Personeel Personeel Personeel Personeel Personee C a world of M BU22BASIS EXACT FLUOR DANIEL Full-time verkoop kundige] houweling interieur Administratief medewerker(ste Fioretti ZATERDAG 26 SEPTEMBER 1998 UITZENDKRACHT OP •teer m/v marketing afdeling van een grote uitgeverij zoeken wij een verkoopgerichte. communicatief sterke marketeer. In samenwerking met de uitgevers ont wikkel en positioneer je het produkt Daarnaast ontwikkel en stel je de marke ting- en promotieplannen op en draag je zorg voor een effectieve marktbewerking. Een afgeronde HBO-opleiding en enige werkervaring zijn vereist. Sales Support m/v Binnen deze zeer uitdagende functie verleen je commerciële diensten aan klanten en prospects, begeleid je klanten persoonlijk in de showroom, assisteer je bij de realisatie van reclame en promotie en ben je verantwoordelijk voor het gehele ordertraject. Een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord zijn essentieel voor deze functie. Daarnaast heb je een afgeronde MBO-opleiding en een goede computerkennis. Inkoper m/v Op de afdeling inkoop binnen dit internationale bedrijf ben je medeverant woordelijk voor het totale inkoopbeleid. In deze functie staan het onderhandelen, beoordelen en het voeren van overleg met de verschillende leveranciers centraal Passen de woorden teamplayer. initiatief rijk en commercieel bij jou. dan ben Jij de persoon die wij zoeken. Geïnteresseerd in deze functies neem dan snel contact op met de medewerkers van Exact Uitzendbureau in Leiden. BONUS!! Heb je zelf al een baan. maar bekenden in je omgeving nog niet? Breng ze dan met Exact Uitzendbureau in contact. Als zij via ons gaan werken, wordt ook jij door ons beloondl Nieuwsgierig? Bel dan direct met een van onze vestigingen voor meer informatie. Als Je geen tijd hebt om op kantoortijden langs te komen, bel dan voor een afspraak na werktijd. WIJ kunnen ook rekening houden met een opzegtermijn. Kijk ook op onze site: www.hangplek.nl UITZENDBUREAU Vestiging Leiden: Prinsessekade 2a 071514 20 20 Het Academisch Ziekenhuis Leiden vormt samen met de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Binnen het LUMC worden drie kernacti viteiten verricht, te weten patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek. Voor de poliklimekadministratie van de afdeling Orthopedie zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Administratief medewerker Polikliniek divisie 1 m/v (36 uur per week) Vac.nr 98.L.39.39.LD Taken: verncht alle voorkomende administratieve werkzaamheden: - spreekuurvoorbereiding en afwerking, - spreekuurbegeleiding; - medische administratieve ondersteuning; - verricht type-werkzaamheden; - draagt zorg voor de continuïteit van het administratieve werk; - draagt zorg voor de kwaliteitsbewaking t.a.v. de patiënten- stroom op de polikliniek en de administratieve verwerking hiervan. Voor deze functie zoeken wij iemand die: - als vooropleiding HAVO/NAMS of MEAO-secretarieel plus medische terminologie heeft; - ervaring heeft in het voeren van de polikJiniekadministratie; - in een team kan werken; - een positieve, enthousiaste en creatieve houding heeft; - een ondernemende instelling heeft; - flexibel en stressbestendig is; - "kwaliteit van dienstverlening" hoog in het vaandel heeft staan. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.703,- bruto per maand bij een full-time aanstelling (schaal A5 RRAZ). Dienstverband: De aanstelling geschiedt vooralsnog voor de periode van één jaar. De in- en externe werving geschiedt tegelijkertijd. De interne procedure zal eerst worden afgewikkeld. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw W. Olsthoom-Vicento. leidinggevend medewerker polikliniek Orthopedie (071 - 526 20 60) en door mevrouw C. van Oudshoorn. P&O-adviseur Divisie I (071 - 526 36 16). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer op bnef en enveloppe, binnen 2 weken na het verschijnen van deze adver tentie richten aan het Leids Universitair Medisch Centrum, t.a.v. de heer H.L.R Mauer hoofd Personeel en Organisatie Divisie I K6-Q, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Fluor Daniel behoort tot de Fluor Corporation. Met 18.000 medewerkers en een jaaromzet van ruim vijftien miljard gulden is dit een van de grootste ingenieurs bureaus ter wereld. Bij de vestigingen van Fluor Daniel in Haarlem en Bergen op Zoom werken circa 900 medewerkers. De ingenieurs van Fluor Daniel ontwerpen en realiseren industriële installaties en complete fabrieken voor de sectoren chemie, kunststoffen, olie, gas en voedingsmiddelen. Zij doen dit voor toonaangevende cliënten, veelal grote multinationals, in Europa, Azië en het Verre Oosten. Fluor Daniel opereert in een afwisselende, zeer innovatieve wereld. De ingenieurs komen worldwide op totaal verschillende locaties in aanraking met de meest uiteenlopende multi disciplinaire projecten. Met hun kennis en vooral ook zakelijke instelling functioneren zij professioneel, zowel individueel als in teamverband. Kwaliteit, creativiteit en ondernemerschap zijn factoren die in de wereld van Fluor Daniel zwaar wegen. Dat resulteert in een aanzienlijke "added value" voor de opdrachtgever die met Fluor Daniel in zee gaat. Fluor Daniel in Haarlem en Bergen op Zoom verzorgt het ontwerp, de bouw en de ingebruikname van grootschalige industriële installaties in de chemische, petrochemische en consumptie industrie. Binnen engineering en design is de afdeling Piping Engineering en Design, met in Nederland 175 medewerkers, verantwoordelijk voor het ruimtelijk ontwerp van de installaties, maar ook voor de technische specificaties en sterkte berekeningen van de leidingsystemen. Voor het design wordt gebruik gemaakt van moderne driedimensionale computersystemen. Deze werkzaamheden worden ondersteund door een brede engineering groep. Vanwege uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar personen die invulling kunnen geven aan de volgende vacatures: MATERIAL CONTROLLER Binnen de afdeling is de material controller ervoor verantwoorde lijk dat de piping materialen in de juiste kwantiteit en op het juiste tijdstip de bouwplaats bereiken. Tijdens de ontwerpfase is er nauw contact met de designers om de juiste materiaal hoeveelheden te definiëren en te controleren. In een latere fase is er contact met leveranciers en aannemers om leveringen en afnames zeker te stellen teneinde onze projecten volgens planning te laten verlopen. De material controller bepaalt de logistiek en coördineert alle activiteiten met betrekking tot piping materialen tussen de ontwerpafdeling, inkoopafdeling en de bouwplaats. Detachering naar de bouwplaats behoort tot de mogelijkheden. PIPE STRESS ENGINEER De pipe stress engineer houdt zich bezig met het analyseren van pijpieidingsystemen op optredende spanningen en uitgeoefende belastingen door aangesloten apparatuur en omgevingscondities. Voor de analyse van deze leidingsystemen wordt gebruik gemaakt van 3D engineering software waar leidingsystemen inclusief belastingen worden gemodelleerd en geanalyseerd. Naast deze werkzaamheden is de pipe stress engineer ook betrok ken bij het ontwerp van de ondersteuningen van leidingsystemen. SENIOR PIPING MATERIAL ENGINEER De senior piping material engineer geeft leiding aan 3 tot 6 engineers op een middelgroot tot groot project. De werkzaam heden zijn gericht op het specificeren van pijpmaterialen volgens (inter)nationale ontwerpcodes en standaards, zoals ASME, API en Stoomwezen. Operationele kennis van corrosie, lassen en niet- destructief onderzoek is hiervoor gewenst. Daarnaast zal de senior material engineer verantwoordelijk zijn voor alle voorkomende wanddikteberekeningen en de technische evaluatie van offertes voor pijpmaterialen en afsluiters. UW PROFIEL Voor de functie