Personeel Personeel Personeel Personeel Persone u 1 Nieuwe job I Kom kijken en laai u verrassenI 031 ADMINISTRATEURS (V/M) ENERGIE TECHNIEK B.V. secretariaatsmedewerker V/M As. ZATERDAG 10 OKTOBER 1998 911 I Interir Audit I Servic I.A.S. B.V., gevestigd in Haarlem, is gespecialiseerd in financieel/ administratieve dienstverlening t.b.v. derden, zowel op locatie als op kantoor. De activiteiten van LAS. lopen uiteen van het verwerken van administraties inclusief het doen van de daar- bijhorende belastingaangiften en opstellen van de jaarreke ning t/m het tijdelijk vervul len van financiële (manage ment-) functies middels detachering. I.A.S. kan een groot aantal bedrijven uil zowel midden- en kleinbedrijf als interna- 1 tionaal opererend tot haar relatiekring rekenen. Om aan de steeds groeiende vraag naar gekwalificeerd personeel te kunnen blijven voldoen zoeken wij voor diverse functies: Van onze nieuwe medewerk(st)ers vragen wij, afhankelijk van de functie: werk-, denk- en opleidingsniveau op MBO/HBO niveau (MBA/SPD c.q. HEAO-BE) of een daaraan gelijkwaardig opleidings- of ervaringsniveau ervaring in een boekhoudkundige omgeving kennis van en ervaring met grootboek- en deeladministraties ervaring/affiniteit met geautomatiseerde systemen een dienstverlenende instelling een grote mate van zelfstandigheid in combinatie met het kunnen werken in teamverband een analytisch en probleemoplossend vermogen goede sociale vaardigheden Wij bieden: een prima werksfeer uitdagende en afwisselende werkzaamheden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie tijdelijk c.q. vast contract in overleg Schriftelijke sollicitaties vergezeld van een uitgebreide c.v. zien wij graag binnen 10 dagen tegemoet, geadresseerd aan IAS. B.V., t.a.v. dbr. Tjalling Kalkman. Wilhelminastraat 38-40, 2011 VN Haarlem. is een bedrijf gespecialiseerd in nieuwbouw-renovatie en onderhoud van elektrotechnische installaties vooral in de utiliteitssector. Dat betreft zowel licht-, kracht- als zwakstroom, noodverlichting, geluid als beveiligingsi.nstallaties. Wij zoeken voor diverse utiliteitsprojecten in onze regio: LEIDINGGEVENDE ELEKTROMONTEUR Opl. V.E.V. en rijbewijs B/E ELEKTROMONTEURS - L.T.S. V.E.V. LEERLING ELEKTROMONTEURS - L.T.S. Brieven naar: Energie-Techniek B.V. T.a.v. Dhr. H. Vlietstra Rijndijk 130a 2394 AK Hazerswoude-Rijndijk Tel.: 071-3419128 De Stichting Katholiek Onderwijs Leiderdorp/ Zoeterwoude-Meerburg vraagt per 4 januari 1999 voor de basisschool Plim/WK te Leiderdorp een enthousiaste leerkracht voor groep 4/5 (34 uur) Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij: - de identiteit van de school onderschrijft en op actieve wijze uitdraagt. - zich met plezier inzet voor de school en daarmee bijdraagt aan een goede sfeer, waarin de kinderen zich thuis voelen. - naast de zorg voor de eigen groep ook interesse heeft voor activiteiten buiten de eigen groep - contact met en hulp van ouders belangrijk vindt. Nadere informatie iste verkrijgen bij de directeur, dhr. B. van Adrichem (tel. school 071-5892824. privé 071-5891727). Sollicitatiebrieven met opgave van referenties en curriculum vitae binnen 14 dagen te richten aan de secretaris van bovengenoemde Stichting, p.a. basisschool De Leeuwerik, Vronkenlaan 2a, 2352 EP Leiderdorp. GGD duin- en bollenstreek Gemeenschappelijke GezondheidsDienst De GGD Duin- en Bollenstreek is onderdeel van het Samenwerkings orgaan Duin- en Bollenstreek, een gemeenschappelijke regeling tus sen de gemeenten Hillegom, Katwijk, Lisse, Noordwijk, Noordwijkerhout, Rijnsburg, Sassenheim, Valkenburg, Voorhouten Warmond. De GGD is verantwoordelijk voor de collectieve preventieve gezondheidszorg voor de ruim 173.000 inwoners van genoemde ge meenten en verricht taken op het gebied van: algemene