Van der Niet redt punt voor Quick Boys Rijnsburg krijgt lesje effectiviteit VV Katwijk krijgt in Capelle deksel op de neus Veldoverwicht Voorschoten leidt niet tot doelpunten Amateurvoetbal MAANDAG 14 SEPTEMBER 1998 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464, PLV -CHEF ROB ONDERWATER. 07i RIJNSBURG RONNO BROEKHOF „We bleven druk over het hele veld zetten; we bleven agressief spelen, maar we bleven ook kansen missen", vertelde Rijns- burgse Boys-trainer Henk Wis man na afloop van de met 0-4 verloren wedstrijd tegen SHO. Ook riep hij het hoge rende ment van de ploeg uit Oud- Beyerland in herinnering. „Zij scoren vier uit vijf; wij nul uit negen." Een lesje effectiviteit dus voor de Rijnsburgers die de hele wedstrijd een apathische indruk maakten. Elf goede voetballers maken nog geen goed team. Dit gezeg de deed ook bij Rijnsburgse Boys opgeld. Na de 3-1 neder laag tegen Katwijk vorige week presenteerden 'de boys' zich voor het eerst deze competitie aan het thuispubliek. Het werd een deceptie. Bij de aanhang op sportpark Middelmors waren door een soepele voorbereiding met klinkende resultaten en een paar goede aankopen toch wel de nodige verwachtingen ge wekt. Maar na twee wedstrijden staat de geelzwart-brigade stijf onderaan. Nul punten, één doelpunt voor en zeven tegen. Wisman zal zich tijdens de wed strijd een paar maal fors achter de oren hebben gekrabt. Met counterploeg SHO wisten zijn manschappen geen raad. De wil was er wel, evenals de potentie om goed te kunnen voetballen. Maar een aantal spelers is niet in goeden doen. Met name doelman Lennert Hegie, libero Alfons de Kort en spits Fred Bloem ontberen iedere vorm. Daarbij waren Boulayon (ham string) en De Louw (ziek) niet inzetbaar. Omdat het spel zich voorna melijk afspeelde op de helft van SHO werd het povere spel van Hegie en De Kort enigszins ver bloemd. Hegie treuzelde bij ie der balcontact waarmee hij de snelheid uit het spel haalde. Jammer, omdat SHO duidelijk moeite had met snel uitgevoer de aanvallen. Daarbij ging He gie bij het begin van de match in balbezit twee keer bijna in de fout. Hartkloppingen op de tri bune en op het veld. De toch al niet erg zekere Rijnsburgse ver dediging ging er niet zekerder van acteren. Gelukkig bleven de flaters van Hegie zonder gevol gen. Ook De Kort vond van ach teruit zelden een goede voort zetting. Daarnaast ging hij be paald niet vrijuit bij de ope ningstreffer van SHO. Vier mi nuten voor de thee timede De Kort een dieptepass verkeerd. Pieter Burremans profiteerde leep van het foutje en vond in Hegie geen belemmering, 0-1. Tot problemen had deze tegen slag evenwel niet hoeven leiden. Fred Bloem (2x) en Wesley Slin gerland hadden al in de eerste twintig minuten drie riante mo gelijkheden onbenut gelaten. Slingerland miste dan wel een aantal kansen, verder was hij verreweg de gevaarlijkste aan valler bij de Rijnsburgers. Aan Bloem had hij niet veel steun. De ex-Noordwijker werkte wel hard maar miste de mooiste kansen en was in de combinatie bepaald niet zuiver. De tweede helft kende het zelfde spelbeeld. Rijnsburgse Boys voetbalde; SHO richtte zich op de counter. En met suc ces. Al na vier minuten trof SHO opnieuw doel met de gehan teerde tactiek. Jean-Paul Marti- not rondde beheerst af na een flitsende counter en tekende voor de 0-2. Daarna had Rijns burgse Boys nog alle mogelijk