lat wijk kan niet zonder Zwaan RC is de draad al weer kwijt FC Lisse geeft bijna 3-0 voorsprong weg Dubieuze treffer redt een punt voor Quick Boys Amateurvoetbal NDAG 5 OKTOBER 1998 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464, PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 071 -5356463 HOlB IRC PETER BLOK 'o'2w volle maand competitie- rd-TC|i wordt in de Hoofdklasse H,lViaal gesproken het kaf et koren gescheiden. De 4 lf»ep neemt vastere vor- 3 jan. terwijl in de staart van 3 lglijst dezelfde namen van 2 ffindjes opduiken. FC Lis- 2 [teerde na drie magere op- 2 Gis en de daarin verdiende j Jpuntjes in het laatstge- i jle gezelschap, akelig 1 ïfij de 'Rotterdamse' hek- 0 ^titers Rozenburg en Zwart G Het uittreffen met me- eder in nood Rozenburg :ER*\ dan ook niet verloren s?eifi- ^at 8ebeurde zater- Pa^ldag tot grote opluchting -vcfcLissenaren niet, de eer- Ploeg van Wim Eilander komt met de schrik vrij svv/foenszege werd ze,fs 8e" NepiiMaar de 3-2 overwinning adoi niemand bij FC Lisse qÏÏ «eden Dat de Lissenaren in plaats van in jubelstemming in mi neur waren, was begrijpelijk. Na een uitstekende start - halver wege de eerste helft leidde het op dat moment superieure FC Lisse al met 0-3 - waren de geel-blauwen als een plumpud ding in elkaar gestort en moch ten ze de handjes dichtknijpen dat Rozenburg hen de gelijkma ker en dus een enorme kater bespaarde. FC Lisse maakte zoals gezegd het eerste half uur in en tegen Rozenburg indruk. De Lissena ren hadden na de drie mindere optredens duidelijk iets goed te maken. Alle persoonlijke duels werden overtuigend gewonnen en werkelijk elke Lissese aanval stichtte in het vijandelijke straf schopgebied gevaar. De openingstreffer liet dan ook niet lang op zich wachten. Na zeven minuten kon Lisse zijn eerste doelpunt bejubelen, nadat JerTel Linger een afgeme ten voorzet van rechtsback Saïd Elmahdadi in het Rozenburgse doel had gewerkt: 0-1. FC Lisse kreeg daarna van het zwakke Rozenburg alle ruimte om de voorsprong uit te bou wen. Jimmy Simons zette dan ook na ruim een kwartier met fraaie kap- en draaibewegingen de verdediging van de gasthe ren volledig te kijk, waarna Remco van Bemmel de bal bin nengleed: 0-2. Diezelfde Van Bemmel verbond zijn naam na twintig minuten - na een strak ke voorzet van Richard Groene- weg - óók aan de 0-3. Daarmee leek FC Lisse in een vroeg stadium van de wedstrijd op rozen te zitten. De Lissena ren konden de wedstrijd im mers lekker uit gaan tikken en bovendien de voorsprong ver der vergroten. Die vooruitzien de blik was niet zo n vreemde, want tegenstander Rozenburg liet in de eerste helft helemaal niets zien en verdiende dan ook een flinke oorwassing. De thuis club was in het eerste part maar één keer dichtbij een treffer en daarvoor moest nota bene Lis- senaar René Ras in de fout gaan. De misser van Ras werd Lisse bijna fataal, omdat de daaropvolgende wanhoopspo ging van Lennaert van Kalker via Murat Böke bijna achter keeper Ron Bouman verdween. In de tweede helft was FC Lis se het spoor om onverklaarbare redenen volledig bijster. De scherpe kantjes waren er plotse ling bij