9 iVHiA'A.tse cru n.n iff, FC Lisse 'heeft tront in de broek' «Juick Boys krijgt tegen Scheveningen niet wat het verdient Amateurvoetbal Excelsior M. helpt Katwijk in het zadel ARC schiet tot pauze met scherp tRV haalt in Pernis eerste zege van het seizoen SIZO wint 1 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464, PLV.-CHEF ROB ONDERWATER. 071-5356463 elke voorspelling voor dit voetbalseizoen kwam FC se voor. Iedere kenner noemde de ploeg bij de titel- ïdidaten. Maar inmiddels heeft FC Lisse drie wedstrij- gespeeld en staat het na de nederlaag bij Rijnsburgse is (3-1) op zeven verliespunten. Zelfs trainer Wim Ei- der, die de naam heeft een motivator te zijn, kan zijn eg niet aan de gang krijgen. „Dit was verschrikkelijk :ht, de wil om te winnen ontbrak." Ha I8URG- WILLEM SPIERDIJK endien zijn de belangrijke Iers bij FC Lisse niet in beste n. Van der Zwet, Ras en eneweg zijn ver verwijderd hun topvorm. Daardoor ge it er vooral van de aanvals- weinig terecht. Lange aniin richting voorhoede dus, ir er voor Van Bemmel, Lin en Biervliet weinig eer te be- >n viel. pmerkelijk was verder de rol Jimmy Simons. De speler vorig jaar bij Sparta onder :act stond, kreeg een baan fc 'en van de belangrijke spon- i van FC Lisse op voorwaar- lat hij voor de club zou gaan en. Simons had het afgelo- week zo druk met die baan, ie niet kon trainen. Boven- arriveerde Simons, vanwe- üe drukke baan, pas tien mi- in voor het begin van de <L Istrijd in Rijnsburg en begon laarom op de reservebank. SSLUIS NICK VERWOERD Rijnsburgse Boys profiteerde dankbaar van de matige instel ling van de tegenstander. De Rijnsburgers begonnen de com petitie met drie verliespartijen en kon daarom best een zetje in de rug gebruiken. Het zag er in het begin van de wedstrijd overigens niet naar uit dat de partij in Rijnsburgs voor deel zou uitvallen. Al in de ze vende minuut werd Remco van Bemmel in buitenspelpositie aangespeeld door Jerrel Linger. Vlag- en fluitsignaal bleven uit, zodat Van Bemmel gemakkelijk de 0-1 kon maken. Het was het begin van een korte fase waarin FC Lisse op een gemakkelijke zege leek af te gaan. Linger kreeg een kans op 0-2, maar zijn lobje kwam net naast het doel terecht. De thuisploeg was even aan geslagen, maar knokte zich daar weer bovenuit. De Rijnsburgse aanvallen begonnen steeds bij vrije verdediger Alfons de Kort, die steeds meer plezier leek te krijgen in de rol van spelverde ler. Na kansen voor Bloem en Faber was het in de 38ste mi nuut wel raak. Mohammed Boulayoune was naaar rechts uitgeweken, omdat hij op links niks te vertellen had tegen Said Elmahdadi. De aanvaller bracht de bal voor waar Steven Faber en Martin den Haan volledig vrij stonden. Faber kopte ver volgens van dichtbij raak: 1-1. Toen was eigenlijk al duidelijk dat de partij in het voordeel van Rijnsburg zou uitvallen. FC Lis- se werd in de duels telkens afge troefd en kon aanvallend niets klaarspelen. Al vlak na rust viel de beslissing. Bloem draaide weg van een tegenstander en legde de bal klaar voor Martin de Louw. Die raakte de bal van een meter of zeven voor het doel niet echt lekker, maar de bal hobbelde toch het doel in: 2-1. Voor FC Lisse was het nog geen teken om wat nadrukkelij ker de aanval kiezen. De ploeg wilde wel, maar kon de lamlen digheid niet van zich afschud den. Simons kwam het veld in, maar ook dat voegde niks toe aan de aanvalskracht