heid terug in de wedstrijd te ko men. Maar in kansrijke positie lepelde zowel Slingerland als zijn kompaan Tiberkanine de bal over het doel. Na een kapi tale fout van Michel Roest had Theo Vermaaf de wedstrijd aan de andere kant kunnen beslis sen. Het was de enige kans die SHO niet verzilverde, waar in de defensie een Beyerlander tot twee keer toe een inzet van Bloem van de doellijn haalde. Omdat Martin den Haan (vrije trap op de lat) en Steven Faber (afstandsschot op de paal) ook het net niet konden vinden, vond Rijnsburgse Boys geen aansluiting. Glenn Brown maakte aan alle onzekerheid een eind. Na alweer een counter bracht hij de stand op 0-3. Acht minuten later leed Fred Bloem simpel balverlies. Martinot zond Burremans in de diepte die weer geen probleem had om Hegie te passeren, 0-4. Wisman hield Bloem na zijn matige par tij de hand boven het hoofd. „In de voorbereiding is bewezen dat hij voor ons van grote waar de te kan zijn. Volgende week staat hij er weer." Waarna de Amsterdammer er wel aan toe voegde dat het kansen missen een keer moet ophouden. Rijnburgse Boys: Hegie: Roest, De Kort, De Roode, Van Lochem, Buis, Slingerland, Den liaan, Faber, Bloem, Tiberkanine (62. Gielfng) FC Lisse verzuimt kansen af te maken Tom van der Niet was zaterdag de held van Nieuw Zuid. In de slotfase van Quick Boys-FC Lisse zag de Katwijkse doelman tot tweemaal toe Remco van Bemmel voor zich opdoemen, maar Van der Niet hield zich staande en red de daarmee een punt voor Quick Boys: 1 -1 KATWUK ROB ONDERWATER Nieuw Zuid haalde opgelucht adem. Was FC Lisse niet zo kwistig met de kansen omge sprongen, dan had blauwwit een dikke nederlaag geleden. Stephan Spruyt, de robuuste verdediger van de geelblauwen, was naderhand ziedend. „Ik loop me de hele wedstrijd het apezuur tegen een ventje van twintig (Martin van Beelen, red). Dat gaat me aardig af en dan zie ik aan de andere kant de meest simpele kansen om zeep geholpen worden. Dat is bijzon der frustrerend als verdediger." Niet alleen Remco van Bem mel bezondigde zich aan het festival der gemiste kansen. Jimmy Simons was ook een van de dubieuze hoofdrolspelers. Vijf minuten voor tijd haalde trainer Wint Eilander zijn punt- speler naar de kant. Dat vond de ex-Spartaan niet leuk, maai' wie zo faalt als Simons zaterdag deed heeft geen recht van spre ken. Vooral niet als zo'n speler zich ook nog eens afreageert op de scheidsrechter en zich onno dig geel op zijn hals haalt. Cees Tempelaar, trainer van Quick Boys, keek tevreden terug op de matige streekderby. Na een matige eerste helft, zag hij een strijdend Quick Boys, dat weliswaar niet flonkerde, maar het FC Lisse bijzonder lastig maakte. „Het kan allemaal nog veel beter. De verwachtingen bij de achterban waren na de zege van vorige week tegen SHO bij zonder hoog gespannen. De mensen hier denken dat we een wereldploeg hebben, maar de realiteit is anders. Dat hebben we tegen FC Lisse kunnen zien. Dan zie je dat we moeite heb ben om het spel te kunnen ma ken. Vreemd is dat natuurlijk niet, want als je de rechterkant van het elftal neemt, dan spelen daar ventjes van achttien (Glenn van Dam en Peter Tim mermans) en twintig (Michel van Hooy). Daar kun je gewoon niet alles van verwachten." Niemand van de 2500 aanwe zigen gaf nog een cent voor Quick Boys - zonder de gebles seerde Peter Kruit - na de eerste 45 minuten. FC