alle mannen van trainer FOTO KEES VAN HOOGDALEM Kwestro wordt binnen het strafschopgebied bij de keel gegrepen door een verdediger van Barendrecht. Katwijk zou geen penalty krijgen. VIJI CHRIS HARTMAN <yj voor Katwijk te hopen dat Hans Zwaan weer snel AHlaar is, want zonder de lange centrumspits maakte )Dpeg tegen Barendrecht een hulpeloze indruk. Ba- echt, gokkend op de counter, was veel gevaarlijker, had een blunder in de Katwijkse defensie nodig om eindstand te bewerkstelligen. niet op mijn goede been aange speeld. Ik stond niet lekker, moest draaien en verspeelde de bal. Vreselijk, hier baal ik enorm van. 't Was niet nodig." De fout van Robbers kwam overigens niet uit de lucht val len. Al eerder had de oud-speler van' UVS de indruk gewekt dat hij de verlokkingen van de Leid- se kermis de avond voor de wedstrijd niet had kunnen weerstaan. Zo produceerde hij in de eerste helft een breedte pass, die Johan Fokkens in staat stelde alleen op doelman Van Duyn af te stevenen. Toen bracht de paal nog redding. Het en ''zachte terugspeelbal van ?e^*Robbers ging in de 66ste lsl0t vooraf aan het enige nmtit van de wedstrijd. aa&ian Duyn had de bal nog 0 zijlijn kunnen schieten zaatick Rietkerk op hem af- j maar de doelman koos i.ve5n elegante oplossing. Hij de Barendrechtse spits ™>en. iets wat niet lukte. jk veroverde de bal en 'Pee6t een leeg doel voor zich moeite om te scoren. iyn over het fatale mo- ,De bal was te zacht en -fc was niet de enige keer dat Fok kens oog in oog mét Van Duyn kwam te staan. Voor rust was hij de ver uit zijn doel gekomen sluitpost al voorbij, maar ver knalde hij de zaak door de bal met de hand te beroeren. Bij een andere mogelijkheid schoot Fokkens naast. Direct na rust kreeg de Ba- rendrechter zijn vierde kans. Van Duyn keerde zijn kopbal. Even later versloeg Fokkens Wilfred Kwestro in een sprint duel en dook hij voor de vijfde maal alleen voor Van Duyn op. Opnieuw stond de paal succes in de weg. Katwijk was tot dat moment niet gevaarlijk geweest. De ploeg van trainer Kootwijk had mogelijk wat meer balbezit dan zijn tegenstander, maar kon de versterkte defensie van Barendrecht nimmer in de pro blemen brengen. Pas na de 0-1 kreeg Katwijk drie halve kansjes. Kwestro schoot naast, Marco de Ridder deed hetzelfde en een spetter van Ronald Pronk werd door doelman Brian Noten boom gekeerd. Invaller Ton Stam schoot na mens Barendrecht nog een keer op de lat. Op dat moment speelde Katwijk met tien man, omdat Marco van der Plas door scheidsrechter Zwaard uit het veld was gestuurd. De aanvoer der van Katwijk zou zich vergre pen hebben aan Stam. Met Zwaard is meteen de opvallend ste man van het veld genoemd. De arbiter floot de ene keer voor een pietluttigheid en liet de an dere keer een grove overtreding onbestraft. Ook maakte hij er bij de spelhervattingen een ge woonte van de bal te schenken aan de partij die daar het min ste recht op had. De spelers en het publiek konden er geen touw aan vastknopen. In de laatste tien minuten, toen aan Katwijkse kant Zwaan alsnog binnen de lijnen was ge bracht, wekte Zwaard de indruk de thuisclub wel een gelijkspel