van de voormalig kampioenskandi daat. Eén keer mocht FC Lisse hopen op meer. Jerrel Linger soleerde door de defensie van Rijnsburgse Boys en werd on deruit gehaald. Scheidsrechter Van Leeuwen vond blijkbaar dat de drie punten in Rijnsburg hoorden te blijven en floot niet. In de laatste minuut, toen zelfs keeper Bouwman mee naar vo ren was getrokken, maakte Bou layoune er nog 3-1 van. Wim Eilander, de FC Lisse- coach, somde na afloop in rap tempo de falende onderdelen in zijn ploeg op. „Het middenveld heeft gefaald, we storen te wei nig en we kunnen de bal niet vasthouden. Bovendien verlie- Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest, De Kort, Van Lochem, Cadel; De Louw. Den Haan, Slingerland (80. Buis); Fa ber, Bloem (61. De Mooy), Boulayou- zen we de meeste duels, dat is dus een mentale kwestie. Rijns burgse Boys zat voor deze wed strijd in een lastig parket, nu hebben wij deze Stront in onze FC Lisse. Bouman; Elmahdadi. Van der broek. Maar reken maar dat er Zwet. Spruvt (69. Matoug). Van der i i j Lugt; Ras. Bozuwa (61. Simons), Groe- volgende week een heel ander ncS.eg. Va„ Bemmel. Linger. Biervliei FC Lisse Staat." (61. Vergunst). vijk doet weer mee. Met k aan Excelsior Maassluis, roodwitblauwen namen na doelpuntloze eerste helft na rust de leiding en ver fden daarna het duel te be- jen. Dat brak het aanvallend :stelde team van Eric Gudde op. Twee effectieve tegen- en van de bezoekers zetten thuisploeg op achterstand, ma een rake hoekschop Peter van Duyn de strijd in vijks voordeel besliste: 1-3. )luchting derhalve bij de ïjehemden. De formatie van Kootwijk kende dit seizoen matige start (drie wedstrij- - vier punten) en kon een eker dus prima gebruiken, twijk: „Dit hadden we no- Dit is goed voor het ver wen. Het probleem is dat ,L over veel kwaliteiten be- 1 jkken, maar dat het nog it samensmelten. Dat vergt De supporters verwachten maar ze zouden eigenlijk beetje geduld moeten heb- Ik ben geen wonderdok- de winst op Excelsior lit Katwijk, met de nieuwe- :n Pieter Slootweg, Vincent Bon, Rob Lentz en Mohammed Ben Saïd in de gelederen, al weer aardig-mee. Met slechts drie punten achterstand op de koplopèrs Scheveningen en Noordwijk bezet de Kootwijk brigade een gedeelde derde plaats. Toch mag Katwijk niet te vroeg juichen. Sprankelend was het spel in Maassluis geenszins en als de opponent iets meer scherpte in de afwerking had getoond, was oranje ongetwij feld,met lege handen naar huis gegaan. De beste man bij de kustploeg was doelman Hugo van Duyn en dat was veelzeg gend. Voor rust kreeg de goalie overigens weinig gelegenheid zich te onderscheiden. Alleen in de openingsfase werd hij een paar maal op de proef gesteld. Een kopbal van Emanuel Mon- teiro en een daverend afstands schot van Raymond Frehé be zorgden Van Duyn warme han den. Een riante kopkans voor Raymond Kraaybeek eindigde naast het doel. De gasten stel den er een door Rob Grauw- meyer gepareerde knal van Marco de Ridder tegenover. Naarmate de eerste helft vor derde ging er aan beide zijden steeds meer mis. Excelsior en Katwijk hadden weliswaar of fensieve bedoelingen, maar hoe zeer de steeds inschuivende centrale verdedigers Raymond Frehé en John van der Meer ook trachtten lijn in het spel te brengen, er kwam in aanvallend opzicht maar weinig van te recht. Balverlies alom. Dat de 0- 0 tot aan de rust gehandhaafd bleef, was dan ook