Personeel Personeel Personeel YAMAHA White Cleaning CBM SCHOONMAAK(ST)ERS ASSISTENT-BEDRUFSLEID(ST)ER VFRKQQP MEDEWERKISTIER Technisch Medewerker Infrastructuur l*vV Lemen medewerkers (m/v) Daar word je wijze 4 ZATERDAG 12 SEPTEMBER 15 De Centrale Bond van Meubelfabrikanten (CBM) behartigt de belangen van de Nederlandse meubelindustrie, interieurbouw en toeleveranciers van halffabrikaten. De bedrijfstak kan qua structuur worden gerekend tot het midden- en kleinbedrijf. De vereniging telt 550 leden. Het secretariaat (30 medewerkers) is gevestigd in Haarlem. Informatie over de CBM treft u aan op: www.cbm.nl Op onze afdeling Juridische Zaken zal medio december a.s. een vacature ontstaan wegens zwangerschaps-, bevallings- en ouderschapsverlof van dc huidige secretaresse. Zij zal rond augustus 1999 terugkeren voor 2'/: dag per week. Wij zoeken derhalve per 1 december 1998 een JURIDISCH SECRETARESSE M/V die tot augustus 1999 de huidige secretaresse vervangt, bij voorkeur op fulltime basis. Na die periode zal het gaan om een dienstverband voor Vh dag. Op dc afdeling zijn vier juristen werkzaam. De werkzaamheden bestaan globaal uit: Het onderhouden van zowel telefonische als schriftelijke contacten met lidbedrijven Het geven van informatie over de CAO voor de Meubelindustrie en Meubileringsbedrijven Het ondersteunen van diverse secretariaten Het verzorgen van inkomende en uitgaande correspondentie Wij denken aan iemand met: Minimaal een Havo-opleiding, aangevuld met een opleiding tot (juridisch) secretaresse Enige jaren relevante werkervaring Ervaring met Word 97, Excel 97 onder Windows 95 Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal Teamgeest De CBM biedt een afwisselende werkkring, waarin ruimte is voor eigen inventiviteit. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunt u richten aan de Centrale Bond van Meubelfabrikanten, Westerhoutpark 10, 2012 JM in Haarlem, t.a.v. dhr. mr. D. A. Roodenrijs. Solliciaties dienen uiterlijk 25 september 1998 bij ons binnen te zijn. Nadere informatie over deze vacature kunnen worden ingewonnen bij J. Kuiter (telefoon: 023-5158842). f^S^l Chr. MBO Katwijk is een klein, maar groeiend instituut met opleidingen in de administratieve, welzijns- en zorgsector. Het is een instelling die deel uitmaakt van het Regionaal Opleidingen Centrum MIDWEST GROER Wegens uitbreiding van het studentenaantal zoeken wij een FULLTIME ONDERWIJS ONDERSTEUNEND MEDEWERKER m/v Functie-inhoud: in collegiale samenwerking taken verrichten zoals: bediening telefooncentrale receptie-werkzaamheden tekstverwerking leerlingenadministratie conciërgewerkzaamheden Functie-eis: zelfstandig kunnen werken ervaring met computers Salariëring: Informatie: functienivo 4 met maximum 3686,- kunt u verkrijgen bij dhr. D. Bras 071-5353347. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die zich thuisvoelt in een flexibele onderwijsorganisatie en die vanuit een christelijke visie binnen de schoolgemeenschap kan en wil functioneren. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen een week sturen naar de heer P. Geurts, directeur, Postbus 656, 2300 AR Leiden. Zoekt voor diverse panden in de regio: Leiden - Leiderdorp - Bollenstreek Voor inlichtingen kunt U tijdens kantooruren bellen naar 071 - 521 70 22 en vragen naar: Wim Klaassen en/of Dewy Schultz -OPENBARE BASISSCHOOL- HET BOLWERK Leerkrachten m/v Midden -en bovenbouw 25 1/2 uur (verschillende groepen) Leerkrachten m/v Vervanging ADV gr. 4 t/m gr. 8 I dag per week) (Een combinatie van beide functies behoort tot de mogelijkheden.) De school telt ca. 200 leerlingen, die verdeeld zijn over acht groepen. De school is gehuisvest in een prachtig nieuw gebouw. Functie-informatie: Voor het vervullen van deze vacatures gaan de gedachten uit naar enthou siaste collega's die: - in het bezit zijn van de wettelijk vereiste bevoegdheden; - voorstanders van openbaar onderwijs zijn; - bereid