Lisse was de be tere ploeg, vooral in de ope ningsfase. De bezoekers over rompelden de Katwijkers met een man-op-man tactiek over het gehele veld. Dat leidde al na vijf minuten tot paniek in de Quick Boys-gelederen. De ver warring was zo groot, dat nie mand ingreep toen Richard Groeneweg vanaf links een voorzet verstuurde richting Remco van Bemmel, die van zijn bewaker Hans van der Plas ongehinderd mocht inkoppen: 0-1. Quick Boys bleef daarna gros sieren in fouten. Ronald van Dijk verkeek zich op een lange bal van Spruyt en gaf Jimmy Si mons een niet te missen kans. Van der Niet redde. Van Dijk poetste even later zijn geschon den imago op door Jerrel Linger de bal te ontfutselen na een vrije kans, die hem werd gebo den door Hans van der Plas. De Katwijkse routinier wilde naar zijn doelman terugspelen, maar zag daarbij de Lissese aanvaller over het hoofd. De fout was illustratief voor het Quick Boys van voor de rust. De ploeg was zichzelf niet, speelde onsamenhangend en Ter Leede blij met punt tegen debutant TOGR Richard van Schijndel wint een kopduel van Leon van der Zwet. foto kees van hoogdalem deed dat tot grote ergernis van trainer Tempelaar ook nog eens zonder bezieling. De rust deed wat dat laatste beteft wonderen, want de Kat wijkse toeschouwers zagen in de tweede helft een ander Quick Boys. De gelatenheid van voor de rust maakte plaats voor inzet en karakter. Na vijf minuten zorgde Peter Timmermans voor de gelijkmaker, na een voorzet van Raymond Flaton. Doelman Bouman gaf de bal nog net een zetje mee, waardoor de comple te Lisse-defensie op het ver.- keerde been stond: 1-1. De wedstrijd ging daarna ge lijk op. Inzet was er voldoende, maar wat de zaterdaghoofdklas sers het publiek voorschotelden had met goed voetbal weinig te maken. Een kwartier voor tijd slalomde Martin van Beelen door de Lissese verdediging, maar eenmaal in de zestien liet de Katwijker zich opzichtig val len. Trainer Tempelaar zag er een strafschop in, maar dat was buiten de realiteit. De beste kansen waren duidelijk voor FC Lisse. René Ras, Jimmy Simons en Remco van Bemmel kregen de mooiste mogelijkheden. Maar doelman Van der Niet bleek een te groot struikelblok. Voor Stephan Spruyt reden om te balen, maar om niet te wan hopen. „Zolang ik voetbal, heb ik de eerste wedstrijd van het seizoen niet gewonnen. Lisse heeft dit jaar weer een sterk elf tal, daar kunnen we niet om heen. Aan de andere kant heb ben we met het vertrek van Pol man, Vriesde en Sandel veel routine ingeleverd. Zo'n jongen als Saïd Elmahadi is best een kanjer, maar bij tegenslag is-ie zo afgeleid." Quick Boys: Van der Niet; Van Dam, Van Dijk, Van Schijndel, Van der Plas; Van Hoov: Lippuner. Flaton: Timmer mans (75. De Jong), Van Beelen, Kroon (75. Heemskerk). FC Lisse: Bouman; Elmahadi, Spruyt, Van der Zwet, Van der Lugt: Ras, Bo- zuwa, Groeneweg: Van Bemmel (75. Biervliet), Simons (85. Kant), Linger. LEIDEN RON HOOGENDAM Ook tegen TOGR heeft Ter Leede geen potten kun nen breken. In Rotterdam moest de kwakkelende formatie van Arie Lagendijk genoe gen nemen met een gelijkspel: 1-1. „Achteraf mochten we nog blij zijn met een punt, want we hadden bij rust al met 3-1 achter kunnen staan", keek Lagendijk terug op het duel met de debutant die een aantal balvaardige spitsen kent. „Het is gewoon een ge brek aan vertrouwen en dan sluipt er onzekerheid in het