Personeel Personeel Personeel Rijn\ar\d Teamleider f Bouwplaatsleider buitenland Bouwplaatslasser buitenland Werk mee, als junior Verkoper? in Alphen aan den Rijn. Werk mee, als telefoniste/ receptioniste in Katwijk. Werk mee, als bevoorraden in Katwijk. Rabobank Aalsmeer Medewerker financiële administratie m/v Administratief medewerker subsidies m/v ZATERDAG 26 SEPTEMBER 1998 Vof Barning Communicatie is een dynamisch telecommunicatiebedrijf, wat zich al meer dan 15 jaar richt op voornamelijk dc verkoop en inbouw van mobiele communicatic-apparatuur, Car HiFi en autobeveiligingen. Voor onze winkel zoeken wij op korte termijn een: fulltime Technisch-Commercieel medewerker M/V Wij vragen: Voltooide MTS electronica opleiding (of gelijkwaardige opleiding) In het bezit van'rijbewijs BE In staat zijn om in teamverband te kunnen werken In dc leeftijd zijn van 25 tot 35 jaar Representatief voorkomen Affiniteit met communicatie-apparatuur Goede contactuele eigenschappen Commerciële denkwijze Flexibel en enthousiast Dc werkzaamheden: In deze functie bent u werkzaam in onze winkel in de Brouwerstraat en verkoopt en verleent u service aan dc navolgende apparatuur: Mobiele telefoons, Telefoons, Mobilofoons, Portofoons, Car Hifi en Navigatie-apparatuur. Het is een pre als u een niet roker bent en wanneer u in het bezit bent van een rijbewijs BE. Wij bieden: Een afwisselende baan in een prettige werkomgeving. Een goede salariëring geheel in verhouding met uw ervaring en prestaties. 1 Heeft u belangstelling voor deze functie kunt u uw sollicitatiebrief met J curriculum vitae zenden aan: Vof Baming Communicatie, t.a.v. de heer R. J. A. Lelieveld, Brouwerstraat 138, 2231 HV RIJNSBURG. Zorgcentrum Zandvoort Stichting Zorgcentrum Zandvoort heeft in samenwerking met de Stichting Zorgbalans meerdere substitutie projecten. Met Thuizorg Kennemerland Zuid wordt samengewerkt op het gebied van: de dagverzorging de tijdelijke opnames In Zorgcentrum Zandvoort bestaat de dienst verzorging uit een afdeling Verzorgingshuis, een afdeling PG. Groepsverzorging en een afdeling Wijkverpleegboeg. Vanuit de wijkverpleegboeg wordt intra- en extramurale zorg verleend. Intramuraal aan de deelnemers van de wijkverpleegboeg en de tijdelijke opnames van het verzorgingshuis. Samen met de beide regionale thuiszorgorganisaties wordt reguliere WBO-extramurale- en transmurale zorg verleend in de 200 aanleunwoningen van Zorgcentrum Zandvoort. Voor de afdeling Wijkverpleegboeg zoeken wij VERPLEEGKUNDIGEN Wij vragen: een opleiding verpleegkunde A of HBO-V werkervaring in een ziekenhuis moderne theoretische en praktische kennis van het vakgebied. U kunt rekenen op: een aangepaste salariëring uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden. Tevens zoeken wij voor deze afdeling een AFDELINGSHOOFD voor 4 dagen per week Het afdelingshoofd is verantwoordelijk voor de continuïteit en de kwaliteit van de zorgverlening, het contact met de indicatiecommissie en de verschillende behandelaars van Stichting Zórgbalans. Wij vragen: aantoonbare leidinggevende kwaliteiten een verpleegkundige opleiding bij voorkeur werkervaring zowel in het ziekenhuis als in de thuiszorg affiniteit met de ouderenzorg Wij bieden: een aangepaste salariëring uitgebreide secundaire arbeidsvoorwaarden Voor nadere informatie over beide functies kunt u contact opnemen met Nanette van Beukering. Zij is bereikbaar dinsdag tot en met vrijdag tussen 8.30 en 16.00 uur onder telefoonnummer 023-5713141 Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 14 dagen richten aan; Zorgcentrum Zandvoort t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Herman Heyermansweg 73, 2042 XR Zand'voort. ziekenhuis 36 uur per week, fulltime De polikliniek dermatologie behoort