Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel secretarieel medewerker (m/v) KENWOOD IMD a Ervaren werkvoorbereider SALES REPRESENTATIVE CHRIST SERVICE-TECHNICUS ZATERDAG 26 SEPTEMBER 1998 TECHNICAL SERVICES IMD Technical Services B V is gespecialiseerd in installatie, detachering, service en onderhoud van PC's, netwerken, telecommunicatie, microfilm- en geldverwerkingsapparatuur. Zij biedt haar relaties een breed pakket van services aan. dat strekt van het oplossen van storingen tot en met het opleveren van complete netwerkoplossingen. IMD Technical Sen'ices B V maakt onderdeel uit van het beursgenoteerde Hagemeyer concern en de Computerij Groep Wij zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten (m/v) voor de volgende functie: Field Service Engineer PC/randapparatuur In deze functie houdt u zich bezig met het zelfstandig analyseren en oplossen van storingen aan PC's en randapparatuur. De werkzaamheden vinden plaats bij de klant. U voldoet aan de volgende functie-eisen: opleiding MTS Elektronica of gelijkwaardig; gedegen kennis van PC-hardware, randapparatuur; goede kennis van DOS en Windows 3.11/95; kennis van Novell of Windows NT; uitstekende contactuele eigenschappen; gemotiveerd, flexibel en servicegericht; in het bezit van rijbewijs B IMD Technical Services BV biedt de juiste kandidaten een team met circa 170 enthousiaste collega's en goede arbeidsvoorwaarden die in overeenstemming zijn met uw functie, opleiding en ervaring. Kandidaten kunnen tot 2 weken na het uitkomen van deze advertentie een sollicitatiebrief met cv richten aan IMD Technical Services BV, t.a.v. mevrouw N I. Prinsenberg, Postbus 2007, 8203 AA Lelystad. IMD Technical Services BV is sinds 1993 gecertificeerd volgens de ISO-9002 normering. IMD Technical Services B V heeft regelmatig technische functies vacant op MBO- en HBO-niveau. Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging, informeer dan naar de mogelijkheden Hengst Advocaten zoekt teamversterking... Hengst Advocaten is een advocatenkantoor dat vanaf i januari 1998 gevestigd is aan de Runstraat 37 in Katwijk. Vanuit dit fraai gerestaureerde pand verricht een |ong. dynamisch en veerkrachtig team de werkzaamheden op een aangename en deskundige wijze. Zowel het zakenleven als particulieren uit de Duin- en Bollenstreek, maar ook uit de Leidse regio kunnen met al hun (juridische) problemen of behoefte aan advies bij ons terecht. Door gestage groei van ons cliëntenbestand willen wij ons hechte team. bestaande uit advocaten, juristen en (juridisch) medewerkers, op korte termijn versterken met part-time/full-time (met voltooide studie Nederlands recht) Juridisch medewerkers m/v part-time/full-time (met voltooide studie MBO/HBO) Jen je op zoek naar een prettige werkkring en kun je jezelf vin den in één van deze functies? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief ter attentie van Mr M P.W Hengst. HENGST ADVOCATEN Rijnstraat 37. 2223 ec katwiik Wij zoeken voor ons kantoor te Leiden een Het VVAA accountants- en belastingadvies- kantoor bv verstrekt aan haar cliënten op profes sionele en onafhankelijke wijze diensten op het gebied van accountancy, fiscale, juridische en bedrijfseconomische en organisatorische adviezen, gericht op beroepsbeoefenaren en organisaties in de gezondheidszorg. De activiteiten worden door ruim 150 mede- wèrkers verricht vanuit het hoofdkantoor te Utrecht en vanuit tien regionale kantoren elders in het land. Het VVAA accountants- en belasting- advieskantoor bv, maakt onderdeel uit van de VVAA groep welke haar activiteiten richt op ruim 64.000 leden van de Nederlandse Vereniging van Artsen en is daarmee de grootste zakelijke dienstverlener voor beroepsbeoefenaren in de Gezondheidszorg. VVAAGROEP Atoomweg 100, 3542 AB Utrecht. die fungeert als eerste aanspreekpunt voor onze cliënten en die daarnaast zijn/haar collega's secretarieel gaat ondersteunen en assisteren bij hun werkzaamheden. De werkzaamheden bestaan onder meer uit het verzorgen van binnengekomen en uitgaande post, (zelfstandig) afhandelen van de correspondentie, agendabeheer, invoeren van betalingen in de computer, enz, De geschikte kandidaat voldoet aan de volgende eisen: MAVO/HAVO-opleiding, bij voorkeur aangevuld met een secretariële opleiding; enige ervaring in een soortgelijke functie; - goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal; ervaring met WP 5.1 en Word. Wij bieden naast een goed vast salaris uitstekende arbeids voorwaarden zoals een premievrij pensioen, 11,5 ATV-dagen en een dertiende maand. Daarbij ken nen wij ruime studie- en opleidingsmogelijkheden, Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.B.M. Penterman, hoofd regionaal kantoor Leiden, telefoonnummer 071 523 02 40. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan VVAA groep bv, t.a.v. de heer W.W. de Jong, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 8153, 3503 RD Utrecht, onder vermelding van vacaturenummer 1461. KATWIJK Wegens uitbreiding van de activiteiten, hebben wij op korte termijn plaats voor een: Voor inlichtingen/informatie: Dick van der Plas (directeur), telefoon [071] 402 92 15. Na 19.00 uur [071] 407 78 36. Belangstellenden dienen hun schriftelijke reactie te richten aar B.V. Katwijkse Bouwmaatschappij K.B.M. Scheepmakerstraat 2, Postbus 94, 2220 AB Katwijk ZH telefoon: [071] 402 92 15, fax: [071] 402 85 56 Internet: www.kbm.nl, e-mail: mailbox@kbm.nl Bouwers met Kattuks Karakter! Katwijken staan bekend als degelijk, betrouwbaar en nuchter. En waar anders is dat beter van toepassing dan op de Katwijkse Bouwmaatschappij KBM. Deze middelgi-ote bouwonderneming is al 40 jaar actiefin nieuwbouiv, renovatie, onderhoud en verbouw van woning- en utiliteitsbouwprojecten. De projecten komen uit opdrachten van derden en uit eigen projectontivikke- ling. In heel West- en Midden-Nederland is de KBM actief. De ruim 80 medewerkers tekenen met enthousiasme voor het Kattukse karakter en afspraak is afspraak. Samen met de jonge, dynamische directie vormt dit een uitstekende mix voor kwalitatief hoogstaand bouwen. Tot het takenpakket behoren: Hec onder supervisie van de adjunct-directeur/hoofd pro ductie, inhoud geven aan de totale voorbereiding, en coör dinatie van diverse woning- en utiliteirsbouwprojecten; Het leveren van een optimale bijdrage aan het realiseren van de projecten, op basis van gedegen kennis van techniek en bouwsystemen; Het ondersteunen en verzorgen van de benodigde gegevens t.b.v. de uitvoering; Het onderhouden van contacten en het plegen van overleg met alle betrokken bouwpartners. Functie-eisen: Ruime ervaring in de genoemde functie; Bouwkundige kennis op HBO-niveau; Goede communicatieve vaardigheden; Een grote mate van zelfstandigheid en doorzettingsvermogen; Kostenbewust denken en handelen. Wij bieden een afwisselende functie in een dynamisch bedrijf, een goede honorering en goede secundaire arbeids- De verdeling van Bloemenveiling Flora zorgI ervoor c de kopers op lijd hun bloemen en planten krijgen. He j(t gaal hierbij om de juiste aantallen en soorten op de 4 juiste plaats in de veiling te zeilen. Dil gebeurt nu da zo 'n honderdtal medewerkers, de zogenaamde verdel Deze zoeken met spoed versterking in de vorm van part time-medewerkers, die vroeg uit de veren willen. De tijden Het veilproces begint 's ochtends vroeg, omdat de consume ,0 dan nog dezelfde dag onze bloemen kan kopen. Als verdeler begint u daarom elke dag om 6.15 uur. Zodra alle bloemen e ed planten verdeeld zijn, bent u vrij om naar huis te gaan Meest 10 tussen 11.00 en 12.00 uur. In deze deeltijdfunctie werkt uilO week gemiddeld 16,25 uur van maandag tot en met vrijdaioi De voorwaarden U bene tussen de 16 en 45 jaar oud en u bent op zoek deelcijdbaan. Uw inzet is enorm, u bent prima gemotiveerd war 'service' betekent, hoeft niemand u ce vercellen. De Ni landse taal beheerst u goed en op uw lichamelijke conditie i niets aan ce merken. U bent minimaal 1.65 meter lang en i op korce cermijn aan de slag. Zijn deze voorwaarden op u v roepassing, dan staan de deuren van onze bloemenwereld w voor u open! Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo'n 4.000 kwekers uil binnen- en buitenland, waaronder 1.800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afne mers. Mei ruim 550 medewerkers realiseren we een jaaromzet van bijna 800 miljoen gulden. Hel resultaat van keihard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van topkwaliteit. Ons aanbod Bloemenveiling Flora biedt u een functie binnen een solide' fit onderneming. Onze arbeidsvoorwaarden zijn perfect, waarin vi o.a. zijn opgenomen: - bruco uurloon 18 jaar: ƒ12,14 - bruto uurloon 19 jaar: 14,16 - bruto uurloon 20 jaar: 17,20 - bruto uurloon 21 jaar en ouder: 20,24* 8% vakantietoeslag; tenminste 25 vakantiedagen; uitstekende pensioenregeling. Goede arbeidsomstandigheden draagt Flora hoog in het va Bovendien krijgt u elke vrijdag een 'weekendbloemetje'. Uw reactie Een leuke functie, een fijn bedri jf, een gezellige werksfeer, goed salaris en voldoende vrije tijd. Wie wil dar nier? Here war u hoeft re doen, is een aanmeldingsformulier opvragen las Yolanda Haaring van de afdeling Personeelszaken op nummer (071)4094220. bloemlh: yveili flc laan van verhof 3, rijns ite tel.: 071 -409' e-mail: persz@flo ni Kenwood Electronics Europe BV is een succes volle marketing- en salesorganisatie in Home Hifi, car stereo en communicatieapparatuur Vanuil ons kantoor in Uithoorn werken ruim 70 mensen aan zowel het vermarkten van onze producten in diverse Europese regio's als aan het analyseren en interpreteren van marketinggegevens. Deze vormen de basis voor onder andere de productieplanning, productontwikkeling Als marktleider in diverse segmenten en innovator op verschillende terreinen, blijft Kenwood een toonaangevende en groeiende partij in de bruingoedsector. Ter vervanging van één van onze medewerkers, zoeken wij voor onze Sales Divisie Nederland een In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor de verkoopresultaten en het relatiebeheer Home Hifi in uw regio. Binnen de beleidslijnen van ons bedrijf bouwt u uw relatiebestand uit en verzorgt u maandelijks rapportages. Daarnaast organiseert u shows en beurzen en begeleidt u op professionele wijze acties voor onze dealers. Wij zoeken een energieke, Idaritgerichte mede werker van ongeveer 28 jaar met een afgeronde commerciële MBO-opleiding en enkele jaren ervaring in eeri buitendienstfunctie. Ervaring in de bruingoedsector kan een pré zijn. U bent in staat om wensen van klanten te toetsen aan de beleidslijnen en deze met argumenten te onderbouwen. U woont in de Randstad of bent bereid zich daar tc vestigen. Wij bieden u een zeer dynamische functie bij een groeiend bedrijf met ruime mogelijk heden voor persoonlijke groei en initiatief. Voor de juiste kandidaat hebben wij, naast een auto van de zaak, een concurrerend arbeidsvoorwaardenpakket dat is afgestemd op opleiding en ervaring. Heeft u interesse? Stuur uw brief met c.v., vanzelfsprekend onder volledige discretie, naar: Kenwood Electronics Europe BV. Head Personnel Department, t.a.v. de heerdrs. S.R. de Deugd. Amsterdamseweg 37. 1422 AC Uithoorn. Als u vragen heeft over de vacature, kunt u contact opnemen met de heer De Deugd op en -innovaties. telefoonnummer (0297) 56 87 21. CHRIST HOLLAND B.V. houdt zich bezig met waterbehandeling voor de industrie/ instellingen en laboratoria. Daartoe ontwerpt en levert het bedrijf complete waterbehandelings systemen. Het bedrijf telt ca. 60 medewerkers/ is gevestigd in Zoeterwoude en is een dochteronderneming van het Zwitserse CHRIST AG. Op onze service-afdeling is plaats voor een: De functie In deze functie zult u worden belast met het verlenen van service en hef verrichten van onól. houd aan onze installaties bij klanten in het binnenland en soms het buitenland. Tevens u kleine reparaties uitvoeren in onze fabriek. Uw profiel Uw opleiding is MTS richting Elektrotechniek. Dat u als service-technicus het vermogen ht 11 om zowel geheel zelfstandig als ook in teamverband te kunnen werken en dat u in het beer bent van rijbewijs B(E), spreekt voor zich. Verder bent u tussen de 23 en 30 jaar en het n. belangstelling voor proces-techniek. Wij bieden Naast een goed salaris biedt CHRIST u: - een afwisselende en zelfstandige functie; - een bedrijfsomvang die groot genoeg is om in door te groeien en klein genoeg blijft om individueel herkenbaar te zijn; - de zekerheid van een florerend bedrijf. Zend uw sollicitatiebrief met CV naar CHRIST HOLLAND B V., t.a.v. de heer H.A. Teeuw, Hoofd Service, Energieweg 5, 2382 NA Zoeterwoude. Wilt u meer weten over deze functie? Bel dari: (071) 589 92 1 8.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 38