spel. In de voorbereiding, die verder prima was, ging het goed met de uitvoering, maar nu stel den we ons verdedigend te kwetsbaar op. Daarop moeten we een antwoord vinden." De gastheer keek aanvanke lijk tegen een furieus Ter Leede aan, maar sloeg na een kwartier spelen via een counter toe dank zij de behendige Garcia Men- dez. De verrassende debutant in de eerste klasse weigerdé ver volgens het geknoei in de Sas- senheimse defensie af te straf fen. Ter Leede kwam vlak voor de thee met de schrik vrij toen Frank Bloemheuvel van elf me ter (handsbal Arjan de Rek) de gelijkmaker aantekende. Na de pauze kregen de Sassenheimers wat meer controle op het duel, en maakte de ploeg de ruimte voor de slimme tegenstander wat kleiner. Ondanks het vele balbezit kon roodgeel geen vuist maken. Na wat kansen over en weer bleef het 'slechts' 1-1. Ter Leede: Waasdorp; De Jong, Van Zeist, Stolk, Vooys, Bloemheuvel, Kra mer (Beltman), Van Duyn, Rbii, Borst, KRV KRV heeft ook zijn tweede wed strijd verloren. Bij Zwaluwen in Vlaardingen speelden de Kat wijkse Rijnvogels opnieuw on der hun kunnen, wat een 3-1 nederlaag tot gevolg had. Trai ner Loek Helder was niet be paald onder de indruk van het spel der Vlaardingers, maar was van mening dat zijn pupillen, waarvan er vier vanwege diverse omstandigheden ontbraken, te voorspelbaar' speelden. Het leek wel een kopie van het verloren duel tegen TOGR. Ditmaal bleek Martin Oudshoorn in de eerste helft niet de rust te kunnen be waren om de Vlaardingse goalie te verschalken, terwijl Huig Hoek op zijn beurt pech had met een pegel tegen de onder kant van de lat. Na de hervat ting kreeg KRV, met een niet fit te Leon Vonk, de rekening ge presenteerd van de matige uit voering van de verdedigingsta ken, die te licht opgevat wer den. Hetgeen koren op de mo len was Vein Ali Oskam, die als invaller de hele productie voor zijn rekening nam. De Katwijkse tegentreffer was van Vlaarding se makelij. KRV: Van Duyvenbodè; Van de Oever. Vonk, Herrlinger, Hoek, Oltenkamp, CAPELLE NICK VERWOERD Capelle speelt op 't Slot. De naam van het sportpark werd zaterdag in het duel met'Kat wijk ook op het veld door de thuisploeg waargemaakt. Wat de bezoekers ook probeerden, de verdediging van Capelle bleef op het slot. Dat gold niet voor de defensie van de oranje hemden. In de slotfase blunder de Erik Bouwmeester bij zijn eerste balcontact en spits Arne van Gelder profiteerde meteen. Zodoende kreeg het op winst ja gende Katwijk het deksel op de neus: 1-0. De van WSB gekomen Bouw meester maakte in de 81e mi nuut zijn opwachting, nadat Edwin Robbers gekwetst had moeten afhaken. Er zat voor de vorige week tegen Rijnsburgse Boys nog sterk debuterende rechtsachter ditmaal geen ba sisplaats in. Tegen het met twee spitsen spelende Capelle had Katwijk aan twee mandekkers genoeg en voor die rollen koos Bob Kootwijk de meer ervaren Wilfried Kwestro en Edwin Rob bers. Toen Robbers echter het veld moest ruimen, mocht Bouwmeester alsnog opdraven. Honderd tellen na zijn entree kon hij wel door de grond zak- kéh. Op de positie van laatste man verspeelde hij knullig de bal aan Van Gelder, die alleen op doelman Hugo van Duyn kon afgaan en beheerst de enige treffer van de wedstrijd liet aan tekenen. Kootwijk: „Triest, zo'n fout. Al vind ik wel dat het team hem even uit de wind had moe ten houden. Dan was dit niet