tot een cluster die aangestuurd wordt door een dusterhoofd. De teamleider legt verantwoording af aan deze functionaris. Taken van de teamleider: - Geeft leiding aan de polikliniekassistenten; - ziet toe op de kwaliteit van de werkzaamheden; - geeft (mede) uitvoering aan het personeelsbeleid; - is (mede) verantwoordelijk voor het beheer van het deelbudget en inventaris; - kan belast worden met deelname aan projectgroepen binnen de sector; - werkt mee op de polikliniek spreekuurbegeleiding, diverse administra tieve werkzaamheden en het assisteren bij kleine verrichtingen en ingrepen. Functie-eisen: - Diploma doktersassistente (3-jarige MBO-opleiding) of gelijkwaardige opleiding; - ruime ervaring in leidinggeven; - kennis van medische terminologie alsmede algemene medische kennis; - goede schriftelijke en mondelinge communicatieve vaardigheden; - goede sociale vaardigheden, oog voor verhoudingen, - stressbestendig. Ervaring met specialisme dermatologie strekt tot aanbeveling. Het salaris wordt vastgesteld conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij mevrouw J.M. van der Velden, dusterhoofd poliklinische zorg, telefoon: 071 - 545 45 45, pieper 332. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a.v. mevrouw W.C M. Beurze, assistent personeelsadviseur, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 159.98 Janscns Dieperink b.v. in Zaandam ontwikkelt, fabriceert en Installeert aluminiui silo's en blenders voor de Internationale petrochemische industrie. Het is een technisc hoogwaardige onderneming, welke op haar terrein een wereldnaam heeft verworvei Steeds vaker worden silo's en blenders in delen over de gehele wereld verscheept, waarn de eindmontage (ind. aflassen) op de bouwplaat: plaatsvindt. Vanwege de uitbreiding van het aantal bouwplaatsen zijn onderstaande vacatures en Het werk: De bouwplaatsleider is verantwoordelijk voor alle voorbereidingen op de bouwplaats, de samenbouw en het aflassen van silodelen tot complete silo's en de overdracht aan de klant. Op de bouwplaats heeft hij een centrale rol. Ceeft leiding aan de eigen bouwplattsiassers en aan lokaal ingeleend personeel (totaal 10 15 man). Werkt zonodig zelf mee. Bewaakt de voortgang, de kosten en de kwaliteit en rt daarover ook met de klant. De bouwplaatslasser verricht diverse las werk zaamheden aan silo's en blenders. Gebruik wordt met name gemaakt van MIG-lasappa- ratuur, die men ook zelf onderhoudt en zonodig repareert. Onze eisen: De bouwplaatsleider dient te beschikken over: - bij voorkeur een opleiding op HTS-niveau, bijvoorbeeld HTS-Wtb; - minimaal 3 jaar succesvolle ervaring met vergelijkbare of aanverwante werkzaamheden; - organisatievermogen; - goede beheersing Engelse taal; - leidinggevende capaciteiten; - leeftijd tussen de 28 en 40 jaar. De bouwplaatslasser dient te beschikken oven - voltooide LTS-opleiding en aanvullende lasopleidingen; - veel ervaring als MIC-iasser (aluminium- ervaring niet noodzakelijk); - leeftijd tussen de 25 en 35 jaar. Voor beide functies geldt, dat e nding Voor de beide functies is gewenst; gemiddeld 8 weken duurt. Op jaarbasis verblijft - bij voorkeur enige buitenlandervaring; - zelfstandig kunnen werken en flexibel zijn Wat we bieden: Na een korte inwerkperiode kunnen wij u een zeer interessanti uniek bedrijf bieden. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarder Uw sollicitatie: Wilt u uw schriftelijke sollicitatie s.v.p. binnen 10 dagen richten a; lansens Dieperink b.v., ta.