zijn tot nauwe samenwerking met collega's; - zich willen inzetten voor buitenschoolse activiteiten; - een open en plezierige houding hebben naar kinderen; - begrippen als zelfstandigheid, veiligheid, differentiatie en zorgbreedte kunnen samenbrengen in de onderwijspraktijk. Informatie: Bij de benoemingsprocedure zal een vertegenwoordiging van het team en de ouders worden betrokken. Inlichtingen kunnen tijdens schooluren worden ingewonnen bij de directeur van de school de heer P.F. de Baan. tel. (0252) 22 26 15. Sollicitaties: Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 23 september worden verzonden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau Personeel en Organisatie, Postbus 26. 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van vacature onderwijs' in de linkerboven hoek van de envelop. Een winkel met uitstraling, een collectie met karakter, personeel met een persoonlijkheid. Dat zijn de ingrediënten van ons succes. Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn een enthousiaste Gevraagd wordt: - belangstelling voor het mode- of schoenenvak - een grote mate van zelfstandigheid - een representatief voorkomen - leeftijd van 20 tot 35 jaar Geboden wordt: - een uitdagende en afwisselende baan met verantwoordelijkheid - een leuke collegiale werksfeer - volop ruimte om initiatieven te ontplooien en te ontwikkelen - passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden Belangstelling? Voor sollicitaties kunt u zich wenden tot: M.C. van den Berg of in een van onze winkels. Hoofdstraat 86 St. Jeroensweg 10 Noordwijk aan Zee Noordwijk Binnen Tel. 071 361 27 05 Tel. 071 361 29 94 Bezoek ons op Internet: http://www.tref.nl/nw-nwh/aadvandenberg MEMBER OF EURO - HOLLAND B.A. YAMAHA MOTOR DISTRIBUTION B V Yamaha Motor Distribution B.V. (YMD), gevestigd te Schiphol- Rijk, houdt zich als Europees distributiecentrum bezig met de inkoop, opslag, distributie en verkoop van de onderdelen en accessoires van de Yamaha motorproducten, zoals motorfietsen, scooters, buitenboord motoren, jetboten, snowscooters e.d. De markt waarin Yamaha zich beweegt, kenmerkt zich door een hoge mate van dynamiek. Mede hierdoor zijn wij op zoek naar nieuwe col lega's, voor de functies: 1Inventory procurement administrator (m/v) afdeling Procurement Inventory In deze functie draagt u zorg voor de administratieve werkzaamheden die betrekking hebben op het vaststellen van de voorraad en het bestellen van producten binnen een productgroep. Uw taken zijn o.a.: - analyseren en voorspellen van de vraag naar onderdelen; - up to date houden van het onderdelenbestand en het correct instellen en bijhouden van de parameters in het voorraadbeheersysteem; - plaatsen, onderhouden en opvolgen van orders voor onderdelen; - controle op een juiste uitvoering van prijsafspraken en leverings condities; - zorgdragen voor tijdige en juiste informatievoorziening aan belang hebbenden; - zorgdragen voor een correcte administratieve afhandeling van ship ments. 2. Parts identification co-ordinator (m/v) afdeling Procurement Inventory In deze functie bent u verantwoordelijk voor een tijdige en correcte infor matie-voorziening over onderdelen en bent u de technische vraagbaak, zowel intern als voor onze importeurs. Taken zijn o.a.: - het opvolgen en oplossen van technische vragen van afnemers; - het beheer en onderhoud van de technische bibliotheek; - distribueren van technische documentatie o.a. op micro-fishes en CD- Rom; - beheren en onderhouden van onderdeleninformatie van de nieuwe modellen. 