Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel igmo Ondernemen, leiding geven en dol op veeleisende klanten? HOOFD LDMINISTRATIE logistiek medewerker Planburo (m/v) ig Centrum '45 1e en 2e monteur brinkmann i SECRETARESSE ERDAG 26 SEPTEMBER 1998919 Carpct-land is Europa's grootste specialist in vloerbedekking, gordijnen en zonwering. Een bedrijf met meer dan 335 vestigingen in 9 landen dat een onstuimige groei doormaakt. Oók in Nederland. Het succes van de Carpet-land benadering is mede te danken aan een zeer uitgebreid en actueel assortiment. Plus een persoonlijk advies aan onze klanten. Daar bovenop krijgen Carpet-land-klanten hun aankoop snel thuis of nemen deze direct mee. Filiaalmanager (m/v) Voor onze vestigingen in Delft, Leiden en Zoeterwoude zoeken wij filiaalmanagers. Voor de goede verstaander: Carpet-land zoekt een "retail-dier". Een filiaalmanager die ondernemend is ingesteld, die commerciële verantwoordelijkheid aandurft en die - niet onbelangrijk - van succes houdt. Uit ervaring weet hij dal je daarvoor individuele medewerkers moet kunnen inspireren en het geheel als een hecht team laat opereren. Als filiaalmanager bij Carpet-land heb je visie op de lokale en regionale markt. Je houdt voeling met de markt en signaleert mogelijkheden om de omzet te stimuleren. Eventuele initiatieven neem je samen met je districtsmanager met wie je op tal van terreinen nauw overleg hebt. Hij is ook jouw eerste aanspreek punt over zaken als het assortiment, de voorraden en de administratie. Bij promoties, inkoop en automatisering zorgt hij datje efficiënte ondersteuning van het hoofdkantoor krijgt. Je hebt minimaal een MBO-opleiding, bij voorkeur MDS, en enkele jaren ervaring als bedrijfsleider in retail. Beschik je over cijfermatig inzicht, een planmatige instelling en ben je uit op succes? Welkom thuis bij Carpet-land. Klaar om jezelf te presenteren? Sluur je schriftelijke sollicitatie met CV binnen twee weken naar Carpet-land B V Anthony Fokkerweg 21, 1059 CN Amsterdam, t.a.v. de heer P. Egberts. Cïf carpet-land De Internationale Graanoverslag Maatschappij Amsterdam B.V. (IGMA) naakt deel uit van de Cargill-groep en is gespecialiseerd in het zeetransport in de op- en overslag van agrarische producten, zoals granen, sojabonen, derivaten en tapioca. Jaarlijks lost IGMA enkele miljoenen tonnen van deze producten, die per bulkcarrier in de Amsterdamse havens worden aangevoerd en van daaruit hun weg naar het achterland vinden. Bij IGMA bestaat een vacature voor de functie van: ip het Planburo vindt de dagelijkse indeling van de laad- en losactiviteiten an de zeeschepen en de logistieke afhandeling van deze producten naar un eindbestemming plaats. Het Planburo bestaat uit drie personen. uw taken behoren onder andere de administratieve verwerking van 'eegevens met betrekking tot de lossing en belading van de schepen, en behandeling en administratie van de goederen die wij in opslag krijgen, eze activiteiten worden verwerkt in bestaande en nog te ontwikkelen omputerprogramma's. Er bestaat een uitgebreid rapportagesysteem voor dagelijkse afstemming van de werkzaamheden met de scheepsagenten, operationele en de technische diensten. U bent de back-up van het ifd van het Planburo en de planner Logistics. Dit betekent dat u veel fonische contacten met klanten dient te onderhouden. ij vragen: HEAO (richting Logistiek/Transporttechniek), MBO-Nautisch If MEAO met relevante werkervaring goede kennis en beheersing van Tiputerapparatuur/-software stressbestendigheid sterke communicatieve lardigheden goede medespeler in een dynamisch team goede beheersing In de Engelse taal, in woord en geschrift ten minste redelijke beheersing pn de Franse en Duitse