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 436, 1500 EK Zaandam. De Van der Plas Groep heeft héél veel (leuk) werk. De Van der Plas Groep omval een aantal bedrijven die op automobielgebied In eikaars verlengde liggen: Van der Plas Autobedrijven, Rob Gorrls Lelden. PRob Gorris Alphen aan den Rijn. Autocassions. Autoverhuur. Autocleaning en Autoschade Het officiële dealership voor Land Rover wordt gevoerd onder de naam Rob Gorris te Alphen aan den Rijn is exclusief BMW auto mobieldealer behorend bij de Van der Plas Groep in Katwijk.. Naam makend in de regio door de uitstekende service en het aangename, klantvriendelijke, werkklimaat. Mede daardoor een gestage groei doormakend.* Vandaar dat gezocht wordt naar een junior verkoper. Bij voorkeur met IVA-oplei- ding of een vergelijkbare combinatie van opleiding en w enthousiasme voor BMW kunt overdragen en commercieel inzicht heeft. Uw leeftijd ligt tussen 20 en 25 jaar. Als u begrijpt wat voor eisen men stelt aan een exclusieve merkdealer, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met c.v. naar onderstaand adres t.a.v. de heer J. Richter ervaring. Belangrijk is dat u u Van der Plas Autoverhuur heeft een prima plek vrij voor deze leuke job. U ontvangt bezoekers, regelt de verhuur van auto's, reserveert voor auto-cleaning. doet de administratieve afhandeling daarvan en regelt al ons telefoonverkeer. U komt te werken in een hecht, gezellig team die represen tativiteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan. Ook heeft u rijbewijs B Voelt u voor deze veelzijdige en afwisselende job, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met c.v. naar onderstaand adres t.a.v. de heer M.C. van der Plas. Binnen de Van der Plas Groep te Katwijk is er dringend behoefte aan een man/vrouw die onze vestigingen bevoor raad. Flexibel, meedenkend, representatief en inzet zijn de trefwoorden voor deze functie. Onze gedachten gaan uit naar iemand wiens werkzame periode achter de rug is en toch zijn tijd met prettig werk wil vullen. De baan is levendig en verantwoordelijk, maar gezellig. Leeftijd is niet zo belang rijk, wel rijbewijs B. Denkt u zich thuis te voelen in een goed team, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met c.v. naar onderstaand adres t.a.v. de heer N. van der Plas. ^.autobedrijven uto-ca sslons van der Plas Vu,°8Chade \G R O E P] ^autoverhuur .^Autocleaning Ambachtsweg 14. 2222 AL Katwijk ZH. Tel. 071-402 61 61 is op zoek naar diverse enthousiaste en professionele HBO-ers Rabobank Aalsmeer is gevestigd in een werkgebied met een dynamisch karakter. De bedrijvigheid rond 's werelds grootste bloemenveiling en de ligging binnen de Schiphol-regio dr, daar in grote mate aan bij. Deze dynamische werkomgeving werkt door binnen de bank en biedt v uitdaging om uw kennis en kunde op professionele en enthousiaste wijze in te zetten. Ons personeelsontwikkelingsbeleid is gericht op actieve ondersteuning van de doorgroeimogelijkhe, Bereidheid tot bet volgen van opleidingen vinden wij daarom een belangrijke voorwaarde. Wij zij\ zoek naar HBO-ers (HEAO/SPD) voor de volgende bedrijfsonderdelen: Corporate Banking De sector Corporate Banking is primair belast met het werven en verdiepen van relaties in het midi en grootbedrijf. U bent verantwoordelijk voor de beoordeling van financieringsaanvragen, de verzorging van de afzetplanning, het signaleren van afzetmogelijkheden en het uitvoeren van diverse taken in het verkoopproces. Daarnaast onderhoudt u contacten met klanten en informeert hen over de producten en diensten. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer B. Philippa, directeur Corporate Banking, 0297-385608. Krediet Risico Management In deze afwisselende functie is uw kerntaak het waarborgen van de kwaliteit van het financieringspri Daartoe beoordeelt en beheert u zelfstandig kredieten om zo de risico's voor de bank inzichtelijk krijgen. Tevens heeft u een initiërende rol voor het treffen van maatregelen in het kader van kredietbeheer- en beoordeling. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J. van den Bogert, Hoofd Krediet Risico Management, 0297-385639. Financiële Besturing U verzorgt de financieel-economische informatievoorziening. U stelt mede de begroting van de b; op, beoordeelt de resultaten en komt met zinnige voorstellen om de kosten te beheersen. Maar vooral ook bent u een deskundig adviseur en geeft u waar nodig kritisch commentaar, waardoor het management in staat is de juiste beslissingen te nemen. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J. van Leur, directeur BedrijfsmanagemeJ 0297-385608. Uw profiel Voor deze uitdagende functies zijn wij op zoek naar afgestudeerde HBO-ers (HEAO/SPD), bij voorkeur met enkele jaren werkervaring. Wanneer u beschikt over een analytisch denkvermogen, goede communicatieve vaardigheden ene flexibele instelling, dan willen wij graag met u samenwerken. Sollicitaties Bent u degene die wij zoeken en ziet u een uitdaging in één van bovenstaande functies, dan zien wij reactie graag binnen 14 dagen tegemoet. U kunt uw sollicitatie richten aan: Rabobank Aalsmeer t.a.v. Personeel en Opleidingen, Postbus 259, 1430 AG AALSMEER. Rabobanl Aalsm V De VOC is het landelijk opleidings- en exameninstituut voor de carrosseriebranche. Vanuit de hoofdvestiging in Sassenheim verzorgt het instituut in geheel Nederland opleidingen en cursussen voor werknemers en ondernemers in de carrosseriebranche, De VOC heeft zeven regionale opleidingscentra, waar praktische en theoretische trainingen worden verzorgd. De VOC heeft de volgende vacatures DE TAKEN (mede) opstellen van conceptbegrotingen en jaarrekeningen van diverse business-units; (mede) opstellen van periodieke rapportages ten behoeve van directie en management, beheren van de debiteurenadministratie, met name de controle op de betalingen en het telefonisch en schriftelijk manen van debiteuren; registreren van alle uitgaande facturen van de business-units; informatie verstrekken aan medewerkers met betrekking tot (financieel) administratieve aangelegenheden. DE FUNCTIE-EISEN afgeronde middelbare schoolopleiding, bijvoorbeeld HAVO; MBO-opieiding, bijvoorbeeld MEAO-administratief of PD en MBA, kennis van en ervaring met het opstellen van exploitatie-overzichten; kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking (Windows, Word, Excel, Multivers). DE TAKEN verwerken van inschrijvingen en mutaties van cursisten/deelnemers in het geautomatiseerde subsidiesysteem; (mede) opstellen van tussentijdse en eindrapportages aan subsidiegevers; verzorgen van uitgaande correspondentie; intern en extern verstrekken van informatie; archiveren; opstellen en (doen) uitbetalen van subsidiedeclaraties; secretarieel ondersteunen van de manager; in voorkomende gevallen bijwonen/notuleren vergaderingen en besprekingen. DE FUNCTIE-EISEN afgeronde middelbare schoolopleiding, bijvoorbeeld HAVO; financieel-administratieve en secretariële middelbare opleiding; kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking (Windows, Word, Excel, Multivers, database); ervaring met notuleren. WIJ BIEDEN een verantwoordelijke baan op fulltime basis, in eerste instantie met een contract voor één jaar. met de mogelijkheid tot verlenging; een salaris dat, afhankelijk van opleiding en leeftijd, in overeenstemming is met de zwaarte var de functie, een plezierige werksfeer. Voor nadere informatie over deze vacatures kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer G. van Iterson, telefoon 0252-265 265. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: VOC, t.a.v. mevrouw A. van der Heiden, Postbus 294, 2170 AG Sassenheim. STICHTING VAKOPLEIDING CARROSSERIEBEDRIJF VOC Postbus 294, 2170 AG Sassenheim.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 26