gebeurd." De blunder van Bouwmeester had niet desastreus hoeven zijn, als Katwijk zelf een vuist had kunnen maken. Dat was niet het geval. De Kootwijk-formatie miste in Capelle de creativiteit om een gaatje te vinden in de muur, die onder leiding van ex- prof Ton van Bremen steeds voor het doel van goalie Marcel Smith werd gemetseld. Voor rust werd de vesting van de groenwitten overigens nauwe lijks belaagd. De Katwijkers, met de van een blessure her stelde aanvoerder Marco van der Plas weer in de gelederen, slaagden er zelden in dreigend voor Smith te verschijnen. De ideeën vanuit de middenlinie ontbraken en omdat de vleugel spitsen Marco de Ridder en Remco van der Kooy veel moei te hadden met hun tegenstan ders, viel er ook van de flanken weinig te verwachten. En als er eens een bal in het strafschop gebied van Capelle neerdaalde, bleek het voor Hans Zwaan niet eenvoudig het luchtduel met zijn opponent Wout Ooms te winnen. Het was een teken aan de wand dat pas in de laatste minuut van de eerste, bijna ge lijk opgaande, helft Katwijk voor het eerst dichtbij een doelpunt was. Het met buitenkant links afgevuurde afstandsschot van De Ridder werd door Smith fraai uit de bovenhoek getikt. Capelle wist daar voor rust iets meer tegenover te stellen. Hugo van Duyn maakte met moeite een onder de lat indraaiende voorzet van Dennis van Leeu wen onschadelijk en Tom Broe der en Van Gelder schoten in kansrijke positie naast. Na de pauze nam Katwijk het heft in handen. John van der Meer kreeg meer gelegenheid om door te schuiven naar het middenveld en verzond van daar nuttige passes. En Marco de Ridder trof in Giovanni Bruinstroop een makkelijker te nemen hindernis dan de door een fikse overtreding van Vin cent Bon geblesseerd geraakte Aswin Adriaanse voor rust was gebleken. Toch bleven uitge speelde kansen achterwege, al was Albert de Haas na een als schot bedoelde voorzet van De Ridder wel dichtbij de 0-1. Hij schoot vanaf een paar meter net over. Nadat Van Duyn aan de andere zijde met een katachtige reflex een kopbal van Romeo Marco de Ridder, foto archief Neyhorst had gepareerd, voerde Katwijk, inmiddels met Pieter Slootweg en de ideeënrijke Pe ter van Duyn in de ploeg, de druk op. Capelle moest met de rug tegen de muur. Met man en macht trachtten de gastheren overeind te blijven. Toch leek de 0-1 slechts een kwestie van tijd. Het werd dus 1-0, met dank van Capelle aan de ongelukkige Bouwmeester. Daar bleef het bij, al miste de doorgebroken Capellenaar Jurgen Set een riante kans op 2-0 en lieten Zwaan en De Ridder nog kop- kansjes onbenut. Katwijk: Hugo van Duyn: Robbers (81. Bouwmeester), Van der Meer, Bon, Kwestro; Lentz, De Haas (63. Peter van Duyn), Van der Plas; Van der Kooy (60. Slootweg). Zwaan, De Ridder'. VOORSCHOTEN CHRIS HARTMAN Elke voetballer kent ze: de dagen waarop een groot veldoverwicht maar niet wil re sulteren in een dik verdiende goal. Tot over maat van ramp scoort in dergelijke wedstrijden de tegenstander vaak wel via een lullig countertje. Zie hier in het kort het scenario van Voor schoten '97-Hoofddorp. Met Voorschoten in de rol van de schlemiel (0-1 verlies). „Twee keer per seizoen loop je tegen zo'n nederlaag op", sprak na afloop trainer Gerard Désar uit ervaring. „Op basis van het vertoonde voetbal had den we deze partij met 1-0 of 2- 0 moeten winnen. Toch moet ik Hoofddorp een