstek voor civieltechnische professionals op mts-, hts- of tu-niveau. Randstad Polytechniek is onderdeel van de Randstad Groep met vestigingen in tal van Europese landen en in de FIS. Het bureau biedt als zodanig carrièremogelijkheden in binnen- en buitenland. Daarnaast is Randstad Polytechniek partner van de ingenieursverenigingen KIvI en NIRIA. constructies. Dit voor onder andere parkeergarages, kantoren, bruggen en viaducten. U bent in deze functie project verantwoordelijk. Binnen het ingenieursbureau zijn vanuit deze functie diverse doorgroei mogelijkheden aanwezig. Uw profiel U heeft een tu- of hts-opleiding bouwkunde of civiele techniek, eventueel aangevuld met de opleiding hti of Betonconstructeur bv (of bereid deze te behalen). Daarnaast heeft u enige constructieve praktijkervaring. U koppelt een theoretisch inzicht aan commerciële kwaliteiten en geeft hierdoor een praktische invulling aan de projecten. U werkt zowel zelfstandig als in een team en heeft vaak contact met opdrachtgevers. Daarom bent u contactueel sterk. U kunt goed met mensen overweg en heeft geen moeite met werken onder tijdsdruk. Uw honorering Behalve spannend werk in een enthousiast team met veel eigen verantwoordelijkheden en vrijheid, bieden wij een goed salaris met prima secundaire voorwaarden. Uw sollicitatie U kunt uw sollicitatie met c.v., schriftelijk of via e-mail, richten Randstad Polytechniek, afdeling civiele techniek, Herengracht 21, 2511 EG Den Haag. Voor telefonische informatie: (070) 36445 20. E-mail:denhaag@polytechniek.com Weg- en Waterbouwkundig Toezichthouder Projectomschrijving Randstad Polytechniek zoekt enkele toezicht houders voor het invullen van projecten bij diverse opdrachtgevers zoals ingenieursbureaus en gemeenten. De werkzaamheden bevatten voornamelijk het behouden van toezicht bij de uitvoering van bouw- en woonrijpmaakbestekken en reconstructies (zoals grondwerken, rioleringen en verhardingen en dergelijke). Uw profiel U heeft een afgeronde mts/hts-opleiding civiele techniek met enkele jaren ervaring bij een gemeente of ingenieurs bureau. U bent bekend met laadmeetkundige werkzaamheden en maatvoering. Het voeren van een uitgebreide werken-administratie eventueel met KDP-pakket, gekoppeld aan de RAW-systematiek is u niet vreemd. Het onderhouden van contracten met belang hebbende partijen zoals onder andere aannemers, nutsbedrijven en bewoners is voor u een gewone zaak. Uw contract Het betreft een dienstverband met Randstad Polytechniek. Doorgroeimogelijkheden Randstad Polytechniek biedt u alle mogelijkheden om door te groeien naar de functie van hoofdopzichter/projectleider. Eventuele gerichte opleidingen voor het realiseren van uw ambities komen uiteraard voor vergoeding in aanmerking. Uw honorering Afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring garandeert Randstad Polytechniek naast een bruto jaarsalaris tot maximaal f 78.000,- per jaar een uitstekend pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie U kunt uw sollicitatie met c.v., schriftelijk of via e-mail, richten Randstad Polytechniek, afdeling civiele techniek, Herengracht 21, 2511 EG Den Haag. Voor telefonische informatie: (070) 364 45 20. E-mail: denhaag@polytechniek.com Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te solliciteren, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Kijk ook op Internet voor andere vacatures: www.polytechniek.randstad.nl uwehand's Rederij en Visverwerking B.V. is een toonaangevend en vernieuwend visverwerkend bedrijf. Vanuit een moderne fabriek gevestigd in Katwijk wordt een kwalitatief hoogstaand produkt aan klanten in binnen- en buitenland geleverd. Het Operations-team is verantwoordelijk voor de totale goederenbeweging, fysieke distributie van de produkten en produktieplanning. Wegens interne doorgroei van de huidige functionaris zijn wij voor ons team op zoek naar