te gunnen. Tot drie keer schonk de arbiter Katwijk even buiten het strafschopgebied een vrije trap, maar gevolgen voor de stand had dit niet. Kootwijk: „Wij misten voorin door de af wezigheid van Hans Zwaan een breekijzer. Bovendien lag het tempo veel te laag. Alleen als je in een hoog tempo speelt kun je een verdedigend ingesteld elftal als Barendrecht in moeilijkhe den brengen." Katwijk: Hugo van Duyn; Robbers (66. Bouwmeester). Bon, Van der Meer, Kwestro (90. Dennis de Ridder); Pronk. Slootweg. Van der Plas; Ben Said (80. Zwaan), Peter van Duyn. Marco de Ridder. Wim Eilander van af. De meeste Lissese spelers verlieten te pas en te onpas hun positie om op zoek te gaan naar persoonlijk succes. Zelfs de meest opgeleg de kansen - van Linger en inval ler Jeroen Smakman - werden niet benut. Door de overmoedi ge en naïeve aanvalsdrift van de Lissese verdedigers en midden velders kwam Rozenburg via Lennaert van Kalker terug in de wedstrijd. Eerst mocht de inval ler van héél dichtbij de 1 -3 bin nenschieten, vijf minuten voor tijd kon hij een doordachte pass van Sander Bosveld met een doelpunt bekronen: 2-3. Jeffrey Emor miste kort daarop na mens Rozenburg de uitgelezen kans op de gelijkmaker, waar door FC Lisse uiteindelijk met de schrik vrijkwam. Lisse-trainer Wim Eilander was na afloop duidelijk teleur gesteld over het optreden van zijn ploeg. Het eerste half uur hebben we gepiekt door bijzon der goed voetbal te laten zien. Maar daarna hebben we de pro blemen over onszelf afgeroepen door veel te rommelig te gaan spelen en ons hoofd er niet bij te houden. We zijn inderdaad door hele diepe dalen gegaan. Op dit moment missen we overduidelijk nog de scherpte om negentig minuten lang te vlammen." FC Lisse: Bouman; Elmahdadi. Van der Zwet. Spniyt. Van der Lugt; Ras. Böke (69. Bozuwa), Groeneweg; Van Bem mel, Simons (78. Smakman), Linger. RONNO BROEKHOF Elf minuten voor tijd kopt Jaco de Jong een voorzet van Jan Schaap op het doel van Zwart- Wit'28. Keeper Jan Flokstra moet gestrekt naar de hoek. Al grabbelend ontfermt hij zich over de bal. De Jong gooit ech ter zijn armen juichend in de lucht. Zijn ploegmaten volgen zijn voorbeeld. De scheidsrech ter kijkt naar zijn assistent- scheidsrechter die resoluut met de vlag naar het midden wijst. Quick Boys komt door de treffer op 2-2 nadat het een 0-1 voor sprong uit handen had gegeven. „Die bal was niet achter de lijn", gaf Jaco de Jong na afloop zelf toe. „Ik dacht, ik loop jui chend weg en misschien trapt de scheidsrechter erin. Er ston den best wat spelers voor zodat hij het zelf niet goed kop zien", evalueerde De jong rustig ver der. Scheidsrechter Van den Berg beaamde dat. „Ik kon het niet zien en heb mijn assistent geraadpleegd. Die was heel ge decideerd." De goalie van Zwart-Wit'28 ging helemaal uit zijn dak nadat de arbiter het doelpunt goed keurde. Pas een kwartier na de wedstrijd was Jan Flokstra weer in staat te communiceren. „Ik lig voor de lijn en houd de bal tegen. Hoe kan die knikker dan in godsnaam over de lijn zijn geweest", vroeg hij zich af. Feit is dat de brildragende assistent- scheidsrechter Brink, net