tersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel a Droosboeket zoekt kastruimte HACHMANG BROEKHOF ÏAGAZIJNMEDEWERKERS Welke (directie-)secretaresses willen op handen worden gedragen! Woonstichting 'Vooruitgang' (kamer)voorzitter(s) en leden v/m W. HOGEWONING BV JAG 12 SEPTEMBER 1998 Liang machines B.V. is een internationaal georiënteerd bedrijf kcialiseerd in het ontwikkelen en vervaardigen van produktentelma- k verpakkingsmachines en speciaalmachines. Hoogwaardige appa- Jrdie op grote schaal wordt toegepast in allerlei verschillende Ihes van de verpakkingsindustrie. Ijitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een enthiusiaste kan- |t voor de volgende functie: LEFONISTE/RECEPTIONISTE (parttime) [tijden: Woensdag 12.45-17.00 uur Donderdag 08.00-17.00 uur Vrijdag 08.00-17.00 uur tie-eisen: /o/havo of gelijkwaardig de kennis van Duits. Engels en Frans, zowel mondeling als schrifte- is een pre itandig en accuraat kunnen werken iet bezit van een positieve telefoonstem de kennis van Microsoft Word 7.0 n zijn o.a.: torgt in- en uitgaande post voorkomende administratieve werkzaamheden int uw sollicitatie richten naar onderstaand adres t.a.v. Mevr. Klinkenberg, Hachmang Machines B.V.. Gooweg 6-8, XV Noordwijkerhout. Telefoonnummer 0252-376641. jhof Verpakkingen B.V. is een jong en dynamisch bedrijf, gevestigd jhart van de Duin- en Bollenstreek en is gespecialiseerd in (kingsmaterialen voor bloemen en planten. band met de uitbreiding van ons magazijn zijn wij op zoek naar: Jrkzaamheden zullen bestaan uit het laden en lossen van de /agens, het klaarzetten van de orders en andere voorkomende lamheden. irlangen van u: Opleidingen op L.B.O.-niveau Leeftijd 20-30 jaar eden de juiste persoon een salaris in overeenstemming met ictie en een werkplek te midden van een enthousiaste groep mensen. geïnteresseerd bent in deze full-time functie kunt u uw schriftelijke itatie binnen 10 dagen sturen naar: iroekhof Verpakkingen B.V. .a.v. dhr. W. Valkema laandagsewetering 40 211 WV NOORDWIJKERHOUT Onze zeer gewaardeerde directie-secretaresse is mamma geworden van een prachtige zoon. Zij heeft aangegeven ambities te hebben op het gebied van personeel en organisatie. Wij geven haar graag die f mogelijkheid. Zij kan natuurlijk precies aangeven f waar wij naar op zoek zijn in haar 'oude' functie als: Directie secretaresse (m/v) Om te beginnen zoeken wij leuke en enthousiaste collega's. Want onze visie 'Interactie Inspireert' geldt niet alleen voor de samenwerking met onze opdracht gevers, maar juist ook binnen ons eigen bureau. Drie totaal verschillende directieleden leiden B&D architecten met vestigingen in Leiden en Oosterbeek. Zij hebben het ontzettend druk en verdienen prima assistenten die hen ondersteunen. Ons bureau werkt aan de meest uiteenlopende opdrachten. De sfeer is informeel, creatief en profes sioneel. Samen zijn we zeer innovatief, onder andere op het gebied van duurzaam bouwen en relatiegericht werken. Dit alles leidt er toe dat wij zeer succesvol zijn. Inmiddels is het zo druk dat we ook op zoek zijn naar een: Parttime secretaresse (m/v) Wij onderscheiden ons ook in het aantrekken van nieuwe medewerkers. Wij willen je niet direct een seri eus sollicitatiegesprek aanbieden, maar een informele bijeenkomst op ons kantoor in Leiden, je mogelijk nieuwe werkomgeving. Onder het genot van een hapje en een drankje kun je ons, je mogelijk toekomstige collega's, de hand schudden. Dus, wil je 'op handen worden gedragen', vraag dan naar ons informatiepakket, inclusief korte vragenlijst. Je kunt hiervoor contact opnemen met Miriam of Esther, telefoon 071-5174911. Qt0anis<ty De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van Kinderdagverblijf de "Compagnon" A. VASTE INVALKRACHT B. LEIDSTER