taal. ir succesvolle vervulling van deze vacature denken wij aan een kandidaat it belangstelling voor het werk in de haven, de zeescheepvaart, bevrachting, insport en logistiek. idien u nadere informatie wenst, kunt u contact opnemen met mevrouw ,E. van Eijk, Human Resources-manager, telefoon (020) 580 86 16. w schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u - binnen veertien dagen na srschijning van deze advertentie - zenden aan: IGMA B.V., Human Resources, e ostbus 8692, 1005 AR Amsterdam, •K BOUMAN KUIJPER RECRUITMENT B. V. Wen>ing Selectie Sollicitatietraining Executive search hmens één van onze opdrachtgevers, een toonaaangevende Innoverende onderneming op het gebied van centrale verwar ds- en airconditioningsinstallaties in de regio Kennemerland, wij op zoek naar een ambitieuze kandidaat voor de functie van: kandidaat die wij zoeken is verantwoordelijk voor de gehele linistratie van een onderneming met ongeveer 60 medewerkers en rapporteert rechtstreeks aan de directie. Hij of zij heeft een HEAO-BE achtergrond, bij voorkeur gevuld met SPD. of een door ervaring verkregen vergelijkbaar :au en enige jaren relevante werkervaring. U heeft ervaring met Exact, grootboek-, project-, personeels- en salarisadministratie, Ismede debiteurenbeheer, cashmanagement en budgettering, lent uiterst zelfstandig, accuraat, analytisch, zeer gemotiveerd, informeel en u beschikt over een no-nonsens mentaliteit. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden voor eze functie mogen zondermeer uitstekend genoemd worden, anneer deze dynamische functie u aanspreekt, nodigen wij u uit voor 10 oktober 1998 uw reactie, voorzien van een uitgebreid C.V.. te sturen aan: Bounian Kuijper Recruitment B.V. t.a.v. Drs. J. Bouman Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen: 023 - 5256294 van der Klugt registeraccountant Wij zijn een klein accountantskantoor met cliënten voornamelijk in het midden- en kleinbedrijf. Ter uitbreiding van ons team is er op korte termijn plaats voor een assistent-accountant De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het verzorgen van loonadministraties; het voeren van financiële administraties; het verzorgen van diverse fiscale aangiften. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van een opleiding op MBA-niveau. Ervaring met Exact is een prë. Kandidaten met het praktijkdiploma salaris administratie en/of enige ervaring in een soortgelijke functie genieten de voorkeur. Voor deze vacature bieden wij een afwisselende en zelfstandige functie in een team van enthousiaste collega's, een aantrekkelijk salaris en uitsteken de secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u sturen naar: G. S. M. van der Klugt Registeraccountant, Postbus 3069, 2220 CB Katwijk, t.a.v. mevr. A. van der Ree Stichting Centrum '45 is het landelijk centrum voor de psychiatrische en psychotherapeutische behandeling van oorlogsgetroffenen en vervolgden. Het Centrum verricht tevens onderzoek en verzorgt onderwijs op het gebied van de psychotraumatologie. De topreferentie zórg wordt gerealiseerd op twee locaties: voor oorlogsgetroffenen en veteranen te Oegstgeest en voor getraumatiseerde vluchtelingen en asielzoekers in 'de Vonk' te Noordwijkerhout. Beide locaties beschikken daarbij over een polikliniek, een dagkliniek en een kliniek. Een deel van de dagbehandeling van oorlogsgetroffenen vindt, in nauwe samenwerking met het Sinai-centrum, plaats in 'de Schalm' te Amsterdam. Het wetenschappelijk onderzoek en het daaraan gerelateerde onderwijs, vindt ondermeer plaats in samenwerking met de Universiteit Leiden en de Katholieke Universiteit Nijmegen en is gesitueerd te Oegstgeest. Bij de Stichting Centrum '45 werken circa 135 