als de referee zelf, niet op één lijn stond bij het vermeende doel punt. Toch wist hij voor hon derd procent zeker dat de bal de doellijn was gepasseerd. Quick Boys-trainer Cees Tem pelaar maakte zich na afloop veel drukker over de instelling van zijn spelers in het veld dan over het doelpunt. „Er was bij ons duidelijk een gebrekkige in stelling. De hele week zijn we daarmee bezig geweest en de spelers verzekerden me dat het wel goed zou komen. Niet dus, het heeft ons twee punten ge kost. Wij moeten voetballen, maar dat deden we niet. Gaan we meedoen met die lange ha len naar voren en dan gaat 't mis." Het lijkt er sterk op dat Quick Boys tegen sterke tegen standers zijn mannetje wel staat. Tegen de op papier zwak ke broeders denken de Katwij- kers het karwei op halve kracht ïdeil erza1 j an den rijn» d orfWOERD izenl ligeF overtuigende zege bij ien|recht pakte regerend njJ)en ARC vorige week de vJan het afgelopen seizoen gj-jpip. Zaterdag was de Ra- >rd r draad echter alweer In eigen omgeving kwa aie zonder bezieling spe- i opdphenaren tegen Marken e ,fder dan een 1-1 remise. eer dat resultaat mocht aagtfart niet eens klagen. Een jlfr voor tijd lieten de be- worl. de kans op de volle erlNsen door een straf ten [onbenut te laten. Ge ntel gevoelens derhalve bij Dchi^ner Willem Bercken- isveKVe hadden deze wed- Dat}atuur''jk kunnen verlie- 'aar met een gelijkspel ze mij niet te feliciteren, jammer dat onze goede igen er niet uit zijn ge- We misten agressie en Bovendien speelden :*rdéjeen te 'aag tempo om t meu.nd een vuist te kunnen Marken had het in Alphen dan ook niet echt moeilijk. De formatie van oefenmeester Rowdy Bakker liet de bal ach terin rondgaan en haalde de snelheid uit de wedstrijd. Een centrale rol was daarbij wegge legd voor de 34-jarige ex-Volen- dam-prof Ab Plugboer, die op het middenveld lekker liep te tikken en het spel verdeelde. Aanvallend lieten de voormalige eilandbewoners voor rust even wel weinig zien. Alleen bij een kopstoot van Maikel Brons moest ARC-doelman Fred Ad miraal in actie komen. De thuis ploeg, die over een licht veld- overwicht beschikte, stelde er iets meer tegenover. Fabian Gelderblom schoot in kansrijke positie in het zijnet en een inzet van Ard Blok trof de paal, waar na René van Meggelen de te rugkaatsende bal over knalde. Meer gevaar wist het statisch en slordig spelend ARC niet te stichten. De vormgevers Mauri ce Balkhoven en Wim Westen berg slaagden er niet in een stempel op de wedstrijd te drukken en de aanvallers Ruud Bos, Remco Blok en Fabian Gel derblom waren praktisch on zichtbaar. De 0-0 ruststand was dus logisch. Die stand verdween in de tweede helft vlot van het bord. Een hoekschop van Marken- linksbuiten Edwin Keizer werd slecht weggewerkt, waarna Plugboer vanaf de rand van het strafschopgebied met een prachtige volley de 0-1 binnen schoot. De Markenaren konden maar even van hun voorsprong genieten. Vijf minuten na Plug- boers goal was het al 1-1. Van Geemen vloerde Bos in het strafschopgebied en Bos zelf velde het vonnis. De derde competitietreffer van Bos inspi reerde ARC niet. Marken-doel man Eelco Zeinstra