BABY- EN PEUTERGROEP A. Per I oktober 1998 zoeken wij een vaste invalkracht voor de baby, peuter en nso-groep voor 2 a 3 dagen per week. De werkdagen zijn in overleg. De vaste invalkracht krijgt een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband. B. Z.s.m. zoeken wij een leidster voor de baby- en peutergroep voor 27 uur per week. De werkdagen zijn maandag, dinsdag, woensdag en donderdag. De duur van de aanstelling is ongeveer drie maanden. Wij zoeken iemand die: - het werken met deze leeftijdsgroep een uitdaging vindt - zorg en aandacht heeft voor ieder kind, individueel en in de groep - zorg draagt voor een uitstekend contact met de ouders - flexibel is en zelfstandig kan werken - op een stimulerende wijze het werken in teamverband vorm kan geven - ervaring heeft in het werken in de kinderopvang, bij voorkeur binnen deze leeftijdsgroep - in het bezit is van een op de functie gerichte MBO-diploma Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang - rechtspositie en salariëring conform de CAO-welzijn, salarisregeling kinderopvang (minimaal 2611,00 en maximaal 3285,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband). Telefonische informatie is te verkrijgen bij Ineke van der Mast of Evelien van den Kerkhof, maandag t/m vrijdag van 09.30 tot 10.00 uur, tel. 071 -5212125. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae voor 23 september 1998 richten aan: Sollicitatiecommissie "De Compagnon", Postbus 3059, 2301 DB Leiden. Woonstichting 'Vooruitgang' te Sassenheim is met circa 2050 verhuur- eenheden een zich sterk ontwikkelende woningcorporatie, het perso neelsbestand bestaat uit 21 medewerkers verdeeld over de afdelingen Woondiensten, Financiën en Ontwikeling Woningbezit. Vanuit een moderne bestuurs- en organisatiestructuur wil zij adequaat inspelen op de ontwikkelingen in de (regionale) volkshuisvesting. Professionalise ring, klantgerichtheid, enthousiasme en creativiteit staan hierbij cen traal. Woonstichting 'Vooruitgang' heeft veel ambities en zal de komende jaren een aantal omvangrijke projekten uitvoeren, zowel in nieuwbouw als in grootschalig onderhoud. Om al deze projekten te kunnen realise ren zijn wij voor de ondersteuning van ons vaste team medewerkers op zoek naar twee medewerkers voor een periode van minimaal een jaar met een mogelijkheid van verlenging. Het beteft hier vacatures voor de afdeling Ontwikkeling Woningbezit. Daarnaast zoeken wij, wegens interne promotie van de huidige functio naris, een chef onderhoud voor de afdeling Woondiensten. Het betreft hier een functie voor onbepaalde tijd. De afdeling Ontwikkeling Woningbezit is verantwoordelijk voor de voorbereiding en de uitvoering van het planmatig onderhoud van de bestaande voorraad en nieuwbouwprojecten. Op deze afdeling is plaats voor een zelfstandig functionerende Projectleider (36 uur uur per week) U maakt deel uit van een afdeling van 3 medewerkers. Als projectleider bent u belast met de voorbereiding van planmatig onderhoud, nieuwbouw en het toezicht op de uitvoering daarvan. Naast de administratieve taken, die bij deze functie horen, voert u overleg met aannemers en bewoners. U beschikt over goede contactuele en onderhandelingsvaardigheden. U heeft technische kennis op het niveau van minimaal M.T.S./H.T.S. Bouw kunde en een aantal jaren ervaring in voornoemde functie. Daarnaast bent u in staat zelfstandig zaken aan te pakken en u heeft affiniteit met automatisering. stekende administratieve vaardigheden. Uiteraard heeft u affiniteit met automatisering. De afdeling Woondiensten is het hart van de organisatie. Binnen deze afdeling vinden alle direct op de bewoners gerichte activiteiten plaats waaronder de verhuur- en bewonerszaken en de uitvoering van het klachten- en mutatieonderhoud. Tevens heeft