medewerkers. Ter versterking van ons team zoeken wij voor de Vonk SOCIOTHERAPEUT/ERVAREN B-VERPLEEGKUNDIGE m/v (aanstelling vanaf minimaal 32 uur (88.89%) maximaal 36 uur (100%) Functie-informatie: - kunnen omgaan met complexe behandel-situaties - werken in teamverband en het zelfstandig kunnen uitvoeren van diverse taken - werken binnen een multidisciplinair, multicultureel samengesteld behandelteam - mede zorgdragen voor het sociotherapeutisch milieu - mede vormgeven aan en begeleiden van sociotherapeutische activiteiten - werken in onregelmatige dienst Algemene vereisten: - opleiding tot verpleegkundige B, HBO-V eventueel aangevuld met andere relevante opleidingen - ervaring met het werken in een therapeutisch leefmilieu - affiniteit alsmede ervaring met het werk met psychisch getraumatiseerden en een multicultureel samengestelde cliëntenpopulatie - kennis van de Engelse of Franse taal is vereist; kennis van meer moderne talen strekt tot aanbeveling; - leeftijd 30 jaar of ouder, voldoende levenservaring is gewenst. Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is er een voor onbepaalde tijd - salariëring vindt plaats volgens de FWG-salarisstructuur - de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de CAO-ziekenhuiswezen. Gelet op de cliëntenpopulatie nodigen wij ook allochtone kandidaten uit te reageren. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij mevr. C. E. C. M. Dekker, hoofd sociotherapie van de Vonk. Telefoon 071-3646090. Voor algemene informatie kunt u onze site bezoeken op: www. c entrum45n 1 Sollicitaties (schriftelijk) uiterlijk tot 10 oktober richten aan: prof. dr. J. N. Schreuder, directeur. Stichting Centrum '45, Rijnzichtweg 35, 2342 AX Oegstgeest. of e-mail naar vacature@centrum45.nl JSÊftL autobrinkmann zoekt wegens toenemende bedrijfsactiviteiten: - inzet, enthousiasme - liefst in het bezit van APK diploma - collegialiteit - prettige werksfeer - uiterst moderne werkplaats - inerne en externe opleidingen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer H. G. Schreuder, telefoon 023-5128141. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 7 dagen (met C.V.) richten aan: autobrinkmann b.v. t.a.v. H. G. Schreuder, Postbus 293, 2000 AG Haarlem Volkswagen/Audi-dealer voor Haarlem e.o. Leidsevaart 10, Haarlem De Hogeschool Leiden zoekt voor het secretariaat van de centrale diensten in Leiden een: Het secretariaat bestaat uit 4 personen en ondersteunt het College van Bestuur en de stafdiensten. De werkzaamheden worden verricht onder leiding van het hoofd van het secretariaat. De Hogeschool Leiden heeft zijn blik op de toekomst gericht. Verdeeld over een vijftal locaties kunnen studenten bij de Hogeschool Leiden opleidingen volgen in de sectoren Hoger Gezondheidszorg (HGZ0), Gedrag en Maatschappij (HSA0), Hoger Laboratorium Onderwijs (HL0) en de Opleiding Leraar Basisonderwijs (H P0/Pabo). De Hogeschool Leiden is momenteel volop in beweging, Vanaf het studiejaar 1999-2000 zijn alle opleidingen van de Hogeschool Leiden te volgen vanuit een nieuw gebouw in Leiden. De Opleiding Leraar Basisonderwijs wordt aangeboden in Leiden, Heemstede, Den Haag en Rotterdam. De Hogeschool Leiden hanteert voor haar onderwijs de 'Bas-visie': Beroepsgericht, Actief Studeren en Studentgericht. De Hogeschool Leiden telt momenteel zo'n 3200 studenten en 330 medewerkers. [Omvang 0,80 fte4 dagen per weck Vacaturenummer 98/C14 hogeschool Taken: Als secretaresse bereidt u zelfstandig vergaderingen voor en zorgt u voor de agende ring en de verslaglegging. U regelt afspraken en voert administratieve werkzaamheden uit. Andere taken omvatten het verzorgen van correspondentie, het verstrekken van informa tie en het uitvoeren