logisch. Na de thee werd er wel ge scoord. De gevaarlijke Emanuel Monteiro punterde, nadat Bon in paniek al de bal tegen de paal van zijn eigen doel had geknald, vlot de 1-0 binnen. Hugo van Duyn hield daarna zijn ploeg overeind door fraaie reddingen bij kansen voor Frehé en Kraay beek. De linkerspits van de tri colores kreeg vlak daarna een nieuwe scoringsmogelijkheid, maar ditmaal schoot hij naast. Peter van Duyn, spelend op de spitspositie van de geblesseerde Hans Zwaan, liet honderd tellen later zien hoe het wel moet. Na een verre pass van Wilfred Kwestro stiftte hij knap de 1-1 op het scorebord. Excelsior nam daar geen genoegen mee. De Maassluise dadendrang leidde opnieuw tot kansen. Davy Ver maas knalde naast en Harold Loeve aarzelde te lang, zodat Bon glijdend kon ingrijpen. In de buiteling die Loeve daardoor maakte, zag arbiter Akkermans geen strafschop. Even later kwam de 1-2 uit de lucht vallen. De door Pieter Slootweg aange speelde Mohammed Ben Saïd haalde onverwacht van 20 me ter uit en vond de beneden hoek. Een indraaiende corner van Peter van Duyn bracht vlak daarna de beslissing. De bij de eerste paal geposteerde Uriel Trustfull trok zijn hoofd in, daarmede Grauwmeyer verras send: 1-3. Katwijk: Hugo van Duyn; Robbers. Bon. Van der Meer, Kwestro (66. Pronk); Lentz, Slootweg (89. Bouw meester), Van der Plas; Ben Saïd, Peter van Duyn (80. De Haas). De Ridder. S RON HOOGENDAM is van de hatelijke nul af. (atwijkse Rijnvogels won met 3-2 bij Excelsior Per- De wedstrijd begon een •e|rtier later omdat de Kat- 2 ers oponthoud hadden Ie Beneluxtunnel. Via een ieg, de Maastunnel, arri- d, de KRV toch nog redelijk jd. Het euvel had op het veld zijn weer- niet. Al konden de bezoekers voor rust het betere veldspel niet omzetten in doel punten. Die. vielen vlak na rust als rijpe ap pelen. Een steekpass van spelverdeler Leon Vonk op Martin Oudshoorn werd door de rechterspits bekwaam tot 0-1 gepromo veerd. Twee minuten later - toen Ouds hoorn een loepzuivere treffer wegens bui tenspel zag worden afgekeurd - knalde Bart Ottenkamp nummer twee in het mandje van de jeugdige Pernisser ploeg. Toen Ot tenkamp in de veronderstelling was dat hij de 0-3 had aangetekend, werd de goal door arbiter De Water plots afgekeurd wegens leunen. Een domper voor KRV, dat Excel sior na een heuse stormloop via Ruberg (spits uit het tweede) op 2-2 zag komen. Maar gelukkig was er gerechtigheid voor KRV, dat de overwinning alsnog kon beju belen toen Timo van Poppel zeven minuten voor tijd de 2-3 op de borden schoot. Excelsior Pernis - KRV 2-3 (0-0). 47. Oudshoorn 0-1, 49. Ottenkamp 0-2, 56. Ruberg 1 -2, 80. Ruberg 2-2, 83. Van Poppel 2-3. Scheidsrechter: De Water. Toe schouwers: 300. Geel: Van de Oever, Hoek. Zuyder- duin, Ottenkamp (KRV) KRV: Van Duyvenbode; Van de Oever, Hoek, Van Poppel, Van Duyn, Rovers, Vonk, Zuyderduin, Im- mink, Oudshoorn, Ottenkamp BARENDRECHT PETER BLOK Regerend kampioen ARC heeft zaterdagmiddag in de eerste helft tegen lotgenoot Ba- rendrecht met scherp gescho ten. In welgeteld twintig minu ten tijd - tussen de 22e en de 43e minuut - fabriceerde de equipe van Wim Berckenkamp liefst vier puntgave treffers. Die doelpuntrijke opleving was ruim voldoende voor de eerste overwinning van ARC dit sei zoen. Barendrecht, het voorbije jaar nog de trotse kampioen van de hoofdklasse B, verdiende na dien in eigen huis een ongena