van material controller en pipe stress engineer zijn wij op zoek naar kandidaten op MTS/HTS niveau, met enkele jaren relevante werkervaring. Ook piping designers met minimaal 5 jaar ervaring, die de stap willen maken naar één van bovengenoemde functies, nodigen wij uit te reageren. Voor de functie van senior piping material engineer zijn wij op zoek naar kandidaten op HTS niveau, met ten minste 10 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie. Voor alle functies geldt een goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Engelse taal, een flexibele instelling, alsmede voldoende sociale en communicatieve vaardigheden. INTERESSE Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met de heer B.C. Tromp van de afdeling Human Resources te Haarlem, telefoon (023) 543 20 44. Wij willen graag op korte termijn met u kennismaken. Stuur uw brief met CV binnen 14 dagen naar: Fluor Daniel B.V., t.a.v. de heer B.C. Tromp, afdeling Human Resources, Postbus 4354, 2003 EJ Haarlem pjy echte bakker tijsterman zoekt Vrolijk, geïnteresseerd, enthousias sociaal, verantwoordelijk, flexibel Heb je interesse neem dan contact op Annemieke Tijstern tel (071) 402 02 63 Q) GROENHOVEN Stichting Groenhoven, zorgcentrum voor ouderen verleent onder m huisvesting en verzorging aan 105 bewoners. MEDISCH ADVISEUR (M/V) Tot de werkzaamheden behoren o.a. Het incidenteel adviseren van het management op het terrein van d algemene gezondheidszorg bijv. hygiëne, geneesmiddelenvoorzien protocollen, opname en overplaatsing van bewoners en het geven scholing aan verzorgenden. Functie-eisen: praktiserend arts, met psychogeriatrische ervaring niet verbonden als huisarts aan Groenhoven ervaring op het gebied van zorgcentra, beleidsvraagstukken, didactiek communicatief ingesteld en met conflictoplossend vermogen instemming met beleidsvisie en zorgvisie Werktijden: Op afroep en in overleg met het management Honorering: op COTG-uurbasis Informatie: Uw contactpersoon is Dhr. A. Dijkstra: 071-5120745. Een uitgebreide taak en functieomschrijving ligt voor u klaar. Sollicitaties kunt u vóór 14 oktober schriftelijk zenden aan: Stichting Groenhoven, zorgcentrum voor ouderen Witte Rozenstraat 21 2311 XS Leiden Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar een Taakomschrijving: Gevraagd wordt: Geboden wordt: Inlichtingen: - verwerken van orderadministrat - telefoon aannemen (prettige telefoonstem) - diverse andere administratieve werkzaamheden. - middelbare opleiding - klantvriendelijkheid - know how met computers - doorgroeimogelijkheden - werken in een gezellige sfeer - salaris overeenkomstig CAO Houweling Interieur Tel.: 071-5414300 Schriftelijke sollicitaties: Meubelplein 5 2353 EX Leiderdorp t.a.v. dhr. L. A. Houweling Postbus 138 2160 AC Lisse Tel. 0252-414741 Fax: 0252-414825 scholengemeenschap voor ivbo, vbo, mavo, havo, atheneum en gymnasium Gevraagd: DOCENTEN m/v Duits, 24 lessen vbo Lisse gedurende de hele week (aanvang uiterlijk 1 november Nederlands, 14 lessen vbo Lisse op maandag, dinsdag, woensdagmorgen en donderdagmorgen (aanvang 4 januari 1999) i donderdagmorgen (vervanging per 12 Economie, 6 lessen vbo Lisse op dinsdagmorgen en donderdag vanaf 11.00 u (vervanging per 12 oktober 1998) Roosteraanpassingen zijn mogelijk. Voor alle functies geldt een 2e graads bevoegdheid. Een combinatie van functies i mogelijk. Indien u nadere informatie wenst over één van bovenstaande functies, kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer H.A.W. Storm (0252-413561). Gevraagd per 1 januari 1999: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Voor de schooladministratie voor een volledige werktaak. Gedacht wordt aan iemand met minimaal havo-opleiding, die deze zeer gevarie taak zelfstandig kan uitvoeren. Kennis van Windows en ervaring met Microsoft Of is zeer gewenst.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 42