van typewerkzaamheden. Functie-eisen: U hebt een secretaresse-opleiding gevolgd, beschikt over een HBO werk- en denkniveau en hebt minimaal 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie. U bent communica tief ingesteld en kunt zich flexibel opstellen. U vindt het leuk om in een dynamische onder wijsorganisatie te werken. Natuurlijk beheerst u de Nederlandse taal goed en kunt u prima werken met geautomatiseerde administratieve systemen. Hogeschool Leiden Arbeidsvoorwaarden: De CA0-HB0 is van toepassing. De aanstelling is voor de duur van één jaar, daarna is een vaste aanstelling mogelijk. Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaal f 2.671,- (CAO-schaal 5) en maximaal f 4.000,- (CAO-schaal 6) bij een full-time aanstelling. De werktijden worden in overleg vastgesteld. Sollicitaties: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met: mevrouw M.C. Buis-Van der Ploeg, Hoofd Secretariaat, telefoon 071 - 535 45 01. Een functiebeschrijving is beschikbaar. U wordt verzocht uw schriftelijke sollicitatie vóór 12 oktober te richten aan: Hogeschool Leiden, t.a.v. de heer drs H.M. Weijs, secretaris van het College van Bestuur, gebouw Eurocentre 6e verdieping, Plesmanlaan 100, 2332 CB Leiden. L is se is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente en telt circa 22.000 inwoners. De gemeente Lisse ligt op geringe afstand van strand, duinen, Lei den en Amsterdam, en heeft een u itstekend voorzien i ngen n i veau (regio-functie) op vele terreinen. De organisatie kent vier hoofdaf delingen, waaronder de hoofd afdeling Openbare Werken, Deze bestaat uit vier afdelingen, te weten: de afdelingen Weg- en Waterbouw, Milieu en Bouw kunde, Algemene Dienst en Rei niging en Plantsoendienst. De afdeling Weg- en Water bouw is belast met allejaeleids- voorbereidende en -uitvoerende taken op het gebied van civiel- en cultuurtechnische' werken, verkeer en openbaar vervoer. Voor de afdeling Weg- en Waterbouw zijn wij op zoek naar een Civieltechnisch medewerker v/m voor 36 uur per week. Functie-informatie De functie bevat onder meer de volgende taken: - beheer en onderhoud van civiel- en cultuurtechnische werken, inclusief tekenwerk; - het maken van bestekken en begrotingen; - optimaliseren en up to date houden van geautomatiseerde beheerssystemen (dg DIALOG wegen en riool); - planning voor uitvoering van onderhoud riolering en wegen; - inschakeling bij andere binnen de hoofdafdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen - civieltechnische opleiding op M.B.O.-niveau; - brede ervaring opgedaan in soortgelijke werkzaamheden; - kennis van en affiniteit met geautomatiseerde beheers- en tekensystemen; - goede redactionele en contactu ele eigenschappen. Salaris Afhankelijk van opleiding, erva ring en leeftijd bedraagt hel sala ris maximaal f 5.234,- bruto per maand, niveau 8, peildatum I april 1998. Alle gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De gemeente Lisse streeft naar gelijke kansen voor mannen en vrouwen en een evenredige ver tegenwoordiging van allochtonen in haar personeelsbestand. Vrou wen en allochtonen worden nadrukkelijk verzocht te sollicite ren. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan een kandidaat uit deze doelgroepen. Informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt zich wenden tot de chef van de afdeling Weg- en Waterbouw, de heer ing. J. Boers- ma, tel. (0252)43 31 83. Sollicitaties dienen binnen twee weken né het verschijnen van dit blad gericht te worden aan burge meester en wethouders van Lisse, Postbus 200, 2160 AE Lisse. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BLOEIEND CENTRUM VAN DE BOLLENSTREEK

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 41