kreeg in de tweede helft bijna niets te doen, ook al omdat de Alphenaren nogal eens in de buitenspelval trapten. De beste mogelijkhe den waren voor de na rust ster kere gasten. Coach Bakker: „We kwamen een aantal keren goed door, maar helaas was de eind- pass steeds niet zuiver. Desondanks leek Marken de winst mee naar huis te nemen. Gerro Sanders lokte slim een penalty uit door met de bal aan de voet Mark Jansen de pas af te snijden en na een lichte aanra king te buitelen. Sanders nam, net als Bos eerder, zelf plaats achter de bal. Bakker: „Hij neemt ze altijd en heeft er nog nooit één gemist." Het goede voorbeeld van Bos wist de spits echter niet te volgen. Zijn slap pe schot werd door Admiraal gekeerd, waarna Rob Koster, de beste ARC'er, verhinderde dat Sanders in de rebound alsnog kon toeslaan. Daarmede werd de titelhou der, op de gestopte Henk Lan- gemaat na spelend met het suc cesvolle team van vorig jaar, in ieder geval een smadelijke ne derlaag bespaard. Bercken- kamp: „Ook een kampioenself tal biedt geen garanties. De wil is er wel, maar het komt er nu gewoon niet uit." ARC: Admiraal; Van Orssagen, Balkho ven. Jansen. Koster; Van Meggelen. Westenberg, Ard Blok; Gelderblom (69. Braam). Bos. Remco Blok. - - - - ..;v •..r v.- V te kunnen klaren. Een vreemde gedachte voor een ploeg in het rechterrijtje. Eigenlijk mocht Quick Boys met de puntendeling de handen zachtjes dichtknijpen. Vorige week hadden de Katwijkers te gen Scheveningen (0-2 verlies) geen enkel geluk in de afwer king. Zaterdag tegen Zwart- Wit'28 had de formatie van trai ner Cees Tempelaar over for tuin bepaald niet te klagen. Al in de eerste vier minuten moest Quick Boys-keeper Tom van der Niet tot twee keer toe in één te gen één situaties zijn kwalitei ten tonen. Eerst maakte Van der Niet een inzet van Peter de Graaf onschadelijk. Ook in de confrontatie met Alex Voort- meijer toonde de Katwijker zich de betere. Wel leverde deze ac tie de doelman een hersen schudding op. Peter Kromhout mocht hierdoor al in de vierde minuut zijn opwachting maken. Hij was in de loop van de eerste helft tot twee keer toe kansloos bij inzetten Alex Voortmeijer. In het eerste geval bracht de paal redding. Kort voor rust behoed de de lat Quick Boys voor een tegentreffer. Daarna kwamen de Katwijkers beter in de wedstrijd. Er werd gevoetbald en dat kan de blauwwit-formatie wel. Het resulteerde in de 26ste minuut in de openingstreffer van Jaco de Jong. Van der Veeke tastte volledig mis. De Jong bleef goed kijken en verraste Flokstra in de verre hoek, 0-1. Een misser van Glen van Dam stelde Michel Visser na de thee in staat de gelijkmaker aan te tekenen, 1-1. Twintig minuten voor tijd leek het duel te kante len. Glen van Dam en Hans van der Plas werden op rechts in de luren gelegd door Michel Visser. Diens voorzet werd door Brian Stolk koeltjes tot voorsprong verheven, 2-1. Quick Boys zette aan en had allang langszij kun nen komen als de schoenen van Jan Schaap en Patrick Heems kerk een maatje groter waren geweest. Twee keer kwamen de invallers een teenlengte te kort. Tien minuten voor tijd zou Jaco de Jong met de kopbal die geen doelpunt was alsnog voor de ge lijkmaker zorgen. 