dig pak slaag, maar kon en mocht van ARC weer terugko men in de wedstrijd. Maar dich terbij dan 2-4 kwam de thuis club niet meer. ARC was uiteraard dolblij met de eerste seizoenszege, want met één schamel puntje uit de drie eerdere competitie-optre dens bevonden de Alphenaren zich zo langzamerhand in de hen niet geheel vreemde geva renzone. ARC-trainer Wim Berckenkamp vindt daarom op dit moment de knikkers een stuk belangrijker dan het ver toonde spel. „Het gaat aan het eind van de rit toch echt om het aantal wedstrijdpunten. Daar word je als ploeg op afgerekend. Deze overwinning hadden wij gewoon keihard nodig. Ons zelfvertrouwen had de afgelo pen weken toch een aardig deukje opgelopen. Barendrecht en ARC zijn alle bei nog geen schim van de kampioensformaties van afgelo pen zomer. Beide ploegen mis sen overduidelijk nog de scherpte. De vorig seizoen op gestane topspelers aan beide kanten zijn inmiddels weer vol ledig opgegaan in de massa. Om genoemde redenen bleef het dan ook vrij lang muisstil op het Barendrechtse sportpark De Bongerd. Pas halverwege de eerste helft kwam de wedstrijd eindelijk tot leven. Een plotse ling van richting veranderd schot van ARC'er Fabian Gel derblom dwarrelde bijna het doel van Brian Notenboom in. De daaropvolgende corner voor ARC leverde meteen de ope ningstreffer op. Wim Westen berg deponeerde de bal precies op het voorhoofd van Ruud Bos. Zijn inzet kon op de doellijn nog ternauwernood worden ge keerd, maar de terugspringende bal kon door René van Megge- len moeiteloos worden binnen- gekopt: 0-1. Alle drie de daarop volgende kansen werden door ARC meteen tot doelpunten ge promoveerd. Fabian Gelder blom pijnigde heel Barendrecht door dwars door het hart van de verdediging te lopen en keeper Notenboom kansloos te laten: 0-2. De thuisclub bleek kort daar op van het eerste doelpunt van ARC helemaal niets te hebben geleerd. Een effectvolle hoek schop van Westenberg werd slechts geschampt door Marcel Braam. De minieme aanraking van Braam was echter meer dan genoeg voor de 0-3. Vlak voor de rust sloeg ARC nog een keer toe. René van Meggelen her overde ter hoogte van het mid denveld de bal en stuurde Fa bian Gelderblom de diepte in. Die was niet zelfzuchtig en leg de breed op de meegelopen Ruud Bos die op zijn beurt doeltreffend uithaalde: 0-4. Barendrecht kwam vlak voor (UK ROB ONDERWATER ei d spelen en niks krijgen. Het was het lot Quick Boys in de wedstrijd tegen Sche- °1 ngen. Voor 2800 toeschouwers kregen sï ilauwwitten een nederlaag (0-2) om de zi, waar een overwinning niet had mis- 1 it. Het leven is soms hard in de voetbal- ,A *')e overwining was ons niet gegund", lelde een teleurgestelde Raymond Fla- 'vlak na afloop. Geluk had Quick Boys 'r aan zijn zijde. Aan de andere kant hiel de Katwijkers een serie mooie kansen J°zeep. En wie dergelijke kansen niet be- krijgt de deksel op zijn neus. Dat ge- de dan ook met Quick Boys, hoe onver- d dat ook was. ner Cees Tempélaar wist naderhand zijn gevoel geen raad. Enerzijds was er leurstelling over het verlies, anderzijds het spel van Quick Boys verfrissend en >vol voor de toekomst. De Haagse oe- ef leester klampte zich maar vast aan het 'e te. „Ook al waren we niet compleet, de heeft het goed gegaan. Er is tactisch chnisch goed gespeeld. Alleen.." Alleen Scheveningen de punten mee naar en weer moest Tempelaar even slik- ploeg van trainer Cock