3. Customer services representative (m/v) afdeling Sales Marketing In deze functie bent u verantwoordelijk voor een correcte voorziening van sales-informatie aan onze afnemers. Tot de taken behoren o.a.: - het geven van informatie aan importeurs omtrent beschikbaarheid van onderdelen en accessoires en het daartoe onderhouden van contacten met andere afdelingen; - het verrichten van specifieke administratieve werkzaamheden; - het onderhouden van (telefonische) contacten met de diverse Europese importeurs; - het meewerken aan groepsprojecten. Functie-eisen: Functie 1Relevante MBO-opleiding, bij voorkeur in administratieve richting. Functie 2MTS-opleiding Motorvoertuigentechniek, bij voorkeur kennis van het motorvak. Functie 3Relevante MBO-opleiding, bij voorkeur in commerciële rich ting. Voor alle functies geldt: - kennis van de Engelse taal; - ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen; - affiniteit met onze producten; - logisch denkvermogen en systematische werkaanpak; - communicatief vaardig en servicegericht. Selectieprocedure: Naast enkele gesprekken maakt ook een psychologisch onderzoek deel uit van de procedure. Sollicitatie: U kunt uw sollicitatie binnen 10 werkdagen na verschijning van dit blad richten aan Yamaha Motor Distribution B.V., t.a.v. mevrouw M. van Son, Postbus 75175, 1117 ZS Schiphol, of e-mail adres: N00DLHUM@YMD. Yamaha-motor.nl Informatie omtrent functie 1 en 2 is verkrijgbaar bij de heer R. Swerissen en omtrent functie 3 bij mevrouw I. de Vries telefoon: 020 654 65 43. JjEMEE _NT E K A T W IJ K Heeft een MTS-opleiding weg- en waterbouw en mime werkervaring? Solliciteer dan naar de functi< Katwijk is een middelgrote gemeente, gelegen centraal in de Randstad. Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in dc toekomst. De zee, het strand en dc duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toeristen. Voor de ruim 40.000 imvoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar. Uw functie U verricht onder andere tekenwerkzaamheden als voorbereiding op en verkeerstechnische werken, ontwerpt en begroot civiel- en technische oplossingen, ontwerpt openbare verlichting en ver tekeningen Daarnaast behandelt u klachten van burgets en verstrel matie over civieltechnische werken, onderhoudt u externe coniacto diverse civieltechnische onderwerpen en schnjfl u nota's voor hei C van B&rW. In opdracht zult u ook andere werkzaamheden vei vlak van infrastructuur Wij vragen Een MTS-er weg- en waterbouw, met ervaring met de genoemde w; heden. De nieuwe medewerk(st)er zal zelfstandig moeten kunnen u Goede contactuele vaardigheden en een dienstverlenende instelling Wij bieden Een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, van maximaal f 4.61 bruto per maand (functioneel schaal 7). Te zijner tijd behoort plaat uitloopschaal 8 tot de mogelijkheden. De functie moei nog definwc gewaardeerd. Uw sollicitatie Informatie over de vacature is verkrijgbaar bij de heer J P Koopman hoofd van de afdeling Infrastructuur, telefoon 071-4050430. Uw schnftehjke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschjfl dit blad sturen naar de gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Orgai en Informatievoorziening, Postbus 589, 2220 AN Katwijk wijk vc D A f I ASJam vra°9t 10 sPoe(li9 mo9elijk ROC Leiden vraagt zo spoedig mogelijk medewerkers m/v voor de volgende functies: Systeem- netwerkbeheerder (vacature 112) Functie-inhoud: hel beheren van de netwerken van ROC Leiden en/of het voeren van de Functie-eisen: MBO-niveau, bijvoorkeur afgeronde opleiding MBO-TI of een ECABO netwerkbeheerder met kennis van NOVELL en Windows NT. Salaris: maximaal Fl. 5066,- per maand. de he -ople: Applicatiebeheerder (vacature 113) Funclie-inhoud: hel beheren en onderhouden van applicaties binnen ROC Leiden. Functie-eisen: afgeronde ECABO-opleiding MBI met kennis van pakketten van kantooraulo Salaris: maximaal Fl. 4479,- per maand. Instructeur laboratoriumtechniek (vacature 114) Funclie-inhoud: het verzorgen van praktijkinslructie en hel begeleiden van individuele leerliq wikkelen van practica, hel instrueren van leerlingen t.a.v, gebruik en on apparatuur, applicaties en chemische stoffen. Begeleiden van leerlingen bij drachten en het schrijven van instructiemateriaal. Functie-eisen: MTS-niveau, bekendheid met automatiseringssystemen, technische vaardig! gebied van computerbeheer, affiniteit met scheikunde, natuurkunde en biolc Salaris:maximaal Fl. 4479,- per maand. Medewerker personeelsadministratie, in voltijd en deeltijd (vacature 115) Functie-inhoud: het verzorgen van de personeel- en salarisadministratie, het verstrekken voi aan management en medewerkers en het verzorgen van de verzuimregistro Functie-eisen: MBO-niveau, diploma PDL en mogelijk ervaring met CASO. Salaris: maximaal Fl. 4060,- per maand. Secretaresse, in voltijd en deeltijd (vacature 116) Functie-inhoud: het verlenen van management- en secretariële ondersteuning aan direcleui of hoofd van een stafafdeling, het verrichten van alle voorkomende seat zaamheden zoals postverwerking, agendabeheer, correspondentie, voorbert ren van vergaderingen, samenstellen van managementinformatie. Functie-eisen: MBO-niveau, secretaresse-opleiding, accuraat, zelfstandig, beheersing von computerprogramma's en ervaring in vergelijkbare functie. Salaris: maximaal Fl. 3875,- per maand. Medewerker deelnemersadministratie, in voltijd en deeltijd (vacature 117) Functie-inhoud: het verrichten van werkzaamheden in het kader van de werving, aanmelc; en inschrijving van leerlingen en het verrichten van overige administratief sche en financieel-administralieve werkzaamheden. Functie-eisen: MBO-niveau, ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerkende syslen zelfstandig. Salaris: maximaal Fl. 3875,- per maand. Medewerker administratieve ondersteuning, in voltijd en deeltijd (tt Functie-inhoud: het verlenen van administratieve ondersteuning aan de directeur of het star de medewerkers van de unit/afdeling. Functie-eisen: beheersing van verschillende compulérprogramma's en ervaring met oc werkzaamheden. Salaris: maximaal Fl. 3686,- per maand. Leiden Conciërge, in voltijd en deeltijd (vacature 119) Functie-inhoud: het verrichten van bode-, telefoon- en portiersdiensten, het verzorgen vanN en de beveiliging van gebouwen en terreinen, het verzorgen van lichte f diensten, het verrichten van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden, hein administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: ervaring in vergelijkbare functie, goede contactuele vaardigheden. Salaris: maximaal Fl. 3496,- per maand. Kantinemedewerker, in voltijd en deeltijd (vacature 120) Functie-inhoud: Funclie-inhoud: het verkopen van snoep, frisdrank etc. oan leerlingen, hein de koffie en thee, hef beheren van de kantinekas, het incidenteel vooil lunches, het schoonhouden van de kantine. Functie-eisen: ervaring in vergelijkbare functie, goede contactuele vaardigheden. Salaris: maximaal Fl. 3205, - per maand. Overige functie-informatie Werktijden: In overleg. Aanstelling: Met betreft een aanstelling bij ROC Leiden in tijdelijke dienst met uitzit' dienstverband. ROC Leiden kent een 37-urige werkweek. Informatie: Telefonische informatie over bovengenoemde functies kunt u mevrouw L. Daniilidis of mevrouw D. Van Venrooij (vacatures 1141 heer M. Ris (vacatures 112 en 113) en de heer H. Feunekes (votd 120), lel. (071) 5451450. Reactie: U kunt uw schriftelijke sollicitatie vóór 21 september 1998 richten at M.A.H.G. van Roosmalen, Hoofd Personeelszaken, Postbus 16.158,23.' onder vermelding van het vacaturenummer op de enveloppe. Het Regionaal Opleidingen Centrum Leiden - kortweg ROC Leiden - is in 1996 ontslaan dood enkele bekende opleidingsinstituten in de Leidse regio en de Duin- en Bollenstreek. Dit sorc geleid tot een krachtige organisatie met een breed aanbod van scholing, vorming en be iedereen van zestien jaar en ouder. Vanaf 1 augustus 1998 zijn alle opleidingen verdeeld over dertien units. Algemene informatie over ROC Leiden kunt u vinden op Internet www.rodeiden.nl. Beroepsopleidingen, Volwasseneneducatie en Vorming voor m/v vanof]

Leidsch Dagblad | 1998 | | pagina 42