'Hier laat je wat en daar krijg je wat' zullen de Katwijkers na vorige week gedacht hebben. Quick Boys: Van der Niet (4. Krom hout). Van Dam, Van Dijk, Lippuner. Van der Plas, Van Hooij, De Jong (88 Bauw). Flaton, Timmermans (46. Heemskerk), Van Beelen, Kroon (78. Schaap) HOOFDKLASSE A Noordwijk-Rijnsburgse Boys 4-0 (2-0). 23. Patrick van Dam 1-0, 37 Wim de Jong 2- 0. 58. Marco Kleijn 3-0, 90 Patrick van Dam 4-0. Scheidsrechter: Letterman. Toe schouwers: 1250 Gele kaarten: Wim de Jong, Marco Kleijn (Noordwijk), Peter Ca- del. Michel Roest (Rijnsburgse Boys). Capelle-Excelsior M 0-2 (0-1) 40. John Clemens 0-1. 66 Manuel Monteiro 0-2 Scheidsrechter: Vos Toeschouwers: 800 Gele kaarten: Wout Ooms. Maurice Wilkes (Capelle), Robert Visser (Excelsior M). By zonderheden: Arne van Gelder (Capelle) miste in de 71e minuut een strafschop. Katwijk-Barendrecht 0-1 (0-0) 66. Dick Rietkerk 0 1 Scheidsrechter: Zwaard Toe schouwers: 1300 Gele kaarten: Marco van der Plas (Katwijk), Dennis de Bruin. Johan Fokkens, Dick Rietkerk (Barendrecht) Ro de kaart: 83 Marco van der Plas (Katwijk) ARC-Marken 1-1 (0-0) 47 Ab Plugboer 0- 1. 52. Ruud Bos 1-1 (strafschop). Scheidsrechter: 01de Olthof. Toeschou wers: 500 Gele kaart: Erik van Geemen (Marken). Byzonderheden: Fred Admiraal (ARC) stopte in de 76e minuut een straf schop van Gerro Sanders Zwart Wit'28-Quick Boys 2-2 (0-1). 26. Jaco de Jong 0-1. 56. Michel Visser 11. 70 Brian Stolk 2-1,79. Jaco de Jong 2-2 Scheidsrechter: Van den Berg Toeschou wers: 500. Gele kaarten: Peter de Graaf, Patrick Thijsen (Zwart Wit'28). Glenn van Dam, Jaco de Jong (Quick Boys) Scheveningen-SHO 3-1 (1-0). 15 Reggie Martina 1-0, 54. Reggie Martina 2-0, 78. Ron de Jager 3-0, 91Jan den Hartigh 3 -1 Scheidsrechter: Kohier Toeschouwers: 1300. Gele kaarten: Paulo Mendoca, Jet frey Rutten (Scheveningen), Jean Paul Martinot (SH0). Rozenburg-FC Lisse 2-3 (0-3). 7. Jerrel Linger 0-1, 19. Remco van Bemmel 0-2, 22 Remco van Bemmel 0-3, 77. Lennaert van Kalker 1-3, 85. Lennaert van Kalker 2- 3. Scheidsrechter: Roeland Toeschou wers: 500. Gele kaarten: geen Scheveningen 5 4 1 0 13 16- 5 Noordwijk 5 4 1 0 13 13- 5 Excelsior M 5 3 0 2 9 10-10 Barendrecht 5 2 2 1 8 8-8 SHO 5 2 1 2 7 8-6 Katwijk 5 2 1 2 7 7-5 Capelle 5 2 1 2 7 6-7 Marken 4 12 1 5 10- 8 Quick Boys 4 12 1 5 6-6 FC Lisse 4 12 1 5 5-6 ARC 5 1 2 2 5 9-10 Rijnsb Boys 5 1 0 4 3 6-15 Zwart Wit'28 5 0 2 3 2 7-11 Rozenburg 4 013 1 4-13 PROGRAMMA Volgende Week: Excelsior M-Noordwijk, Barendrecht-Capelle, Marken Katwi|k, Quick Boys-ARC, SHO-Zwart Wit'28, FC Lisse-Scheveningen, Rijnsburgse Boys-Ro zenburg. Topscorers: 1) Manuel Monteiro (Excelsior M) 5 doelpunten 2) Remco van Bemmel (FC Lisse). Patrick van Dam (Noordwijk), Arne van Gelder (Capelle), Ron de Jager (Scheveningen). Marco Kleijn (Noordwijk). Reggie Martina (Scheveningen). Jeffrey Rutten (Scheveningen) 4 doelpunten 9) Ruud Bos (ARC). Lennaert van Kalker (Ro zenburg) 3 doelpunten 11) Remco Blok (ARC). Pieter Burremans(SHO). Aad van Buuren (Marken). Peter van Dui|n (Kat wijk). Steven Faber (Rijnsburgse