Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Ben jij de juiste leider voor een ondersteunende functie? L U M C SASSENHEIM WALGEMOED ZATERDAG 10 OKTOBER 1998 De Luba Groep omvat een aantal snelgroeiende organisaties in flexibele arbeid, waaronder Luba Uitzend Buro, Metra Uitzend Buro en TeleworX. Voor de directie, gevestigd in Leiden zoeken wij de volgende kandidaat: Fulltime Directiesecretaresse m/v die ondersteuning biedt aan de directeur operations. U neemt veel uit voerend werk uit handen en u verricht agendabeheer, postverwerking, correspondentie en archivering. U organiseert managementbijeen- komsten en (personeels)evenementen en notuleert bij vergaderingen. Naast dit alles coördineert u de werkzaamheden van het secretariaat en geeft u leiding aan de telefonist/receptionist. Voor deze functie vraagt Luba een opleiding op VWO-niveau aangevuld met een secretaresse opleiding en minimaal 3 jaar relevante werkervaring, bij voorkeur in de zakelijke dienstverlening. Verder zijn zelfstandigheid, collegialiteit, inzet en een dienstverlenende instelling vanzelfsprekend. Uw schriftelijke sollicitatie met cv en bij voorkeur ook een pasfoto kunt u binnen 14 dagen zenden aan Luba Beheer B.V., t.a.v. mevrouw C. Drijver, postbus 1133, 2302 BC Leiden. JjuJ^QQ Via telefoonnummer 071 - 5134744 kunt u bij haar OtZCIld^ desgewenst nadere informatie krijgen. Buro_^ LUBA. TIJDELIJK WERK EEN BLIJVENDE INDRUK. Het Leids Universitair Medisch Centrum is het samenwerkingsverband van het Academisch Ziekenhuis Leiden en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. Patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek zijn ondergebracht in vijf divisies. De ondersteunende activiteiten vinden plaats bij een- aantal centrale diensten en het Facilitair Bedrijf. City Service Hoofddorp b.v. Schoon maak-Onderhouds- bedrijf zoekt met spoed SCHOONMAKER M/V 1x per week 10.00-12.00 uur Inl. mw. F. Balk tel. 023-5622344 Sassenheim is een gemeente met bijna 15.000 inwoners,1 centraal gelegen tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leide en Den Haag. F" ;m Voor het bureau Sociale Zaken, onderdeel van de afdeling Welzij wij op zoek naar een enthousiaste te tte 1e medewerker sociale zaken m/v IC Uw werkveld: I^J Als le medewerker coördineert u de werkzaamheden van hetjiei Sociale Zaken, o.£. door periodiek bureau-overleg te houden.pjs< verantwoordelijk voor de voortgang en kwaliteit van het werk ep 1 voor een goede afstemming tussen het bijstandmaatschappelf en de uitkeringsadministratie. Daarnaast zorgt u voor de beleiOf bereiding en -uitvoering op het gebied van de sociale zekerheid; toetser van het bureau Sociale Zaken en behandelt aanvragei kader van de Bbz. Tenslotte bent u belast met verhaalszakenRE uitvoering van de Wet Boeten en vertegenwoordigt u de gemfcG juridische procedures. Ite Uw profiel: ,£ej U beschikt over een op de functie gerichte voltooide oplei^/j hbo-niveau. U heeft ervaring als toetser en bent mede op b^;j uw werkervaring bekend met de nieuwste ontwikkelingen i-n terrein van sociale zaken. Uw manier van werken wordt geke door een zakelijke instelling en een flexibele houding IA op samenwerken. U bent zelfstandig, denkt actief mee en 0' initiatieven. Daarnaast heeft u affiniteit met bedrijfsmatig werker0, bij mensen integraal verantwoordelijk zijn voor de producten7"" moeten leveren. nu Uw perspectief: 'Se Wij bieden u een uitdagende functie in een prettige werkomgeffo gemeente Sassenheim kent goede arbeidsvoorwaarden met fi werktijden. Afhankelijk van opleiding, ervaring en capaciteiteren maximaal salaris bereikbaar van f 6.572,- bruto per maand fn< schaal 10). Daarnaast ontvangt u een vakantietoelage van 8°/oSO] eindejaarsuitkering. jei fa- Procedures i0I Uw sollicitatiebrief dient uiterlijk 23 oktober 1998 bij ons bi zijn. De eerste gespreksronde zal op 2 en 3 november I998jni gehouden. In de eindfase van de procedure kunt u worden on pen aan een psychologische test of assessment. Inlichtingen: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnenj het hoofd van de afdeling Welzijn, mevrouw M.L. van der Graaff" tel. (0252)-24 22 42. iel Heeft u belangstelling? sef Zend uw schriftelijke sollicitatie aan het college van burgemeich wethouders, t.a.v. het stafbureau Personeel en Organisatie, Post 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van "vac. nr. lil/8 in di bovenhoek van de envelop. j— liet gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te ge\ de Wet Reïntegratie arbeidsgehandicapten en de Wet Stin Arbeidsdeelname Minderheden. Wie behoort tot een van de d pen, zoals in deze wetten is bedoeld en aan de functie-eisen i wordt nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. A Facilitair Bedrijf In het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 medewerkers bij vijf afdelingen, t.w. Beveiliging. Inkoop Logistiek. Interne Zaken.- Technische Zaken en Voeding. Deze verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere ondersteunende pro cessen binnen het LUMC op basis van kwaliteit tegen de laagst mogelijke kosten, gerekend over de levensduur. Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelingsproces van aanbodgericht naar vraaggericht, waarbij klantgerichtheid centraal staat en de dienstverlening wordt geprofessionaliseerd. Afdeling Infra De afdeling Technische Zaken bevindt zich in een reorganisatie proces. dat in het najaar 1998 haar beslag zal krijgen in de nieu we afdeling Infra Infra gaat zorg dragen voor onderhoud en ver nieuwing van de technische infrastructurele voorzieningen bin nen het LUMC. De afdeling Infra zal bestaan uit: Planning (I I fte), Bedrijfsvoering (16.5 fte), Continudienst (15 fte) en Nieuwe Werken (10,5 fte). Vooruitlopend op het implementa tieproces wordt de vacature voor een vijftal medewerkers Continudienst opengesteld. Medewerkers Continudienst m/v (36 uur per week) Vac.nr.98.S. 13.41.LD De Continudienst houdt de beschikbaarheid/bedrijfstoestand van de ziekenhuisinstallaties en apparatuur in stand door middel van bewaking, bedieningshandelingen en eerstelijns storingsaf handeling De bewaking geschiedt met behulp van een geauto matiseerd systeem (GBS), waarop de functionaliteiten zijn aan gesloten. De gevolgen van uitvallen en/of schade door uitvallen zijn zo groot, dat onafgebroken en voortdurende zorg noodza kelijk is. De medewerker Continudienst is vaktechnisch multidisciplinair inzetbaar en heeft algemene en functionele kennis van een diversiteit aan installaties en apparatuur en inzicht in de relevan te processen in de ziekenhuisorganisatie. De medewerker Continudienst verricht in de dagdienst regelmatig reparaties en/of begeleidt de uitvoering van reparaties door derden, (twee delijns storingsafhandeling) in opdracht en onder verantwoorde lijkheid van Bednjfsvoering. De medewerker Continudienst werkt in alle diensten in pnncipe samen met collega's, ook van Beveiliging. De manager en/of storingscoördinator Continu dienst/Bedrijfsvoering is buiten kantoortijden per semafoon beschikbaar als achterwacht Functie-inhoud: - bewaakt de op het GBS aangesloten installaties en apparatuur d.m.v. controles via het beeldscherm: - meet en registreert diverse installatiegegevens; - ziet bij storingen toe op een juiste uitvoering van geautomati seerde protocollen (vooraf geprogrammeerde schakelingen): - heft middels bedieningshandelingen storingen op aan installaties: - handelt storingen, voor zover niet door bediening op te lossen, zelf af; - treft noodvoorzieningen bij grotere defecten, gericht op de continuïteit van de patiëntenzorg; - verricht in dagdienst reparaties (tweedelijns storingsafhande ling) aan uiteenlopende/samengestelde installaties/apparatuur en/of begeleidt derden hierbij; - analyseert en interpreteert storingsmeldingen in hun samen hang en hun mogelijke gevolgen; - signaleert terugkerende problemen en draagt bij tot structu rele oplossingen. Functie-eisen: - MTS W en/of E aanvullende cursussen op het vakgebied, - meerdere jaren ervaring; - klantgericht. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.500,- (schaal 7), afhankelijk van opleiding en ervaring. Arbeidsvoorwaarden: De vakantietoeslag is 8%. Het LUMC kent een tegemoetkoming in de ziektekosten. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, met uitzicht op een vast dienstverband. Procedure: In- en externe werving vindt tegelijkertijd plaats. De interne pro cedure zal eerst worden afgewikkeld. Als u geïnteresseerd bent in deze functie, dan wordt u verzocht binnen veertien dagen te reageren. De reacties die wij reeds hebben ontvangen, worden uiteraard ook in de procedure opgenomen. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G.A. Bendervoet hoofd Technische Zaken (071 - 526 32 91 of 071 - 526 39 43) Uw bnef met vermelding van functienaam en vacaturenummer en voorzien van een curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Leids Universitair Medisch Centrum. Facilitair Bedrijf/Technische Zaken, t.a.v. de heer G.A. Bendervoet, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Voor onze vestigingen in Alkmaar, Enkhuizen, Hoorn en IJmuiden zoeken we enthousiaste en talentvolle assistent accountants die in onze AA- of RA-praktijk willen groeien naar de functie van cliëntmanager. Je hebt minimaal een HEAO. SPD of NIVRA 1 afgerond en twee jaar relevante werk- Accountants Adviseurs ervaring opgedaan in de AA- of RA-praktijk. Je krijgt alle kansen om je verder te ontwikkelen in onze MKB-praktijk. Je schriftelijke sollicitatie met uitgebreid CV kun je sturen naar Hans Schreuder, personeelsfunctionaris, postbus 43, 1620 AA Hoorn. tel. (0229) 28 53 00. E-mail: pz@walgemoed.nl Ik werk nu al meer dan een jaar als assistent-accountant. Ik voel dat ik het vak steeds beter in de vingers krijg. En ik wil me blijven ontwikkelen. Bijvoorbeeld tot eenj goede relatiebeheerder. Ja, op zich heb ik nu een prima baan. Maar ik wil meer. Meer verantwoordelijkheid. Bewijzen dat ik goed ben in dit En werken met kleinere en middelgrote ondèrnemingen. En uiteindelijk rond de tatel de ondernemers zelf. Meedenken met de klant, bijvoorbeeld over fiscale aspecten. Samen naar oplossingen. Ik weet dat ik het kan. Toch maar eens contact opnemen met Accountants Adviseurs. 22 Vestigingen, 700 medewerkers. Even kijken of we wat voor elkaar kunnen betekenen. of we

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 38