een; Functie-inhoud: Opstellen van het produktiej aar plan. Froduktiejaarplan vertalen naar een weekplan. Bewaken van de voorraadniveau's. Aansturen van de Interne en externe produktieiocaties. Regelmatig overleg met de inkoopafdeling inzake de grondstofbehoefte en met de afdeling verkoop met betrekking tot de actuele verkoopontwikkelingen. Uw perspectief: De juiste kandidaat bieden wij een veelzijdige en zelfstandige functie in een boeiend en gezond bedrijf met voldoende toekomstperspectief. Wij bieden een concurrerend salaris-en secundair arbeidsvoorwaardenpakket. Functie-eisen: Een afgeronde MBO/HBO opleiding. Flexibele werkhouding. Enige jaren werkervaring als planner in een produktieomgeving, bij voorkeur in de foodsector. Bekendheid met een MRP systeem. Ervaring in het werken met PC's. (Word/Excel). Stressbestendig. Communicatief sterk. Uw reactie: Schriftelijke reacties kunt u vóór 24 oktober 1998 richten aan: Ouwe hand's Rederijen Visverwerking BA', t.a.v. afd. personeelszaken Lageweg 55 2222AG Katwijk telefoon 071-4051111 Voor nadere informatie kunt u zich tevens tot dit adres wenden. AER ZORC Voor dc divisie Thuis- Verzorging Verpleging zoeken we MEDEWERKERS PSYCHOGERIATRIE MTS/ van 24 - 37 uur per week DE FUNCTIE: U werkt in een team en verleent diensten van verzorgende, verplegende en begeleidende aard bij de klant thuis. Het gaat daarbij om ouderen met psychogeriatrische klachten. U bent verantwoordelijk voor de uitvoering van de dagelijk se zorgverlening. Het doel van de zorgverlening is het instandhouden, ondersteunen en overnemen van de zelfzorg en het ontlasten en ondersteunen van de mantelverzorgers. DE FUNCTIE-EISEN: A opleiding ovdb verzorgende, opleiding mdgo-vz/vp, opleiding zv of vergelijkbare ervaring; A ervaring in het werken met ouderen; A bereidheid tot het werken in dag-, avond- en weekend diensten; A flexibele en klantgeriehte instelling; A goede contactuele vaardigheden; A in staat om zowel zelfstandig als in een team te werken. ONS AANBOD: A salaris tussen f 2.815,-- en f 3.876,-- per maand (bij een fulltime dienstverband, 37-urige werkweek); A onregelmatigheidstoeslag; A deelname in het pensioenfonds PGGM; A mogelijkheid tot deelname spaarloonregeling; A gelegenheid tot het volgen van relevante opleidingen; A mogelijkheid tot kinderopvang; A overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO-Thuiszorg. Kcnncmcr Thuiszorg is dc regionale thuiszorgorganisatie in Zuid- Kennemerland met een compleet dienstenpakket op het gebied van Kraamzorg, jeugdgezondheidszorg, huishoudscrvice, persoonlijke verzorging en thuisverpleging. Daar zijn ook pre ventieve diensten bij inbegrepen als mede uitleen, verhuur en verkoop van verpleeg- en hulpmiddelen via de Thuiszorgwinkel. In de thuiszorg wordt gaverkt in een één op één situatie bij de cliënt thuis. Dat vraagt professionali teit, zelfvertrouwen en zelfstandigheid van onze ongeveer 1800 medewerkers. Dc divisie Thuis- Verzorging Verpleging levert diensten van verpleeg kundige, verzorgende en begeleidende aard gedurende 7 x 24 uur. Er zijn verschillende afdelingen: wijkzorg, psychogeriatrie en thuisverpleging. Zij verlenen zorg die aansluit bij de speci fieke thuissituatie van de cliënt, aan vullend op de zelfzorg en mantelzorg met als doel mensen met verschillende ziekten en handicaps in staat te stellen thuis te blijven wonen. Voor telefonische informatie kunt u contact opnemen met mevrouw van der Vlist of mevrouw Kaarsemaker, teammanagers psychogeriatrie, tel.nr.: (023) 510 02 00. Uw sollicitatiebrief kunt u sturen naar Kennemer Thuiszorg, t.a.v. mevrouw C. Oude Luttikhuis, personeelsconsulent, Postbus 6166, 2001 HD Haarlem en dient uiterlijk 26 oktober bij ons bin nen te zijn. Kennemer Thuiszorg voldoet aan de kwaliteitseisen van dc Landelijke Vereniging voor Thuiszorg.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 43