deze afdeling een belang rijke rol in het strategisch beheer van de woningvoorraad en in de akti- viteiten ten aanzien van de regionale woningmarkt. De onderhouds dienst is een onderdeel van de afdeling Woondiensten en telt 6 medewer kers. Tevens is op deze afdeling plaats voor een enthousiaste Medewerker Technisch Beheer (36 uur per week) De medewerker technisch beheer is belast met de administratieve werk zaamheden in verband met voorbereiding, begeleiding en afhandeling van planmatig onderhoud. Een belangrijk onderdeel van uw functie betreft het opstellen van (meerjarcn)begrotingen en planningen ten aan zien van het technische beheer. Voor de functie vragen wij bouwkundige kennis en ervaring op MBO- niveau, maar daarnaast zal er een groot beroep worden gedaan op uw cijfermatig inzicht en analytisch vermogen. U beschikt daarvoor over uit Voor deze onderhoudsdienst zoeken wij een praktisch ingestelde cn inspirerende Chef onderhoud (36 uur per week) U geeft leiding aan de onderhoudsdienst en zorgt voor een tijdige en juis te afhandeling van de onderhoudswerkzaamheden. Hierbij maakt u tevens gebruik van externe aannemers, die u zelf aanstuurt. Belangrijk is dat u de verschillende vaklieden motiveert en samenbindt tot een mul tidisciplinaire kerngroep, een hecht samenwerkend team dat klanten optimale service en kwaliteit biedt. U draagt zorg voor een efficiënte en marktgerichte bedrijfsvoering, plant en organiseert de werkzaamheden, bewaakt de kwaliteit en beheert de budgetten. Uiteraard houdt u klan ten voortdurend op de hoogte over de voortgang van het werk en bent u alert op mogelijke signalen die u vertaalt naar 'interne' acties. Wij vragen een (bij voorkeur bouwkundige) opleiding op MBO 'plus' niveau en ruime onderhoudservaring opgedaan in een soortgelijke func tie. U bezit leidinggevende capaciteiten en bent een nuchtere en prak tisch ingestelde persoonlijkheid, gemakkelijk in de omgang met zowel klanten als medewerkers. U voelt zich thuis in uw rol als coach, inspireert uw team en stimuleert een klant en servicegerichte werkwijze. Verder bezit u uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden, organisa tietalent en bent u ondernemend, stressbestendig en daadkrachtig. Voor deze functie kan een psychologisch onderzoek onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Voor alle bovengenoemde vacatures bieden wij een verantwoordelijke functie, waarbij denken en meedoen op prijs wordt gesteld. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor woning corporaties. Voor nadere informatie over de functie projectleider en medewerker technisch beheer kunt u contact opnemen met de heer J. C. Bouwmees ter, hoofd afdeling Ontwikkeling Woningbezit. Voor informatie over de functie chef onderhoud kunt u mevrouw E. van Daal, hoofd Woondien sten, benaderen. Zij zijn beiden te bereiken op het telefoonnummer 0252-241010. Heeft u interesse voor een van deze functies, dan ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief met curriculum vitae vóór 1 oktober 1998. U kunt uw brief richten aan de heer S. M. Schrader, directeur. Het adres is Hoofdstraat 10 te 2171 AT Sassenheim. Noordwijkerhout is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met ruim 15.000 inwoners, centraal gele gen in het hart van de Duin- en Bollenstreek, nabij bos. duin en strand en gunstig gelegen ten opzichte van Haarlem. Leiden. Den Haag en Amsterdam. De gemeentelijke organisatie is ingericht volgens het sec torenmodel. Taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden van onze 90 medewerk(st)ers (full- en partti me) zijn zo verdeeld, dat zij in staat zijn vanuit een integrale aanpak een klantgericht kwaliteitsproduct te leveren en een slagvaardige organisatie te vormen. Vergaande vormen van mandaat dragen