compliment maken voor de wijze waarop het zich verdedigd heeft. Mijn eigen spelefs kan ik weinig ver wijten. Ze hebben stuk voor stuk keihard gewerkt voor een positief resultaat. Ons probleem was dat we de kansen niet kon den benutten." Voorschoten, nog zonder Gerry Jansen en Frank Buizer, toonde direct zijn offensieve be doelingen. In de eerste twintig minuten kwam de ploeg van Désar echter niet verder dan twee buitenspelgoals en een schot van Arwin Visser dat de juiste richting miste. In de fase die volgde kreeg Hoofddorp, vo rig seizoen gepromoveerd naar de tweede klasse, meer greep op het spel van de Voorschotena ren. Gordon Echteld kreeg twee kansjes, maar stuitte evenzovele malen op doelman Jeroen van de Hoven. Aan de andere kant van het veld faalde Jan Zoetemelk even eens in kansrijke positie. Na rust was het Voorschoten dat aanviel en Hoofddorp dat zich met alle middelen staande trachtte te houden. De debutant had daarbij het geluk dat arbiter Vermeij in een lankmoedige bui was. Hij gaf bijvoorbeeld Martin Gorter geel toen hij de doorge broken Zoetemelk torpedeerde. Had de scheidsrechter rood ge trokken, dan had iedereen die beslissing kunnen billijken. Nadat doelman Rob Prevoo de voor hem opgedoken Eelke van Dijk van een goal had afge houden en een inzet van Barry Dubbeldeman door een veld- speler van Hoofddorp van de doellijn was gehaald, viel de enige treffer van de wedstrijd. Prevoo trapte ver uit en bereikte door een misverstand in de Voorschotense defensie Patrick Alberg. Op diens bepaald niet flitsende schot moest Van de Hoven het antwoord schuldig blijven. Wat Voorschoten restte was een wanhoopsoffensief. Kopbal len van Dubbeldeman, condi tioneel nog lang niet op peil, en de technisch begaafde Van Dij ken werden door de uitstekend keepende Prevoo gekeerd. Ook de 0-2 bleef achterwege omdat invaller Samir Uriagli in vrije positie naastschoot. Opvallend was dat het duel in de slotfase tien minuten onderbroken werd omdat arbiter Vermeij gebles seerd was geraakt. De verzorger van Voorschoten bracht hem weer op de been. Ondanks de nederlaag heeft Désar het nog steeds prima naar zijn zin bij de fusieclub. Désar: „Ik heb bij Voorschoten te melken een jonge selectie, die erg leergierig is. Dat is prettig werken. Bovendien heb ik een uitstekende trainingsaccommo datie ter beschikking. Dat is ook veel waard. Voorschoten is een club met veel seniorenelftallen en een grote jeugdafdeling. Op den duur moet het mogelijk zijn met het eerste elftal in de eerste klasse uit te komen." Voorschoten '97-Hoofddorp 0-1 (0-0) 77. 0-1 Alberg. Gele kaarten: Rob Gor ter, Martin Gorter (Hoofddorp). Scheidsrechter: Vermeij. Toeschou wers: 200, Voorschoten: Van de Hoven; Dekker, Poorta, Van der Veer, De Graaff; Zoete melk, Borsboom, Visser, Dubbelde man; Lagas, Van Dijken. hoofdm Capelle-Katwijk 1-0 (0-0) Gelder 1-0. Scheidsrechter: Van rij. Toeschouwers: 800. Gele kaa cent Bon, Marco de Ridder e Duyn (Katwijk), Robert de Hee van Gelder (Capelle) Noordwijk-ARC 2-1 (2-1) 8 Gi; ders-Folmer 0-1, 9 Marco Kleijn Patrick van Dam 2-1. Scheidsr» de Weert. Toeschouwers: Gele Ruud Bröring (trainer NoordwijL van Dam (Noordwijk),. Fred Acir thur van Orssagen (ARC). Quick Boys-FC Lisse 1-1 (0-1); van Bemmel 0-1. 