Boys), Jaco de Jong (Quick Boys). Fred Lagendijk (Barendrecht). Martin de Louw Rijnsburgse Boys). Jean Paul Martinot (SHO). Ab Plug boer (Marken). Dick Rietkerk (Ba rendrecht), Gerro Sanders (Marken). Pa trick Thijsen (Zwart Wit'28), Peter Timmer mans (Quick Boys), Michel Visser (Zwart Wit '28), Robert Visser (Excelsior M). Hans Zwaan (Katwijk) 2 doelpunten HOOFDKLASSE B Achilles Veen-DOVO 0-0, Spakenburg-Ben nekom 3-2, Hoek-VVGZ 2-0, GVVV-Huizen 0-1, Volendam-Kloetinge 2-2, Heerjans dam-Sparta Nijkerk 1-1, AVW'66-Kozak ken Boys 1-4. 5- 5 Spakenburg 5-11 Volendam Huizen 5-11 GVVV D0V0 5- 9 Bennekom Kloetinge 5- 7 Achilles V 4 4 Hoek 5- 7 Kozakken B 5-4 Sparta N 5-7 AVW'66 5- 4 Heerjansdam 4- 6 WGZ 5- 3 HOOFDKLASSE C WHC-Harkemase Boys 14, HZVV-sc Gene muiden 2-4, Be Quick'28-Flevo Boys 0-1, Drachtsler Hoys VVOC, [>VV t ACV 0, Urk-IJsselmeervogels 1-2, 0lympia'28- Nunspeet 3-3. IJss'vogels 5-13 ACV 5- 7 Genemuiden 5-12 0lympia'28 5- 5 FlevoBoys 5-10 Drachtster B 5- 4 Harkemase B 4- 9 VV0G 5- 4 Urk 5- 9 Be Quick'28 3 3 WHC 5- 9 Nunspeet 5- 1 DVS'33 5- 9 HZVV 4- 0 EERSTE KLASSEB Strijen-TOGR 1-1, Zwaluwen V-Excelsior P 1-4, KRV-VVOR 0 4, Delta Sport 's C.ra- venzandse SV 1-2, RWH-Ter Leede 0-4, DOTO-SpijkenisseO-1 Strijen 5-13 DOTO 5- 6 Gravenzande 5-13 TOGR 4- 5 Ter Leede 5-11 Excelsior P 4- 3 W0R 5- 9 Zwaluwen V 4- 3 Spijkenisse 5- 6 Delta Sport 4 3 RWH 5- 6 KRV 5- 3 TWEEDEKLASSEC Forum Sport-Monster 2-1, Honselersdijk PEC Den Haag 3-3. KMD-Voorschoten'97 3-3, JAC-HVO 1 -4. LYRA-Hoofddorp 5-0. HV0 5-12 Lyra 5- 6 Forum Sport 5-12 DSVP 5- b Leiden 5-10 Honselersdijk 5- 5 PEC Den Haag 3 7 JAC 4 4 Voorschoten 5- 7 Hoofddorp 4 3 Monster 5- 7. KMD 5-1 DERDE KLASSE A Duinoord-Hazerswoudse Boys 1-8, Oegst geest-Kagia 1-1. Valken'68-UVS 4 2. DS0-TAW2 1 Lugdunum 5-13 Alphia 5- 5 DS0 4-12 Hazersw 8 5- 3 Valken'68 5-11 Kagia 4 2 TAW 4- 9 UVS 5- 2 RCL 4- 8 Duinoord 4 1 Oegstgeest 5- 8 LFC 4 0 VIERDE KLASSE A MVKV-Koudekerk 6-1BSC'68-SVOW 0-1 SJC-SV'35 0-4, Moerkapelle-Sleutels 0-2, Nootdorp-Blauw Zwart 2-0 Derde periode Woubrugge-LSVV'702-2 SV'35 4-9 Koudekerk 5-6 MVKV 4-8 Woubrugge 3-5 BSC'68 5-8 LSVV'70 3-4 SV0W 3-7 Moerkapelle 4-1 Sleutels 3-7 Blauw Zwart 5-1 Nootdorp 4-7 SJC 5-1 Ard Blok (links) en Maurice Balkhoven werpen zich voor een schot van een van de aanvallers van Marken. FOTO LOEK ZUYDERDUIN VIJFDE KLASSE A KSD-Zoetermeer 3-1, Archipel/Ornas-VCL 0-5, de Jagers-GWS 2-2 (gestaakt), Fore holte-DoCoS (8 okt), DWO-Roodenburg 5- 1, Abbenes-Marine 12-1 VCL 3-9 Archipel/Ornas 5-6 DW0 3-9 Marine 5-6 Abbenes 3-9 Zoetermeer 5-4" De Jagers 4-9 Roodenburg 4-1 KSD 3-6 DoCoS 2-0 GWS 4-6 Foreholte 3-0 BELGRADO Het doorgaan van de EK-kwalificatiewedstrijd Joegoslavië - Ierland, volgende week zaterdag in Belgrado, is onzeker. De Europese voetbal unie (UEFA) wil de politieke ontwiickelingen in Kosovo af wachten. De Engelse voetbalbond (FA) schrapte om dezelfde reden de oefenwedstrijd tegen Joegosla vië die op 18 oktober in het Wembley-stadion zou plaats hebben. Eerder besloot de UEFA al het duel Albanië - Grie kenland te annuleren.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 21