gezondheidszorg, jeugdgezondheidszorg (inclusief logopedie), epidemiologie, gezondheidsvoorlichting en -opvoeding en informatievoorziening. Voor het algemene secretariaat zoeken wij een: (25 uur per week) U bent medeverantwoordelijk voor alle voorkomende secretariaats werkzaamheden van de GGD. Daarnaast heeft u specifieke aan dachtsgebieden, zoals administratie bevolkingsonderzoeken en centrale inkoop. U heeft minimaal HAVO, aangevuld met een secretariële opleiding. U kunt werken met WP 5.1 en Words. U kunt goed werken in team verband en bent stressbestendig. Wij bieden een salaris van minimaal 2.526,- en maximaal ƒ4.011 ,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. De rechtspositie is afgeleid van de rechtspositieregeling van de gemeente Katwijk. Nadere informatie over deze functie kunt u krijgen bij mw. A. H. Berkheij, telefoon: 071-405 66 77. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u tot uiterlijk 23.10.1998 sturen naar: Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek, t.a.v. dhr. R. Kamphues, secretaris, p/a GGD Duin- en Bollenstreek, Schimmelpennickstraat 10, 2221 EP Katwijk, o.v.v. "sollicitatie secretariaatsmedewerker" op de enveloppe. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. U zoekt de risico's tot op d bodem uit. Verzekerings adviseur binnendienst M/V Vorst in het voorjaar of een flinke hagelbui, het zijn natuurverschijnselen waar een ondernemer met een product op het veld rekening mee houdt. Dus stapt onze verze keringsadviseur er op af. Om de risico's tot op de bodem uit te zoeken. Je bent de rechter hand van onze verzekerings adviseur. Zodoende neem je de verzekeringsadmir voor je rekening. Bij afwezigheid van onze verzekeringsadviseur ben je tevens de schakel tussen onze klanten en de verzekeraars. Zodoende kun je natuurlijk niet zonder commercieel inzicht en een goede kijk op wat klanten willen. Je hebt een opleiding op Meao-niveai aangevuld met de nodige vaktechnische opleidingen waaronder minimaal Assurantie-B. Je denkt analytisch en vernieuwend. Je bent soepel in de omgang, zakelijk en integer. Je zet je vol overgave in. En je wilt in je werk niet alleen je kennis en denktalent kwijt kunnen, maar vooral ook je creativiteit, durf en sociaal talent. Ben je geïnteresseerd? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de Rabobank Roelofarendsveen heer J.D.M. van der l) verzekeringsadviseur bank, telefoon 071 3p! Stuur je sollicitatie rrX binnen 14 dagen naaf 1° G.Q. Stravet, onderdir^1 Rabobank Roelofare^ Postbus 16, 2370 AA?1 1c Roelofarendsveen. v ZVN Zorgvoorzieningen Nederland NV is eert dynamische onderneming, landelijk actief met het helpen voorkomen en oplossen van functiebeperkingen, thuis of op het werk. Wc doen dat in opdracht van gemeenten, verzekeraars, Arbo-dicnstcn en bedrijfsvereni gingen. De werksfeer is collegiaal en zakelijk. Voor de afdeling Finance en Control zijn we op zoek naar een medewerker crediteuren administratie (m/v). U bent verantwoordelijk voor de aansturing en controle van 2 personen. U draagt zorg voor de continuering van het factuurproces, u houdt tussen rekeningen Geïnteresseerd? Voor meetje u contact opnemen met de lil. bij en u doet boekingen voor kas en bank. U voert facturen in in het automatiseringssysteem. kun Daarnaast houdt u zich bezig met de telefonische afhandeling met leveranciers en medewerkers van andere vestigingen en signaleert u voortijdig problemen. U heefi een MEAO werk- en denk niveau en u bent -in staat zelfstandig te ernaar meer mensen werken. Enige jaren werkervaring is een pre. met een handicap Bovendien kunt u snel en accuraat werken. in dienst te nemen. Uw salaris - afhankelijk van leeftijd en Zij worden nadruk- ervaring - bedraagt maximaal 3.700,- bruto kelijk verzocht om per maand. te solliciteren. tel (020) 584 01 16. Stuur uv" binnen 14 dagen naar ZVN Zorgvj Nederland NV, I.a.v. de heer W. hoofd Personeel Organisam; 58259, 1040 HG Amsterdam. N Z t ALPHA FLIGHT SERVICES Als ALPHA Flight Sen ices B.V.. onderdeel van de Engelse ALPHA Airports Group, verzorgen wij met ongeveer 300 collega's de catering van 20 luchtvaartmaatschappijen, die vanaf Schiphol naar alle delen van de wereld vertrekken Wij hebben onderstaande vacatures, die met spoed vervuld dienen te worden: CLEANING SUPERVISORS M/V die als meewerkend voorman leiding geven aan onze multi-nationale schoonmaakploeg in een semi-geautomatiséerde afwasafdeling Hier worden bestek, serviesgoed, trolleys enz van onze klanten gereinigd voor hergebruik Tot het takenpakket behoren o.a.: - toezien op de voortgang en kwaliteit van de werkzaamheden op de werkvloer - controleren (en rapporteren) naleving hygiënische voorschriften - geven van werkinstructies op basis van een cleaningplan - ..on the job" inwerken en begeleiden van medewerkers Functie-vereisten: - opleiding/werkervaring op MBO-niveau - aantoonbare leidinggevende capaciteiten - ervaring in soortgelijke functie - technisch inzicht - leeftijd ±25 -35 jaar Het betreft een contract voor bepaalde tijd FOOD PREP SUPERVISOR M/V voorbereidingskeuken) De Food Prep Supervisor is als leidinggev ende verantwoordelijk voor de juiste kwaliteit en doorstroom van ingrediënten bestemd voor verdere verwerking in de koude warme keuken en in de productie-afdeling. Tot het takenpakket behoren o.a.: - toezien op kwaliteit en kwantiteit van de ingrediënten - controleren (en rapporteren) nalev ing hygiënische voorschriften - geven van werkinstructies - ..on the jöb" inwerken en begeleiden van medewerkers Funct ie-vereisten - opleiding vverkervaring op MBO-niveau - gedegen warenkennis - aantoonbare leidinggevende capaciteiten - affiniteit met computers - leeftijd ±25 - 35 jaar Het betreft een contract voor bepaalde tijd. In ons bedrijf wordt gewerkt op alle dagen van de week in zowel dag- als avonddiensten. Wij bieden een afwisselende werkkring in een dynamische omgev ing met salariëring en emolumenten overeenkomstig onze CAO Gegadigden dienen te beschikken over eigen vervoer. Voor inlichtigen kunt u van maandag tot en met v rijdag tussen 09.00 uur en 12.00 uur contact opnemen met onze afdeling Personeelszaken: telefoonnummer 023-555 7 507. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te sturen naar: ALPHA Flight Services B.V. Schipholweg 875 2143 CC BOESINGHELIEDE e i Nieuwe trends zijn fascinerend en boeiend. Bij Erbi weten ze daar alles vaniso Erbi maakt al 35 jaar keuken- en wastafelbladen. Dankzij de hoge kwaliteitFW Erbi de grootste in Nederland. Deze trendsetter groeit doorlopend. Hierdoojm is in de moderne fabriekshallen per direct plaats voor 40 nieuwe personeel#^ leden. Gezocht worden enthousiaste mensen van alle leeftijden voor de Jat productie, die assembleren, zagen en frezen met veilige machines in hout, (natuur)steen (Cesarstone en massief kunststof (Corian Er is ook mon- la tagewerk en werk in het magazijn. L mi Werken bij Erbi betekent een goed betaalde baan in een prettige sfeer met L uitstekende toekomstkansen. Werkt u nu buiten en vreest u de winterkou?'0 be Of wilt u ander werk, met mooie materialen? Erbi biedt interessant en kei schoon werk in een warme en droge hal. K Kom zaterdag 17 oktober a.s. naar de Open Dag van Erbi en u zult verrast zijn over uw eigen mogelijkheden! de nieuwste keukentrends, van Erbi natuurlijk. A. van Leeuwenhoekweg 28 Postbus 129 2400 AC Alphen aan den Rijn T (0172) 460160 F (0172) 471019 www.erbi.nl E-mail: info@erbi.nl Erbi organiseert deze Open Dag in samenwerking met de uitzendbureaus ir randstad en tempo-team

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 34