50. Peter Tim 1-1. Scheidsrechter: Breughem.Tj wers: 2500. Gele kaarten: Ling; mons (beiden FC Lisse) Rijnsburgse Boys - SHO 0-4 (0-1) ter Burremans 0-1, 49. Jean Paul 0-2, 71 Glenn Brown 0-3, 79. Pi remans 0-4. Scheidsrechter: K; Toeschouwers: 700. Gele kaarten Burremans (beiden SHO) Excelsior M-Zwart Wit'28 1-0 (6 Emmanuel Monteiro 1-0. Scheids Van Haaften. Toeschouwers: 8; kaarten: Raymond Frehe (Exct: Bob Molendijk, Alex Voortmei.; Wit'28). Bijzonderheid: 48. Br mist namens Zwart Wit'28 een [*- Barendrecht-Scheveningen 2-2 C Johan Fokkens 1-0, 45. Pauloll 1-1, 73 Jeffrey Rutten 1-2 (pen Fred Lagendijk 2-2. ScheidsrK Jong. Toeschouwers: 900. Geler Marken-Rozenburg 7-1 (2-0). S Buuren 1-0, 32. Gerro Sanders Erik van Geemen 3-0, 54. Maikel 0, 65. Aad van Buuren 5-0, 67 van Kalker 5-1, 84. Jan Tuyp 6-1, ro Sanders 7-1. Scheidsrechtert Toeschouwers: 400. Gele ka; Bougrine (Rozenburg). Noordwijk 2 2 0 0 Schevenmg 2 1 Quick Boys 2 1 Capelle 2 1 Marken 1 1 SHO 2 1 Katwijk 2 1 Excelsior M 2 1 Barendr. 2 0 Lisse 1 0 ARC 2 0 Rozenburg 2 0 Zw Wit'28 2 0 Rijnsb. B. 2 0 0 2 TOPSCORERS: 1) Ron de Jager ningen) drie doelpunten. 2) Rot (Excelsior M), Hans Zwaan (Kali trick van Dam (Noordwijk), Mar (Noordwijk), Aad van Buuren i Gerro Sanders (Marken), Pieter P (SHO), Jean Paul Martin Timmermans (Quick Boys) tv« ten PROGRAMMA: Capelle-Rijnsbui Katwijk-Noordwijk, ARC-Excels® Wit'28-Barendrecht, Schevenr ken, Rozenburg-Quick Boys, F SHO. hoofd' Kloetinge - Kozakken Boys 6-2, AVW '66 1 - 0; WGZ - Heerjans Bennekom - Volendam 2-2; Achii GVVV 1-0; Spakenburg - Hoek U Sparta Nijkerk 3-0; Kloetinge 2-6 Volendam D0V0 Spakenburg Achilles V WGZ Bennekom 2-4 Heerjansd; 2-4 GWV 2-4 AVW '66 1-3 Hoek 2-2 Kozakken! 1-1 Sparta N hoofd! ACV - Nunspeet 3-0; VVOG - Olyr 2; Flevo Boys - Urk 1-5; Gent DVS '33 5-0, WHC - Drachtster i HZVV - BeQuick'28 afg; Harkem: IJsselmeervogels 1-2; Genemuiden 2-b WHC ACV 2-4 DVS'33 2-4 o Boy. 2-4 Harkemas- 2-3 HZVV 2-3 Nunspeel 2-3 BeQuick'2 Zwaluwen Vlaardingen-KRV 3-1. Leede 1-1, Stnjen-Delta Sport 4 DOTO 0-1. Excelsior P-RVVH 1 venzandse SV-Spijkenis: D0T01 TOGR Gravenzande RWH Zwaluwen V 2-6 Delta Spa 2-6 VV0R 2-4 Ter Leei 2-4 Excelsior? 2-3 Spijkeniss 2-3 KRV tweedei KMD 1-0, Voorsohoten'9 Monster-JAC 0-5, PEC Den Haag DSVP-HVO 0-3. Forum Sport 2-6 HV0 JAC 2-4 Hoofddorj Leiden 2-4 PEC Den- Voorschoten'97 2-3 KMD Honselersdijk 2-3 Lyra Monster 2-3 DSVP UVS-TAVV 0-3, Hazerswoudse 8 1-2 Lugdunum 2-6 Oegstgeö Valken'b8 2-4 UVS Alphia 2-4 Duinoord DS0 1-3 Kagia RCL 1-3 LFC TAW 1-3 Hazersvw vierdei BSC68-SJC 5-2, MVKV-Moeiü SVOW-Nootdorp afg, SV'35-L: De Sleutels-Woubrugge afg, Blauw Zw; BSC'68 Koudekerk SV'35 Sleutels MVKV Nootdorp 2-6 Blauw l* 2-4 SJC 1-3 SV0W 1-1 Wou brug 1-1 LSVV'70 1-1 Moerkapt VIJFDE1 Archipel/Ornas-De Jagers 1-3. holte ui tg, VCL-DWO afg, GWS' 3, Docos-Marine 0-2, Zoeterntë De Jagers 2-6 VCL Abbenes 1-3 KSD GWS 2-3 RoodenbJ Archipel/Ornas 2-3 Zoeternw Marine 2-3 Foreholle DWO 0-0 DoCoS Nederlaag S, LEIDEN RUUD PATTIAPON MEDEWERKER - Het duel tussen BSC'69 en SJC was doelpuntrijk, maar eindigde in het nadeel van de Noordwijkers (5- 2). Martien Haze- noot en Frank Groot schoten raak. LSW70 begon SV'35 maar vergat te s( b Hagenaars niet. Ondani t hen Hendrik Moerenho de kaart kreeg wonnec 1 -0. Peter Wierenga m d LSW een strafschop, kerk deed het niet sic e won door René Schellij Eric Smit en Barry Set 3-0 van Blauw Zwart.

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 20