Jol heeft dit weer een elftal om rekening mee te len. De selectie telt zelfs twee Leide- jn s, maar Patrick Heymans en tweede d man Marcel IJzendoorn kwamen in het ee dstuk zaterdagmiddag niet voor. Ze :n en bleven bankzitters. Op papier is ^jveningen een kandidaat voor de titel, de realiteit van afgelopen weekeinde Hans van der Plas (I) en Jeffrey Rutten in een onderonsje: wie is het het eerst bij de bal? foto kees van hoogdalem was dat witgroen die reputatie allerminst kon waarmaken. Vormgever John Blok kon geen enkel moment een stempel drukken op de wedstrijd, terwijl aanvalsleider Ron de Jager volledig werd ingepakt door uit blinker Ronald van Dijk. Quick Boys bepaalde de wedstrijd. De Katwijkers hebben een fris en onbevangen ploegje, met een mix van routine en jeugd. Bij vlagen combineerde Quick Boys er lustig op los. Via de verder tegenvallende John Kroon kreeg de thuisploeg een uitstekende kans, maar de Rotterdammer liet het leer van zijn voet springen, waardoor goalie Kraaijenbrink erger kon voorkomen. Terwijl de Katwijkse menigte wachtte op de eerste treffer van Quick Boys, sloeg aan de andere kant het noodlot toe. De treffer van Reggie Martina (na een schitterende een-twee met Jeffrey Rutten) bevestigde het beeld dat Quick Boys verdedigend nog niet geheel in balans is. In hun lust tot aanvallen vergaten de blauwwitten hun verdedigende taken. De tweede helft speelde zich af op één helft: Scheveningen leunde op de defensie en dat was een hachelijke onderneming. Na vier minuten knalde Jaco de Jong op de paal. De aanhang ging er eens goed voor zitten. De komst van Peter Kruit (voor Peter Timmermans) werd met gejuich begroet. De Leidenaar zorgde voor beroering op het veld. En ook in het strafschopgebied. Na wat duw- en trekwerk in de zestienmeter werd Kruit onderuit gemaaid door zijn be waker Reggie Martina, die daarvoor spe ciaal van de rechtshalfpositie was wegge haald. Een penalty, maar het arbitrale trio, onder leiding van leidsman Van Heusden, zag niets. Er ontstond veel verkeer in de door Dave Kraaijenbrink bewaakte doel- mond. Martin van Beelen had twee kansen om de lijvige doelman te passeren. Bij de tweede kans kon de Katwijker de bal naar twee ploeggenoten afgeven. Hij besloot om zelf te schieten, maar het rollertje was een gemakkelijke prooi voor Kraaijenbrink. Zo ontsnapte Scheveningen aan de gena deklap van Quick Boys. Even later werd de Katwijkse ploeg zelf uitgeteld, toen invaller Danny van der Krogt van dichtbij simpel de 0-2 liet aantekenen. Of het verdiend was, daar hadden de Scheveningers terecht ma ling aan. Want wie niet scoort, heeft geen recht van spreken. Trainer Tempelaar hoeft niet te wanho pen. Dat doet hij ook niet. „Al is het zaak om snel punten te gaan pakken. Ik heb daar vertrouwen in." Een tegenvaller is de afwe zigheid van libero Richard van Schijndel in de komende twee weken. De Rotterdam mer zat zaterdag de eerste van een reeks van drie geschorste wedstrijden uit naar aanleiding van zijn rode kaart tegen SHO. Quick Boys ondernam een verwoede po ging om Van Schijndel in het veld te krijgen door hoger beroep aan te tekenen tegen de uitspraak, die in de ogen van de Katwijkers veel te zwaar is. De commissie van beroep liet tot zaterdag echter niets van zich horen, waardoor Van Schijndel tegen Schevenin gen vanaf de kant lijdzaam moest toezien, hoe zijn ploeggenoten schlemielig ten on der gingen. Quick Boys: Van der Niet; Van Dijk, Van Dam, Lip- puner, Van der Plas; Van Hooy, De long, Flaton; Tim mermans (51. Kruit), Van Beelen, Kroon (79. lan Schaap) HOOFDKLASSE A SHO - Rozenburg 2-0 (2-0) 21 Theo Ver- maat, 43. John Klippel 2-0. Scheidsrech ter: Van der Beek. Toeschouwers: 1000. Gele kaart: Benito Kenswil (Rozenburg) Quick Boys - Scheveningen 0-2 (0-1). 