daartoe bij. Een van de drie gemeentelijke sectoren is de sector Inwoners, waarin met name die taken zijn samenge voegd die een directe relatie hebben met de dienstverlening aan en de belangenbehartiging van de inwo ners De sector Inwoners bestaat uit drie eenheden, te weten Sociale Zaken. Welzijn en Onderwijs en Bur gerzaken. Binnen de gemeentelijke organisatie is een proces van vernieuwing gaande met o.a. als uit gangspunten verbetering van de efficiency, klantgerichtheid en invoering van de één-loketgedachte Het gemeentebestuur van Noordwijkerhout zoekt: voor de commissie voor beroep- en bezwaarschriften Algemeen: De commissie voor beroep- en bezwaarschriften heeft tot taak de beslissingen voor te bereiden (horen en adviseren) die de gemeenteraad, het col lege van burgemeester en wethouders en de bur gemeester op bezwaar- en beroepschriften nemen. De commissie bestaat uit twee kamers, een kamer sociale zaken (sociale wetgeving en WVG) en een kamer algemene zaken (overige aangelegenheden met uitzondering van belastingzaken en rechtsposi tionele zaken). Elke kamer bestaat uit een voorzit ter en twee leden en wordt ondersteund door een ambtelijk secretaris. De voorzitter van één van bei de kamers is tevens voorzitter van de commissie Iedere kamer komt in principe eenmaal per maand (in de avonduren) bijeen. De (kamer)voorzitter(s) en de leden worden op voordracht van het college van burgemeester en wethouders door de gemeente raad benoemd. De zittingsperiode van de commis sie loopt parallel aan die van de gemeenteraad, waarna herbenoeming (voor maximaal twee perio- dès) mogelijk is. Gezocht worden: - twee kamervoorzitters (waarvan één tevens voor' zitter van de commissie is); - vier commissieleden; - twee plaatsvervangende commissieleden. Uw profiel: - kamervoorzitters: juridische opleiding op acade misch niveau (bestuursrechtelijke richting), - leden: tenminste hbo denk- en werkniveau; - relevante werkervaring; - brede maatschappelijke belangstelling; - geen enkele binding met het bestuur van de gemeente Noordwijkerhout; - goede communicatieve vaardigheden; - affiniteit met het functioneren van het openbaar lokaal bestuur; - woonachtig in de Duin- en Bollenstreek of directe omgeving. Vergoedingen: Er wordt per vergadering een presentiegeld toege kend van 250,- voor de kamervoorzitters en 200,- voor de leden Daarnaast wordt een tege moetkoming in de reiskosten verstrekt. Nadere informatie en sollicitaties: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw mr. A.I. van Mil, secretaris van de kamer algemene zaken van de commissie, bereik baar onder telefoonnummer (0g$?) 34 37 62. Sollicitaties kunt u binnen twee weken na het ver schijnen van deze advertentie richten aan het colle ge van burgemeester en wethouders van Noordwij kerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout onder vermelding van "cie. B&B" op de linkerboven hoek van de enveloppe Wij verzoeken u in uw brief aan te geven of uw belangstelling uitgaat naar het (kamer)voorzitterschap en/of het (plv.) lidmaat schap Tevens vragen wij u in uw brief te vermelden of uw voorkeur uitgaat naar de kamer sociale zaken of naar de kamer algemene zaken. 'Hobby Flora' is een nieuwe afdeling en tevens merknaam voor het 'Doe Het Zelf-assortiment van Hogewoning B.V. Wij zoeken een aantal enthousiaste oproepkrachten voor het verpakken van droogbloemen, bouquetten en het vullen van displays. Er wordt een goed salaris geboden en de werktijden zijn flexibel; dus een ideale baan voor de herintredende huis vrouw! Interesse? Bel dan zo snel mogelijk (071) 102 85 01 en vraag voor meer in formatie naar Paula van Delft. trendsetters in dried flowers Floralaan 2-G Postbus 265 2230 AC Rijnsburg

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 43