40 Reggie Martina 0-1. 94. Danny van der Krogt 0-2. Scheidsrechter Van Heusden Toeschouwers: 2800. Gele kaarten: Ro nald van Di|k, Marcel Lippuner. Hans van der Plas (Quick Boys). Ron Cramer. Ype Haytema (Scheveningen). Marken - Zwart Wif28 2-2 (1-0) 19. Edwin Keizer 1-0, 49 Patrick Thijsen 1-1 (straf schop), 68. Patrick Thijsen 1-2, 80 Ab Plugboer 2-2. Scheidsrechter: Kamphorst Toeschouwers; 300. Gele kaarten Ab Plugboer. Erik Teerhuis, Jan Sijmen Tuyp, Eelco Zemstra (Marken), Ricardo Baas (Zwart Wit'28). Barendrecht - ARC 2-4 (1-4). 22 Rene van Meggelen 0-128. Fabian Gelderblom 0-2, 37. Marcel Braam 0-3, 43 Ruud Bos 0-4, 45. Niels Rooders 1-4, 69. Marcel Brienen 2-4. Scheidsrechter: Paeshuyse. Toe schouwers: 800. Gele kaarten: Fred Lagen dijk, Sander Rijsdijk (Barendrecht), Rob Koster (ARC) Excelsior M - Katwijk 1-3 (0-0), 48. Manu el Monteiro 1-0, 57. Peter van Duijn 1-1, 68. Mohammed Ben Said 1-2, 71. Peter van Duijn 1-3. Scheidsrechter Akkermans Toeschouwers: 1000. Gele kaarten. Yal- mard Kustem, Robert Visser (Excelsior M), Peter van Duijn, John van der Meer (Kat wijk) Noordwijk - Capelle 2-1 (0-0). 55. Michael van der Laan 1-0, 68. Marco Kleijn 2-0, 78 Arne van Gelder 2-1 (strafschop). Scheidsrechter: Van den Berg. Toeschou wers; 1500. Gele kaart; Wout Ooms (Capelle). Rode kaart: Arno van der Horst (88. 2xgeel - Capelle) Rijnsburgse Boys - FC Lisse 3-1 (1-1) 7. Remco van Bemmel 0-1, 38. Steven Faber 1-1, 52. Martin de Louw 2-1, 90, Moha- med Boulayoune 3-1. Scheidsrechter: Van Leeuwen. Toeschouwers: 800. Gele kaar ten: Mario Biervliet, Arjen Vergunst, Leon van der Zwet (FC Lisse). Doelman Ron Bouman van Lisse heeft oog voor de bal. Martin den Haan (r) heeft het duel om het leder zojuist gemist, foto kees van hoogdalem de theepauze weer dichterbij. De verdedigers van ARC liepen door de ongekende weelde met hun hoofd in de wolken en ver zuimden Niels Rooders af te stoppen die op slechts vijf me ter van de goal van Fred Admi raal geen fout maakte: 1-4. Na de rust vertrokken er van de zijde van ARC alleen nog maar wat losse flodders richting het Barendrechtse doel. Invaller Remco Blok - hij was door Berckenkamp op de bank ge houden, omdat hij eerder in de week ziek was geweest - spande daarbij de kroon. Tweemaal miste hij volledig vrij voor de keeper. Twintig minuten voor tijd zette Barendrecht-spits Dick Rietkerk de linkerflank van ARC openlijk voor schut. Hij mocht ongestraft draaien, kap pen en een gouden voorzet ge ven die door Marcel Brienen feilloos werd binnengeschoten: 2-4. Daar bleef het uiteindelijk bij, maar dal was vooral aan de gastheren Lars van Delzen (kopbal gered door Admiraal en een schot rakelings voorlangs) en Johan Fokkens (kopbal) te danken die in kansrijke posities niet tot scoren kwamen. ARC-aanvaller Ruud Bos vond na een goede eerste helft de scherpte in het tweede part ver te zoeken. „Vorig jaar gingen we elke wedstrijd maar weer van begin tot het eind tot het naad je. Dat gevoel had ik vanmiddag helemaal niet. Onze instelling kan en moet absoluut beter worden." ARC: Admiraal; Van Orssagen. Balkho- vcn, Jansen, Koster; Van Meggelen, Westenberg, A. Blok; Gelderblom (65. R. Blok), Bos, Braam (75. Hordijk). TOPSCORERS 1Arne van Gelder (Capel Ie). Manuel Monteiro (Excelsior M),Jeffrey Rutten (Scheveningen) 4 doelpunten 4) Marco Kleijn (Noordwijk), Ron de Jager (Scheveningen) 3 doelpunten. 6) Remco van Bemmel (FC Lisse). Reine... Blok (ARC). Ruud Bos (ARC). Pieter Burremans (SHO). Aad van Buuren (Marken). Patrick van Dam (Noordwijk), Peter van Dui|n (Kat wijk). Steven Faber (Rijnsburgse Boys), Fred Lagendijk (Barendrecht), Martin de Louw (Rijnsburgse Boys),Reggie Martina (Scheveningen), Jean Paul Martinot (SHO), Gerro Sanders (Marken), Patrick Thijsen (Zwart Wit'28), Peter Timmermans (Quick Boys), Robert Visser (Excelsior M), Hans Zwaan (Katwijk) 2 doelpunten. 24) 41 spe lers scoorden 1 keer PROGRAMMA: Noordwijk-Rijnsburgse Boys, Capelle-Excelsior M, Katwiik-Ba rendrecht, ARC-Marken, Zwart Wit'28- Quick Boys, Schevcningen-SHO, Rozen- burg-FC Lisse. HOOFDKLASSE B dam 3-0, Kloetinge-Heerjansdam 0-1, Sparta Nijkerk-AVW'66 3-1, D0V0-Kozak ken Boys 5-3. DOVO 4-8 Bennekom 3-4 Spakenburg 4-8 Volendam 3-4 Huizen 4-8 Hoek 4-4 4-6 AVW'66 4-4 4-6 Achilles V 3-3 3-5 VVGZ 4-3 4-5 Kozakken Boys 4-1 HOOFDKLASSE C Kloetinge Sparta N Heerjansdam GVW WHC-HZVV 3-0, sc Genemuiden-Be Quick'28 1-4, Flevo Boys-Drachtster Boys 5-0. VVOG-DVS'33 0 1. ACV llrk 1 IJ-. selmeervogels-0lympia'28 3-1, Harkema se Boys-Nunspeet 3-0 IJss'vogels 4-10 DVS'33 4- 6 Urk 4 9 Olympia'28 4- 4 9 Be Quick'28 2- 3 9 Drachtster B 4- 3 7 VV0G 4- 3 7 HZVV 3- 0 Harkemase B 3- 6 Nunspeet 4 0 EERSTE KLASSEB Genemuiden WHC Flevo Boys Strijen-Zwaluwen V 3-1, Excelsior P-KRV 2-3, WOR-Delta Sport 5-1, 's-Gravenzand se SV-RWH 4-1Ter Leede-DOTO 5-0, TO GR-Spijkenisse 1-5 Stnjen 4-12 T0GR 3 4 Gravenzande 4-10 Zwaluwen V 3- 3 - 8 Delta Sport 3- 3 - 6 Spijkenisse 4- 3 Ter Leede VVOR RWH DOTO 6 KRV 4- 6 Excelsior P 3-0 TWEEDEKLASSEC Leiden-Forum Sport 3-1, Monster-Honse lersdijk 4-4, PEC Den Haag KMD 6-0, Voorschoten'97-JAC 3-1. HVO-LYRA 1-0, DSVP-Hoo(ddorp 3-1 Leiden 4-10 JAC 3- 4 HVO 4- 9 Honselersdijk 4 4 Forum Sport 4- 9 Hoofddorp 3- 3 Monster 4- 7 Lyra 4- 3 PEC Den Haag 2- 6 DSVP 4 3 Voorschot 4- 6 KMD 4- 0 DERDE KLASSE A Duinoord-Oegstgeest 1-2, Kagia Lugdunum 1-1, LFC-Valken'68 0-5, UVS- RCL 2-2, Alphia-DSO 0-1, Hazerswoudse Boys-TAW 1-2 Lugdunum 4-10 Alphia 4- 4 DSO 3- 9 UVS 4 2 TAVV 3- 9 Duinoord RCL Kagi 3- 1 3- 0 VIERDE KLASSE A MVKV-BSC'68 1-1, SV0W-SJC 3-1, SV'35-Moerkapelle 2-1Sleutels-Nootdorp 2-1, Blauw Zwarl-LSVV'70 1-3, Koude- kerk-Woubrugge 3-3 4-8 Sleutels 2-4 3-6 Nootdorp 3-4 4-6 LSVV'70 2-3 3-5 Moerkapelle 3-1 2-4 SJC 4-1 2-4 Blauw Zwart 4 -1 BSC'68 SV'35 Koudekerk MVKV Woubrugge SVOW VIJFDE KLASSE A KSD-Archipel/Ornas 3-1, VCL-de Jagers 7- 2, GWS-Foreholte 3-1, DoCoS-DWO 2-10 Roodenburg-Abbenes 0-1Zoetermeer-Ma rine 5-2 De Jagers 4-9 Marine 4-6 VCL 2-6 Zoetermeer 4-4 DWO 2-6 KSD 2-3 Abbenes 2-6 Roodenburg 3 1 Archipel/Ornas 4-6 DoCoS 2-0 GWS 4-6 Foreholte 3-0 Een betere conditie leverde za terdagvierdeklasser SIZO drie punten op. In de eerste helft waren beide teams gelijkwaar dig aan elkaar, maar SIZO be nutte de kansen beter en won dank zij doelpunten van Van Haaften, I ley en Van Marsber gen (2x).

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 21